Polityka

Jeszcze więcej Michałów Cichych na listach to kurwa za cztery lata będziecie mieć jeszcze większe poparcie!

View attachment 81147

Dalej to się żali że program w mediach im przekręcali i że wyborcy mają krótką pamięć.

Na następne wybory wystawcie jakiegoś lumpa spod sklepu na liście to będzie jeszcze większe poparcie, tylko koszulkę stop 60 i jebać konfidentów mu ubierzcie :juanlaugh:
Przecież Sośnierz sam jest jednym z tych pokemonów na listach. Teraz będzie płakał, że jego słowa przekręcali.
 
Znacznie większe różnice są pod względem wieku, wykształcenia, zawodu i linearnie rośnie poparcie dla PO kosztem PiS wraz z ilością mieszkańców danej miejscowości.
Czyli wychodzi że wieśniacy wyprowadzają się do większych miast i głosują na PO, a mieszczuchy tworzą z wiosek niemal przedmieścia (jeszcze brakuje tych ślepych uliczek w amerykańskim stylu ale kto wie jak to się rozkręci) i nadal na wsi rządzi PiS.
 
Tak,tak. Na PiS glosuja tylko bezrobotni, bez wyksztalcenia, malo zarabiajacy, starzy ludzie.

Ciezko jest zdefiniowac ludzi tak myslacych.

Widzę że WOKE wjechało za mocno. Podałem tylko statystyki co do różnic w elektoratach. Facts don't care about your feelings.
 
Znajdzie się w końcu sugar daddy, który spłaci Jusie Klimasarę w zamian za korzyści doczesne? :roberteyeblinking:
Byłą taka strona panprezes z paniami do sponsoringu (oczywiście wiem od kolegi) i szukaliśmy tam Klimasary ale nie było :(
Ta strona dlugi.info jest kozacka. Tyle niby bogatych ludzi na insta wylądowało na tej stronie
 
:najmancoty:
To stwierdzenie faktu. Nikt w konfie się nie cieszy, przeciwnie - przecież mówią, że te wyniki są poniżej oczekiwań
Ale wiesz że tym argumentem o największym poparciu w historii właśnie próbujesz wprowadzać taką narrację?

Ja tam tych waszych wojenek politycznych nie śledzę, nie wiem którzy to lewaki poza karateka ani które to prawaki ale fikołki to tak z jednej jak i z drugiej strony umiecie na ocenę minimum dobrą.
 
Rynek zweryfikował:
Na otwarciu poniedziałkowej sesji na warszawskiej giełdzie WIG20 zyskiwał ponad 4 procent. Najmocniej rosną kursy Pekao i PKO BP i Orlenu. "To sporo mówi o tym, jak rynek oceniał politykę właścicielską i jakość zarządzania w ostatnich latach" - skomentował w mediach społecznościowych analityk Damian Olko.
 
Każdy wyborca PiSu „oooo nie liczy się nic, ja czekam na Ciebie, otworzę Ci drzwi”

dla mnie ten kraj to alternatywna rzeczywistość, inny wymiar. I dalej twierdze, ze psychicznie chorych jest o wiele więcej, są jedynie nie zdiagnozowani.

ludzie zamiast patrzeć na ustawy jakie są wprowadzane to się zagryzają o partie….rząd to sztukmistrz manipulacji, prestidigitator ułudy, nic tylko się uczyć
 
Chcesz rzeczywistość zaklinać? Fakty są takie i żyj z tym. No kurwa mać prawda dla Ciebie to już narracja. Ochłoń chłopie
Ja mam ochłonąć? :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh:
Dzięki za wymianę zdań, fanatyku polityczny jednak nie mam zamiaru tego kontynuować bo teraz widzę do którego wora mnie schowales :tiphatb:

Przy ostatniej dyskusji ci wyjaśniłem co miałem wyjaśnić pod względem konfederacji i ich kandydatów przez których stracili głosy, na własne życzenie.
 
Rynek zweryfikował:
Na otwarciu poniedziałkowej sesji na warszawskiej giełdzie WIG20 zyskiwał ponad 4 procent. Najmocniej rosną kursy Pekao i PKO BP i Orlenu. "To sporo mówi o tym, jak rynek oceniał politykę właścicielską i jakość zarządzania w ostatnich latach" - skomentował w mediach społecznościowych analityk Damian Olko.
Kursy rosno bo wiedza ze im tera Donek sprzeda :boystop:
 
Rynek zweryfikował:
Na otwarciu poniedziałkowej sesji na warszawskiej giełdzie WIG20 zyskiwał ponad 4 procent. Najmocniej rosną kursy Pekao i PKO BP i Orlenu. "To sporo mówi o tym, jak rynek oceniał politykę właścicielską i jakość zarządzania w ostatnich latach" - skomentował w mediach społecznościowych analityk Damian Olko.
A mialem kupić ostatnio akcje Orlenu to na konferencje musiałem jechać i temat olałem. Byłoby 20% :jon:
 
Screenshot_2023-10-16-11-38-17-431-edit_com.opera.browser.jpg
 
Dymanie Polski rozpoczęto,
zwroty "przyjacielu" nagminnie się pojawiają a potem będzie,
to jak to przyjacielu odmówisz mi, nie przyjmiesz? No przyjacielu.
:korwinlaugh:

Manfred Weber skomentował wybory w Polsce: Wielkie gratulacje dla naszego przyjaciela​

Bardzo dobre wieści z Polski – w ten sposób Manfred Weber skomentował wybory parlamentarne w kraju. Wspomniał też o swoim „przyjacielu”.
W trakcie kampanii stał się jednym z największych wrogów Prawa i Sprawiedliwości za granicą. Teraz składa gratulacje „przyjacielowi” Donaldowi Tuskowi. Mowa o przewodniczącym Europejskiej Partii Ludowej Manfredzie Weberze, który skomentował częściowe wyniki wyborów parlamentarnych w Polsce.

„Bardzo dobre wieści z Polski. Naród ruszył, by wprowadzić kraj w nową erę. Wielkie gratulacje dla naszego przyjaciela Donalda Tuska i partnerów z opozycji, którzy dali nadzieję. Nikt nie stanie na drodze Polsce i jej europejskiej przyszłości!” – napisał weber na platformie X, dawniej Twitter, a swój wpis opatrzył hashtagiem #Wybory2023.



Relokacja :love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love: incoming.
 
Jeżeli tendencja się utrzyma to wystarczy, żeby PiS dogadał się z kilkoma osobami z PSL lub z konfederacją i mają rząd. Zabawny byłby trzask dupy tych wszystkich celebrytów, którzy od rana świętują.
Psl tak się boi że kazał podpisywać milionowe weksle swoim politykom ale no słabo oceniam polskie sądy, ale nie ma chyba sądu w Polsce które poważnie potraktowałby te weksle
 
Back
Top