Polityka

No dobra, a czy ktoś z tych tęczowych misiów co tak krzyczeli, że „trzeba iść na wybory!”, „to obywatelski obowiązek” powie mi co tak bardzo podobało im się w planach wyborczych tychże partii? Kilka punktów i rozwiązania jak można zmienić obecną sytuację, która jak widać im się nie podoba gdy głosują na kogoś innego niż pisiory. Biorę po 200zl od każdej drużyny i słucham państwa!

No bo chyba nie chcecie mi powiedzieć, że głosy na opozycję poszły tylko dlatego, że mieli sprany mózg lewicowymi hasłami i daliście władzę w ręce rudego niemca, prezentera mam talent i bandy lewaków, którzy rok będą świętować, że nie ma pisu, zrobią kilka wałków, rycerz na białym koniu typu cejrowski zacznie ich punktować i znowu za 4 lata jaro przejmie stołek?
 
Te 15% Konfy przed wyborami. Chyba to glownie zawazylo. Mam wrazenie, ze potencjalni wyborcy wystraszyli sie kogo moga wciagnac do sejmu i uswiadomili sobie, ze jak juz tam beda, to beda mieli realny wplyw na decyzje. Zaczeli szukac bezpiecznych alternatyw.

Nie udalo sie przekonac ludzi, ze chca tylko obnizyc podatki.

Mentzen i Bosak powinni zrobic Stanowskiego i Mazurka. Maja potencjal.
 
No dobra, a czy ktoś z tych tęczowych misiów co tak krzyczeli, że „trzeba iść na wybory!”, „to obywatelski obowiązek” powie mi co tak bardzo podobało im się w planach wyborczych tychże partii? Kilka punktów i rozwiązania jak można zmienić obecną sytuację, która jak widać im się nie podoba gdy głosują na kogoś innego niż pisiory. Biorę po 200zl od każdej drużyny i słucham państwa!

No bo chyba nie chcecie mi powiedzieć, że głosy na opozycję poszły tylko dlatego, że mieli sprany mózg lewicowymi hasłami i daliście władzę w ręce rudego niemca, prezentera mam talent i bandy lewaków, którzy rok będą świętować, że nie ma pisu, zrobią kilka wałków, rycerz na białym koniu typu cejrowski zacznie ich punktować i znowu za 4 lata jaro przejmie stołek?
Nie oczekujmy za dużo. Juleczki poszły głosować emocjami bo jebać pis, a nie dostrzegają kompletnie tej "wymianki" od lat. Już nie mówię o tym by się zagłębiły w historie, a jeszcze dalej jakieś może podstawy ekonomii/gospodarki - na chuj to komu? JEBAĆ PIS !!
 
F8gbuZvWoAA_iaz
 
@Bezimienny
Tusk wygrał, uczysz się niemieckiego czy wyjeżdżasz za granicę (gdzieś indziej niż do Niemiec)?

PS:
Z niecierpliwością czekam na publiczne, wewnętrzne rozliczenia w Konfederacji. Czas przygotować popcorn.


 
:applause::applause::applause:
i zostałeś rentierem, a ja głupoty o pochodzeniu z "narodu handlowego" podejrzewałem.
:tiphatb:
rentier, dobrze że nie napisałeś landlord. To określenie mnei rozśmiesza, bo landlordy to są w UK, ponad 100 mieszkań kolekcjonowane przez parę pokoleń, a nie jak w Polsce.

Zwykła dodatkowa praca i wiecej idzie zarobić na wzroście wartości mieszkania w czasie niż na samym najmie, ale dużo osób zajmujących się wynajmem robi to prymitywnie dzięki czemu łatwo można uniknąć gorszych lokatorów -taki paradoks. Chociaż skończą się dobre czasy. Prędzej czy później wprowadzą większy podatek od wynajmu np. z 40%, podatek katastralny. Nawet w sierpniu zastanawiałem się nad sprzedażą mieszkania, ale tak mimo wszystko wynająłem jeszcze raz, bo w sumie nie wiedziałem co byłoby lepsze.

A wracając do Milionerów to mam wrażenie, że zrozumiałem dlaczego ludzie chodzą do kasyna, które czesto wyśmiewam. Boże takie wahania, to jak ten Urbański wypisywał ten czek na pół miliona a później go zniszczył jak już zrezygnowałem. Kurczę to robi naprawdę wrażenie jak się siedzi na miejscu gracza.
Początek też był niezły. W TV wycinają te fragmenty, ale to nie jest tak, że zawsze ktoś odpowie poprawnie w konkurencji kto pierwszy ten lepszy. Grałem dwa razy. Za pierwszym razem nie wyszło już na tej konkurencji, zaprosili mnie ponownie i zanim wygrałem tą konkurencje to 3 RAZY nikt nie odpowiedziaał poprawnie w tej konkurencji.
Urbański po programie mówił, że rekord to był chyba 14 razy. Gdyby mieli to emitować to program byłby nudniejszy.

Biorąc pod uwagę, że określanie kogoś jako debila za to, że głosuje na daną partię jest subiektywne to obiektywnie rzec można, że każdy kto głosował na kogokolwiek jest debilem.
Mnie śmieszy jak żelazne elektoraty przezywają się od debili.
Nawet nie żelazne elektoraty.
Przecież więkoszość wyborców działa na zasadzie: nie ważne co mówi, ważne kto mówi i przeciwko komu jest. Nie ważne jaki problem zostanie rozwiązany byle te osoby których nie lubimy dostały po dupie. Nawet na tym forum.

Już parę razy zabawiłem się w trololo: zamieniłem Katyń na Wołyń, JKM na Ochojską. OMG ale dymy wywołałem.
Albo wypowiedź Tuska o tym, że nie nabiorą się na kłamstwa lobystów o OZE tak jak Niemcy i Trzaskowskiego, że pakiet klimatyczny zniszczy gospodarkę -chyba autora zmieniłem na Berkowicza. I od razu znalazły się osoby, które dla sportu chciały dokopać Konfederacji (chociaż trzeba uczciwie przyznać, że @Karateka@ się nie nabrał :roberteyeblinking:) ...

Nie wiem z czego wychodzi też to poczucie wyższości: już to legendarne starcie Warszawa vs Polska B, tym bardziej, że nie jeden "wieśniak" z Podlasia jest mniej rozczeniowy niż Julka z Warszawy :siuu:

Albo jeśli ktoś głosował na Hołownie to niby jest fajny? Przecież ten człowiek to chodzący dowód na upadek jakości polskiej demokracji: dajesz showmana z TV, on wyciąga posłów, tworzy własną partie w Sejmie samemu nie będąc w Sejmie, partie na którą nikt nie głosował -pytanie czy każdy miliarder może tak zrobić...
Jeszcze koalicja hipisowskiego ekologa i pseudoaktywisty prozwierzecego, gdzie Róża Thun głosuje za skrajnie antyrolniczymi ustawami w PE z szefem partii rolniczej PSL.

Jak ci ludzie to łączą. PiS też niezły: w 2015 roku "idziemy walczyć z banksterami". Teraz premierem jest były prezes banku, a PO nawet nie kpi z tej hipokryzji bo pewnie prezesi banków na każdego partyjnego mają niezłe teczki...

Jedne osoby używające głównie emocji nazwają podobne osoby debilami tylko dlatego, że głosują na inną partie.
Te wybory niczym nie różnią się od konferencji freak fightów...

To jest najlepszy scenariusz dla Polski. Rząd, którego głupie decyzję byłby torpedowane przez opozycję, bez różnicy kto by był kim. Jedyna sytuacja gdzie kraj by miał szansę na rozwój.
Dlatego po żadnym pozorem nie powinno się likwidować urzędu prezydenta wybieranego w wyborach powszechnych. Patrząc na to co wygadują ci politycy wszystkich partii to najlepiej bedzie jak nic nie będą uchwalać, a jak spróbują to żeby Duda blokował (chociaż w sumie na tle poprzedników to całkiem dużo Duda wetuje) :korwinlaugh:
 
Te 15% Konfy przed wyborami. Chyba to glownie zawazylo. Mam wrazenie, ze potencjalni wyborcy wystraszyli sie kogo moga wciagnac do sejmu i uswiadomili sobie, ze jak juz tam beda, to beda mieli realny wplyw na decyzje. Zaczeli szukac bezpiecznych alternatyw.

Nie udalo sie przekonac ludzi, ze chca tylko obnizyc podatki.

Mentzen i Bosak powinni zrobic Stanowskiego i Mazurka. Maja potencjal.
Bosak jest inteligentnym i dobrze argumentującym politykiem ale Memcen
To Maciek z Klanu , pitoli głupoty jak dałn
 
@Bezimienny
Tusk wygrał, uczysz się niemieckiego czy wyjeżdżasz za granicę (gdzieś indziej niż do Niemiec)?

PS:
Z niecierpliwością czekam na publiczne, wewnętrzne rozliczenia w Konfederacji. Czas przygotować popcorn.



Jakie wygrał?
Chłopie po roku na szwabskim call center to ja Tuska mogę uczyć niemieckiego. Za taką kasę jaka była wydawana na jego naukę angielskiego to spokojnie przełknę spotkania z politykiem, chociaż parę pomysłów bym miał jak go potrolować :korwinlaugh:
Zresztą nie wiem czy zauważyłeś, ale czasem odpala mi się niemiecka gramatyka i czasowniki lądują na końcu zdania :roberteyeblinking:

BTW jakie rozliczenia? Przecież co kadencje są nowi "frajerzy" z młodzieżówki, którzy pracują na wynik partii a JKM to niszczy i odchodzą, bo poszła kasa na kampanie, składki i czas a tylko JKM się cieszy. Dziambor dobrze mówił, że z JKM można uprawiać politykę tylko hobbystycznie, ale dodałbym teraz do tego Mentzena...
Bosak się w wkurwi i wcale bym się nie zdziwił jakby negocjował już warunki koalicji z PiSem - w sumie nie dziwie się, to nie jest zdrada poglądowa
 
Ja nie wiem kogo może dziwić że są w chuj daleko za lewicą. Wiekszosc młodych poszło za Tuskiem i biedroniem światopoglądowo. Mi się też w głowie nie mieści jak stary brodacz może pierdolić na scenie o Jezusie królu polski, jak trwodze to do boga i zabraniać młodym kobietom skrobanki.... . Miedzy innymi Przez takich pokemonów Braun wynik jest jaki jest, odcięcie się od kryptopedałow z kościoła plus poparcie aborcji mogłoby coś zmienić w poparciu dla Sławeczka i Bosacziego
Tych pokemonów to akurat u nas nie brakuje:beczka:

gf-iVnx-kNiT-CYMp_robert-biedron-i-krzysztof-smiszek-664x0-nocrop.jpg

Ja cały czekam na postulaty postępowych o likwidacji obowiązku alimentów w kontekście wolności aborcyjnej. Jeśli aborcja to "prawo" kobiety i ojciec PŁODU nie ma nic do gadania, to należy dążyć do wolności alimentacyjnej. Chodzi o wybór, nie chodzi o niepłacenie. W innym wypadku mężczyzna też ma prawo żądać - "abortuj, nie bede płacił na twojego płoda, kiedy będziesz żyła z innym gachem, wychowującym moje dziecko"

Jakoś całe to towarzystwo kukoldotwórcze, tworzące wojny płciowe i ideowe nic o tym nie wspomina.

Taka ciekawostka - najbardziej liberalne prawo aborcyjne w Polsce było za Hitlera i nie miało to nic wspólnego z religą.
 
Ja cały czekam na postulaty postępowych o likwidacji obowiązku alimentów w kontekście wolności aborcyjnej. Jeśli aborcja to "prawo" kobiety i ojciec PŁODU nie ma nic do gadania, to należy dążyć do wolności alimentacyjnej. Chodzi o wybór, nie chodzi o niepłacenie. W innym wypadku mężczyzna też ma prawo żądać - "abortuj, nie bede płacił na twojego płoda, kiedy będziesz żyła z innym gachem, wychowującym moje dziecko"
To o czym piszesz to mniej więcej aborcja finansowa, było głosowanie nad tym w Szwecji, niestety nie wyszło. Lubecka pytała się o to tego pajaca z Lewicy (który został wyrzucony ze studia przez Mazurka za tekst, że geje mają tak samo w Polsce jak Żydzi w Trzeciej Rzeszy): ło Jezus jakie oburzenie było :korwinlaugh: :siuu:
 
wyniki z 20% okręgów

Pis 40%
ko 26%
3D 13,8%
lewica - 8%
konfa - 7,5%

jeszcze może być różnie

Wynik z 33% w zasadzie bez zmian. Przy takim rozkładzie podział mandatów: pis 214, po 132, hujownia 66, lewaki 26, konfa 21.

Najbardziej bawi, że Kurwin ma jak narazie 2 x mniej głosów niż Karina Bosak. Ale to będzie piękny kop w dupę na emeryturę wymierzony przez kobietę.
 
Last edited:
Jeszcze więcej Michałów Cichych na listach to kurwa za cztery lata będziecie mieć jeszcze większe poparcie!

Screenshot_2023-10-16-11-06-19-489_com.android.chrome.jpg


Dalej to się żali że program w mediach im przekręcali i że wyborcy mają krótką pamięć.

Na następne wybory wystawcie jakiegoś lumpa spod sklepu na liście to będzie jeszcze większe poparcie, tylko koszulkę stop 60 i jebać konfidentów mu ubierzcie :juanlaugh:
 
Back
Top