Polityka

Jak może być dobrze w tym kraju skoro władzę oddaje się tym ludziom?
F8ggXYDWQAAilh5.jpeg
 
Nie wchodzę w temat polityki, bo szkoda mi życia na plemienne wojenki, wbiłem teraz w związku z wyborami ,poczytać skowyt zawodu pisowcow i konfederatów. Tak to przeżywacie, że mam niezłą bekę z waszego zacietrzewienia :beczka:
Chłopcy patrioci z polska flaga którzy kochają amerykańskie iphony, niemieckie BMW, japońskie i koreańską elektronikę
zamiast wziąć się do roboty i robić Polskę bogata to machają flagom i obrażają wszystkie kraje wokół .. no może Rosję mniej obrażają
Żaden patriota tzw narodowiec niczego dobrego dla Polski nie zrobił bo wygodnie mu machać flagom, podpalać tęcze i chciec dorwać się do koryta państwowego. Praca i sukces to statystycznie 5+5+5 lat nauki plus 25 lat pracy … to kuce musza zrozumieć
 
Last edited:
Chłopcy patrioci z polska flaga którzy kochają amerykańskie iphony, niemieckie BMW, japońskie i koreańską elektronikę
zamiast wziąć się do roboty i robić Polskę bogata to machają flagom i obrażają wszystkie kraje wokół .. no może Rosję mniej obrażają
Żaden patriota tzw narodowiec niczego dobrego dla Polski nie zrobił bo wygodnie mu machać flagom, podpalać tęcze i chciec dorwać się do koryta państwowego. Praca i sukces to statystycznie 5+5+5 lat nauki plus 25 lat pracy … to kuce musza zrozumieć
Wybory się skończyły nie przeżywaj tak. Koniec końców wszyscy jesteśmy ruchani, z czego się cieszysz?
 
Potężna Frekwencja. Niektóre komisję to pewnie dalej liczą.
:korwinlaugh:
W Kalwarii Zebrzydowskiej teściowa o 7:30 jeszcze liczyła :beczka:
A tak wyglądała wczoraj wieczorem kolejka u mnie
FB_IMG_1697438862331.jpg

Nawet telewizja wpadła :beczka:
Najlepsze jest to, że tam było 4 czy 5 komisji, a największa kolejka była do jednej. Ciekawe ile osób z pozostałych 4 stało nieświadomie, że do reszty jest dużo mniej czekania :beczka:
 
Cholera jednak Lewica nie jest komitetem koalicyjnym, tylko po prostu wzięli Razem na listy.
Szkoda bo może wtedy progu by nie przekroczyli :korwinlaugh:
 
Ponoć w Nowym Jorku wygrał PiS
z kolei w Palestynie wygrała trzecia droga Szymon Holownia
Od dawna mówię: zabrać Poloni prawo głosu, zwłaszcza tym plus 20 lat w USA.
Oni są serio odrealnieni i niektórzy nadal myślą, że Polska jest tak zacofana jak kiedyś.
W sumie gdyby PiS ściągnął starszych Polaków z USA do Polski, porozmieszczał w wielu okręgach to byłoby nieciekawie.

Btw Mało tej Poloni głosuje. Kilkaset tysięcy a Polaków i osób z polskimi korzeniami to zagranicą minimum z 6 mln jest
 
Poczekam do wtorku na oficjalne wyniki, ale na ten moment wynik konfy chujowy. Nie liczyłem na więcej niż 9-10%, żeby móc samodzielnie zgłaszać projekty ustaw zamiast chodzić po sejmie i szukać poparcia. O żadnej koalicji z popisem nigdy nie było mowy. A, że głosują debile to pokazuje chociażby wynik Lewicy.
 
Back
Top