Polityka

IMG-20231211-WA0058.jpg


Zepsuł sie akurat teraz jak granice trza odblokować
a to pech...
 
Już za rok u nas?

Kanada: Komisja Praw Człowieka uznała Boże Narodzenie za "dyskryminujące"​

 
Last edited:
No huj teraz już tylko można czekać na to co będą za ustawy wprowadzać. Mam nadzieję, że trochę się pośmiać będzie można, bo przyznam, że temat polityka zajebiście się rozkręcił w czasie wyborów i coś tam się pośmialem.

Teraz trzeba czekać na wybory w USA, bo tam to jest zawsze na grubasie chociaż w 2024 to zwycięzca jest już znany.

No i jeszcze jestem ciekaw ostatecznego wyniku AfD w Niemczech, bo to jest dla mnie kosmos, że uzyskało takie poparcie. To chyba też 2024 tak?
 
RU, UA, BY


Future is now, old man














No niestety się zakiwali

IE

SE

Szpitale!

Folia goreje
Libetarianizm to wróg!

DE





Biologia, głupcze!

UK

Kult katastrofizmu

AR






XD


@ninja
a czego tam się o nim dokopałeś?

Degrowth

Tyrani nienawidzą błaznów

O, Andrzejczak, muszę obejrzeć


Kurna mnie przytkało, ale wy widzę posty naparzacie nieustannie XD
 
No huj teraz już tylko można czekać na to co będą za ustawy wprowadzać. Mam nadzieję, że trochę się pośmiać będzie można, bo przyznam, że temat polityka zajebiście się rozkręcił w czasie wyborów i coś tam się pośmialem.

Teraz trzeba czekać na wybory w USA, bo tam to jest zawsze na grubasie chociaż w 2024 to zwycięzca jest już znany.

No i jeszcze jestem ciekaw ostatecznego wyniku AfD w Niemczech, bo to jest dla mnie kosmos, że uzyskało takie poparcie. To chyba też 2024 tak?
No już Ci mówię mordo.

PedO nie wprowdzi nic z obietnic wyborczych zasłaniając się brakiem poparcia lewicy. I to samo "liberalne" (czytaj lewackie) PedO będzie wprowadzać wszystkie tęczowe wynalazki i woke gówno z zachodniej Europy, bo przecież oni walczą o praworządność.
:putinlaugh:

Mogę się założyć o flakon, że w ciągu 2 lat wejdą wszystkie tęczowe cuda, które widziałem pracując na zachodzie.
Módlcie się, żeby znowu nie wymyślili kolejnej grypy19, bo do kibla na paszporcie będziecie latać w końcu wolność bracia uber alles.
 
Pan Ciepłownia to jednak fachowiec jest - mógł po prostu wyłączyć mikrofon, gdy karakan wtargnął na mównicę i wówczas ten rzyg o niemieckim agencie usłyszałyby co najwyżej pierwsze rzędy posłów, ale Pan Marszałek specjalnie mikrofon włączył i dziadek znowu skompromitował się na cały kraj XD.

Winszuję, Panie Szymonie.
 
@Cassius42 widzę, że mnie ignorujesz, zatem rozumiem, że wrzuciłeś fejka z pomówieniami. A teraz jak to mówią "dupa cicho", nie potrafisz mi nawet odpowiedzieć. Rzekłbym, zachowanie godne przedstawicieli pokolenia "Jay-Z".

:siuu:

PS Przepraszam za ten okropny wulgaryzm, wiem, że uważasz je za nieprzyzwoite, nie to, co pomówienia.
 
Pan Ciepłownia to jednak fachowiec jest - mógł po prostu wyłączyć mikrofon, gdy karakan wtargnął na mównicę i wówczas ten rzyg o niemieckim agencie usłyszałyby co najwyżej pierwsze rzędy posłów, ale Pan Marszałek specjalnie mikrofon włączył i dziadek znowu skompromitował się na cały kraj XD.

Winszuję, Panie Szymonie.
Podłóż sobie coś pod kolana…
 
Back
Top