Polityka

Zapowiedział że drobni przedsiębiorcy zaplaca podatek dopiero po opłaceniu faktury albo że nauczyciele dostaną 30proc podwyżki już od 1 stycznia…no zobaczymy…
Mityczne podwyżki dla nauczycieli. Nie będę się rozwijał, bo mi się nie chce wkurwiać.
Moja matka uczyła w szkole lata, każda opcja obiecywała, a faktycznie albo chuja dostali albo groszami w pysk.
 
... jeszcze Lis na prezesa TVP i będzie komplet...
To byłaby akcja na miarę zrobienia prezesem TVP Kurskiego. :cool:

Jak rządził PiS to mówiłem, że wszystkie przegięte akcje psują państwo i uderzą w nich rykoszetem. Zaraz wszystkie media, służby, spółki, fundacje będą w rękach Tuska, a PiS będzie kapował do UE o braku praworządności.
 
Jak na moje to pójdzie na dwie strony : albo teraz Tusk będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony i rzeczywiście dużo zrobi albo będzie kontynuował misję PiSu w rujnowaniu tego kraju
:DC:
W imię czego miałby się pokazywać z jak najlepszej strony? Został wybrany przez społeczeństwo debili, którzy zapomnieli o rekordowym bezrobociu, zielonej wyspie, państwie teoretycznym. To samo zresztą tyczy się milionów głosujących na PiS, których zamknięto w domach, leczono przez eporady i gnębiono w podatkach. Nic nie musi, bo rządzi bezrefleksyjnym baranami z pamięcią złotej rybko, którzy nie weryfikują obietnic.
 
:DC:
W imię czego miałby się pokazywać z jak najlepszej strony? Został wybrany przez społeczeństwo debili, którzy zapomnieli o rekordowym bezrobociu, zielonej wyspie, państwie teoretycznym. To samo zresztą tyczy się milionów głosujących na PiS, których zamknięto w domach, leczono przez eporady i gnębiono w podatkach. Nic nie musi, bo rządzi bezrefleksyjnym baranami z pamięcią złotej rybko, którzy nie weryfikują obietnic.
Być może tak jest, nie twierdzę że nie. Z drugiej też strony nie mogę chodzić teraz sfrustrowany i się przejmować tym każdego dnia bo Tusk został premierem. Nie mam na to wpływu, żadnego. Szkoda zdrowia.
 
To byłaby akcja na miarę zrobienia prezesem TVP Kurskiego. :cool:

Jak rządził PiS to mówiłem, że wszystkie przegięte akcje psują państwo i uderzą w nich rykoszetem. Zaraz wszystkie media, służby, spółki, fundacje będą w rękach Tuska, a PiS będzie kapował do UE o braku praworządności.
No już się zaczyna: Siemoniak koordynator służb specjalnych, to jest żart...
Nowacka od MEN...
A Kołodziejczak nie dostał stołka :korwinlaugh:
 
Zapowiedział że drobni przedsiębiorcy zaplaca podatek dopiero po opłaceniu faktury albo że nauczyciele dostaną 30proc podwyżki już od 1 stycznia…no zobaczymy…
Budżetówka jest niczyja, każda partia ja olewa: obojętnie czy to policja, wojsko, skarbówka czy ministerstwa. Patryk Słowik swego czasu cisnął bekę, że ile zarabiają osoby x dostępem do informacji superhiper tajnych..
Dziwne ze nikt nie próbuje zagospodarować tego elektoratu.
A nauczyciele? PiS im nie da bo i tak na nich nie zagłosują A Po po co ma dawać skoro nauczyciele i tak nie przestaną na nich głosować?
Coś jak z samorządowcami związanymi z Po: Po co się starać skoro i tak żelazny elektorat...
 
Padawan Płażyński przejmie stery i nazwa PIS zostanie myślę. Oczywiście chciałbym się mylić, ale za duży elektorat mają (chociaż też jakaś część może wymrzeć)

Plażyński może zostać kandydatem PiSu na prezydenta po Dudzie.

Na przejęcie partii nie ma obecnie szans, tam już jest cała kolejka na czele z Brudzińskim, Błaszczakiem, Szydło itp.

A Kołodziejczak nie dostał stołka

A jaki miałby dostać?

Ministra propagandy?

:jarolaugh:
 
Plażyński może zostać kandydatem PiSu na prezydenta po Dudzie.

Na przejęcie partii nie ma obecnie szans, tam już jest cała kolejka na czele z Brudzińskim, Błaszczakiem, Szydło itp.



A jaki miałby dostać?

Ministra propagandy?

:jarolaugh:
No właśnie kolejka po prezesie do schedy będzie długa...
 
Plażyński może zostać kandydatem PiSu na prezydenta po Dudzie.

Na przejęcie partii nie ma obecnie szans, tam już jest cała kolejka na czele z Brudzińskim, Błaszczakiem, Szydło itp.



A jaki miałby dostać?

Ministra propagandy?

:jarolaugh:
Będzie wiceministrem chłopecek. Słaby stołek?
 
reporter z TVP dobry prowokator , aż go popychali

Do tej łajzy od ruchania stewardess ,,zmieni pan nastawienie do stewardess i urzędniczek niku? zmieni pan nastawienie do rosji ?''
:juanlaugh:
 
reporter z TVP dobry prowokator , aż go popychali

Do tej łajzy od ruchania stewardess ,,zmieni pan nastawienie do stewardess i urzędniczek niku? zmieni pan nastawienie do rosji ?''
:juanlaugh:
Ah te rozmowy Kulczyka z Millerem, Sikorskim czy Grasiem to rodem z filmów Vegi.
Jakby ktoś nakręcił wcześniej film z takimi dialogami to myślałbym że ktoś Vege ktoś kopiuje...
Pijani wójkowie z wesela :siuu:
Chciałbym odsłuchać taśmy z czasów podpisania umowy na Autostradę Wielkopolską.
Jebac Millera i Kulczyków za to, nawet młodsze pokolenie :einsteinsmoke:
 
O kurwa, ten profil to istne złoto XD. Wybory w USA ukradzione, złe murzyny, wściekłe LEWACTWO, Bill Gates, NWO, great replacement XDDD.

To chyba źródełko „wiedzy” dla naszych rodzimych wolnomyślicieli, Różal lubi to. :kis:
Typowa wstawka rodem z ciemnogrodu - skupianie się na profilu i jego zawartości, zamiast do informacji/opinii zawartych w konkretnym wpisie i jeśli o słowa te chodzi - przyznać trzeba, że nie są one wyciągnięte z czeluści niebytu i swoją podstawę mają.
------
Kurna mnie przytkało, ale wy widzę posty naparzacie nieustannie XD
OOO i o takiego właśnie Dzihadosa nic nie robiłem. Wszystko ładnie i schludnie umieszczone w spojlerach i nic nie rozjeżdża się na kilometr. Polecam tego allegrowicza!
 
Back
Top