Polityka

"Sprzęt medyczny, który został dostarczony do Watykanu, przeznaczony był m.in. dla szpitali w Polsce"
:siara:
✓ 18k L płynu do dezynfekcji rąk
✓ 16k L z płynem do dezynfekcji powierzchni,
✓ 705k trójwarstwowych maseczek ochronnych,
✓ 30k maseczek wielorazowego użytku
✓ 10k kombinezonów.
Gdzie Watykan ma mniej niż 1000 mieszkańców i ok. 3000 tam pracujących...
Ważne, że pan daniel, złoty chłopiec poprzedniej ekipy, i pan burak byli zadowoleni! Czemu wyraz dali w tych jakże wyrafinowanych konwersacjach.
 
"Sprzęt medyczny, który został dostarczony do Watykanu, przeznaczony był m.in. dla szpitali w Polsce"
:siara:
✓ 18k L płynu do dezynfekcji rąk
✓ 16k L z płynem do dezynfekcji powierzchni,
✓ 705k trójwarstwowych maseczek ochronnych,
✓ 30k maseczek wielorazowego użytku
✓ 10k kombinezonów.
Gdzie Watykan ma mniej niż 1000 mieszkańców i ok. 3000 tam pracujących...
Jeżeli dzięki temu sprzętowi modlili się żarliwej, to nie wątpię, że uratowali wiele istnień :roberteyeblinking:
 
Chyba jesteśmy jacyś zaślepieni. Na Onecie jest sondaż że PO już samodzielnie wyprzedza PIS. Jednak dobrze rzondzo :boystop:

Zaczęło się programowanie , tak jak kiedyś napisałem przez tą i następną kadencję nic się nie zmieni . Polacy muszą dostać po dupie , młodzi wychowywani poza nielicznymi przypadkami są na idiotów .
Dlatego jedyne co im sprawnie poszlo to zagarnięcie mediów publicznych.
 

Fiu, fiu. Czyżby rudy kłamał co do skali i sposobu wydawania wiz? Czy poleciał w chuja z pegasusem, na stosowanie którego wydał zgodę Tuleya? Dodajmy inne populistyczne hasełka i fajnopolacy pięknie załadowani w kakao.

Przecież nawet nie pisowski Patryk Słowik pisał, że dużo wskazuje, że skala nie była taka duża.
A co do podsłuchów: ostatnio Superwizjer zrobił reportaż o tym jak ABW podsłuchiwało prezydenta który miał koalicję z PiSem ,,PiS to modliszka, ale dzięki pisowcom dużo zarobimy". Ten funkcjonariusz powiedział że kupę czasu i pracy ludzi zajmuje inwigilacja jednej osoby.

Oczywiście nie mówię, że PiS jest etyczny, albo łamie prawo ale ma dobre chęci,,dla dobra ogółu", ale jeśli na poważnie brać to co mówią o Pegasus to wyszłoby że całe ABW, CBA to nic innego nie robiło tylko analizowały podsłuchy...

A sędziowie wydawali zgody na podsłuchy bo w przypadku odmowy trzeba pisać pisemne uzasadnienie :korwinlaugh:
 

Zaczyna się. Limity na podróże samolotami też już planowane - jedna mniejsza podróż RAZ NA TRZY LATA.
Polska wyprzedza Zachód: ograniczała ruch lotniczy zanim to było modne.
Z niektórych lotnisk to dłużej się wyjeżdża niż trwa lot :roberteyeblinking:
 
Teraz podgrzewane fotele są nawet w Dacii
A niech jeżdżą tymi limuzynami ale jak Tusk znowu zrobi ta szopkę z lotami rejsowi z masa fotoreporterów to życzę mu wylania gnoju przez rolników na jego dom.
Później odprawy dłużej trwają...
Chociaż ciekawe czy Tusk będzie latał do Gdańska wyprowadzić psa i znowu powrót do Warszawy jak miał w zwyczaju -niby premier mało zarabia ale kilka milionów można wylatać :korwinlaugh:
Chociaż z drugiej strony społeczeństwo oburzyloby się bardziej gdyby zarabiał kilka milionów
 
Dokładnie taką sytuację miałem jak leciałem z Gdańska do Danii.
:antonio:
Ponad 30 lat dbania o klimat, wyprzedzając epokę, nawet bez pomocy Niemiec: blokowanie atomu, hamowanie rozwoju lotnictwa i sensu latania, rozwoju portów.
Polska górą może po prostu Niemcy naśladuje Polskę i to nie Tusk jest uległy wobec Berlina tylko odwrotnie i będziemy musieli przyznać rację @Karateka@
?
:robertmakeup::siuu:
 
i chłop nie udźwignął albo księżniczka uznała, że na tyle się wypromowała, że jest już samodzielna

:redford:



Łukasz Schreiber, który z ramienia PiS-u zabiega o stanowisko prezydenta Bydgoszczy, oficjalnie poinformował, że rozstał się z małżonką Marianną Schreiber! Celebrytka jest obecnie kojarzona głównie z galami MMA. Wcześniej wystąpiła w "Top Model".

O perturbacjach w życiu prywatnym Łukasz Schreiber mówił w rozmowie z portalem metropoliabydgoska.pl.
Jednocześnie zaznaczył, że w trakcie kampanii wyborczej chciałby unikać wątków dotyczących strefy prywatnej.


Nigdy nie używałem wizerunku rodziny w kampaniach wyborczych, ani teraz, ani 10 lat temu. Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi… jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji - podkreślił kandydat PiS-u na prezydenta Bydgoszczy.
Powtórzył też słowa, które wieloletnie wymawiała Marianna Schreiber. Chodzi o to, że zarówno on, jak i ona "grają na własny rachunek" i nie biorą na siebie odpowiedzialności za poczynania małżonka.

Każde z nas robi coś indywidualnie i na swój rachunek. Zawsze będę życzył mojej żonie powodzenia i to jest oczywiste, ale nie wiem, w jaki sposób miałoby to wpłynąć na funkcjonowanie Bydgoszczy… Po prostu jest to dla mnie zagadka trudna do rozwiązania - podkreślił.


BB1jafrY.img


 


Ten zjeb poświęcił karierę czołowego szachisty, żeby robić propagandę dla Putina, jeszcze najlepsze jest to, że był obywatelem Ukrainy do 2009.

:siara:
 


Ten zjeb poświęcił karierę czołowego szachisty, żeby robić propagandę dla Putina, jeszcze najlepsze jest to, że był obywatelem Ukrainy do 2009.

:siara:

Każdy soviet to zjeb, jasna sprawa.
Znamienne jest jednak to, że tam szachista 60kg walczy, a u nas stadionowi gladiatorzy czy inni ortalionowi rycerze ( nie wspominając już o karatekach ) spierdolą w pierwszej kolejności.
 
Każdy soviet to zjeb, jasna sprawa.
Znamienne jest jednak to, że tam szachista 60kg walczy, a u nas stadionowi gladiatorzy czy inni ortalionowi rycerze ( nie wspominając już o karatekach ) spierdolą w pierwszej kolejności.
E kiboli to ty szanuj: krakowscy albo wrocławcy dostarczali Niemcom Arabów z Białorusi- pewnie mieli patriotyczne powody :korwinlaugh:
A na poważnie to mnie ciekawi ilu żołnierzy spierdoli albo przez chaos na początku wojny ile zniknie broni...
Coś mi się wydaje że im wyższy stopień tym gorzej...
 
On nie walczy na froncie tylko pozuje po fakcie. Najwięcej zwojował na twitterze.

:corn:
Ale nawet sprytna propaganda. Gdyby dali Wałujewa (który był na zjeździe parti) czy Denisa Lebiediewa to byłby taki niebezpośredni przekaz do ludzi: o wojsko dla silnych, dużych wysportowanych, no nie chyba nie dla mnie, odpuszczę sobie.
A tutaj ładnie szachista, czyli każdy może być. Jeszcze brakuje nerda rodem z największych sucharów o informatykach
 
Back
Top