Polityka


Mi go akurat szkoda. Muszą mieć na niego ciężkie kwity, że gość lata jak na sznurku jarkacza.
Zrobił co mu kazali. Wyciągnął od ludzi hajsu stopami niby walcząc z inflacją kiedy rozdawali hajs na prawo i lewo, a tak naprawdę napchał kieszenie banków i gra pod przyszłe wybory.
Dla rządu polskojęzycznego to idealny układ, bo mamy mniej kasy, a dla ich długów inflacja jest na rękę.
 
Mi go akurat szkoda. Muszą mieć na niego ciężkie kwity, że gość lata jak na sznurku jarkacza.
Zrobił co mu kazali. Wyciągnął od ludzi hajsu stopami niby walcząc z inflacją kiedy rozdawali hajs na prawo i lewo, a tak naprawdę napchał kieszenie banków i gra pod przyszłe wybory.
Dla rządu polskojęzycznego to idealny układ, bo mamy mniej kasy, a dla ich długów inflacja jest na rękę.
On wie ze juz dlugo nie pozyje ot przynajmniej napelni studnie dla dzieci.. wnukow.
 
Mi go akurat szkoda. Muszą mieć na niego ciężkie kwity, że gość lata jak na sznurku jarkacza.
Zrobił co mu kazali. Wyciągnął od ludzi hajsu stopami niby walcząc z inflacją kiedy rozdawali hajs na prawo i lewo, a tak naprawdę napchał kieszenie banków i gra pod przyszłe wybory.
Dla rządu polskojęzycznego to idealny układ, bo mamy mniej kasy, a dla ich długów inflacja jest na rękę.
Za taką pensję wraz z kurewkami na życzenie (Pixie i Dixie) to nie może być szkoda. Nikogo w obozu rządzących nie jest szkoda bo to są zwykłe szumowiny. Zrobił co miał zrobić i dostał za to kasę.
 

w Polsce nie ma demokracji. Jest system jednopartyjny: ci u władzy chcą zachować władzę, a opozycja zachęca do głosowania na partię rządzącą. No chyba, że wierzymy, że tylko TVP i Kościół zapewnia PiSowi dwie kadencje i duże poparcie :iamdone:
Gdyby Leszczyna powiedziała takie coś do któregoś z saudyjskich szejków z rodzinny królewskiej to pewnie przy samym Tusku by dostała liścia, a ksiaże kazałby Tuskowi wylizać buty...
Jak ma się chyba ponad 20% światowej ropy to jest się królem, radą nadzorczą świata :korwinlaugh:
 

Nowy Jork legalizuje kompostowanie ludzkich ciał​

Decyzją gubernatorki Nowego Jorku Kathy Hochul władze miasta zalegalizowały kompostowanie ludzkich ciał. Wcześniej zezwoliła na to Kalifornia. "Kremacja wykorzystuje paliwa kopalne, a zwykły pochówek zajmuje dużo miejsca i generuje ślad węglowy" — podkreślają zwolennicy tej w pełni ekologicznej formy ostatniej posługi.
U6Lk9kpTURBXy8wZmI1OTU4ZTIxZGI1OTYzMzQ4ZTdiODE5M2Q3MDYwYy5qcGeSlQMAzNDNB9DNBGWVAs0DrADCw4KhMAWhMQE

Kompostowanie ludzkich zwłok jest ekologiczną formą pochówku i stanowi alternatywę dla tradycyjnego pogrzebu na cmentarzu i kremacji. Polega na umieszczeniu zwłok w półotwartym naczyniu wielokrotnego użytku (np. w stalowej skrzyni) wypełnionym wyściółką z kwiatów i słomy, co pozwala drobnoustrojom na rozpoczęcie procesu rozkładu. Kompostowanie trwa od sześciu do ośmiu tygodni; po tym czasie ludzkie szczątki przemieniają się w glebę, którą następnie można wykorzystać jako nawóz.
Zwolennicy tej formy pochówku podkreślają jej ekologiczny wymiar. "Kremacja wykorzystuje paliwa kopalne, a tradycyjny pochówek zajmuje dużo miejsca i generuje ślad węglowy" – zaznacza Katrina Spade, założycielka domu pogrzebowego, oferującego kompostowanie ludzkich zwłok.
 
U6Lk9kpTURBXy8wZmI1OTU4ZTIxZGI1OTYzMzQ4ZTdiODE5M2Q3MDYwYy5qcGeSlQMAzNDNB9DNBGWVAs0DrADCw4KhMAWhMQE



Z prochu powstałeś w proch się obrócisz. Wolę to niż wielkie kolumbryny nagrobki które służą za przedłużenie żyjącym
 
Z prochu powstałeś w proch się obrócisz. Wolę to niż wielkie kolumbryny nagrobki które służą za przedłużenie żyjącym
Ja to bym dał @Gienek zarobic i niech se wytnie co tam się nada po śmierci, a resztę to nie wiem na mydło może bo mam trochę tłuszczów
:werdum:
 
Takim prawem, że żyjemy w Polsce :D

Dla mnie ta cała szopka jaka teraz nastała w mediach przypomina mi - wiem, jak to zabrzmi, ale jednak - cyrk jaki nastał po śmierci M. Jacksona.
Przed tragedią 90% szmir w mediach była skłonna rzucać na Kaczyńskiego jajkami a nagle wszyscy załamani, wręcz płaczą na ekranach. Gdyby tylko któryś wyszedł z tego stada beczących baranów zostałby przez resztę zjedzony żywcem... więc tak sobie beczą wspólnie już od tygodnia.

Pomysłodawca tejże idei tez jakoś nie może się odnaleźć, rodzina zwala na Dziwisza, Dziwisz na PIS a PiS w ogóle odwołuje się do wyroków boskich.
Wiem, że wyolbrzymiam ale ta cała sytuacja męczy mnie już niesamowicie.

Że aż zacytuję kogoś z innego forum:


Z wielkiej tragedii zrobiliśmy wielki telewizyjny cyrk.
Zrobię wykopaliska roku. Pamiętam to jak dziś . Pracowałem jeszcze na etacie i dzwoni do mnie szwagier z informacją o katastrofie polskiego samolotu z prezydentem na pokładzie. Moją pierwszą reakcją było pytanie -czy był z nim Jarosław?
 
Zrobię wykopaliska roku. Pamiętam to jak dziś . Pracowałem jeszcze na etacie i dzwoni do mnie szwagier z informacją o katastrofie polskiego samolotu z prezydentem na pokładzie. Moją pierwszą reakcją było pytanie -czy był z nim Jarosław?
Żal że cały 460 osobowy cyrk wtedy nie leciał, to było by piękne, może nawet bym łezkę uronił
taki chuj, jeszcze bym napluł na te wszystkie szmaty
:jon:
 
Back
Top