Polityka

Biorąc pod uwagę, że określanie kogoś jako debila za to, że głosuje na daną partię jest subiektywne to obiektywnie rzec można, że każdy kto głosował na kogokolwiek jest debilem.
 
Dla Bosaka i Mentzena tak przegrać z lewicą to jak dla Kokocińskiej przegrać z Najmanem przez prezesa

Ja nie wiem kogo może dziwić że są w chuj daleko za lewicą. Wiekszosc młodych poszło za Tuskiem i biedroniem światopoglądowo. Mi się też w głowie nie mieści jak stary brodacz może pierdolić na scenie o Jezusie królu polski, jak trwodze to do boga i zabraniać młodym kobietom skrobanki.... . Miedzy innymi Przez takich pokemonów Braun wynik jest jaki jest, odcięcie się od kryptopedałow z kościoła plus poparcie aborcji mogłoby coś zmienić w poparciu dla Sławeczka i Bosacziego
 
Last edited:
1/4 wyników i pewne zmiany % są. Może się okazać, że tym razem exit poll i late poll chuja warte ze względu na frekwencję i to jak długo były niektóre komisje czynne.
 
Gdyby tak pisiory i trójulepek zjebów miały po tyle samo mandatów :antonio:
Ależ by się te wszystkie ulane dubertowe i inne pajace posrały po tym odbijającym im się wczorajszym szampanie
To jest najlepszy scenariusz dla Polski. Rząd, którego głupie decyzję byłby torpedowane przez opozycję, bez różnicy kto by był kim. Jedyna sytuacja gdzie kraj by miał szansę na rozwój.
 
Ja nie wiem kogo może dziwić że są w chuj daleko za lewicą. Wiekszosc młodych poszło za Tuskiem i biedroniem światopoglądowo. Mi się też w głowie nie mieści jak stary brodacz może pierdolić na scenie o Jezusie królu polski, jak trwodze to do boga i zabraniać młodym kobietom skrobanki.... . Miedzy innymi Przez takich pokemonów Braun wynik jest jaki jest, odcięcie się od kryptopedałow z kościoła plus poparcie aborcji mogłoby coś zmienić w poparciu dla Sławeczka i Bosacziego


Jeżeli dana partia obraża ogromną większość obywateli to nic dziwnego, że na nią nie głosują. To oczywiste. Tylko chłopcy prawicy naiwnie myślą, że ci co nie głosują to dlatego, że są debilami.
 
Jeżeli dana partia obraża ogromną większość obywateli to nic dziwnego, że na nią nie głosują. To oczywiste. Tylko chłopcy prawicy naiwnie myślą, że ci co nie głosują to dlatego, że są debilami.
Widzę, że bociik dziś w formie tylko się zacina
giphy.gif
 
Back
Top