Polityka

Zagranie kartą "Bo oni też" z bosstem +10 do odwrócenia uwagi.

Uczyłem się od najlepszych

:roberteyeblinking:

Zostałeś w domu w czasie wyborów? Nie podejrzewam Cię bowiem o aż taką trzeźwość umysłu, która przejawić by się musiała w udzielonym poparciu dla Konfederacji ;) jak również o tak silne zjebanie, by wesprzeć PO, czy inną chujownię...

Jestem symetrystą.


:fjedzia:
 
Tylko i wyłącznie. Po prostu nie mamy nic lepszego z większymi szansami na poprawę czegokolwiek. Ideałów nie ma, wiadomo, jednak porównaj ich program ze wszystkimi innymi, mają najlepszy plan.
Z kimś muszą wejść w koalicję. I musieliby się dogadywać
 
Zatem jaka jest Twoja sugestia ?
kurwa-mikke.gif
 
Z kimś muszą wejść w koalicję. I musieliby się dogadywać
Zauważ jednak, że 4 lata temu mieli 11 posłów, obecnie już 18 i klub poselski. Jeśli naprawią niektóre rzeczy i przekonają więcej niezdecydowanych - za 4 lata może być ich w sejmie już kilkudziesięciu ("języczek uwagi"), za lat 8 - być może współrządzenie, jeśli wszystko dobrze pójdzie oczywiście.
 
Pomówienia TVP też tak ochoczo wyjaśniałeś?

:mamedwhat:
A Tobie o co znowu chodzi? Jeszcze sam się podniecałeś tym fejkiem. Będziesz mi teraz mówił, które informacje mogę weryfikować, a które nie?

View attachment 86440
:roberteyeblinking: ::really::
PS. od kiedy to memy są źródłem wiedzy, pewnie mogłem to wrzucić w innym temacie mniej poważnym...
Nie ignoruje, ale musiałem sprawdzić dokładnie... a to pokolenie to chyba Z... a nie Jay-Z :boss: :lol:
Ok, wrzuciłeś mem, który nie jest źródłem informacji. Potem dyskutowałeś na ten temat - tak jakby był absolutnie prawdziwy. I nie odpisywałeś mi, bo musiałeś dokładnie sprawdzić ten mem, który nie był źródłem informacji. Wszystko rozumiem.
 
Kurwa! Dlaczego mówisz "b", nie wspominając o "A"? Najważniejsza sprawa z tym "ogarnięciem" to następująca zależność - związki partnerskie - TAK, możliwość adopcji dzieci przez te związki - NIE. Comprende?

Ale ten wyrok wskazuje na związki partnerskie, a nie na małżeństwa. O adopcji w oparciu o ten wyrok nie ma mowy z tego co rozumiem.
 
Kurwa! Dlaczego mówisz "b", nie wspominając o "A"? Najważniejsza sprawa z tym "ogarnięciem" to następująca zależność - związki partnerskie - TAK, możliwość adopcji dzieci przez te związki - NIE. Comprende?
A jak wtedy zaadoptuje ze Stefanem,
żona go pogoni po coming-out'cie i zabroni widzeń z dzieciakami.
Nigdy nie przystanie na tę wersję rozwiązań prawnych.
:fjedzia:


:applause: :applause: :applause:
Brawo to nie Jerozolima do kurwy nędzy a Warszawa.
 
Ludzie chcieli Mam Talent show w Sejmie to mają ten show. Braun będzie robił wszystko, żeby było o nim głośno. Zresztą spora grupa posłów chce usunięcia symboli religijnych z Sejmu to powinni temu przyklasnąć :lol:

Wszystkich symboli, a nie tylko żydowskich. I nie gaśnicą.
 
Back
Top