Polityka

A te dwa dni to skąd wziąłeś? Artykuł z onetu ukazał się wczoraj. Twitt z historia.org opisujący tę sprawę, na podstawie, którego napisano artykuł 13 lutego. Ona odpowiedziała 14 lutego.

Szplin, spokojne, oddychaj. To jest Basia, a nie herr Tusk!
Wrzutka na strony MENu ponoć była 12 lutego. Już nie wspomnę, że przecież prace nad wrzutką musiały być prowadzone dużo wcześniej.
Juz ich tak zaciekle nie broń. To jest rząd tuska czyli wiadomo, że to antypolskie kurwy
 
Poniższa wypowiedź zawiera uproszczenia i skróty myślowe:

Ciekawy wywiad z Mentzenem na kanale Zero. Mentzen chce wywalić Brauna, bo z takim oszołomem jest zawsze sufit poparcia i pewnego progu się nie przeskoczy. Ciekawy strateg. Oszołomy do brudnej roboty, ale na pewnym etapie trzeba się ich pozbyć by pójść dalej.

Wipler uważa, że Mentzen to katotalib i musi ten swój katolicki zamordyzm ukrywać. Sam Mentzen nie widzi różnic w poglądach między sobą a Braunem, bardziej chodzi o metody.
 
Wrzutka na strony MENu ponoć była 12 lutego. Już nie wspomnę, że przecież prace nad wrzutką musiały być prowadzone dużo wcześniej.
Juz ich tak zaciekle nie broń. To jest rząd tuska czyli wiadomo, że to antypolskie kurwy
Za to poprzednicy byli propolscy. Proszę cię, zlituj się... Ja ich zaciekle nie bronię. Ja tu wspomniałem o kilku sprawach, które są kluczowe dla naszej państwowości -- odnośnie stosunków PL-UA -- które miały miejsce za czasów rządu Piss. Rzeczy, których co niektórzy zdawali się nie zauważać lub już zapomnieli.

A teraz niektórzy dostali nagle szału, że jakieś zmiany w podręczniku były projektowane. Nie że WPROWADZONO. Co warto podkreślić. I to stało się nagle palącym problem i końcem świata. Cieszy mnie klarowna i jasna deklaracja Nowackiej. Że nie schowała głowy w piasek i zajęła konkretne stanowisko. Tyle i aż tyle.

To, że tusk czy sikor -- przynajmniej oficjalnie wchodzą banderowcom w dupę to jest prawda. Co też przewidziałem. Mam nadzieję, że to będzie głównie deklaratywne i w praniu będzie przynajmniej częściowo co innego. Ale się zobaczy.

Cieszę się, że w rządzie jest Kołodziejczak, który ma takiego pierdolca na punkcie ukrainy i produktów stamtąd. I to mocno nagłaśnia. I podchodzi do tego emocjonalnie, i ambicjonalnie. Nie wykluczam, że stanie się przez to niewygodny dla koalicji i będą chcieli się go pozbyć. Ale wtedy strzelą sobie w kolano i dopiero sprowokują protesty...
 
@tucznik To, że konsultacje były wcześniej od artykułu Onetu to jest chyba oczywiste? Rozumiem, że Nowacka nie mogła tego wcześniej zawetować, tylko dopiero po tym jak dostało się do wiadomości publicznej? Ciekawe dlaczego? Możliwe, że był kontrolowany przeciek i niespodzianka, zrobiła się gównoburza bo jest granica samobiczowania i sprawa Wołynia jednak leży przed tą granicą.

Co do kwestii "bo PiS zaczął", w naszym interesie leży aby zarówno Rosja i Ukraina wykrwawiły się nawzajem, a Ukraina jest mniejszym złem. Wszelkie przewidywania polityków z wiosny 2022 roku już wzięły w łeb. Ponadto nastąpiło przesilenie i czas wcześniej grający na korzyść Ukrainy teraz gra na korzyść Rosji. Główni gracze geopolityczni i tak czekają na wybory w USA. My zamiast wziąć na przeczekanie podbijamy stawkę i będziemy blefować z parą waletów. Kaczyński miał swoje odchyły, ale tak samo zachowuje się Tusk, tylko on będzie realizował linię van der Leyen i jej kompanii. W międzyczasie będą tradycyjne wrzutki o Konfederacji i innych rzekomo ważniejszych kwestiach. Już Karateka znowu ciągnie serial "Bo Braun powiedział, że Mentzen powiedział etc." To nie ma żadnego znaczenia, ale wpisuje się w konkretną narrację odwracania uwagi od spraw ważnych. No tylko ci rolnicy znowu niczego nie rozumieją i będą dalej grozić protestami :lol:
 
? Rozumiem, że Nowacka nie mogła tego wcześniej zawetować, tylko dopiero po tym jak dostało się do wiadomości publicznej?
Ale ty rozumiesz, że minister nie jest do tego, żeby każdy projekt szef resortu pilnował i sprawdzał na każdym jego etapie. Rozumiesz, że MEN to nie jest firemka z szefuńciem i 4 podwładnymi? Że kontrola, o której wspominasz jest absurdalna i nierealna. Nierealna byłaby nawet w tej hipotetycznej firemce.

O tym, o czym później piszesz, to sam o większości nie raz wspominałem, więc nie muszę być uświadamiany ;-) Ale czy jest mniejszym złem Ukraina? Poniekąd tak, poniekąd nie. Mniejszym o tyle, że nie grozi z jej strony jawna napaść zbrojna czy tak szkodliwe ingerowanie ich wywiadu w nasze życie polityczne, wybory itd. -- to teoretycznie może grozić ze strony Rosji. Wywiad i ruskie trolle działają na pewno.

Ale z Ukrainy grozi z kolei rozlanie się ich przestępczości -- bardziej ich niż ruskiej -- i ich mentalności. Z czasem coraz więcej tu zjedzie doświadczonych w boju, mających kipisz we łbie, PTSD facetów. Część będzie jeździła na uberze i zapieprzała na budowie. Ale spory odsetek wybierze grupę przestępczą i 10 krotnie większy zarobek.

Tworzenie się u nas ukraińskiej diaspory, która będzie destabilizowała nas politycznie i tworzyła społeczne niepokoje. Zbliżanie się UA do UE będzie -- to już się dzieje -- demolką dla naszego rolnictwa i transportu. I pośrednio naszego zdrowia.

A ukraiński wywiad i ich trolle też u nas działają. Tyle, że może na mniejszą skalę niż ruskie. Stosują bardziej soft power Ale bardziej niż kacapy będą zdobywały, i to oficjalnie wpływy w samorządzie i parlamencie. Reprezentując przede wszystkim swoje, nacjonalistyczne interesy.

Więc, które państwo finalnie okaże się większym zagrożeniem? Wcale bym nie był pewien czy Moskale.

Nie zmienia to jednak faktu, że Twoja wypowiedź była utrzymana w alarmistycznym w tonie, który odebrałem, że -- w domyśle -- jakoby władzę stracili ułomni, ale jednak patrioci, a teraz doszli do władzy sprzedawczycy klękający prze eurokołchozem.
 
wolność słowa wg bandy rudego
a mieli być uśmiechnięci ludzie

r1.JPG
 
Poniższa wypowiedź zawiera uproszczenia i skróty myślowe:

Ciekawy wywiad z Mentzenem na kanale Zero. Mentzen chce wywalić Brauna, bo z takim oszołomem jest zawsze sufit poparcia i pewnego progu się nie przeskoczy. Ciekawy strateg. Oszołomy do brudnej roboty, ale na pewnym etapie trzeba się ich pozbyć by pójść dalej.

Wipler uważa, że Mentzen to katotalib i musi ten swój katolicki zamordyzm ukrywać. Sam Mentzen nie widzi różnic w poglądach między sobą a Braunem, bardziej chodzi o metody.
Nudny się stajesz.
Mentzen nie rządzi,
o rudym o rudym komentuj lub o jego przylepach.
Odwagi.
 
Więc, które państwo finalnie okaże się większym zagrożeniem? Wcale bym nie był pewien czy Moskale.
Tu masz Panie zdanie klucz za które każdy zdrowo myślący od 2 lat jest nazywany "ruskom onucom". Ukraina nigdy nie była i nie będzie naszym sojusznikiem, ani w żadnym razie partnerem. Amen.

Uwierzcie towarzysze w końcu w te taśmy z podkarpackich burdeli.
:roberteyeblinking:
 
Ale ty rozumiesz, że minister nie jest do tego, żeby każdy projekt szef resortu pilnował i sprawdzał na każdym jego etapie. Rozumiesz, że MEN to nie jest firemka z szefuńciem i 4 podwładnymi? Że kontrola, o której wspominasz jest absurdalna i nierealna. Nierealna byłaby nawet w tej hipotetycznej firemce.

O tym, o czym później piszesz, to sam o większości nie raz wspominałem, więc nie muszę być uświadamiany ;-) Ale czy jest mniejszym złem Ukraina? Poniekąd tak, poniekąd nie. Mniejszym o tyle, że nie grozi z jej strony jawna napaść zbrojna czy tak szkodliwe ingerowanie ich wywiadu w nasze życie polityczne, wybory itd. -- to teoretycznie może grozić ze strony Rosji. Wywiad i ruskie trolle działają na pewno.

Ale z Ukrainy grozi z kolei rozlanie się ich przestępczości -- bardziej ich niż ruskiej -- i ich mentalności. Z czasem coraz więcej tu zjedzie doświadczonych w boju, mających kipisz we łbie, PTSD facetów. Część będzie jeździła na uberze i zapieprzała na budowie. Ale spory odsetek wybierze grupę przestępczą i 10 krotnie większy zarobek.

Tworzenie się u nas ukraińskiej diaspory, która będzie destabilizowała nas politycznie i tworzyła społeczne niepokoje. Zbliżanie się UA do UE będzie -- to już się dzieje -- demolką dla naszego rolnictwa i transportu. I pośrednio naszego zdrowia.

A ukraiński wywiad i ich trolle też u nas działają. Tyle, że może na mniejszą skalę niż ruskie. Stosują bardziej soft power Ale bardziej niż kacapy będą zdobywały, i to oficjalnie wpływy w samorządzie i parlamencie. Reprezentując przede wszystkim swoje, nacjonalistyczne interesy.

Więc, które państwo finalnie okaże się większym zagrożeniem? Wcale bym nie był pewien czy Moskale.

Nie zmienia to jednak faktu, że Twoja wypowiedź była utrzymana w alarmistycznym w tonie, który odebrałem, że -- w domyśle -- jakoby władzę stracili ułomni, ale jednak patrioci, a teraz doszli do władzy sprzedawczycy klękający prze eurokołchozem.
Nowacka ma takie osoby do konsultacji i pracowników w Men jakie jej pasują ideologicznie. Ani Czarnek nie wybrał ludzi mówiących: hej ale to nie nasi sąsiedzi byli tacy źli tylko Polska od wieków ma problemy z władcami, którzy myślą krótkowzrocznie kosztem państwa bez względu czy to era rozbiorów czy przedwojenna Polska.
Tak samo Nowacka odpowiednio kładzie akcenty, że to bardziej o Żydach itp.

A co do Ukrainy w UE: wierzysz w to? Holandia, Francja- przecież jak samo rolnictwo miałoby tam wtedy wyglądać? Ba Holandia to nawet ma parę zapisów przeciwko Polsce i ten europejski rynek to z paroma wyjątkami został wyłączony dla Polaków. Polskę przełkneli ale nie Ukraine
Nie wiem ile by musiały wynosić wtedy dotacje, które zresztą też są tematem rzeka jak są dzielone
 
Za to poprzednicy byli propolscy. Proszę cię, zlituj się... Ja ich zaciekle nie bronię. Ja tu wspomniałem o kilku sprawach, które są kluczowe dla naszej państwowości -- odnośnie stosunków PL-UA -- które miały miejsce za czasów rządu Piss. Rzeczy, których co niektórzy zdawali się nie zauważać lub już zapomnieli.

A teraz niektórzy dostali nagle szału, że jakieś zmiany w podręczniku były projektowane. Nie że WPROWADZONO. Co warto podkreślić. I to stało się nagle palącym problem i końcem świata. Cieszy mnie klarowna i jasna deklaracja Nowackiej. Że nie schowała głowy w piasek i zajęła konkretne stanowisko. Tyle i aż tyle.

To, że tusk czy sikor -- przynajmniej oficjalnie wchodzą banderowcom w dupę to jest prawda. Co też przewidziałem. Mam nadzieję, że to będzie głównie deklaratywne i w praniu będzie przynajmniej częściowo co innego. Ale się zobaczy.

Cieszę się, że w rządzie jest Kołodziejczak, który ma takiego pierdolca na punkcie ukrainy i produktów stamtąd. I to mocno nagłaśnia. I podchodzi do tego emocjonalnie, i ambicjonalnie. Nie wykluczam, że stanie się przez to niewygodny dla koalicji i będą chcieli się go pozbyć. Ale wtedy strzelą sobie w kolano i dopiero sprowokują protesty...
Czyli wciąż uparcie opierasz całą politykę na jebaćpisie?

Tu nie trzeba żadnego szkielka i oka by dostrzec, w którym kierunku zmierzają sugerowane zmiany programu nauczania.
 


Tym się zajmuje Forbes?

:juanlaugh:

Czasami na olx można kupić za grosze parę roczników Forbes. Omg to pismo jest zajebiste. Nie wiem czy choćby jeden artykuł nie jest sponsorowany. Na miejscu Zandberga to bym co tydzień robił przegląd Forbesa czytając ten tani kołczing i śmieszne wywiady :korwinlaugh:
Czasami mam wrażenie że ktoś z otoczenia milionerów nieźle ich troluje podpowiadając głupoty
 
wolność słowa wg bandy rudego
a mieli być uśmiechnięci ludzie

View attachment 91995
Słuszna idea. Jebać tv republikę i "od rzeczy". Zawsze i wszędzie. A trochę bardziej serio to zasada nagłówków Betteridge'a plus
wielka drama po tej prześmiewczej wypowiedzi rzecznika. Marszałek telrecki mówił takie rzeczy zupełnie serio na co dzień.
Nowacka ma takie osoby do konsultacji jakie jej pasują ideologicznie. Ani Czarnek nie wybrał ludzi mówiących: hej ale to nie nasi sąsiedzi byli tacy źli tylko Polska od wieków ma problemy z władcami, którzy myślą krótkowzrocznie kosztem państwa bez względu czy to era rozbiorów czy przedwojenna Polska.
Tak samo Nowacka odpowiednio kładzie akcenty, że to bardziej o Żydach itp.

A co do Ukrainy w UE: wierzysz w to? Holandia, Francja- przecież jak samo rolnictwo miałoby tam wtedy wyglądać? Ba Holandia to nawet ma parę zapisów przeciwko Polsce i ten europejski rynek to z paroma wyjątkami został wyłączony dla Polaków. Polskę przełkneli ale nie Ukraine
Wierzę, że jesteś jak zwykle pissowczykiem, co też udowodniłeś sam w temacie o tym podręczniku we wcześniejszych komentarzach. Wierzę też, że często piszesz zupełnie nie na temat, odbiegając od tematu, byle tylko coś napisać -- jak ten wtręt niedawny odnośnie Francji.

Myślę, że pozycja Czarnka była o wiele mocniejsza niż Nowackiej z niszowego koalicjanta. Nawet względnie silni gumofilce w resorcie, który jest zawsze ich oczkiem w głowie, muszą się męczyć z niewygodnym dla nich Kołodziejczakiem.

Co do UA w UE. Co to ma do rzeczy, czy będą i kiedy będą? Skoro teraz ich rolnictwo ma jeszcze lepiej niż gdyby z niej byli, bo nie muszą stosować norm UE i nie ma ceł na ich produkty. I pewnie, gdyby nie protesty, przedłużaliby to w nieskończoność. Raj. Hulaj dusza i piekła nie ma. Włącz myślenie.

A teraz dodaj szyderczą emotikonkę i nie zapomnij o korwinie i tym ciapku w odpowiedzi.
 
Czyli wciąż uparcie opierasz całą politykę na jebaćpisie?

Tu nie trzeba żadnego szkielka i oka by dostrzec, w którym kierunku zmierzają sugerowane zmiany programu nauczania.
Jeżeli tak to odbierasz, to masz do tego prawo. Moim zdaniem jednak upraszczasz to i filtrujesz przez swoje poglądy. Ale załóżmy, że tak jest. Nie mogę tego wykluczyć.

A czy ty przyznasz, że z kolei opierasz całą politykę na antytuskowej obsesji? I że jednak wolałbyś -- z dwojga złego -- aby to pis wciąż rządził? No bądź szczery, Szplin ;-)
 
Jeżeli tak to odbierasz, to masz do tego prawo. Moim zdaniem jednak upraszczasz to i filtrujesz przez swoje poglądy. Ale załóżmy, że tak jest. Nie mogę tego wykluczyć.

A czy ty przyznasz, że z kolei opierasz całą politykę na antytuskowej obsesji? I że jednak wolałbyś -- z dwojga złego -- aby to pis wciąż rządził? No bądź szczery, Szplin ;-)
Tak, mimo wszystko wolałbym pis, bo od tych antypolskich kurew to nawet grzybica śluzówki odbytu jest lepsza.
 
Widze, ze panowie w szoku, ze jest cos takiego jak propozycja, ze ludzie moga dyskutowac i wprowadzac zmiany. 9 lat dzikiej legislacji i sie troche odzwyczaili, ze ich ktos pyta o zdanie.

@szplin @Siwy25_1 jestem przeciwnikiem nielegalnej imigracji. Dodatkowo, ze wzgledu na ukrow, Polska powinna byc wylaczona z wszelkich przymusowych rekolacji.
Ciekawy wywiad z Mentzenem na kanale Zero.

Moim zdaniem duze zamieszanie zrobil wypowiedzia, ze obowiazkiem kazdego Polaka jest obrona Ojczyzny. Z tego co tutaj czytalem to wyborcy Konfy pierwsi jada do Meksyku.
 
Tak, mimo wszystko wolałbym pis, bo od tych antypolskich kurew to nawet grzybica śluzówki odbytu jest lepsza.
hehe, no to mi się podoba. W sensie, że przynajmniej jesteś szczery w określeniu się. Swoich zapatrywań. To szanuję -- bez szydery.

@Bezimienny , czy mógłbym mieć do Ciebie prośbę? Dotychczas zwróciłem się taką jedynie do śp. halibuta. Co, notabene, mówi samo przez się. Nie oznaczaj mnie, proszę, w swoich komentarzach i nie zwracaj się do mnie. Szkoda mojego – może też Twojego – czasu. Boś rocznikowo chyba mocno dojrzały chłop, ale dla mnie -- pod pozorami merytoryki i jakiejś tam erudycji -- mentalnie gimnazjum. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie podania. Z poważaniem, Tucznik.
 
Widze, ze panowie w szoku, ze jest cos takiego jak propozycja, ze ludzie moga dyskutowac i wprowadzac zmiany. 9 lat dzikiej legislacji i sie troche odzwyczaili, ze ich ktos pyta o zdanie.

@szplin @Siwy25_1 jestem przeciwnikiem nielegalnej imigracji. Dodatkowo, ze wzgledu na ukrow, Polska powinna byc wylaczona z wszelkich przymusowych rekolacji.
Super, a teraz popatrz na kogo głosowałeś i jak Twoja wybrana opcja się do tego odnosi co wyżej napisałeś. Założę się że karty od referendum nie wziąłeś, bo jebac pis,co nie?

Ależ to już nie będzie nielegalna migracja, w uśmiechniętej Polsce żaden czlowiek nie jest nielegalny. Wszystko będzie na papierze. Przypomnieć Ci co pisali i mówili posłowie PedO i 3nogi jak był gnój na granicy z Białorusią?

Szymuś już robił zdjęcia w sejmie. Pora wyhodować jaja nie być hipokrytą jak karateka.
:waldeklaugh:
 
Widze, ze panowie w szoku, ze jest cos takiego jak propozycja, ze ludzie moga dyskutowac i wprowadzac zmiany. 9 lat dzikiej legislacji i sie troche odzwyczaili, ze ich ktos pyta o zdanie.

@szplin @Siwy25_1 jestem przeciwnikiem nielegalnej imigracji. Dodatkowo, ze wzgledu na ukrow, Polska powinna byc wylaczona z wszelkich przymusowych rekolacji.


Moim zdaniem duze zamieszanie zrobil wypowiedzia, ze obowiazkiem kazdego Polaka jest obrona Ojczyzny. Z tego co tutaj czytalem to wyborcy Konfy pierwsi jada do Meksyku.
Może wiedzą, że realnym wrogiem są politycy a nie obcy najeźdźca?
 
:korwinlaugh::siuu:Słuszna idea. Jebać tv republikę i "od rzeczy". Zawsze i wszędzie. A trochę bardziej serio to zasada nagłówków Betteridge'a plus
wielka drama po tej prześmiewczej wypowiedzi rzecznika. Marszałek telrecki mówił takie rzeczy zupełnie serio na co dzień.

Wierzę, że jesteś jak zwykle pissowczykiem, co też udowodniłeś sam w temacie o tym podręczniku we wcześniejszych komentarzach. Wierzę też, że często piszesz zupełnie nie na temat, odbiegając od tematu, byle tylko coś napisać -- jak ten wtręt niedawny odnośnie Francji.

Myślę, że pozycja Czarnka była o wiele mocniejsza niż Nowackiej z niszowego koalicjanta. Nawet względnie silni gumofilce w resorcie, który jest zawsze ich oczkiem w głowie, muszą się męczyć z niewygodnym dla nich Kołodziejczakiem.

Co do UA w UE. Co to ma do rzeczy, czy będą i kiedy będą? Skoro teraz ich rolnictwo ma jeszcze lepiej niż gdyby z niej byli, bo nie muszą stosować norm UE i nie ma ceł na ich produkty. I pewnie, gdyby nie protesty, przedłużaliby to w nieskończoność. Raj. Hulaj dusza i piekła nie ma. Włącz myślenie.

A teraz dodaj szyderczą emotikonkę i nie zapomnij o korwinie i tym ciapku w odpowiedzi.
:korwinlaugh::siuu::waldeklaugh:::really::

A na poważnie Podziwiam optymizm z Nowacką "ja nie chciała źle" "jo nie wiedzioła" (przecież to kopiuj wklej logiki zachodniej lewicy w przedstawianiu historii dostosowane do polskich warunków a że PO ma kosmopolityczne podejście to...)
i że wejście Ukrainy do UE nie pogorszyłoby sytuacji w wielu branżach, też rolnictwie. Chociaż z normami to hm: już nawet przed wojną były ciekawe tematy miodów ze wschodu nie spełniających norm według badań Komisji Europejskiej....
A co do Francji: wnioskiem z tego jest że po prostu we Francji sportem zawodowym są protesty z każdego powodu więc argument "we Francji się dzieje " jest słaby. No chyba że ktoś wierzy w mit o tchórzliwych Pierrach...
Myślę, że już bardziej ty jesteś jakimś etatowym antyPiSowcem bo nawet dość emocjonalnie reagujesz na tekstu że Duda nie jest długopisem "bo kogo on ułaskawił, kolegów"
Ułaskawiał rekordowo mało, wetował też całkiem sporo w porównaniu do więc ciężko bić się ze statystyką bo tutaj akurat nie da się bagatelizować cyfr...
Chociaż pamiętam jego ciemniejsze epizody jeszcze za czasów Lecha Kaczyńskiego ale nie będę ułatwiał bycia antyPisowcem bo w końcu jestem PiSowcem i Konfederata jednocześnie :korwinlaugh:

Poniższa wypowiedź zawiera uproszczenia i skróty myślowe:

Ciekawy wywiad z Mentzenem na kanale Zero. Mentzen chce wywalić Brauna, bo z takim oszołomem jest zawsze sufit poparcia i pewnego progu się nie przeskoczy. Ciekawy strateg. Oszołomy do brudnej roboty, ale na pewnym etapie trzeba się ich pozbyć by pójść dalej.

Wipler uważa, że Mentzen to katotalib i musi ten swój katolicki zamordyzm ukrywać. Sam Mentzen nie widzi różnic w poglądach między sobą a Braunem, bardziej chodzi o metody.
A argumenty za poborem do wojska były trafne?
 
Super, a teraz popatrz na kogo głosowałeś i jak Twoja wybrana opcja się do tego odnosi co wyżej napisałeś. Założę się że karty od referendum nie wziąłeś, bo jebac pis,co nie?

Ależ to już nie będzie nielegalna migracja, w uśmiechniętej Polsce żaden czlowiek nie jest nielegalny. Wszystko będzie na papierze. Przypomnieć Ci co pisali i mówili posłowie PedO i 3nogi jak był gnój na granicy z Białorusią?

Szymuś już robił zdjęcia w sejmie. Pora wyhodować jaja nie być hipokrytą jak karateka.
:waldeklaugh:
I to jest podstawowy argument - czyny nie słowa - jeśli odmówiłeś pobrania karty referendalnej to jesteś zwolennikiem najazdu obcych i nie wykrzywisz tego pokraczną logiką.
 
I to jest podstawowy argument - czyny nie słowa - jeśli odmówiłeś pobrania karty referendalnej to jesteś zwolennikiem najazdu obcych i nie wykrzywisz tego pokraczną logiką.
Tu nawet nie chodzi o to.

Trochę dysonans poznawczy zachodzi w przypadku bycia przeciwko czemuś i jednoczesnemu bronienia całym sercem partii która robi zupełnie odwrotnie, a w sytuacji realnego zagrożenia na granicy odpierdalała cyrki. No i Ci sami ludzie mają czelność nazywać innych ruskimi onucami, a chyba nie muszę przypominać kto to gówno z Turcji przywoził na Białoruś?

Ciężko w tym kraju być prawicowym naziolem jako tako logicznie myślącym, bo panowie pamięć złotej rybki.
:beczka:
 
I to jest podstawowy argument - czyny nie słowa - jeśli odmówiłeś pobrania karty referendalnej to jesteś zwolennikiem najazdu obcych i nie wykrzywisz tego pokraczną logiką.
Komu zależy na smoluchach najmocniej ? Politykom? Tak, ale oni są tylko na pasku…

najbardziej zależy korporacjom, dlaczego ? Dlatego że jak wprowadza gwarantowany dochód podstawowy i będą mieli smolucha na socjalu to wracamy do niewolnictwa. Czarnuch żre to co produkujemy, potem się leczy naszymi lekami, wynajmuje wszystko za grosze - tylko to co nasze, czyli przepierdala całe pieniądze które dostaje i ma równe 0 na koncie na koniec miesiąca by dzień później znów przyjąć gwarantowany dochód podstawowy i znów się wyczyscic. Korporacja wykończy każdą firmę, zniknie konkurencyjność. Zalejmy nierobami kraje w Europie - część białych oni pomordują, pogwałcą, resztę się przepędzi…i powie sie za pomocą szkielka i ekspertów wszelkiej maści, że to ich wina….no kurwa majstersztyk socjotechniczny Panowie
 
Back
Top