Polityka

received_732270448773277.jpeg
 
Generalnie szybko zrobił się temat na dymy. A miał być nowy Sejm, nowe standardy i inne takie dyrdymały. No nie, małpy w tym cyrku dalej te same. A to raczej nie koniec, Hołownia przez te dwa lata szybko straci wigor, a to paradoksalnie jest na rękę Tuskowi, żeby go wykosić przed wyborami prezydenckimi :lol:
 
Generalnie szybko zrobił się temat na dymy. A miał być nowy Sejm, nowe standardy i inne takie dyrdymały. No nie, małpy w tym cyrku dalej te same. A to raczej nie koniec, Hołownia przez te dwa lata szybko straci wigor, a to paradoksalnie jest na rękę Tuskowi, żeby go wykosić przed wyborami prezydenckimi :lol:
Do wyborów Hołownia będzie siwy :juanlaugh:
 
Mi się wydaje, że on, jako oczytany człowiek zapoznał się z częścią talmudu, w którym zawarte są antychrześcijańskie zwroty, a należy też wiedzieć - @Mmayhem że to właśnie talmud rozszerzył zakres doniosłości chanuki dla Żydów (wyniesienie tego święta do rangi cudu w związku z wydarzeniami, które stały u zarania jego wprowadzenia), talmudyści więc całkowicie usankcjonowali zasadność obchodzenia tego święta do czego wcześniej (przed powstaniem talmudu), Żydzi mieli wątpliwości. Tak więc Braun jako tradycyjny, zdeklarowany katolik - według swych przekonań postąpił słusznie i zgasił menorę. Czy to zdrowe? Chui wi ;) Niech psychiatra się wypowie ;) Tak więc to raczej nie jest "rozpierdol" jak piszesz, a akt w - jego pojęciu - nie tylko całkowicie uzasadniony, co pożądany jako swego rodzaju obowiązek człowieka całkowicie oddanego wierze.


Chuja tam o co mu chodziło.
Grunt, że dokonal profanacji religijnej i to uderzającej w Jahwe.
Mój mały metal się cieszy
 
Bosak nakazuje Braunowi opuszczenie mównicy. Piękny moment :)

Zajebiste są też reakcje posłów Konfederacji. Niechętnie podają mu rękę. Braun podchodzi po wsparcie mentalne, myśli że go poklepią po ramieniu, dodadzą otuchy, a oni się palą że wstydu za niego.

 
Last edited:





Polska trochę była pod ścianą i w zasadzie miała do wyboru: albo all-in, albo all-out. Wybraliśmy all-in (z czym ja co do ogółu się zgadzam: all-out niosło o wiele większe ryzyka i koszty alternatywne, wiem wiem są wyśmiewane, ja z nich się nie śmieje, no to pewnie jestem stefałenowanym lemingiem albo stefałpowanym pelikanem, sam już nie wiem co bardziej XD). Jednak my sami jesteśmy za krótcy, a nasi sojusznicy nie wybrali all-in. Ani nawet half-in. Bo nie muszą. To nie ich region. I ok, w sumie dla elit to powinno jasne i oczywiste, czasu trochę kupiliśmy, zobaczymy, naprawdę zobaczymy jak to wyjdzie, mam nadzieję że kupiliśmy tegoż czasu dostatecznie dużo.

Nawiązując do "górniczej" bieżączki: ciekawe kto by poparł zakaz imigracji specjalistów IT? To moja branża i konkurencja dla mnie. No kto? :) Czyż mniejszy koszt usług IT w szerszej perspektywie nie jest zyskiem dla społeczeństwa? Nie jestem ani górnikiem, ani rolnikiem, ani kierowcą - za mną nikt nie stanie, mechanizm ten sam, jestem takim samym obywatelem. Dodajmy do tego szerszy kontekst, wojnę, priorytety. I to nie chodzi o to czyi "górnicy" mają wygrać, ale o to że obydwie strony są malym fragmentem calosci a o rzecz niższego priorytetu mogą rozwalić coś z priorytetu wyższego. Na głowie to stoi. Smutne. Divide et impera.

No i trza dac kuksanca statystom, problemem nie są swoi czy nie swoi "górnicy", ale "Bruksela", która w swojej socjalistycznej baśni narzuca siłą własnym podmiotom bycie niekonkurencyjnym - już w realnym świecie, poza baśnią.

Na to wszystko niekompetencja i brak wyobraźni naszych władz. Do tego histeryczna roszczeniowość Ukrainy, która mnie autentycznie zadziwia. Bo to nie my stracimy więcej, tylko oni. To jest nie tylko wbrew naszym interesom, ale przede wszystkim (!) wbrew ich interesom.

Equality!




Wolnosc!


Braun? XD


XD nie jestem sam


XD


XD






To wieksza obelga dla wyborcow PO czy PiS? XD






Nie sledze cyrku, czemu?


Tyz prowda
 
Taka refleksja na wieczór - @Baine @Karateka@ @Mmayhem @Cassius42 @PanMac - dzisiaj Wielki Grzegorz uratował dupska Wasze i dupska Waszych rodzin przed śmiercią w wyniku przyszłego ataku terrorystycznego islamskich ekstremistów, który został odwołany. Uratował nas wszystkich w sumie, bo nie wiadomo na kogo by trafiło. Tak więc drżyjcie lub pokłony bijcie!

https://i.ytimg.com/vi/kW2D_RLRSt4/maxresdefault.jpg

Połączenie sił Korwina z Braunem coraz bliżej.
 
Taka refleksja na wieczór - @Baine @Karateka@ @Mmayhem @Cassius42 @PanMac - dzisiaj Wielki Grzegorz uratował dupska Wasze i dupska Waszych rodzin przed śmiercią w wyniku przyszłego ataku terrorystycznego islamskich ekstremistów, który został odwołany. Uratował nas wszystkich w sumie, bo nie wiadomo na kogo by trafiło. Tak więc drżyjcie lub pokłony bijcie!

https://i.ytimg.com/vi/kW2D_RLRSt4/maxresdefault.jpg
A co z ekstremistami żydowskimi...
 
Ten wyrok nie ustalił nowej normy prawnej, dopiero parlament będzie musiał to zrobić. Wyrok TK ustalił nową normę prawną, zrobił to bez udziału parlamentu.
Podsumowujac jednym słowem: desperacja.
Kolejny dowód na to, że paragrafy, ustawy, kodeksy itp. Nie są tak ważne jak klucz dobierania sędziów (czy w wiele sprawach prokuratorów): obojętnie czy chodzi o procent morderców skazanych na dożywocie czy związki partnerskie...
Nawet gdybym był zwolennikiem związków partnerskich to nie byłbym za tym aby trybunały europejskie robiły coś takiego...
Moda się zmieni to prawactwo zacznie się tak bawić
 
Taka refleksja na wieczór - @Baine @Karateka@ @Mmayhem @Cassius42 @PanMac - dzisiaj Wielki Grzegorz uratował dupska Wasze i dupska Waszych rodzin przed śmiercią w wyniku przyszłego ataku terrorystycznego islamskich ekstremistów, który został odwołany. Uratował nas wszystkich w sumie, bo nie wiadomo na kogo by trafiło. Tak więc drżyjcie lub pokłony bijcie!

https://i.ytimg.com/vi/kW2D_RLRSt4/maxresdefault.jpg
Ty tak na poważnie?...a nie to taki heppening sorki,dzieki:)
 
JKM ma racje.

Na marginesie. Myślicie, że Braun jest całkiem zdrowy? Czy świadomie robi rozpierdol?
Uważam że Braun lubi jak o nim się gada. Podobnie jak Macierewicz o którym nawet niektórzy politycy PO mówia że gdy nie wszedł do Sejmu to był dość bystrym normalnym kolesiem.
Ba nawet o Krystynie Pawłowicz podobnie mówia: od dziennikarzy Tvnu z którymi miała zajęcia
 
Back
Top