Polityka

A na huj ma kłamać. Od tego sa media. Prawda jest taka, ze Rosja jest teraz w lepszej pozycji. Ma zajete punkty logistyczne i wszystkie tereny o których rozmawialy w 2016 roku.
Dla mnie jako polaka najlepiej jest tak jak jest. Niech ginie ich jak najwięcej i niech się oslabiaja między soba. Z resztą w 2024 USA tez się stanie ruskimi onucami.
Tej, ale dlaczego wszystkie państwa wielką literą a tylko Polak Ci nie wyszedł? :awesome:
 
A na huj ma kłamać. Od tego sa media. Prawda jest taka, ze Rosja jest teraz w lepszej pozycji. Ma zajete punkty logistyczne i wszystkie tereny o których rozmawiali w 2016 roku.
Dla mnie jako polaka najlepiej jest tak jak jest. Niech ginie ich jak najwięcej i niech się oslabiaja między soba. Z resztą w 2024 USA tez się stanie ruskimi onucami tylko wtedy zmieni się narracja i już będzie można dyskutować publicznie o tym, ze Rosja wygrywa wojne.

Tylko teraz jakby się wojna skończyła to jak powstrzymać Rosję przed wzięciem oddechu i zaplanowaniem kolejnego uderzenia po kilku latach, tym razem już lepiej przygotowanego.
 
UK chce zakazać papierosów.
Pięknie walczą z narkomanią, potężny cios. Wyprodukować papierosy na Ukrainie, przemycić przez Polskę, później statkiem do UK i marża ogromna, to nawet fejkutylizacja śmieci nie jest tak zyskowna :korwinlaugh:

To jest zresztą ciekawy temat co tam się odwala, liczba zakazów, nakazów
 
Prawdziwa twarz Konfederacji po wyborach:

Biedny Mentzen. Ciekawe jak się uspokaja po tych licytacjach na korwinizmy: najpierw psy, NIP, braunowiec od obozów, a tu jeszczeafery Wiplera trzeba wyciszyć -cieżki miesiąc przed nim...
Chociaż myślę, że dużo Korwinistów wierzy w te bzdury JKM o Rosji, nie tylko Jacek Wilk.
 
Biedny Mentzen. Ciekawe jak się uspokaja po tych licytacjach na korwinizmy: najpierw psy, NIP, braunowiec od obozów, a tu jeszczeafery Wiplera trzeba wyciszyć -cieżki miesiąc przed nim...
Chociaż myślę, że dużo Korwinistów wierzy w te bzdury JKM o Rosji, nie tylko Jacek Wilk.
Jak Ty byś chętnie karał za myślo-zbrodnię
:beczka:
 
Pojebany naród. Tam jeden na drugiego i tak podpierdala na policję.
:beczka:
Przecież u nas PiS tworzył to samo, tzw. sygnalistów! Mam znajomego dyrektora w US, żebyś wiedział jakie chłop maile dostaje. Uważaj, jak ktoś u Ciebie w domu wyjmie telefon :).
 
380438117_1382195462331988_6879986034362664588_n.jpg
380576694_332289509287527_3894192191558140070_n.jpg

tusk.jpg


:korwinlaugh:

Ciekawe rzeczy listonosz przynosi.
 
Oświecony, który podróż zapisuje przez U

Nie wiadomo czy on to pisał. A nawet gdyby to nie ma to związku z treścią video. No ale może ktoś pomyśli "hmm, napisał błąd ortograficzny, wiec to pewnie oznacza, że te osoby nie wierzą w zabójcza móc 5G"
 
Tak w kontekście ostatnich medialnych wydarzeń. Wszyscy liderzy polityczni już się wypowiedzieli. Ciekawe czy do debat w tej sprawie będzie zapraszany JKM. Każdy polityk mówi to samo. Każdy oprócz JKM



20231005_162819.jpg
 
Zawsze miałem pana Janusza za trolla, ale on jest zwyczajnie, lekko jebnięty.

Jeżeli robi to bo na tym zarabia(wiesz ile mu muszą płacić na każdym evencie za obecność? Ja też nie. Ale pewnie dużo) to niekoniecznie jebniety a cyniczny.
 
Kaczyński powiedział głosować 4x TAK w referendum, czekam na klipy.

"O Jezus, Maryja, człowiek już stary i zmęczony"
:antonio:


Najlepsze są zawsze te pełne rozczulenie roześmiane twarze jego wyznawców. To samo było z papieżem. Hohoho chodził na kremówki! Powiedział, że grał w piłkę! Przejęzyczył się! Taki on zwykły, taki normalny, taki nasz! A to Bóg przecież!

1696522919731.png
 
Back
Top