Polityka

przecież ta baba jest tak popierdolona że to niepojete
GH2c6ybXIAAF_t8

I pozdrawiam serdecznie lemingów, w tym mojego biało-rycerza kimono.
 

Dlatego nie głosujemy w referendum. W wyborach głosujemy na żydów najbardziej promujących ściąganie islamskiego gówna.
Beka z prawaków! Kim są ustali się później!

Onet od lat w formie zalewa gęstym puste łby.
:antonio:
 

Dlatego nie głosujemy w referendum. W wyborach głosujemy na żydów najbardziej promujących ściąganie islamskiego gówna.
Beka z prawaków! Kim są ustali się później!

Onet od lat w formie zalewa gęstym puste łby.
:antonio:
Ale przecież chwilę wcześniej tańczyły w sejmie... Nie pomogło?
 
Rozumiecie to? Rząd USA potajemnie ściągał do kraju nielegalnych samolotami żeby zmniejszyć tłok na granicach :antonio:

Pamiętacie ile lat Polaczki się męczyły żeby wlecieć do usa? Jak się przed tym bronili rękami i nogami? Jak traktowali ludzi jak śmieci na lotniskach? Ja pamiętam.
A to byli ludzie, którzy chcieli tam żyć i pracować.

 
Rozumiecie to? Rząd USA potajemnie ściągał do kraju nielegalnych samolotami żeby zmniejszyć tłok na granicach :antonio:

Pamiętacie ile lat Polaczki się męczyły żeby wlecieć do usa? Jak się przed tym bronili rękami i nogami? Jak traktowali ludzi jak śmieci na lotniskach? Ja pamiętam.
A to byli ludzie, którzy chcieli tam żyć i pracować.


Mordo Donald Trump jest zagrożeniem! Paulastek pisał!
:juanlaugh:
 
Info z rana dla Polakow od naszych dzielnych zolnierzy i ich sojusznikow.





Info z rana od gasniczek brauna. Poddajcie sie ruskim, nie stawiajcie oporu, badzcie mongolami europy.

 
Rozumiecie to? Rząd USA potajemnie ściągał do kraju nielegalnych samolotami żeby zmniejszyć tłok na granicach :antonio:

Pamiętacie ile lat Polaczki się męczyły żeby wlecieć do usa? Jak się przed tym bronili rękami i nogami? Jak traktowali ludzi jak śmieci na lotniskach? Ja pamiętam.
A to byli ludzie, którzy chcieli tam żyć i pracować.


ale to Trump to Trump jest niebezpieczny i nieprzewidywalny, pamiętaj!!
 
Bo wywoła 3 wojnę światową i nas sprzeda ruskim?
Tak to pomarańczowy wariat, te wypowiedzi to zachowanie!!! Tak może się polityk zachowywać?
Pomarańczowe monstrum
giphy.gif


straszak pseudozrównoważonych mięczaków o lewackim zabarwieniu, których przeraża gość, który ma jakąś osobowość a nie jest nijaką miałką pizdą jak biden
47b5554b691d4e333939ae840d7515bb
 
Last edited:
Info z rana do Polaków od naszego dzielnego Polaka rodaka, przekażcie gaśniczkom od Brauna! :awesome:


Dobry temat.

typ nigdy nie ufal Braunowi, do tego stopnia, ze zapisal sie do korony i postanowil ja zinfiltrowac od srodka.

Podoba mi sie rowniez jaki od wczoraj podejmowany jest wysilek ratowania Brauna i stawiania go obok Mentzena.

Juz chyba same gasniczki nie wiedza co sie dzieje.
 
Dobry temat.

typ nigdy nie ufal Braunowi, do tego stopnia, ze zapisal sie do korony i postanowil ja zinfiltrowac od srodka.

Podoba mi sie rowniez jaki od wczoraj podejmowany jest wysilek ratowania Brauna i stawiania go obok Mentzena.

Juz chyba same gasniczki nie wiedza co sie dzieje.
Sorry, szczerze mówiąc nie mam pojęcia o czym piszesz :beczka:

W ogóle nie śledzę tych ludzi ani ich perypetii w tym uniwersum.

Polityka przestała mnie grzać kiedy zrozumiałem, że to tylko teatrzyk dla gojów :awesome:

Teraz to ja mogę powyzywać polityków, wyszydzić karatekę i pojajcować z całą resztą. Tyle we mnie politologa. :fjedzia:
 
Dobry temat.

typ nigdy nie ufal Braunowi, do tego stopnia, ze zapisal sie do korony i postanowil ja zinfiltrowac od srodka.

Podoba mi sie rowniez jaki od wczoraj podejmowany jest wysilek ratowania Brauna i stawiania go obok Mentzena.

Juz chyba same gasniczki nie wiedza co sie dzieje.
W mniemaniu bractwa tuskowego, dodajmy
 
Back
Top