Polityka



4sbofp.jpg
 
Zaczynam dochodzić do przeświadczenia, że Korwin może być geniuszem zbrodni a nie pomylonym dziadem - jak wszyscy go widzą. A co, jeżeli od lat dobrze wypelnia wyznaczone zadanie? Zadanie, które polega na zebraniu w jedną partię różnych pomyleńców + gości niebezpiecznych dla elit, ewentualnie mogących zaburzyć ustalony porządek po okrągłym stole. Następnie, tydzień przed każdymi wyborami, niwecząc kilkumiesięczną kampanię swoich liderów (tym razem Bosaka i Mentzena) odpalić standardowy zestaw twierdzeń - tzw. protokół 4,5% Korwina: czyli o: Hitlerze (ze miał niższe podatki), kobietach (że są mniej inteligentne), o pedofilach (że kochają dzieci) + parę innych. Poparcie spada do 4,5%, partia zatopiona, kandydaci nie mają na nic wpływu.
Na koniec Korwin zadowolony zaciera ręce, że znów się udało i z uśmiechem może zameldować wykonanie zadania.
Przecież to nie może być przypadek, bo tak się dzieje przed każdymi wyborami.
Geniusz ...
:korwinlaugh:
 
No zgadzam się niestety, bo też mam kontakt z takimi, ale za to jak tusk wpuści tu pełną relokacją najgorszych odpadów o wiadomym pochodzeniu to juleczkom o dziwo "marzenie ściętej głowy" się spełni i to o czarnym pytongu też.
:robertmakeup:
Ale przecież pis wpuszczał kogo leci -- żadna opcja polityczna w historii III RP nie wpuścił tyle ile piss wpuścił -- więc pewnie po prostu będzie tak samo. Może ciut lepiej, ale pewnie niezauważalnie.

Nie powtarzajmy taniej propagandy, że pisuar chronił Polskę przed emigracją z Azji czy Afryki. O Ukrainie nie wspominając...
 
Ale przecież pis wpuszczał kogo leci -- żadna opcja polityczna w historii III RP nie wpuścił tyle ile piss wpuścił -- więc pewnie po prostu będzie tak samo. Może ciut lepiej, ale pewnie niezauważalnie.

Nie powtarzajmy taniej propagandy, że pisuar chronił Polskę przed emigracją z Azji czy Afryki. O Ukrainie nie wspominając...
ale każda partia wpuściłaby uchodźców z Ukrainy
 
Ale przecież pis wpuszczał kogo leci -- żadna opcja polityczna w historii III RP nie wpuścił tyle ile piss wpuścił -- więc pewnie po prostu będzie tak samo. Może ciut lepiej, ale pewnie niezauważalnie.

Nie powtarzajmy taniej propagandy, że pisuar chronił Polskę przed emigracją z Azji czy Afryki. O Ukrainie nie wspominając...
Nostradamus rzecze...
"Różnica będzie taka, że DE i FR pozbędą się najgorszego brudu za pomocą relokacji, a utrzymają ich na dupie w Polsce płacąc im socjal z funduszy europejskich co by stratni nie byli w stosunku do współwyznawców w DE."

Rób zdjęcia. Za dwa lata możemy wrócić do rozmowy.
 
Zaczynam dochodzić do przeświadczenia, że Korwin może być geniuszem zbrodni a nie pomylonym dziadem - jak wszyscy go widzą. A co, jeżeli od lat dobrze wypelnia wyznaczone zadanie? Zadanie, które polega na zebraniu w jedną partię różnych pomyleńców + gości niebezpiecznych dla elit, ewentualnie mogących zaburzyć ustalony porządek po okrągłym stole. Następnie, tydzień przed każdymi wyborami, niwecząc kilkumiesięczną kampanię swoich liderów (tym razem Bosaka i Mentzena) odpalić standardowy zestaw twierdzeń - tzw. protokół 4,5% Korwina: czyli o: Hitlerze (ze miał niższe podatki), kobietach (że są mniej inteligentne), o pedofilach (że kochają dzieci) + parę innych. Poparcie spada do 4,5%, partia zatopiona, kandydaci nie mają na nic wpływu.
Na koniec Korwin zadowolony zaciera ręce, że znów się udało i z uśmiechem może zameldować wykonanie zadania.
Przecież to nie może być przypadek, bo tak się dzieje przed każdymi wyborami.
Geniusz ...
:korwinlaugh:
Nawet była strona o tym że JKM działa jak agent z wieloma przykładami, Oj jak trochę lat temu na insomni był to dobry temat...


Ale przecież pis wpuszczał kogo leci -- żadna opcja polityczna w historii III RP nie wpuścił tyle ile piss wpuścił -- więc pewnie po prostu będzie tak samo. Może ciut lepiej, ale pewnie niezauważalnie.

Nie powtarzajmy taniej propagandy, że pisuar chronił Polskę przed emigracją z Azji czy Afryki. O Ukrainie nie wspominając...
Oj jest duża różnica pomiędzy Polską i Niemcami odnośnie imigrantów po 2015vroku chociaż może przez mniejszy socjal Polska nie ma niemieckich problemów.
Mieli być Syryjczycy, przyjechali Afgańczycy i Pakistańczyków często analfabeci i to nie tylko funkcjonalni, a procent więźniów t
obcokrajowców to już niedługo pewnie Pezekroczy 70%.
A system stosowany przez arabskie klany na wyłudzaniu socjalu to kosmos...
 
myślę, że młodzi są trochę przeceniani. Polska to nie Afryka, młodych nie ma tak dużo obojętnie o której chodzą na wybory, ale fakt faktem nie chciałbym być na miejscu POPiSowców czy Konfederatów w najbliższych dniach.
Myślę, że poziom emocji jest wyższy niż ten który miałem podczas gry w Milionerach więc po ludzku trochę ich rozumiem :korwinlaugh: :siuu:
Ile zgarnąłeś i w którym odcinku wystąpiłeś ;)
 
Zaczynam dochodzić do przeświadczenia, że Korwin może być geniuszem zbrodni a nie pomylonym dziadem - jak wszyscy go widzą. A co, jeżeli od lat dobrze wypelnia wyznaczone zadanie? Zadanie, które polega na zebraniu w jedną partię różnych pomyleńców + gości niebezpiecznych dla elit, ewentualnie mogących zaburzyć ustalony porządek po okrągłym stole. Następnie, tydzień przed każdymi wyborami, niwecząc kilkumiesięczną kampanię swoich liderów (tym razem Bosaka i Mentzena) odpalić standardowy zestaw twierdzeń - tzw. protokół 4,5% Korwina: czyli o: Hitlerze (ze miał niższe podatki), kobietach (że są mniej inteligentne), o pedofilach (że kochają dzieci) + parę innych. Poparcie spada do 4,5%, partia zatopiona, kandydaci nie mają na nic wpływu.
Na koniec Korwin zadowolony zaciera ręce, że znów się udało i z uśmiechem może zameldować wykonanie zadania.
Przecież to nie może być przypadek, bo tak się dzieje przed każdymi wyborami.
Geniusz ...
:korwinlaugh:
Brzmi pięknie, atrakcyjnie i spiskowo. Taki geniusz zbrodni prosto z Bonda! Ale rzeczywistość jest raczej o wiele prostsza. JKM nigdy nie zależało na władzy, a jedynie na bycie enfant terrible polskiej sceny politycznej, polskiej przestrzeni medialnej. Na byciu zauważanym, podziwianym przez grupkę wyznawców -- w tym tę żeńską, bo Janko lubi bardzo panie.

Temu autystycznemu narcyzowi wystarczy jego mała liczna sekta i szokowanie co niektórych w swoich felietonach. Wystarczy bycie zapraszanym na kanały you tube i ględzenia do sporego grona ludzi w social mediach.

Natomiast gdyby rządził to jego pierdololo musiałoby się zderzyć z twardą prozą życia i sporo teorii mogło by paść na pysk. A tak od ponad 30 lat może uprawiać swój performance i pieprzyć, że: "on to by pokazał, ale głupole szans nie dają. Bo głupich jest więcej niż mądrych".

To jest po prostu taki "Janusz The Entertainer". On się świetnie czuje w programie jako gość stanowskiego czy innym typa. Na fotelu ministra czy premiera już by się raczej nie odnalazł. Byłby zagubiony jak dziecko.
 
Nawet była strona o tym że JKM działa jak agent z wieloma przykładami, Oj jak trochę lat temu na insomni był to dobry temat...



Oj jest duża różnica pomiędzy Polską i Niemcami odnośnie imigrantów po 2015vroku chociaż może przez mniejszy socjal Polska nie ma niemieckich problemów.
Mieli być Syryjczycy, przyjechali Afgańczycy i Pakistańczyków często analfabeci i to nie tylko funkcjonalni, a procent więźniów t
obcokrajowców to już niedługo pewnie Pezekroczy 70%.
A system stosowany przez arabskie klany na wyłudzaniu socjalu to kosmos...
Ale po co ty tu piszesz o Niemcach? Trochę logiki, kolego. Chyba, że procenty zadziałały późną porą ;-) Czy ja coś wspominałem o zjebanej polityce emigracyjnej Europy Zachodniej? Na Zachodzie tylko Dania w ostatnich latach mocno działa. A na świecie chociażby Australia -- i to model australijski chwaliła konfa. I akurat się z nimi zgadzam.

Pisałem o poprzednich rządach III RP. Hipokryci z pissuaru nimi straszyli, opozycją i jej powrotem, że będą wpuszczać, podczas gdy sami wpuszczali na potęgę, na skalę w III RP wcześniej nieznaną.
 
Ile zgarnąłeś i w którym odcinku wystąpiłeś ;)
O już dawno temu, kiedy 250 tys zł trochę znaczyło.
Znałem odpowiedź za pół miliona, ale nie no: jest tyle kasy wygranej szkoda ryzykować. Emocje kozackie. Przy obecnej inflacji bym ryzykował :siuu:
Ale powiem, że przede mną grała jakaś baba, gdzie już bym się na pierwszych pytaniach wyłożył.
W ogóle kiedyś miałem niezła fazę na oglądanie różnych edycji Milionerów. Nigeryjska była zabawna, amerykańska też, a w rosyjskiej podobno publiczność celowo wprowadzała graczy w błąd. Ta Polska edycja jest całkiem dobra i to jeden z nielicznych programów TVN który jest dobry, chociaż od paru lat są głupie pytania...
Jebać TVN ale wygrana się przydała :korwinlaugh:

Edjt: a pamiętacie Awanturę o kase?
To był najlepszy teleturniej, w tym byłoby fajnie wystąpić, szkoda że zdjęli ten program
 
O już dawno temu, kiedy 250 tys zł trochę znaczyło.
Znałem odpowiedź za pół miliona, ale nie no: jest tyle kasy wygranej szkoda ryzykować. Emocje kozackie. Przy obecnej inflacji bym ryzykował :siuu:
Ale powiem, że przede mną grała jakaś baba, gdzie już bym się na pierwszych pytaniach wyłożył.
W ogóle kiedyś miałem niezła fazę na oglądanie różnych edycji Milionerów. Nigeryjska była zabawna, amerykańska też, a w rosyjskiej podobno publiczność celowo wprowadzała graczy w błąd. Ta Polska edycja jest całkiem dobra i to jeden z nielicznych programów TVN który jest dobry, chociaż od paru lat są głupie pytania...
Jebać TVN ale wygrana się przydała :korwinlaugh:
:applause::applause::applause:
i zostałeś rentierem, a ja głupoty o pochodzeniu z "narodu handlowego" podejrzewałem.
:tiphatb:
 
Czyli jest tak jak kiedyś tu pisałem:
PiS spierdolił nasz kraj. Ukrył długi.

A i tak, paradoksalnie, za 4 lata dzięki temu dojdzie do władzy. Bo obojętnie jaki by nowy rząd nie był: kraj będzie totalna spierdolina po rządach PiS. Ale katastrofa pójdzie na konto nowego.
I za 4 lata przyjdą różnej maści Szpliny "ha, mówiłem, że wszystko spierdola, zabiorą, podwyższa" nie patrząc na to, że to wszystko jest dlatego iż będziemy jak Grecja.
No ale jak na Tuska potrafi się zwalić to, że ludzie wyjechali na zachód, bo Tuska wina była strefa Schengen i 20 lat biedy w kraju przez nim, to, cóż....


Edit:

Gdyby rządziła samodzielnie konfederacja to na nią też by spadło to co pis spierdolil
 
Julki głosują na złość i przeciwko PiS, chłopcy prawicy na złość Julkom i ogólnie kobietom i przeciwko lewicy.


Nie jesteśmy tacy sami.


Ja nie chodzę na wybory.


Edit.

Płaczecie, że kobiety nie głosują na prawicę, podczas gdy cała prawica nazywa je kurewskimi jullkami które ruchają się na lewo i prawo z czarnymi. Abstrahuje od tego, za ten argument stracha na wróble świadczy o głupocie, ale sami zmuszacie je do tego by nie stały po stronie prawicy.
 
Oj kolejne pudło: to konserwatyści w polityce słynną z rozwodów i romansów a stare SLD jak to mówiła Jaruzelska "jedna partia, żona i kochanka" więc wcale bym się zdziwił jakby na zjazdach PiSu było bunga bunga, a wyczyny niektórych Konfederatów też są znane:roberteyeblinking:
BTW Mazurek wygląda jakby ściągał panie na bunga bunga xd
No fakt, z romansów ale zwykle z tą samą płcią ewentualnie nieletnimi patrz pewien marszałek. Chociaż w PiS kobiety bardzo przypominają mężczyzn więc może ... Stare SLD to akurat dobrze znam :).
 
Wypieprzenie Obajtkow i Sasinów cieszy jednak wszyscy zapominają, że Jarek ma Andrzeja i ten teraz zyska na znaczeniu. Koalicja niewiele zrobi bo przy bardziej kontrowersyjnych ustawach spotka się z vetem.
Za dwa trzy dni wszyscy zejdą na ziemię.
Andrzeja ma już tylko rok. Andrzej jak wikokrotnie przekonał to twór bezjajowy. Jak go postraszą TS i widmem częstych wizyt w prokuraturze.z drugiej strony marchewką w postaci staniwska dziadka klozetowego w jakiejś unijnej instytucji. Andrzej już mógł zyskać na znaczeniu, to taka galareta i miekki farfocel.
 
Godność to jsst to ci ty masz pokazać żeby być godnym pewnych pozycji ról etc
Ludzie są głupkami i mowia ze chcą godnych zarobków a chcą po prostu więcej kasy … godne zachowanie to np. Prof Adam Strzrmbosz czy prof Zoll , uczciwi prawnicy a nie sprzedajne qrvy jak ćwierć mgr Przylebska (która przyklepała kobietom zakaz aborcji) czy zero Ziobro. Kobiety głosowały na lewice i KO bo bosak Mikke i cały PiS z pedoklerem zabierał im prawa. Stad konfa jest pełna inceli, stulejarzy i mizoginow
 
Bastek wykorzystał najwiekszy peak godzinowy w temacie z najwiekszym ruchem i zareklamował już discorda i grupe na messie. Może powinieneś robić w reklamie?
:cmgkeepgoing:
Pochwalił się również, że głosuje, cieszy się, że wygrała opozycja ale chciałby żeby mu ktoś wyjaśnił wyniki w dwóch zdaniach, nie więcej, bo niczego nie rozumie. Typowy polski wyborca :fjedzia:
 
Ekspert od freaków, pedoafery od druidów i watachowiczów. Cały rok morda krótko, aż w wieczór wyborczy zebrało się gościowi na podsumowania kondycji partii politycznych.
Nie wchodzę w temat polityki, bo szkoda mi życia na plemienne wojenki, wbiłem teraz w związku z wyborami ,poczytać skowyt zawodu pisowcow i konfederatów. Tak to przeżywacie, że mam niezłą bekę z waszego zacietrzewienia :beczka:
 
Back
Top