Polityka

Dąży do polepszenia opieki okołoporodowej. Nie kłam.
Szczególnie jak kobiety musiały rodzić same w maskach. Brak tlenu na pewno polepszał przebieg porodu.

Twoja żona głosując na PedO sama na siebie bata ukręca i jakoś mi nie szkoda.
:jjsmile:
 
no ale czemu o tym nie mówią tak jak o aborcji?
O aborcji to jest co drugi tłit a o polepszeniu opieki okołoporodowej to w ogóle nie ma, porównując z aborcją właśnie
Przecież ta aborcja teraz to jest kolejny raz temat zastępczy, a poliniaki się nic nie uczą.

Cpk nie będzie, atomu nie będzie. Żyd napluł w twarz tym jebanym pachołom z koalicji, w UE nam przegłosowali kolejne wspaniałości przez ręce komunistów których ponoć nie lubimy, dudu chce wprowadzić % pkb dla banderowców, banderowcy się śmieją nam w pysk i będą jebać Polskie firmy dalej zaniżając ceny.

Same kurwa sukcesy i działanie na Polski interes narodowy.
:siara:
 
Przecież ta aborcja teraz to jest kolejny raz temat zastępczy, a poliniaki się nic nie uczą.

Cpk nie będzie, atomu nie będzie. Żyd napluł w twarz tym jebanym pachołom z koalicji, w UE nam przegłosowali kolejne wspaniałości przez ręce komunistów których ponoć nie lubimy, dudu chce wprowadzić % pkb dla banderowców, banderowcy się śmieją nam w pysk i będą jebać Polskie firmy dalej zaniżając ceny.

Same kurwa sukcesy i działanie na Polski interes narodowy.
:siara:
Przynajmniej jest praworządność
 
O proszę, in the End... Wylazło szydło z dudy.
1000032802.jpg


1000032798.jpg



Żydzi chwalą bombardowanie gazy i uczą dzieci...

1000032794.png

Podobno jakiś odłam żydów czy innych semitów którzy siedzą w Afganistanie nadal wkręca afganom że to normalne.

Co do seksualności to nie wiem, kozy nie mówią ani słowa.
 
Fakty są takie, że Ameryka ma najmocniejszą armię świata, a wyjście z PRL to nie zasługa debila Wałęsy, tylko Amerykanów. Rezultatem jest taki wzrost gospodarczy, że powinniśmy być stawiani za wzór!
Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że to amerykańce nam ten PRL sprezentowały. Gratuluję indolencji faktotrawiennej
„Mam w nosie Polskę. Obudźcie mnie, gdy mowa będzie o Niemczech” - polecam liźnięcie historii.
A najmocniejszą armię powinniśmy mieć MY, POLACY a nie wiecznie mamy zerkać na innych
 
no ale czemu o tym nie mówią tak jak o aborcji?
O aborcji to jest co drugi tłit a o polepszeniu opieki okołoporodowej to w ogóle nie ma, porównując z aborcją właśnie

Tak nie mówią, że ministra zdrowia Izabela Leszczyna podała opiekę okołoporodowa jako jeden z głównych priorytetów
 
Tak nie mówią, że ministra zdrowia Izabela Leszczyna podała opiekę okołoporodowa jako jeden z głównych priorytetów
ja widzę tylko marsze aborcyjne
żadnych o opiece okołoporodowej
Poza tym czego nie rozumiesz z tego co napisałem, nawet Braun raz powie coś, że się z nim zgodzisz
 
ja widzę tylko marsze aborcyjne
żadnych o opiece okołoporodowej
Poza tym czego nie rozumiesz z tego co napisałem, nawet Braun raz powie coś, że się z nim zgodzisz

Dziwi mnie to, że Ciebie dziwi że marsze aborcyjne są o aborcji. I w sumie poskutkowały, bo teraz nawet Morawiecki mówi, że wyrok TK to był błąd i trzeba wrócić do kompromisu aborcyjnego.

Natomiast nie rozumiem dlaczego PiS nie zaangażował się w dobrą opiekę okołoporodowa i nie zwiększyl znacząco peniędzy dla opiekunów osób niepełnosprawnych.
 
Dziwi mnie to, że Ciebie dziwi że marsze aborcyjne są o aborcji.ch.
No jak ze ścianą
Do kurwy nędzy
Mi chodzi o to że czemu Lewica promuje aborcję zamiast opieki okołoporodowej? Tylko aborcja aborcja i aborcja
I w sumie poskutkowały, bo teraz nawet Morawiecki mówi, że wyrok TK to był błąd i trzeba wrócić do kompromisu aborcyjnego.
Też uważam iż było to błędem
Natomiast nie rozumiem dlaczego PiS nie zaangażował się w dobrą opiekę okołoporodowa i nie zwiększyl znacząco peniędzy dla opiekunów osób niepełnosprawnych.
też nie rozumiem czemu dajesz argument z dupy
Tak jak muzole którzy jak im się powie że Mahomet wziął dziecko za żonę, to Ci odpowiedzą, że Izaak poślubił Rebekę jak miała 3 lata
Tak jak komuchy które ciągle gadają o Wietnamie, ale jak się wyciągnie zbrodnie rusków to dupa cicho
A jak jesteśmy przy komuchach i lewicy to co sądzisz o słowach Czarzastego(sprzed 5 lat bodajże) który mówił że armia czerwona wyzwalała Polskę w dobrym kontekście tego słowa? Czemu Tusk gigachad ma z nim koalicję?
 
No jak ze ścianą
Do kurwy nędzy
Mi chodzi o to że czemu Lewica promuje aborcję zamiast opieki okołoporodowej? Tylko aborcja aborcja i aborcja

Też uważam iż było to błędem

też nie rozumiem czemu dajesz argument z dupy
Tak jak muzole którzy jak im się powie że Mahomet wziął dziecko za żonę, to Ci odpowiedzą, że Izaak poślubił Rebekę jak miała 3 lata
Tak jak komuchy które ciągle gadają o Wietnamie, ale jak się wyciągnie zbrodnie rusków to dupa cicho
A jak jesteśmy przy komuchach i lewicy to co sądzisz o słowach Czarzastego(sprzed 5 lat bodajże) który mówił że armia czerwona wyzwalała Polskę w dobrym kontekście tego słowa? Czemu Tusk gigachad ma z nim koalicję?
Nie tylko aborcja, lewaki wiedzą że nadchodzi nowe. Potem będzie eutanazja i reszta dobrodziejstw...
1000032803.png
 
No jak ze ścianą
Do kurwy nędzy
Mi chodzi o to że czemu Lewica promuje aborcję zamiast opieki okołoporodowej? Tylko aborcja aborcja i aborcja

Też uważam iż było to błędem

też nie rozumiem czemu dajesz argument z dupy
Tak jak muzole którzy jak im się powie że Mahomet wziął dziecko za żonę, to Ci odpowiedzą, że Izaak poślubił Rebekę jak miała 3 lata
Tak jak komuchy które ciągle gadają o Wietnamie, ale jak się wyciągnie zbrodnie rusków to dupa cicho
A jak jesteśmy przy komuchach i lewicy to co sądzisz o słowach Czarzastego(sprzed 5 lat bodajże) który mówił że armia czerwona wyzwalała Polskę w dobrym kontekście tego słowa? Czemu Tusk gigachad ma z nim koalicję?
Daj sobie spokój :pudziaonicbyniedao:
 
Fakty są takie, że Ameryka ma najmocniejszą armię świata, a wyjście z PRL to nie zasługa debila Wałęsy, tylko Amerykanów. Rezultatem jest taki wzrost gospodarczy, że powinniśmy być stawiani za wzór!
@szplin szczególnie za czasów starego PedO jak było rekordowe bezrobocie i masa ludzi musiała wyjechać za chlebem, żeby Hanka mogła kupić kamienicę za złotówkę.

Tak nie mówią, że ministra zdrowia Izabela Leszczyna podała opiekę okołoporodowa jako jeden z głównych priorytetów
Minister kurwa debilu.

Leszczyna XD
:juanlaugh:
 
Back
Top