Polityka

Ten jak spierdala.



:śmiech:

W 17 sekundzie, jak się drzwi za nim zamknęły, to wyjebał ostrym sprintem jak gdyby nigdy nic, tak że z 3 metrów dystansu zrobiło się z 15, jak ta baba drzwi otworzyła. Jebaniutki. :śmiech:

Jeszcze się nagadał dzisiaj w tym sejmie, jak to rząd Tuska będzie jak PiS albo i jeszcze gorszy, mocno, merytorycznie, celnie, przygotowany rzucał riposty i puentował, atakował. A tu cyk! Znienacka Braun przeprowadził spontaniczny szturm i wypierdolił atak gaśnicą jak miotaczem ognia :DC:, nie mogę z nich, dobrze, że ich w sejmie mamy.
 
najpiękniejsze z tego wszystkiego to jak klaun z TVN-u nie wytrzymał ćiśnienia jak Pisowcy wycuzli krew i obwiniali go za to co się stało

Szymonek jak małe dziecko w świecie dorosłych ludzi zaczał szczekać że mają go słuchać a na koniec spierdolił bo nie potrafił sobie poradzić z sytuacją
 
Bosak nakazuje Braunowi opuszczenie mównicy. Piękny moment :)

Zajebiste są też reakcje posłów Konfederacji. Niechętnie podają mu rękę. Braun podchodzi po wsparcie mentalne, myśli że go poklepią po ramieniu, dodadzą otuchy, a oni się palą że wstydu za niego.


A to podobno była to już 17 raz w Sejmie taka uroczystość... a Braun jest posłem od 2019 r.

Wobec Grzegorza Brauna sejmowa Komisja Etyki Poselskiej podjęła rekordową liczbę prawomocnych uchwał, wynoszącą obecnie 16... :boss:
 
A teraz wchodzi mój mem:
IMG_20231212_205042.jpg
 
W 17 sekundzie, jak się drzwi za nim zamknęły, to wyjebał ostrym sprintem jak gdyby nigdy nic, tak że z 3 metrów dystansu zrobiło się z 15, jak ta baba drzwi otworzyła. Jebaniutki. :śmiech:

Jeszcze się nagadał dzisiaj w tym sejmie, jak to rząd Tuska będzie jak PiS albo i jeszcze gorszy, mocno, merytorycznie, celnie, przygotowany rzucał riposty i puentował, atakował. A tu cyk! Znienacka Braun przeprowadził spontaniczny szturm i wypierdolił atak gaśnicą jak miotaczem ognia :DC:, nie mogę z nich, dobrze, że ich w sejmie mamy.
Trzeba mu przyznać, ale przyspieszenie ma dobre :lol: dobrze dla niego że nie otworzyła drzwi w trakcie tego przyspieszenia (podbiegania) i by się to nagrało... :bye::boss:
 
Ludzie którzy bali się wychodzić z domów, w jeden dzień stali się na tyle odważni i na każdego z innym zdaniem wołali ruskimi onucami, bo zesrali się, że kacapy wejdą aż po Paryż (XD) teraz sami zagłosowali na ludzi, którzy umoczeni po kokardę i robią lachę od ruskich po niemców. Logika pelikanów.

Ale wiadomo #nictakiegoniebyło
:blablabla:
Czy to tylko moje wrażenie, czy naprawdę wyzywasz od idiotów osobę karatecką?
 
Ktoś tu wrzucał info że złapano na terenie Polski jakieś auto z materiałami wybuchowymi i bronią prowadzone przez obcokrajowców. Ma ktoś ta informację? Nie mogę znaleźć. Czy to był fake?
 
Back
Top