Polityka

Widzieliście to? Grubo idą, jak po swoje :frankapprove:


Plus Republikanie z pomysłami aby wysłać Gwardie Narodową aby zakończyć protestu propalestyńskie. Zobaczymy czy Sąd Najwyższy to zablokuje..
Plus kamery rozpoznające twarze i współpraca z clearview. Jeśli wstawiliście zdjęcia na fejsa czy instagrama i protestowalibyscie w USA to was rozpoznają.
Clearview odmawia usuwania danych na prośbę zgodnie z Rodo
 

Na początku trochę śmieszne bo nie wiadomo czy gościu się zesrał w majtki, czy jest lekko uposledzony czy tam cos pod kopułą nie styka. Potem jednak ... mówi o szacunku dla ich pracy o jej odpowiednim wynagrodzaniu itd. Ciekawe, że nie wpadła na myśl mu koncepcja pod tytułem " NAJEBANY w 4 DUPY minister czy CHUJ WIE KIM ON JEST sklada nam podziękowania to trochę ma mało wspólnego z szacunkiem" HATFU! SMIECIU!
 
Na początku trochę śmieszne bo nie wiadomo czy gościu się zesrał w majtki, czy jest lekko uposledzony czy tam cos pod kopułą nie styka. Potem jednak ... mówi o szacunku dla ich pracy o jej odpowiednim wynagrodzaniu itd. Ciekawe, że nie wpadła na myśl mu koncepcja pod tytułem " NAJEBANY w 4 DUPY minister czy CHUJ WIE KIM ON JEST sklada nam podziękowania to trochę ma mało wspólnego z szacunkiem" HATFU! SMIECIU!
To tam jest nic, tylko sobie wstydu narobił.
Czystki idą pełną parą po komendach powiatowych/miejskich. TKM na pełnej.
 
Ja błagam niebiosa, Jezusa, Buddę, mahometa i wwszystkich kurwa świętych niech się znajdzie jakiś polityk i przemieni w takiego Piłsudskiego 21 wieku.... Boże jak to widzisz błagam natchnij kogokolwiek spoza tej zjebanej koalicji i PISu też bo inaczej to sie nigdy nie skończy.... Niech weźmie ich powystzrela, nie wiem zamknie kurwa w lochach i zacznie od nowa rządzic porządnie tym krajem..... Jaki to by był piekny świat bez tych kurew....
 
zaczyna się poważnie demokratyczne przejęcie UK, wpuszczajmy co może się stać a pisałem, że przejmą kiedyś demokratycznie bez wystrzału, strzelać będą później jak do kaczek,
5 lat temu kłócili się, że to nierealne, a ja pisałem, że matematyka ma w dupie twoje uczucia.
:beczka: :beczka: :beczka:





no co się może stać szpagacik i reszta lewaczków liberałów?
 
Last edited:
Back
Top