Polityka

"Je**ć PiS"... bo tak
1697451088597.jpeg
 
Jeszcze więcej Michałów Cichych na listach to kurwa za cztery lata będziecie mieć jeszcze większe poparcie!

View attachment 81147

Dalej to się żali że program w mediach im przekręcali i że wyborcy mają krótką pamięć.

Na następne wybory wystawcie jakiegoś lumpa spod sklepu na liście to będzie jeszcze większe poparcie, tylko koszulkę stop 60 i jebać konfidentów mu ubierzcie :juanlaugh:


Czyli mają wystawić Krecika.
 
Ale wiesz że tym argumentem o największym poparciu w historii właśnie próbujesz wprowadzać taką narrację?

Ja tam tych waszych wojenek politycznych nie śledzę, nie wiem którzy to lewaki poza karateka ani które to prawaki ale fikołki to tak z jednej jak i z drugiej strony umiecie na ocenę minimum dobrą.



Czyli mamy przemilczeć fakty, bo w twoim odczuciu to tworzy jakaś narrację?
Mamy nie i formować o youtuberach pedofilach, bo ktoś odbierzw to jako narrację, że youtuberzy to pedofile?
 
No dobra, a czy ktoś z tych tęczowych misiów co tak krzyczeli, że „trzeba iść na wybory!”, „to obywatelski obowiązek” powie mi co tak bardzo podobało im się w planach wyborczych tychże partii? Kilka punktów i rozwiązania jak można zmienić obecną sytuację, która jak widać im się nie podoba gdy głosują na kogoś innego niż pisiory. Biorę po 200zl od każdej drużyny i słucham państwa!

No bo chyba nie chcecie mi powiedzieć, że głosy na opozycję poszły tylko dlatego, że mieli sprany mózg lewicowymi hasłami i daliście władzę w ręce rudego niemca, prezentera mam talent i bandy lewaków, którzy rok będą świętować, że nie ma pisu, zrobią kilka wałków, rycerz na białym koniu typu cejrowski zacznie ich punktować i znowu za 4 lata jaro przejmie stołek?
Ktoś kto ma więcej niż 30 lat wierzy jeszcze w jakieś programy wyborcze? Niektórym pewnie wystarczyło to, żeby polityka przestała przeszkadzać im w życiu – żeby mali i średni przedsiębiorcy nie dostawali tak w dupę, bo transfery socjalne muszą być coraz większe. By publiczna tv nie była tak zjebana, by kler odrobinę mniej się panoszył. By państwo niekoniecznie kłóciło się z zewnętrznymi partnerami, bo nic i tak z tego nie ma.

Sporo ludzi pewnie liczy jedynie na spokój i nie podgrzewanie atmosfery – przecież jedynym paliwem Jarka, które go nakręca do działania jest nienawiść i wyparcie tego, że przyczynił się do śmierci brata. I ciągłe szczucie, ciągła polaryzacja społeczeństwa aż do znudzenia.

Nawet Bosak, już po wyborach, powiedział, że – niedokładny cytat – „pisu nikt nie lubi, bo wszystkich obraża, każdego kto myśli choć trochę inaczej i każdego (partnera) próbuje zniszczyć”. I dlatego nie ma szans na koalicjanta.

Oczywiście dochodzi do tego wszystkiego jeszcze kwestia kto i jak postrzega „normalność”. Bo obaj możemy mieć zupełnie inne standardy i ogląd w tej materii.
 
Ktoś kto ma więcej niż 30 lat wierzy jeszcze w jakieś programy wyborcze? Niektórym pewnie wystarczyło to, żeby polityka przestała przeszkadzać im w życiu – żeby mali i średni przedsiębiorcy nie dostawali tak w dupę, bo transfery socjalne muszą być coraz większe. By publiczna tv nie była tak zjebana, by kler odrobinę mniej się panoszył. By państwo niekoniecznie kłóciło się z zewnętrznymi partnerami, bo nic i tak z tego nie ma. Sporo ludzi pewnie liczy jedynie na spokój i nie podgrzewanie atmosfery – przecież jedynym paliwem Jarka, które go nakręca do działania jest nienawiść i wyparcie tego, że przyczynił się do śmierci brata. Nawet Bosak, już po wyborach, powiedział, że – niedokładny cytat – „pisu nikt nie lubi, bo wszystkich obraża, każdego kto myśli choć trochę inaczej i każdego (partnera) próbuje zniszczyć”. I dlatego nie ma szans na koalicjanta. Oczywiście dochodzi do tego wszystkiego jeszcze kwestia kto i jak postrzega „normalność”. Bo obaj możemy mieć zupełnie inne standardy i ogląd w tej materii.
Otóż to. Naprawdę jest wielu, którym wystarczy, że nie będą im przeszkadzać i życia im obrzydzać.
 
Ktoś kto ma więcej niż 30 lat wierzy jeszcze w jakieś programy wyborcze? Niektórym pewnie wystarczyło to, żeby polityka przestała przeszkadzać im w życiu – żeby mali i średni przedsiębiorcy nie dostawali tak w dupę, bo transfery socjalne muszą być coraz większe. By publiczna tv nie była tak zjebana, by kler odrobinę mniej się panoszył. By państwo niekoniecznie kłóciło się z zewnętrznymi partnerami, bo nic i tak z tego nie ma.

Sporo ludzi pewnie liczy jedynie na spokój i nie podgrzewanie atmosfery – przecież jedynym paliwem Jarka, które go nakręca do działania jest nienawiść i wyparcie tego, że przyczynił się do śmierci brata. I ciągłe szczucie, ciągła polaryzacja społeczeństwa aż do znudzenia.

Nawet Bosak, już po wyborach, powiedział, że – niedokładny cytat – „pisu nikt nie lubi, bo wszystkich obraża, każdego kto myśli choć trochę inaczej i każdego (partnera) próbuje zniszczyć”. I dlatego nie ma szans na koalicjanta.

Oczywiście dochodzi do tego wszystkiego jeszcze kwestia kto i jak postrzega „normalność”. Bo obaj możemy mieć zupełnie inne standardy i ogląd w tej materii.
I dlatego zagłosowali na PO które jest za większym socjalem niż PiS i tak samo nie zablokuje nowych podatków unijnych:roberteyeblinking:
Niby programy się nie liczą ale cholera wie czy kredyt 0% nie przejdzie bo mamy maraton wyborczy, a kto za to zapłaci...
 
:pociesznymirek:
Podajesz chłopu fakty, a typ sra tekstem o fanatyzmie :facepalm: Jeśli nie potrafisz ochłonąć jebnij baranka w ścianę
No ale co ten fakt ma do rzeczy? Przecież przyjmuję to do wiadomości i wręcz jestem zdziwiony jakim cudem lewica ma więcej, ja to rozumiem ziomeczku, ja nie muszę ochłonąć bo nie mam po czym, to ty mi tutaj agresywnie odpowiadasz, więc weź 3 głębokie oddechy i spójrz w lustro, po co mamy się bezsensownie kłócić, zwłaszcza że nawet nie wiem o co mielibyśmy toczyć spór.
 
No ale co ten fakt ma do rzeczy? Przecież przyjmuję to do wiadomości i wręcz jestem zdziwiony jakim cudem lewica ma więcej, ja to rozumiem ziomeczku, ja nie muszę ochłonąć bo nie mam po czym, to ty mi tutaj agresywnie odpowiadasz, więc weź 3 głębokie oddechy i spójrz w lustro, po co mamy się bezsensownie kłócić, zwłaszcza że nawet nie wiem o co mielibyśmy toczyć spór.
Taka reakcja organizmu na wczorajsze wiesci, szok i niedowierzanie, stąd agresja :beczka:

Tu nawet nie trzeba prętem po klatce przejechać, sami się odpalają.
 
Taka reakcja organizmu na wczorajsze wiesci, szok i niedowierzanie, stąd agresja :beczka:

Tu nawet nie trzeba prętem po klatce przejechać, sami się odpalają.
Warto zacząć czytać ten temat regularnie? Często się kłócicie? :awesome: bo mnie tylko aferki interesują a nie jakaś polityka, ale nie aferki lewica vs prawica tylko aferki personalne jakby co.
 
Warto zacząć czytać ten temat regularnie? Często się kłócicie? :awesome: bo mnie tylko aferki interesują a nie jakaś polityka, ale nie aferki lewica vs prawica tylko aferki personalne jakby co.
Nie do mnie pytanie, ja tu nie zaglądam. Wczoraj pierwszy raz, bo liczyłem, że po wyborach się komuś mocno uleje i się nie zawiodłem :beczka:
Pewnie jeszcze z 2,3 dni tu będę zagladal, a później dopiero przy jakimś kolejnym ważnym wydarzeniu.
 
To teraz tak :
1. Arab w każdym domu.
2. Ped*ł w każdym domu.
3. Aborcja do 12 roku życia.
4. Proste i wysokie podatki.
5. Wyprzedaż majątku Polskiego (choć nie wiadomo czy cokolwiek zostało)
6. Strefy czystego transportu w każdym mieście.
7. Konstytucję zastąpią Unijne wymagania i dyrektywy.
8. A w niedalekiej przyszłości bezwarunkowy dochód podstawowy i likwidacja gotówki.
9 Sad dla rodziców za sprzeciw przeciw tranzycji
10 Domniemanie winy przy gwałcie
11 Pisemne zgody na sex
12 Legalne scuotowanie nieruchomości jak w Hiszpanii
 
Nie do mnie pytanie, ja tu nie zaglądam. Wczoraj pierwszy raz, bo liczyłem, że po wyborach się komuś mocno ulejeje i się nie zawiodłem :beczka:
Pewnie jeszcze z 2,3 dni tu będę zagladal, a później dopiero przy jakimś kolejnym ważnym wydarzeniu.
Od której strony zacząć czytać? To może stąd ta agresja do mnie :D


Ale to powinien być wściekły na cichego bo przez niego nie zagłosowałem a nie na mnie.
 
I dlatego zagłosowali na PO które jest za większym socjalem niż PiS i tak samo nie zablokuje nowych podatków unijnych:roberteyeblinking:
Niby programy się nie liczą ale cholera wie czy kredyt 0% nie przejdzie bo mamy maraton wyborczy, a kto za to zapłaci...
Pieprzysz bzdury z tym socjalem. Tak jak i wczoraj na temat emigracji -- nie przeczytawszy nie zrozumiawszy tego, co napisałem zacząłeś coś o niemcach bredzić.

Gierkę z rozbuchanym socjalem, z licytowaniem się, z przekupywaniem najważniejszych dla nich grup wyborczych, zaczął pis, a KO -- nie chcąc przepieprzyć z nimi, musiało obiecać -- że nic nie zostanie cofnięte z tych sztandarowych programów.

Za co było krytykowane PO po 8 lat rządu? Z czego naigrywał się pis? Z tego, że Vincent twierdził, że na nic nie ma kasy, a już na pewno nie na transfery socjalne. Wyszydzała to potem wielokrotnie wierchuszka pisu. Że jednak kasa się niby znalazła.

A teraz będzie tak -- przegląd prawdziwych finansów państwa i stwierdzenie, że są one w katastrofalnym wręcz stanie, bo deficyt był ukrywany. I na czym się zacznie zaciskanie pasa. Ktoś tam na pewno więcej dostanie -- ale innym się utnie. Takie matki z niepełnosprawnymi dziećmi powinny na przykład dostawać więcej.
 
Latają plotki, że jeśli PiS straci władze, a szansa jest, to jak to u przegranych zacznie się polowanie na czarownice, a Zibi Zero uderzy w Matiego Pinokia.
 
Latają plotki, że jeśli PiS straci władze, a szansa jest, to jak to u przegranych zacznie się polowanie na czarownice, a Zibi Zero uderzy w Matiego Pinokia.
Oby. Im bardziej skoczą sobie do gardeł tym lepiej
Mrożę wódkę na dzień kiedy Kaczyński padnie trupem , oby nie trzeba bylo czekać jak w przypadku Fidela Castro
 
Trochę z innej beczki, ale też o polityku, no może byłym (ale obstawiałbym jego powrót): piękne zastanawianie się czy Palikot z nich kpi czy nie: oj wieczorem będzie dużo czytania tej grupe fejsowej wierzycieli Palikota. Autor postu zastanawia się chyba czy z tego wydymania będzie ciąża czy nie :waldeklaugh:
1697456373822.png

Myślę, że Tusk i Kaczyński też śmiało mogliby się zabawić jak Palikot, ich żelazne elektoraty byłyby za
 
Back
Top