Polityka

Ale zesrańsko :antonio:

"Kacap" "z Moskwy im kazali"

O kurwa, to są te imteligenty? :DC:

Obserwujcie teraz, będziecie mieć piękny pokaz pedagogiki wstydu, całe pokolenie uczone wstydu za bycie Polakiem, teraz będą wszyscy płakać i udowadniać, że nie są antysemitami :juanlaugh:

W ramach solidarności sugeruję się obrzezać, wtedy was pokochają już tak na prawdę :DC:

O ludzie, mógłbym tu najebać milion tych emotek a i tak nie ukazałyby pełni mojej beki z lewaków :waldeklaugh:
 
A co z ekstremistami żydowskimi...
Ja jestem w NATO, nie wiem jak Wy. Wujaszek Sam musi mnie bronić i przeciwdziałać. Tak więc ewentualne ataki ekstremistów żymiańskich nie wchodzą w grę. Tym bardziej, że bidon zombie wnet zostanie zastąpiony takim oto giga chadem:
https://i.ytimg.com/vi/Ni0R-d3WzPU/maxresdefault.jpg
 
Ja jestem w NATO, nie wiem jak Wy. Wujaszek Sam musi mnie bronić i przeciwdziałać. Tak więc ewentualne ataki ekstremistów żymiańskich nie wchodzą w grę. Tym bardziej, że bidon zombie wnet zostanie zastąpiony takim oto giga chadem:
https://i.ytimg.com/vi/Ni0R-d3WzPU/maxresdefault.jpg


A ten Chad nie jest przypadkiem za umożliwieniem odbudowy potencjału militarnemu Rosji szybciej przy jednoczesnym zmniejszaniu sił NATO na wschodniej flance Europy?
 
Hej lewactwo, uważacie, że sejm RP to właściwe miejsce na te zabobony żydowskie?
A krzyżyk to byście ściągali co?
View attachment 86528

żydowska uroczystość religijna polskim sejmie, kpiny z Polaków ciąg dalszy.
Ta fotka to chyba u PAD w Pałacu Prezydenckim.
Ja tam jestem za brakiem symboli religijnych (każdych) w miejscach takich jak Sejm, Szkoła czy Urzędy, od tego są Kościoły, domy czy Synagogi itd. bo w końcu Polska jest krajem świeckim a nie wyznaniowym.
 
Ja jestem w NATO, nie wiem jak Wy. Wujaszek Sam musi mnie bronić i przeciwdziałać. Tak więc ewentualne ataki ekstremistów żymiańskich nie wchodzą w grę. Tym bardziej, że bidon zombie wnet zostanie zastąpiony takim oto giga chadem:
https://i.ytimg.com/vi/Ni0R-d3WzPU/maxresdefault.jpg
Raczej jeden dziadek Joe (81 lat) może ewentualnie zastąpić drugim dziadkiem Donald'em (77 lat) :lol:
 
Ta fotka to chyba u PAD w Pałacu Prezydenckim.
Ja tam jestem za brakiem symboli religijnych (każdych) w miejscach takich jak Sejm, Szkoła czy Urzędy, od tego są Kościoły, domy czy Synagogi itd. bo w końcu Polska jest krajem świeckim a nie wyznaniowym.
Lewica podobno tez a zobacz jak nadają na Brauna, zupełnie jak Ty ;)
 
Podobnie jak Macierewicz o którym nawet niektórzy politycy PO mówia że gdy nie wszedł do Sejmu to był dość bystrym normalnym kolesiem.
To znaczy niby kiedy tak było? Bo nie bardzo rozumiem z kontekstu. Kiedy ten ruski agent -- który ma w swojej własnej partii i w pałacu prezydenckim ksywkę "świr" -- był określany jako normalny koleś?
 
Sugerujesz, że Talmud powstał w jeden dzień, czy co? Rozumiesz, że Talmud składa się z Miszny i Gemary? A opis Chanuki oczywiście w Talmudzie się znajduje:


Czytaj ze zrozumieniem a nie insynuuj komuś jakichś tez.

Szanuje że chcesz się popisać swoją wiedzą na temat kultury żydowskiej

:applause:
No nie sądzę :tysoncoffe:
2:0 dla PedO


PiS ma jokera:



55137F0E-50F6-4AE5-99A8-01DC621D14F1.jpeg
 
Ja jestem w NATO, nie wiem jak Wy. Wujaszek Sam musi mnie bronić i przeciwdziałać. Tak więc ewentualne ataki ekstremistów żymiańskich nie wchodzą w grę. Tym bardziej, że bidon zombie wnet zostanie zastąpiony takim oto giga chadem:
https://i.ytimg.com/vi/Ni0R-d3WzPU/maxresdefault.jpg

Szkoda że ten twój gigachad Polaków ma za debili a o Żydach na pewno nie powie złego słowa bo finansują jego kompanię.
 
Tak już pomijając śmieszki - szkoda, że ten dzień zostanie zapamiętany w związku z performance posła Grzegorza, a ludziom w większości zapewne umknęła rewelacyjna i piękna w swej merytorycznej istocie orka Bosaka na ryżym (i nie tylko):



Właśnie słucham wystąpienia Mentzena po expose Morawieckiego. Bardzo dobre. Nieźle teraz Bosak z Mentzenem muszą być wkurwieni, że Braun skradł ich momenty.


Czas by do tego duetu dołączyć trzeci gracz. Braun z Michalkiewiczem dogada się bez problemu.
 
Back
Top