Polityka

18203589f79e5e1aluminiowa_czapeczka.jpg
 
Zima więc maleje z uwagi na sezon grzewczy. Nie siejmy paniki. Przede wszystkim od maja/czerwca powinny znowu rosnąc i jak w lipcu niie będzie np 70% i wyżej to wtedy atakować.
No dobrze, ale co z tym gazem się stało?
Gdzie on trafił i dlaczego na początku marca było 70% a teraz 47?
 

Dlatego nie budujemy CPK, dlatego uzależniamy się energetycznie od innych zamykając swoje kopalnie. Dlatego psi chuj dostaliśmy na zbrojenia. Dlatego armia i policja to banda niewyszkolonych debili, bo tak rząd dba o Twoje bezpieczeństwo.

I wisienka na torcie szymuś, bo się zesrałeś. Dlatego straszymy was wojną i jednocześnie razem z unio dopierdlamy Polakom jeszcze większe podatki. Ma to sens, bez kitu.
:juanlaugh:
 
No dobrze, ale co z tym gazem się stało? Gdzie on i dlaczego na początku marca vtło0 70 %?
Został spalony w piecach w kuchenkach w przemyśle.

Jeszcze dodam że widzę że dziś jutro wpływa jeden gazowiec LNG do Świnoujścia a następny ma wpłynąć 3.04. Dane z vessel finder.
 
Last edited:
Dlatego nie budujemy CPK, dlatego uzależniamy się energetycznie od innych zamykając swoje kopalnie. Dlatego psi chuj dostaliśmy na zbrojenia. Dlatego armia i policja to banda niewyszkolonych debili, bo tak rząd dba o Twoje bezpieczeństwo.

I wisienka na torcie szymuś, bo się zesrałeś. Dlatego straszymy was wojną i jednocześnie razem z unio dopierdlamy Polakom jeszcze większe podatki. Ma to sens, bez kitu.
:juanlaugh:
Pod kacapskim butem Polska rozkwitnie.

Wybudujemy najwiekszy CPK w Europie. Otworzymy zamkniete kopalnie. Polecimy na ksiezyc. Elektrownia atomowa w kazdym ogrodku. Wojsko zostanie swietnie wyposazone i wyszkolone. Policja znow bedzie Milicja, a kobiety beda sie pieknie usmiechac.

Krytykuj rzad i wymagaj spelnienia obietnic wyborczych. Masz do tego swiete prawo jako podatnik i obywatel, ale nie oddawaj Polski kacapom bo sie na Tuska obraziles. Jezeli Tusk mysli, ze wystarczy grac na antypisa to sie szybko zdziwi i PIS, jezeli sie sam wczesnie nie wykonczy, wroci do wladzy.
 
Pod kacapskim butem Polska rozkwitnie.
Pod eurokomuną cały kontynent się cofa w rozwoju, nic o czym oni pierdolą nie ma żadnego sensu, a fitfor55 to jest wisienka na torcie. Dobrze by było jakby jakąś bomba spadła na Brukselę to by się szybko zmieniała narracja.

nie przypominam sobie żebysmy mieli czołgi i amunicje spełniające normy euro7.
:beczka:
Wybudujemy najwiekszy CPK w Europie. Otworzymy zamkniete kopalnie. Polecimy na ksiezyc. Elektrownia atomowa w kazdym ogrodku. Wojsko zostanie swietnie wyposazone i wyszkolone. Policja znow bedzie Milicja, a kobiety beda sie pieknie usmiechac.
Czekam, bo jako kraj moglibyśmy być sercem Europy, ale to nie trzeba głosować na Niemca.
Krytykuj rzad i wymagaj spelnienia obietnic wyborczych. Masz do tego swiete prawo jako podatnik i obywatel, ale nie oddawaj Polski kacapom bo sie na Tuska obraziles. Jezeli Tusk mysli, ze wystarczy grac na antypisa to sie szybko zdziwi i PIS, jezeli sie sam wczesnie nie wykonczy, wroci do wladzy.
Ja się nie obraziłem, ja tego chuja kłamcy jebanego niemieckiego pachołka nienawidzę na równo z ruskim gównem. Szkoda że 30% obywateli to idioici jak towarzysz mengele.
:siara:
 
Platforma oficjalnie przeciwko kwocie wolnej od podatku.
Powiem Wam szczerze, a raczej napiszę, że zajebiscie mi się podoba ten cyrk, co się odpierdala w Polsce i to jak ludzie się kolejny raz nabrali.
Myśleliście, że My Polacy jesteśmy głupi? Myliliście się! Jesteśmy ciut głupsi.
:antonio:

Przykre jest natomiast to, że odpowiedzialność, za to co robią jak zwykle pada na wszystkich obywatelii....
 
Last edited:
Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jaki jest sens odrzucenia projektu dot. kwoty wolnej od podatku a jednocześnie wprowadzać projekt "1 miesięcznych wakacji od ZUS"?
Platforma oficjalnie przeciwko kwocie wolnej od podatku.
Powiem Wam szczerze, a raczej napiszę, że zajebiscie mi się podoba ten cyrk, co się odpierdala w Polsce i to jak ludzie się kolejny raz nabrali.
Myśleliście, że My Polacy jesteśmy głupi? Myliliście się! Jesteśmy ciut głupsi.
:antonio:

Przykre jest natomiast to, że odpowiedzialność, za to co robią jak zwykle pada na wszystkich obywatelii....

Jest szansa, że projekt został odrzucony ze względów partyjnego rodowodu a potem wróci w nieco innej formie.
Jeśli nie wróci, a jednocześnie oferuje się przedsiębiorcom "ulgę" w postaci 1miesięcznych wakacji to za komentarz wystarczy - XD.
 
Back
Top