Polityka

Rozumiem, ale po co w tym momencie szopka z Kaminskim i Wasikiem?Rzeczywiscie jest to teraz najwazniejsza rzecz do zrobienia? Przeciez to tylko woda na mlyn dla pisowcow i ich propagandy.
Bo oni tego łakną
Muszą zrobić jakąś inbe żeby przykryć klękanie przed łunio i to że żadnego z konkretów nie wprowadzą.
:beczka: ich wyborcy łykną.
 
Rozumiem, ale po co w tym momencie szopka z Kaminskim i Wasikiem?Rzeczywiscie jest to teraz najwazniejsza rzecz do zrobienia? Przeciez to tylko woda na mlyn dla pisowcow i ich propagandy.

Ale co mieli zrobić? Unieważnić wyrok sądu uchwałą sejmową?
 
Ale co mieli zrobić? Unieważnić wyrok sądu uchwałą sejmową?
Sami stworzyli sobie problem, ktory teraz bohatersko rozwiazuja? Wywlekli ten temat i teraz beda wmawiac ludziom, ze zrobili to dla nich? Poki co graja w gre pisowcow.

No chyba, ze bez podnoszenia i rozwiazania tej sprawy, nic sie nie da w Polsce zrobic. Wytlumacz mi wtedy tylko dlaczego.
 
Lud chciał rozliczeń to je ma. Trafiło na nich dwóch. Pytanie czy Tusk & co pójdą po innych czy skończy się na nich.
Pomijając oczywiście że akurat ta dwójka ma za uszami więc w to że powinni siedzieć nie można narzekać. Problem taki że z nimi w pasiaki powinno iść dużo więcej politycznego łajna z każdej strony
 
Sami stworzyli sobie problem, ktory teraz bohatersko rozwiazuja? Wywlekli ten temat i teraz beda wmawiac ludziom, ze zrobili to dla nich? Poki co graja w gre pisowcow.

No chyba, ze bez podnoszenia i rozwiazania tej sprawy, nic sie nie da w Polsce zrobic. Wytlumacz mi wtedy tylko dlaczego.

Ale przecież ta sprawa toczyła się za czasu PiS. To nie Tusk wydał wyrok. Jak PO miało to załatwić?
 
Rozumiem, ale po co w tym momencie szopka z Kaminskim i Wasikiem?
Nie wiem. Pewnie dlatego:
Bo oni tego łakną

Innych powodów też może być wiele: polaryzacja im pasuje, chcą sobie ustawić Dudę, sąd im ich wystawił itd.. Widać z tych działań, że chcieliby mieć sprawczość jaką miał Jarek, ale nie mają takiego mandatu (bo jest Duda) i robią co mogą naciągając lub łamiąc prawo. Może kiedyś pójdą za to siedzieć...

Może pozytyw tego będzie taki, że zerwali niepisaną zasadę? Od teraz będzie jasne, że polityk/minister też może pójść za kraty, czyli za 4 lata, z KO-wcami też nikt nie będzie się cackał.
 
Nie wiem. Pewnie dlatego:


Innych powodów też może być wiele: polaryzacja im pasuje, chcą sobie ustawić Dudę, sąd im ich wystawił itd.. Widać z tych działań, że chcieliby mieć sprawczość jaką miał Jarek, ale nie mają takiego mandatu (bo jest Duda) i robią co mogą naciągając lub łamiąc prawo. Może kiedyś pójdą za to siedzieć...

Może pozytyw tego będzie taki, że zerwali niepisaną zasadę? Od teraz będzie jasne, że polityk/minister też może pójść za kraty, czyli za 4 lata, z KO-wcami też nikt nie będzie się cackał.
Na tych Twoich to ja bym jednak ostrzył gilotyny :roberteyeblinking:
 
a prawda jest pewnie taka, że amerykany wymusiły na pisiorach żeby ryja nie wtykali, bo oni mają misję a teraz wszystko zwalą na nas
Możliwe. pisiory mają pojemne ryje, bo mieściła się tam naraz kutanga amerykańska i ukraińska. I watykańsko/klerykalna.

Może nowe władze wyciągną tę kościelną? Ale teraz może dojdzie niemiecka? Albo nastąpi wymiana z amerykańskiej na tą z Rzeszy? Ja obstawiam, że będzie rotacyjnie, bo wszystkie naraz się nie zmieszczą ;-)
 
:pociesznymirek:

GD3sDtnXgAASh6t
 
Po co głosowałeś na Konfę? Przez takich jak Ty PiS stracił władzę i teraz jest terror praworządności.
W ostatnich wyborach to był niezły kabaret. Głosować na jedno gowno, drugie gówno lub na utopię w postaci konfy. Każda z trzech opcji dodatkowo okraszona mniejszą lub większą grupą klaunów i idiotów wewnątrz. Bądź mądry Polaku i zagłosuj.
 
Nie wiem. Pewnie dlatego:


Innych powodów też może być wiele: polaryzacja im pasuje, chcą sobie ustawić Dudę, sąd im ich wystawił itd.. Widać z tych działań, że chcieliby mieć sprawczość jaką miał Jarek, ale nie mają takiego mandatu (bo jest Duda) i robią co mogą naciągając lub łamiąc prawo. Może kiedyś pójdą za to siedzieć...

Może pozytyw tego będzie taki, że zerwali niepisaną zasadę? Od teraz będzie jasne, że polityk/minister też może pójść za kraty, czyli za 4 lata, z KO-wcami też nikt nie będzie się cackał.
Spokojnie. Donald po raz drugi zdąży spierdolic do Brukseli jak to ma w zwyczaju kiedy już się robi konkretny dym.
 
W ostatnich wyborach to był niezły kabaret. Głosować na jedno gowno, drugie gówno lub na utopię w postaci konfy. Każda z trzech opcji dodatkowo okraszona mniejszą lub większą grupą klaunów i idiotów wewnątrz. Bądź mądry Polaku i zagłosuj.
Metodą wykluczenia wolałem jednak zagłosować na utopię mającą wiele punktów programu tożsamych z moimi przekonaniami niż okrągły stolik i spadkobierców AWSu, którzy jebią ten kraj trzecią dekadę licząc na cudowną zmianę stanu faktycznego. Tym bardziej, że ci jeszcze nie byli przy korycie. Wielkiej mądrości tu nie potrzeba.
 
Bo jebać pis
Czyli to caly program wyborczy byl?
Ale przecież ta sprawa toczyła się za czasu PiS. To nie Tusk wydał wyrok. Jak PO miało to załatwić?
I sie zakonczyla wyrokiem TK. Po co teraz ta szopka?
Innych powodów też może być wiele: polaryzacja im pasuje, chcą sobie ustawić Dudę, sąd im ich wystawił itd.. Widać z tych działań, że chcieliby mieć sprawczość jaką miał Jarek, ale nie mają takiego mandatu (bo jest Duda) i robią co mogą naciągając lub łamiąc prawo. Może kiedyś pójdą za to siedzieć...

Może pozytyw tego będzie taki, że zerwali niepisaną zasadę? Od teraz będzie jasne, że polityk/minister też może pójść za kraty, czyli za 4 lata, z KO-wcami też nikt nie będzie się cackał.
Jezeli to mialby byc koniec z "My nie tykamy Was, Wy nie tykacie Nas" to wycofuje uwagi i jestem za.

Niestety, dzis sluchalem Migalskiego w tokfm i raczej on mysli podobnie do Ciebie, ze nie ma ludzi takich jak ja, ktorzy chca prawdziwej praworzadnosci, spokoju i pojednadnia. Uwaza, ze Ci, ktorzy glosowali na 3droge to wyborcy PO. Uwaza, ze PO moze lamac prawo do woli i jak tylko chce, bo ich wyznawcy sa dokladnie tacy sami jak wyznawcy PISu. Wybacza wszystko i przymkna oczy na wszystko. Jestem bledem statystycznym.

Jak sie komus chce poswiecic pare minut to od 9:00 https://audycje.tokfm.pl/podcast/15...Migalski-Konflikt-z-prezydentem-sluzy-Tuskowi

Jezeli oni na prawde tak mysla to sie zdziwia. Chyba, ze rzeczywiscie jestem sam.
 
Back
Top