Polityka

Oczywiscie.

Ruski fejk to nie jest. Byl placz niemieckich prokuratorow, ze Polska nie wspolpracuje. Siemoniak jest otwarty na wspolprace i oferuje pomoc jezeli Niemcy maja watpliwosci.
Mialem na myśli kwestię, że Amerykanie chcą nas umoczyć we współudział w wysadzeniu NS2 i przez to pchnąć nas do udziału w wojnie.
 
  • Like
Reactions: spa
Póki co żona Dudy sie nie puszczała a ten do niej nie wracał i nie przepraszał więc nie wiem kto jest taką pizdą.... No jest memiczny itd ale tak szczerze Duda tam swój wzrost i masę ma. jeżdzi na nartach cos tam się rusza. jak miałbym obstawiać wyniki karykaturalnej walki mma to takiego tuska rozpierdala easy....

Przynajmniej nic nie wiadomo żeby zrobiła mu rogi.

:wink:

Zapominasz że to Rudy haracze w piłkę, co jest sportem o wiele bardziej kontaktowym niż narty.

No i Rudy chodził na Lechię.


No nie wiem nigdy nie byłem politykiem , tym bardziej prezydentem w kraju, u którego sąsiada toczy sie pełnoskalowe rozpierddalanie ludzi rakietami przez naszego dziejowego wroga. Szczerze mówiąc wydaje mi się że prezydent Duda niejednokrotnie jeżdżac na Ukrainę i okazując wsparcie Ukrainie jako stronie walczącej z kacapami i wypowiadając się na forum ONZ czy innych tam forach wypadł całkiem dobrze, żeby nie powiedziec bardzo dobrze.

Dlaczego uważasz że jest pizdą? Co Ty byś zrobił żeby nią nie być, być w mniejszym stopniu...? Bo wiesz, że My generalnie mamy spierdolony system państwowy w każdym prawie aspekcie przez nasza historię i generalnie nie stanowimy zbyt wiele jako Państwo naszych rozmiarów. Dodatkowo nie mam systemu prezydenckiego jak w USA np. czy kanclerskiego czy innego gdzie głowa państwa ma cos wiecej do powiedzenia... Więc ciekaw jestem co byś zrobił lepiej?

Kto byl lepszy z naszych prezydentów znakomitych i nie był pizdą? Bronek? Wałęsa? czy kwachu?

Owszem, dawał aktorskie występy w kwestii ukraińskiej, dołożył rękę do strat polskich rolników i transportowców ze strony ukraińskiej konkurencji.

Ale polityka to nie tylko strojenie min pod kamery.

Realnie nie było tak słabego prezydenta, który nie prowadzi w zasadzie na żadnym polu własnej polityki a jedynie jest reprezentantem polityki swojej rodzimej partii.

Nawet Szogun był bardziej samodzielnym prezydentem niż Duder.

Jego aktywność ograniczała się jak dotąd do podpisywania przedłożonych przez rząd PiS ustaw.

Jego jedną z nielicznych inicjatyw: referendum konstytucyjne zostało olane przez jego własną partię.

Ciekawostka, żaden prezydent nie pielgrzymował do szefa swojej partii, jak Dudi, w nocy na Żoliborz.
 
Szpitale!


Pa-ry-te-ty!


Równość! Dobre podsumowanie wypowiedzi Ministrantki Równości Katarzyny Kotuli


Równość! Samoidentyfikacja! XD


@Dzihados coś wrzucałeś, że hujownia szykuje Polaków na coś wielkiego
hujownia? Hołownia? Czy o kogo chodzi, bo nie zjarzyłem?











Poczty Polskiej mi nie zal, ale burgery i żurek na orlenach są calmiem niezle


Ciekawe ile % ludzi ma taką opinię
















 
Mentzen u Żurnalisty chwali Petru, potępia Brauna. Mówi że dobrze że Petru dostał się do sejmu, bo to wolnorynkowiec i może coś dobrego z jego obecności wyjdzie. Braun natomiast pewnie dostanie wyrok i koniec polityki na dłużej. Nie dziwi się, że ludzie woleli Trzecią Drogę zamiast Konfederacji jeśli ludzie wariaci byli na listach Konfederacji. To nie Trzecia Droga była tak silna, to konfederacja była tak słaba. Oprócz tego można się dowiedzieć, że w wielu kwestiach szanuje Matczaka.

 
Screenshot_20240115-071710_Lite.jpg


Którzy tu głosowali na 3nogę? Winszuję.
:juanlaugh:
 
Mialem na myśli kwestię, że Amerykanie chcą nas umoczyć we współudział w wysadzeniu NS2 i przez to pchnąć nas do udziału w wojnie.
Ok. Mi to rowniez nie pasuje.

Pamietajmy kto najwiecej stracil na wysadzeniu NS2, nie liczac Ruskich, ktorzy zawsze mieli jeszcze inne rurki jak cos. Naiwne jest myslenie, ze 15 mld euro naszych sasiadow wylecialo w powietrze razem z gazociagiem i oni teraz tak sobie przejda z tym do porzadku dziennego.
Tacy oni właśnie są:

Lis wyczul, ze zwolnily sie wysokoplatne stanowiska propagandystow.
 
Jeśli to diagnoza, to Lis ma rację, jeśli nawoływanie do zemsty, to skrajna głupota.
Ale to przecież 8 lat PedOwcy się śmiali z głupich wyborców pisu
-że socjale
-że nieroby
-że głupi
-ze chodzą do kościoła
-że nie wierza w 2137 płci
-że się nie szczepio
-że nie ufajo ekspertom

I teraz Ci sami zostali wydymani bez mydła przez swoich wybrańców. I to ledwo parę miesięcy od wyborów. Racjonalizujcie sobie dalej.
:juanlaugh:
 
Ale to przecież 8 lat PedOwcy się śmiali z głupich wyborców pisu
-że socjale
-że nieroby
-że głupi
-ze chodzą do kościoła
-że nie wierza w 2137 płci
-że się nie szczepio
-że nie ufajo ekspertom

I teraz Ci sami zostali wydymani bez mydła przez swoich wybrańców. I to ledwo parę miesięcy od wyborów. Racjonalizujcie sobie dalej.
:juanlaugh:
Nie trzeba sie jakos specjalnie smiac z wyborców pisu. Wystarczy fakt ze sa wyborcami pisu :lesnarhappy: a ze nieroby czy socjalne prostytutki to zwyczajne synonimy do wyborca pisu
 
Jeśli to diagnoza, to Lis ma rację, jeśli nawoływanie do zemsty, to skrajna głupota.
Dla mnie to raczej nakrecanie propagandy i usprawiedliwianie sie. Zaczyna sie gadanie, ze bardzo chcemy naprawiac Polske, ale suweren wymaga od nas rozliczenia sie przede wszystkim z przeszloscia. Co wedlug mnie jest bzdura, ale przekaz ma byc taki.
 
Dla mnie to raczej nakrecanie propagandy i usprawiedliwianie sie. Zaczyna sie gadanie, ze bardzo chcemy naprawiac Polske, ale suweren wymaga od nas rozliczenia sie przede wszystkim z przeszloscia. Co wedlug mnie jest bzdura, ale przekaz ma byc taki.
Ja mam obok siebie wielu ludzi, którzy odczuwają satysfakcję z tego, że pisowcy są odrywani od koryta, i nawet nie próbują się zastanowić w jaki sposób to przebiega.
Ale to przecież 8 lat PedOwcy się śmiali z głupich wyborców pisu
-że socjale
-że nieroby
-że głupi
-ze chodzą do kościoła
-że nie wierza w 2137 płci
-że się nie szczepio
-że nie ufajo ekspertom

I teraz Ci sami zostali wydymani bez mydła przez swoich wybrańców. I to ledwo parę miesięcy od wyborów. Racjonalizujcie sobie dalej.
:juanlaugh:
Wszystko zależy od poglądów. Ja jednak czułem jak PiS pluł mi w pysk przez ostatnie dwie kadencje.
 
Nie trzeba sie jakos specjalnie smiac z wyborców pisu. Wystarczy fakt ze sa wyborcami pisu :lesnarhappy: a ze nieroby czy socjalne prostytutki to zwyczajne synonimy do wyborca pisu
Moment, ale to pasuje do wyborców każdej partii w tym kraju. Po prostu lubicie być ruchani.
 
Moment, ale to pasuje do wyborców każdej partii w tym kraju. Po prostu lubicie być ruchani.
Nie lubicie to raz, to nie ja wybralem żydokomune w rządzie po obu stronach.

Drugie piszesz jakbys Ty nie był, zyjesz tu wiec jesteś a to ze nie uczestniczysz w wyborach bo jak sam pisałeś boisz sie ze Twoja firma zinwigiluje na kogo glosowałeś ( :waldeklaugh: ) to nie moja wina.

Jestesmy w tym razem i to jest fakt.
 
Nie trzeba sie jakos specjalnie smiac z wyborców pisu. Wystarczy fakt ze sa wyborcami pisu :lesnarhappy: a ze nieroby czy socjalne prostytutki to zwyczajne synonimy do wyborca pisu
Wyborcy peło honorowo nie pobierają socjalu albo biorą i szlachetnie przekazują go na potrzebujących? Która partia chciała waloryzować 500 plus już w czerwcu? Kto w budżecie na 2024 zachował 13 i 14 emeryturę oraz dwie waloryzacje?

Synonim wyborców rudej małpy to przygłupie fajnopolactwo oczytane wyborczą i zindoktrynowane tvnem, którym wydaje się, że są lepsi od tych drugich, a to ta sama ciemna masa lemingów urabiana i polaryzowana od lat. Ha tfu!
 
Wyborcy peło honorowo nie pobierają socjalu albo biorą i szlachetnie przekazują go na potrzebujących? Która partia chciała waloryzować 500 plus już w czerwcu? Kto w budżecie na 2024 zachował 13 i 14 emeryturę oraz dwie waloryzacje?

Synonim wyborców rudej małpy to przygłupie fajnopolactwo oczytane wyborczą i zindoktrynowane tvnem, którym wydaje się, że są lepsi od tych drugich, a to ta sama ciemna masa lemingów urabiana i polaryzowana od lat. Ha tfu!
Dokladnie tacy sa. Najwięksi podludzie to Ci ktorzy faworyzują jednych kosztem drugich kiedy obie te partie ta kosciolkowa i ta lgbt to kurestwo:fjedzia:
 
Po co głosowałeś na Konfę? Przez takich jak Ty PiS stracił władzę i teraz jest terror praworządności.
Warzecha w Nam zależy dobrze określił dorosłych ludzi pamiętających ostatnie rządy PedO, którzy teraz na nich zagłosowali.

Kretyni.
 
Ja mam obok siebie wielu ludzi, którzy odczuwają satysfakcję z tego, że pisowcy są odrywani od koryta, i nawet nie próbują się zastanowić w jaki sposób to przebiega.

Wszystko zależy od poglądów. Ja jednak czułem jak PiS pluł mi w pysk przez ostatnie dwie kadencje.
Rozumiem, ale po co w tym momencie szopka z Kaminskim i Wasikiem?Rzeczywiscie jest to teraz najwazniejsza rzecz do zrobienia? Przeciez to tylko woda na mlyn dla pisowcow i ich propagandy.
 
Back
Top