Polityka

Patrzę na to i nie wiem czy bardziej jest to śmieszne czy żałosne.

Do pląsania w rytm chujowego kawałka te panie sprowadziły te wszystkie równościowo-feministyczne postulaty z którymi szły do wyborów?

Może raczej należało by się skupić na dostępności żłobków i przedszkoli, opieki prenatalnej itp itd ?

:matt:
Nie, bo som gwałcone, teraz!
 
Akurat dobrowolny ZUS i 60 tysięcy kwoty wolnej było w programie wyborczym koalicji.

Kontynuacji programu CPK nikt z nich nie obiecywał.

Pamiętam, że było 60 tysięcy kwoty wolnej, ale nie wierzyłem że oni to wprowadzają w rok po dojściu do władzy. Po prostu nie wierzyłem w realizację tego postulatu wcześniej niż za 4 lata. Natomiast CPK to projekt, który na sztandary wsadziło PiS, więc ciężko żeby PO podczas kampanii dudniło o CPK.
 
Pamiętam, że było 60 tysięcy kwoty wolnej, ale nie wierzyłem że oni to wprowadzają w rok po dojściu do władzy. Po prostu nie wierzyłem w realizację tego postulatu wcześniej niż za 4 lata. Natomiast CPK to projekt, który na sztandary wsadziło PiS, więc ciężko żeby PO podczas kampanii dudniło o CPK.
Nie zapomnij o 5mentzena pajacu.
 
Pamiętam, że było 60 tysięcy kwoty wolnej, ale nie wierzyłem że oni to wprowadzają w rok po dojściu do władzy. Po prostu nie wierzyłem w realizację tego postulatu wcześniej niż za 4 lata. Natomiast CPK to projekt, który na sztandary wsadziło PiS, więc ciężko żeby PO podczas kampanii dudniło o CPK.
Pieniędzy nie ma i nie będzie

to jest ich plan na rządzenie
 
Pamiętam, że było 60 tysięcy kwoty wolnej, ale nie wierzyłem że oni to wprowadzają w rok po dojściu do władzy. Po prostu nie wierzyłem w realizację tego postulatu wcześniej niż za 4 lata. Natomiast CPK to projekt, który na sztandary wsadziło PiS, więc ciężko żeby PO podczas kampanii dudniło o CPK.

A podniesienie kwoty wolnej nie było czasem razem z powrotem do ryczałtowego systemu rozliczania składki zdrowotnej wśród ,,100 konkretów na pierwsze 100 dni” ?

Mam rozumieć że to na pierwsze 100 dni 2028 roku?

:benny:
 
A podniesienie kwoty wolnej nie było czasem razem z powrotem do ryczałtowego systemu rozliczania składki zdrowotnej wśród ,,100 konkretów na pierwsze 100 dni” ?

Mam rozumieć że to na pierwsze 100 dni 2028 roku?

:benny:

Było ale nie wierzyłem w realizację.
 

GGS44ygXEAAtl7B
 
Last edited:
Było ale nie wierzyłem w realizację.
Bo wyborcy Po chcą aby nie rządził PiS a nie tam obietnice Tuska...
Gadaj lepiej jak tam wrażenia po tym nowym Hejtparku z Mentzenem i Mazurkiem, bo dopiero na końcówkę włączyłem, ale już widzę że Mentzen jest za poborem do wojska (co nie jest nowością)
 
Bo wyborcy Po chcą aby nie rządził PiS a nie tam obietnice Tuska...
Gadaj lepiej jak tam wrażenia po tym nowym Hejtparku z Mentzenem i Mazurkiem, bo dopiero na końcówkę włączyłem, ale już widzę że Mentzen jest za poborem do wojska (co nie jest nowością)

Nie oglądałem tego, może jutro odpalę.
 
Tylko za wypowiedzi o CPK wstyd. Kwota wolna, dobrowolny ZUS i paliwo - to było do przewidzenia, natomiast CPK szokuje i smuci.
Ale przynajmniej reforma edukacji: wykreślenie powstania wielkopolskiego z podstawy mimo że to nieliczne powstanie, które miało sens :korwinlaugh::siuu::robertmakeup:
Dajcie spokój, to jest poprostu tvnizacja rządzenia. Jeszcze brakuje autorskich projektów ustaw promowanych przez Joannę Krupę i Anja Rubik o anoreksji :korwinlaugh:
Ale już parę gwiazd TVN zostało posłami PO: ten pan od połykania które leczy Turbosłowianin
 
Last edited:
Ale przynajmniej reforma edukacji: wykreślenie powstania wielkopolskiego z podstawy mimo że to nieliczne powstanie, które miało sens :korwinlaugh::siuu::robertmakeup:
Dajcie spokój, to jest poprostu tvnizacja rządzenia. Jeszcze brakuje autorskich projektów ustaw promowanych przez Joannę Krupę i Anja Rubik o anoreksji :korwinlaugh:
Ale już parę gwiazd TVN zostało posłami PO: ten pan od połykania które leczy Turbosłowianin
Warto dodać, że było kilka powstań wielkopolskich, dwoje z nich zakończonych sukcesem. Jeden z epoki Napoleońskiej, drugi za czasów Piłsudskiego po 1 Wojnie Światowej. Mają zamiar je oba skasować, a zostawią tylko te powstania gdzie ponieśliśmy klęskę?
 
Kołodziejczak musiał ruszyć dupsko skoro taki miał być z niego drugi Lepper a ewidentnie o tym "zapomniał".

Ukraińskie zboże odrzucone przez Niemcy jako spleśniałe trafia do nas jak niemieckie. I tak się kręci biznes z frajerami :bag:

 
Warto dodać, że było kilka powstań wielkopolskich, dwoje z nich zakończonych sukcesem. Jeden z epoki Napoleońskiej, drugi za czasów Piłsudskiego po 1 Wojnie Światowej. Mają zamiar je oba skasować, a zostawią tylko te powstania gdzie ponieśliśmy klęskę?
Lepiej nie wspominać, że Polacy pod szwabskim butem nie chcieli być. A jeszcze, że szkopom napierdolili... Nie godzi się. To nie po europejsku. Fur dojczlant
 
Back
Top