Polityka

Na to tu tylko zostawię.:korwinlaugh:

Screenshot_20230107-131006_Lite.jpg
 

Już wiecie biedaki cebulaki po co był ten wał z cenami :beczka:
Nic takiego nie było
:jimcarrey:
 
Wybory się zbliżają i trzeba będzie podjąć decyzję. Czy wciąż PiS czy może któraś z opcji opozycyjnych. Opcje opozycyjne mamy 3:
- tak zwana totalna opozycja czyli PO, czyli wszystko inaczej niż PiS ale jeszcze nie wiadomo jak
- Lewica czyli gospodarczo jak PiS ale za to światopoglądowo całkiem inaczej
- Konfederacja czyli samozwańcza jedyna merytoryczna opozycja

Zacznijmy od końca czy jak kto woli od dupy strony czyli co ma do zaoferowania samozwańcza jedyna merytoryczna partia opozycyjna:

Tutaj ciekawe stanowisko jednego z odłamu czyli Wolnościowców (Dziambor, Kulesza, Sosnierz)

FB_IMG_1673134430293.jpg


Niestety albo stety powyżsi przeciwnicy pokazywania dupy nie dostaną jedynek:

FB_IMG_1673134624952.jpg


Wolnościowy także tracą na znaczeniu. Natomiast na znaczeniu zyskuje Konfederacja Korony Polskiej, która wystawia Pitonia, znanego przeciwnika szczepień, lockdownow i miłośnika Rosji.

Konfederacja oferuje: podatki na takim samym poziomie jak wcześniej, ale za to dużo wolnego rynku, chyba że dotyczy firm, które nie lubią Konfederacji to wtedy już mniej wolnego rynku, więc lepiej lubić konfederację.
FB_IMG_1673134906161.jpg


Brzmi jak standardy białoruskie, ale tam Konfederatom łatwiej prowadzi się biznes niż w Polsce

pobrane (6).jpeg
 
Wybory się zbliżają i trzeba będzie podjąć decyzję. Czy wciąż PiS czy może któraś z opcji opozycyjnych. Opcje opozycyjne mamy 3:
- tak zwana totalna opozycja czyli PO, czyli wszystko inaczej niż PiS ale jeszcze nie wiadomo jak
- Lewica czyli gospodarczo jak PiS ale za to światopoglądowo całkiem inaczej
- Konfederacja czyli samozwańcza jedyna merytoryczna opozycja

Zacznijmy od końca czy jak kto woli od dupy strony czyli co ma do zaoferowania samozwańcza jedyna merytoryczna partia opozycyjna:

Tutaj ciekawe stanowisko jednego z odłamu czyli Wolnościowców (Dziambor, Kulesza, Sosnierz)

View attachment 53549

Niestety albo stety powyżsi przeciwnicy pokazywania dupy nie dostaną jedynek:

View attachment 53550

Wolnościowy także tracą na znaczeniu. Natomiast na znaczeniu zyskuje Konfederacja Korony Polskiej, która wystawia Pitonia, znanego przeciwnika szczepień, lockdownow i miłośnika Rosji.

Konfederacja oferuje: podatki na takim samym poziomie jak wcześniej, ale za to dużo wolnego rynku, chyba że dotyczy firm, które nie lubią Konfederacji to wtedy już mniej wolnego rynku, więc lepiej lubić konfederację. View attachment 53551

Brzmi jak standardy białoruskie, ale tam Konfederatom łatwiej prowadzi się biznes niż w Polsce

View attachment 53552
Wybory się zbliżają i trzeba będzie podjąć decyzję. Czy wciąż PiS czy może któraś z opcji opozycyjnych. Opcje opozycyjne mamy 3:
- tak zwana totalna opozycja czyli PO, czyli wszystko inaczej niż PiS ale jeszcze nie wiadomo jak
- Lewica czyli gospodarczo jak PiS ale za to światopoglądowo całkiem inaczej
- Konfederacja czyli samozwańcza jedyna merytoryczna opozycja

Zacznijmy od końca czy jak kto woli od dupy strony czyli co ma do zaoferowania samozwańcza jedyna merytoryczna partia opozycyjna:

Tutaj ciekawe stanowisko jednego z odłamu czyli Wolnościowców (Dziambor, Kulesza, Sosnierz)

View attachment 53549

Niestety albo stety powyżsi przeciwnicy pokazywania dupy nie dostaną jedynek:

View attachment 53550

Wolnościowy także tracą na znaczeniu. Natomiast na znaczeniu zyskuje Konfederacja Korony Polskiej, która wystawia Pitonia, znanego przeciwnika szczepień, lockdownow i miłośnika Rosji.

Konfederacja oferuje: podatki na takim samym poziomie jak wcześniej, ale za to dużo wolnego rynku, chyba że dotyczy firm, które nie lubią Konfederacji to wtedy już mniej wolnego rynku, więc lepiej lubić konfederację. View attachment 53551

Brzmi jak standardy białoruskie, ale tam Konfederatom łatwiej prowadzi się biznes niż w Polsce

View attachment 53552
Komentarz pod tym filmikiem:

billionaire lost money "we need regulation. We need bailout." . Little joe loses money "hey! that's capitalism"

Nie wiem dlaczego ale przypomina mi podejście Konfederacji do fejsa.
Mentzen to jest człowiek, który mówił o zlikwidowaniu Państwowej Inspekcji Pracy.
Ale oczywiście Facebook za dużo sobie pozwala i mamy 5 władze korporacje, która jest silniejsza od czwartej władzy czyli mediów. Wręcz piąta władza można powiedzieć, że uzależnia czwartą władzę od siebie co jest mega groźne zwłaszcza w Polsce, gdzie rynek medialny jest fikcją na poziomie rozmowy Kulczyka z rzecznikiem PO: elo trzeba zwolnić redaktora naczelnego, co tam stara Springerowa powie...
 
Wybory się zbliżają i trzeba będzie podjąć decyzję. Czy wciąż PiS czy może któraś z opcji opozycyjnych. Opcje opozycyjne mamy 3:
- tak zwana totalna opozycja czyli PO, czyli wszystko inaczej niż PiS ale jeszcze nie wiadomo jak
- Lewica czyli gospodarczo jak PiS ale za to światopoglądowo całkiem inaczej
- Konfederacja czyli samozwańcza jedyna merytoryczna opozycja

Zacznijmy od końca czy jak kto woli od dupy strony czyli co ma do zaoferowania samozwańcza jedyna merytoryczna partia opozycyjna:

Tutaj ciekawe stanowisko jednego z odłamu czyli Wolnościowców (Dziambor, Kulesza, Sosnierz)

View attachment 53549

Niestety albo stety powyżsi przeciwnicy pokazywania dupy nie dostaną jedynek:

View attachment 53550

Wolnościowy także tracą na znaczeniu. Natomiast na znaczeniu zyskuje Konfederacja Korony Polskiej, która wystawia Pitonia, znanego przeciwnika szczepień, lockdownow i miłośnika Rosji.

Konfederacja oferuje: podatki na takim samym poziomie jak wcześniej, ale za to dużo wolnego rynku, chyba że dotyczy firm, które nie lubią Konfederacji to wtedy już mniej wolnego rynku, więc lepiej lubić konfederację. View attachment 53551

Brzmi jak standardy białoruskie, ale tam Konfederatom łatwiej prowadzi się biznes niż w Polsce

View attachment 53552
Już wiem czemu tak się prujesz o lpgty.

Ty lubisz jak Cie rząd dyma.
:beczka:
 
Dobrze, że za rządów po-pisu się dobrze żyje. Teraz dobra zmiana wygra PO, będą Cię ruchać na hajs dalej, ale będziesz mógł z chłopakiem za rączkę iść po mieście. Pewnie też machałeś zadowolony ogonkiem na sylwestrze z TVP.
:jarolaugh:
Tyle że, warto wspomnieć -- odchodząc trochę od tego co napisałeś, ale też nie za daleko -- na moje to w obozie zjełczałej prawicy jest tak z 5 razy więcej gejzerów niż w po i całej lewicy razem wziętej. Oczywiściej takich kryptogejów jak w kościele.

Spójrzcie na pretorianów zera -- jeden z nich przecież domagał się w klubie nocnym zaspokojenia oralnie jakieś homo działacza lewicy. Pozostali też przecież wyglądają i zachowują się wiadomo jak.

Spójrzcie na obsrajtka -- w jaki sposób on mówi, jak się zachowuje. A rzecznik partii? Radzio F? Wystarczy tylko chwilę go posłuchać.

Wszyscy oni odrobinę się kryją i krygują, ale i tak słabo im wychodzi udawanie, że nie grają w lidze biedronia i śmiszka. Nie mam nic za bardzo do samej orientacji -- bez jakiejś ostentacji -- to nie moja sprawa. Ale najgorsi są właśnie krypto, którzy są czymś wielce oburzeni i niby zwalczają to.

Sam wódz naczelny to też wielce podejrzany element. W 1993 roku w tygodniku "Nie" ukazał się artykuł o Pawle Rabieju pt. "Mąż kaczyńskiego". Kiedyś Jarek i Rabiej blisko współpracowali. "Wałęsa do Belwederu zapraszał Lecha z żoną i Jarosława z mężem" -- tak mówiono i potwierdzał to sam człowiek konstytucja aka "nie chcem, ale muszem". Wałęsa nawet niedawno był skory do zeznawania nt. orientacji kaczora -- niedawno miał miejsc proces wytoczony przez jarka Janowi Pińskiemu za to, że ten sugerował, że jest gejem. Sędzia nie zgodził się na powołanie i zeznania świadków. Ciekawe czemu...

Tajemnicą poliszynela jest to, że crazy antek może mieć teczkę na kaczora, a w niej informacje odnośnie jego orientacji. Niby taka akcja została przeprowadzona bodaj na początku lat 90 przez służby -- tak twierdzi Piński. Nie wiem ile w tym prawdy, ale maciora coś na kaczora mieć musi. Bo tłumaczenie tego jedynie tym, że maciora ma za sobą poparcie jakiegoś planktonu -- i dlatego przez lata dawano mu kupę kasy na jego szaleństwa i prestiżowe funkcje -- nie wierzę.

Zaś samo zgrywanie przez Jarka męskiego i nabijanie się z jakiś LGBTQów to brzmi śmiesznie. Bo sam jest równie męski jak Majka Jeżowska. Pamiętam, że odnośnie jego orientacji śmieszkował też biedroń kiedyś -- ale nabrał wody w usta naciskany. Myślę, że kto jak kto, ale on "swojego" rozpozna. Ale mimo to lobby się wspiera na jakimś tam poziomie. Rabiej też nabrał w tym temacie wody w usta. Jakby to wyglądało -- postępowy działacz kochankiem starego kołtuna?
 
Spójrzcie na obsrajtka -- w jaki sposób on mówi, jak się zachowuje. A rzecznik partii? Radzio F? Wystarczy tylko chwilę go posłuchać
Obsrajtek ma zespół Tourette zdiagnozowany. Ja na jego miejscu bym zajebał np. tuskowi lepa na ryj. I powiedział, że miałem atak choroby.
 
Tyle że, warto wspomnieć -- odchodząc trochę od tego co napisałeś, ale też nie za daleko -- na moje to w obozie zjełczałej prawicy jest tak z 5 razy więcej gejzerów niż w po i całej lewicy razem wziętej. Oczywiściej takich kryptogejów jak w kościele.

Spójrzcie na pretorianów zera -- jeden z nich przecież domagał się w klubie nocnym zaspokojenia oralnie jakieś homo działacza lewicy. Pozostali też przecież wyglądają i zachowują się wiadomo jak.

Spójrzcie na obsrajtka -- w jaki sposób on mówi, jak się zachowuje. A rzecznik partii? Radzio F? Wystarczy tylko chwilę go posłuchać.

Wszyscy oni odrobinę się kryją i krygują, ale i tak słabo im wychodzi udawanie, że nie grają w lidze biedronia i śmiszka. Nie mam nic za bardzo do samej orientacji -- bez jakiejś ostentacji -- to nie moja sprawa. Ale najgorsi są właśnie krypto, którzy są czymś wielce oburzeni i niby zwalczają to.

Sam wódz naczelny to też wielce podejrzany element. W 1993 roku w tygodniku "Nie" ukazał się artykuł o Pawle Rabieju pt. "Mąż kaczyńskiego". Kiedyś Jarek i Rabiej blisko współpracowali. "Wałęsa do Belwederu zapraszał Lecha z żoną i Jarosława z mężem" -- tak mówiono i potwierdzał to sam człowiek konstytucja aka "nie chcem, ale muszem". Wałęsa nawet niedawno był skory do zeznawania nt. orientacji kaczora -- niedawno miał miejsc proces wytoczony przez jarka Janowi Pińskiemu za to, że ten sugerował, że jest gejem. Sędzia nie zgodził się na powołanie i zeznania świadków. Ciekawe czemu...

Tajemnicą poliszynela jest to, że crazy antek może mieć teczkę na kaczora, a w niej informacje odnośnie jego orientacji. Niby taka akcja została przeprowadzona bodaj na początku lat 90 przez służby -- tak twierdzi Piński. Nie wiem ile w tym prawdy, ale maciora coś na kaczora mieć musi. Bo tłumaczenie tego jedynie tym, że maciora ma za sobą poparcie jakiegoś planktonu -- i dlatego przez lata dawano mu kupę kasy na jego szaleństwa i prestiżowe funkcje -- nie wierzę.

Zaś samo zgrywanie przez Jarka męskiego i nabijanie się z jakiś LGBTQów to brzmi śmiesznie. Bo sam jest równie męski jak Majka Jeżowska. Pamiętam, że odnośnie jego orientacji śmieszkował też biedroń kiedyś -- ale nabrał wody w usta naciskany. Myślę, że kto jak kto, ale on "swojego" rozpozna. Ale mimo to lobby się wspiera na jakimś tam poziomie. Rabiej też nabrał w tym temacie wody w usta. Jakby to wyglądało -- postępowy działacz kochankiem starego kołtuna?
Czytałem kiedyś o tym. Jest to wielce prawdopodobne tym bardziej, że wódz nawet się nie stara jakiejś baby jako słupa swojej "żony" postawić.

Niech sobie będą z kim chcą byle tego nie wpierdalali wszędzie na siłę tym bardziej dzieciom. A moim zdaniem Po/ko/cwelownia zrobią wszystko pod kopyto Brukseli.
Bardziej chodzi mi o to żeby trzymali rączki w swoich kieszeniach, a nie naszych portfelach, a co robią po godzinach mnie nie grzeje.
 
Czytałem kiedyś o tym. Jest to wielce prawdopodobne tym bardziej, że wódz nawet się nie stara jakiejś baby jako słupa swojej "żony" postawić.

Niech sobie będą z kim chcą byle tego nie wpierdalali wszędzie na siłę tym bardziej dzieciom. A moim zdaniem Po/ko/cwelownia zrobią wszystko pod kopyto Brukseli.
Bardziej chodzi mi o to żeby trzymali rączki w swoich kieszeniach, a nie naszych portfelach, a co robią po godzinach mnie nie grzeje.
Rozumiem, zgadzam się. Tyle że krypto mogą okazać się o wiele groźniejsi niż się może wydawać -- jak pokazuje przykład kleru. Na zewnątrz wielkie oburzenie, walka z propagowaniem gejozy, walka o tradycyjne wartości... a potem masowe krzywdzenie dzieci i kara pod postacią przeniesienia z jednej parafii na drugą. Ci w polityce nie po to szli do władzy, by potem z niej nie korzystać i nie mieć ujścia dla swoich żądz. Strach pomyśleć jak to się może odbywać.
 
Tyle że, warto wspomnieć -- odchodząc trochę od tego co napisałeś, ale też nie za daleko -- na moje to w obozie zjełczałej prawicy jest tak z 5 razy więcej gejzerów niż w po i całej lewicy razem wziętej. Oczywiściej takich kryptogejów jak w kościele.

Spójrzcie na pretorianów zera -- jeden z nich przecież domagał się w klubie nocnym zaspokojenia oralnie jakieś homo działacza lewicy. Pozostali też przecież wyglądają i zachowują się wiadomo jak.

Spójrzcie na obsrajtka -- w jaki sposób on mówi, jak się zachowuje. A rzecznik partii? Radzio F? Wystarczy tylko chwilę go posłuchać.

Wszyscy oni odrobinę się kryją i krygują, ale i tak słabo im wychodzi udawanie, że nie grają w lidze biedronia i śmiszka. Nie mam nic za bardzo do samej orientacji -- bez jakiejś ostentacji -- to nie moja sprawa. Ale najgorsi są właśnie krypto, którzy są czymś wielce oburzeni i niby zwalczają to.

Sam wódz naczelny to też wielce podejrzany element. W 1993 roku w tygodniku "Nie" ukazał się artykuł o Pawle Rabieju pt. "Mąż kaczyńskiego". Kiedyś Jarek i Rabiej blisko współpracowali. "Wałęsa do Belwederu zapraszał Lecha z żoną i Jarosława z mężem" -- tak mówiono i potwierdzał to sam człowiek konstytucja aka "nie chcem, ale muszem". Wałęsa nawet niedawno był skory do zeznawania nt. orientacji kaczora -- niedawno miał miejsc proces wytoczony przez jarka Janowi Pińskiemu za to, że ten sugerował, że jest gejem. Sędzia nie zgodził się na powołanie i zeznania świadków. Ciekawe czemu...

Tajemnicą poliszynela jest to, że crazy antek może mieć teczkę na kaczora, a w niej informacje odnośnie jego orientacji. Niby taka akcja została przeprowadzona bodaj na początku lat 90 przez służby -- tak twierdzi Piński. Nie wiem ile w tym prawdy, ale maciora coś na kaczora mieć musi. Bo tłumaczenie tego jedynie tym, że maciora ma za sobą poparcie jakiegoś planktonu -- i dlatego przez lata dawano mu kupę kasy na jego szaleństwa i prestiżowe funkcje -- nie wierzę.

Zaś samo zgrywanie przez Jarka męskiego i nabijanie się z jakiś LGBTQów to brzmi śmiesznie. Bo sam jest równie męski jak Majka Jeżowska. Pamiętam, że odnośnie jego orientacji śmieszkował też biedroń kiedyś -- ale nabrał wody w usta naciskany. Myślę, że kto jak kto, ale on "swojego" rozpozna. Ale mimo to lobby się wspiera na jakimś tam poziomie. Rabiej też nabrał w tym temacie wody w usta. Jakby to wyglądało -- postępowy działacz kochankiem starego kołtuna?
Piński z wiesci24 jeśli dobrze pamiętam - tu się wszystko kończy i zaczyna :korwinlaugh:

Ale oczywiście można rozrywować całe schematy dlaczego więksi konserwatyści są w starej ekipie SLD niż w PiS.
Jaruzelska kpiła, że w SLD jest zasada: jedna żona, jedna partia, jedna kochanka, a wśród konserwatystów już mocniejsze akcje. Już nie wspominając o tym, że małżeństwa polityków to często głównie ukrywanie majątku dzięki rozdzielności majątkowej: od Szumowskiego do Tuska, a te oświadczenia majątkowe gdzie europosłowie zarabiający po obecnym kursie EURo to razem z dodatkami z 4 mln zł za kadencje -nie mają oszczędności



Jeśli chodzi o Kaczyńskiego to ciekawszym wątkiem są te jego spółki i wielu komunistów kręcących się od samego początku przy jego partii -już nawet wyborcza zaczyna zrywać z tym mitem Kaczyńskiego cieniasa bez konta w banku i z kotem...
Plus wcale bym się nie zdziwił jakby się mścił za lata 90 za tą infiltracje środowisk prawicowych. Nawet Rabiej chyba wspominał o tym, że to może być przyczyną "elastycznego podejścia prawa"
 
@tucznik

Przyznam szczerze że twoja teoria że PIS to cichaczem partia krypto gejów , która będzie robić gejowskie prawa w Polsce, to jedna ze śmieszniejszych rzeczy jakie czytałem na necie od lat.

:lol::lol::lol:
 
Piński z wiesci24 jeśli dobrze pamiętam - tu się wszystko kończy i zaczyna :korwinlaugh:

Ale oczywiście można rozrywować całe schematy dlaczego więksi konserwatyści są w starej ekipie SLD niż w PiS.
Jaruzelska kpiła, że w SLD jest zasada: jedna żona, jedna partia, jedna kochanka, a wśród konserwatystów już mocniejsze akcje. Już nie wspominając o tym, że małżeństwa polityków to często głównie ukrywanie majątku dzięki rozdzielności majątkowej: od Szumowskiego do Tuska, a te oświadczenia majątkowe gdzie europosłowie zarabiający po obecnym kursie EURo to razem z dodatkami z 4 mln zł za kadencje -nie mają oszczędności



Jeśli chodzi o Kaczyńskiego to ciekawszym wątkiem są te jego spółki i wielu komunistów kręcących się od samego początku przy jego partii -już nawet wyborcza zaczyna zrywać z tym mitem Kaczyńskiego cieniasa bez konta w banku i z kotem...
Plus wcale bym się nie zdziwił jakby się mścił za lata 90 za tą infiltracje środowisk prawicowych. Nawet Rabiej chyba wspominał o tym, że to może być przyczyną "elastycznego podejścia prawa"

Wiadomo, że Piński to raczej specyficzny mocno człek. Kolejny mędrca z YT, który tworzy różne teorie spiskowe mniej lub bardziej prawdopodobne. Podchodzę do niego ze sporym dystansem. Jednakowoż w kwestii kaczora ten wątek obyczajowy przewija się przez dziesięciolecia i był podejmowany przez wielu ludzi. Tak jak można też tu się z "nie" nabijać, że to szmatławiec, który się specjalizował w paszkwilach. Ale z drugiej strony było trochę afer, o których oni pierwsi napisali, a wcześniej bali się tego tknąć lub wyśmiewali jak to o łódzkich łowcach skór.
@tucznik

Przyznam szczerze że twoja teoria że PIS to cichaczem partia krypto gejów , która będzie robić gejowskie prawa w Polsce, to jedna ze śmieszniejszych rzeczy jakie czytałem na necie od lat.

:lol::lol::lol:
Kryptogejów jak najbardziej. Nie wiem ilu procentowo się tam ich zalęgło, ale zakładam, że całkiem sporo. Bycie w mocno konserwatywnej partii to niezła przykrywka. Sam chodziłem do szkoły z późniejszym prominentnym działaczem tej partii, który cóż... wiadome skłonności zaczął ukrywać dopiero po czasie. Tego typu hipokrytów jest tam o wiele więcej. Podobnie jak w naszym kościele -- wystarczy spojrzeć na naszego prymasa. Nie mówiąc już zwykłych przestępcach jak: jankowski, paetz, nuncjusz Wesołowskiego i wielu, wielu innych. Doczekaliśmy się czasów, że ludzie na wioskach cieszą się, że ksiądz ma babę, bo wtedy oddychają z ulgą, że to swój i normalny chłop. Jako wychowanego na katolika, który przez prawie ćwierć wieku chodził na msze, smuci mnie to bardzo.

O uchwalaniu praw nic nie pisałem, więc to jedynie twoje imaginacje. Pisałem natomiast o władzy i wpływach, którego mogą komuś pozwalać realizację swoich żądz. Nie tyczy się to tylko polityki, ale ogólnie ludzi bogatych i wpływowych, korzystających ze swojej uprzywilejowanej pozycji. Jak robił to na przykład zboczeniec Epstein, który przypadkiem się powiesił z monitorowanej celi, której nikt akurat nie monitorował. Miał wielu wpływowych przyjaciół -- nie tylko Trumpa, ale przede wszystkim Clintona. Bill latał z Epsteinem jego prywatnym samolotem, na jego prywatną wyspę kilkadziesiąt razy co jest potwierdzone w logach. Ciekawe czego tam szukał Bill?

Rozumiem, Żelazny, że ten wpis to taki Twój kontratak na moje zatroskanie o Twoje zdrowie psychiczne wyrażone w innym wątku. Rozumiem, że to forma obrony przez dyskredytację, kogoś, kto Ci coś bolesnego wytyka, więc się nie gniewam. Ale naprawdę zadbaj o swoją psychikę zanim będzie już kompletnie za późno. Może jeszcze da się pewne rzeczy naprostować, czego Ci szczerze życzę.
 
Last edited:
Właśnie na umyśle jestem zdrowy dlatego w mojej głowie chce myśleć że jest 70-90, bo w tym 2000 plus idzie zejść na umyśle. To Wy się bawcie z tymi swoimi żelkami w filmach,serialach , na yt. Ja sobie siedzę w dawnych czasach gdzie było wszystko git i gdzie kipi testosteron i dobrze mi z tym. We mnie tego nie zaszczepicie tej piz....ci. Oj nie.

Teraz oglądacie te gladiatory 2 z chłopakiem który wygląda jak życiowy przegryw.


Ty nawet nie potrzebujesz tej swojej kryptogejowosci PiSu , bo męstwo już dawno wymarło i zostały Wam tylko Tomki Hollandki we wszystkich struktach społecznych tego świata.
 
Właśnie na umyśle jestem zdrowy dlatego w mojej głowie chce myśleć że jest 70-90, bo w tym 2000 plus idzie zejść na umyśle. To Wy się bawcie z tymi swoimi żelkami w filmach,serialach , na yt. Ja sobie siedzę w dawnych czasach gdzie było wszystko git i gdzie kipi testosteron i dobrze mi z tym. We mnie tego nie zaszczepicie tej piz....ci. Oj nie.

Teraz oglądacie te gladiatory 2 z chłopakiem który wygląda jak życiowy przegryw.


Ty nawet nie potrzebujesz tej swojej kryptogejowosci PiSu , bo męstwo już dawno wymarło i zostały Wam tylko Tomki Hollandki we wszystkich struktach społecznych tego świata.
Żelazny, Tobie naprawdę się już wszystko miesza... Zapomniałeś jakie seriale Ci ostatnio polecałem, że ty mi z jakimś Hollandem wyjeżdżasz? Myślisz, że tutaj piszesz z chłopaczkami przygotowującymi się do bierzmowania? Hollandem to owszem podnieca się, ale mój kilkuletni bratanek.

Zapewniam Cię, że tzw. męskie kino z lat 70-90 znam o wiele lepiej aniżeli ty. Nie tylko amerykańskie, ale też brytyjskie, francuskie i polskie.
 
Wybory się zbliżają i trzeba będzie podjąć decyzję. Czy wciąż PiS czy może któraś z opcji opozycyjnych. Opcje opozycyjne mamy 3:
- tak zwana totalna opozycja czyli PO, czyli wszystko inaczej niż PiS ale jeszcze nie wiadomo jak
- Lewica czyli gospodarczo jak PiS ale za to światopoglądowo całkiem inaczej
- Konfederacja czyli samozwańcza jedyna merytoryczna opozycja

Zacznijmy od końca czy jak kto woli od dupy strony czyli co ma do zaoferowania samozwańcza jedyna merytoryczna partia opozycyjna:

Tutaj ciekawe stanowisko jednego z odłamu czyli Wolnościowców (Dziambor, Kulesza, Sosnierz)

View attachment 53549

Niestety albo stety powyżsi przeciwnicy pokazywania dupy nie dostaną jedynek:

View attachment 53550

Wolnościowy także tracą na znaczeniu. Natomiast na znaczeniu zyskuje Konfederacja Korony Polskiej, która wystawia Pitonia, znanego przeciwnika szczepień, lockdownow i miłośnika Rosji.

Konfederacja oferuje: podatki na takim samym poziomie jak wcześniej, ale za to dużo wolnego rynku, chyba że dotyczy firm, które nie lubią Konfederacji to wtedy już mniej wolnego rynku, więc lepiej lubić konfederację. View attachment 53551

Brzmi jak standardy białoruskie, ale tam Konfederatom łatwiej prowadzi się biznes niż w Polsce

View attachment 53552
A pozostałe dwie opcje opozycji? :travolta:

A rozumiem, taki tylko przekaz dnia przyszedł? Słabo.
 
Back
Top