Polityka

Kukizy :joe:

FjqLJvWyQqSCayTk7A6eug.png
 
Komuchy znowu górą pisowskie, za nimi folksdojcze z peło, pedały 3 głosy, konfederacja tylko 3, niech to dunder świśnie.
 
Polacy to takie same przyjeby jak Niemcy. Tu wygrywa PiS i na drugim sprzedawczyki z łączna liczba głosów na poziomie 80 procent i do tego na 3 wiosna :DC: w Niemczech dalej CDU merkelowej i na dwóch następnych miejscach same lewaki. Ja pierdole ja nie wiem co oni jeszcze wszyscy muszą zrobić, żeby ludzie przestali na nich głosować. Tylko we Francji wygrywa słuszna partia, chociaż na drugim macron, który jawnie niszczy wszystko w swoim kraju.. Sami debile
 
Tu się nigdy nic nie zmieni. POPIS będzie zawsze grał na polaryzację. Strach i przekupstwo determinują wyniki wyborów.
 
Po podaniu wyników sondażowych poczułem rozczarowanie, bo liczyłem dla Konfederacji na 7-8%.
Ale teraz już bardziej na chłodno uważam, że to nie taki zły wynik. I osiągneli to mimo pompowania dwóch baloników - Wiosny i Kukizów (tu żeby odebrać głosy Konfederacji), po obsmarowaniu i bezczelnej propagandzie przeciwko prawdziwie prawicowej koalicji i braku dla nich zaproszeń dla wszystkich największych telewizji. W duchu liczę jeszcze na trochę lepszy wynik po dokładnym zliczeniu głosów w Polsce i tych zagranicznych.

A z drugiej strony ponad 85% dla tych trzech ugrupowań: pis/ke/wiosna to jest jakieś nieśmieszne nieporozumienie :jon:
 
ciekawe jak PIS rozegra Konfederacje

Przemilczenie nie wyszło, więc zaproszą dwa razy przed wyborami JKM do programu na żywo i w którym Korwin nie będzie mógł kontrować oponentów, tylko będzie gadał po swojemu i odpowiednio poprowadzony przez prowadzącego powie coś o gwałceniu kobiet, dzieci lub Adolfie Hitlerze i protokół 1% zostanie wczytany. Proste jak jebanie :fjedzia:
 
Mazowieckie za Pisem, dziwne. Ostatnio chyba na granicy było, a PiS w skali kraju miał około 10% przewagę nad PO.
Wawa dla KE, ale sumarycznie PiS.

Srednio dla tych dwoch frontow po 85%.

Jakie hasla to sprawily? Jakie wybitne nazwiska? Jakie nadzieje?
 
Wawa dla KE, ale sumarycznie PiS.

Srednio dla tych dwoch frontow po 85%.

Jakie hasla to sprawily? Jakie wybitne nazwiska? Jakie nadzieje?
Rodzinne układy, siatki powiązań.
Generalnie nie da się przerwać tego łańcucha zależności.
Jak ojciec ma z racji głosowania na KE jakieś granty to cała rodzinka zagłosuje. Całe zastępy urzędników państwowych wraz z rodzinami na wybraną partię, która rządzi w danym miejscu i tak to wygląda. Głosowanie na "swoich". Nie widzę możliwości zmiany. Dziwią mnie młodzi ludzie bez własnego zdania, ale tego uczy aktualnie szkoła, część z nich na pewno głosuje na tych, którzy rodzicom dają pracę.
Wojsko raczej za PiS. Nauczyciele za KE. Górnicy na tych co im więcej dali.
Musiałaby wybuchnąć wojna, epidemia zombie, jakaś wielka wyczystka i ucięcie tych siatek zależności.
Bez tego nawet Mariusz tego kamienia nie ugotuje.
:wall:
Tak naprawdę może z 10% wyborców głosuje rozumem i przekonaniami.
 
Rodzinne układy, siatki powiązań.
Generalnie nie da się przerwać tego łańcucha zależności.
Jak ojciec ma z racji głosowania na KE jakieś granty to cała rodzinka zagłosuje. Całe zastępy urzędników państwowych wraz z rodzinami na wybraną partię, która rządzi w danym miejscu i tak to wygląda. Głosowanie na "swoich". Nie widzę możliwości zmiany. Dziwią mnie młodzi ludzie bez własnego zdania, ale tego uczy aktualnie szkoła, część z nich na pewno głosuje na tych, którzy rodzicom dają pracę.
Wojsko raczej za PiS. Nauczyciele za KE. Górnicy na tych co im więcej dali.
Musiałaby wybuchnąć wojna, epidemia zombie, jakaś wielka wyczystka i ucięcie tych siatek zależności.
Bez tego nawet Mariusz tego kamienia nie ugotuje.
:wall:
Tak naprawdę może z 10% wyborców głosuje rozumem i przekonaniami.
W Pl pracuje 16.7 mln, te grupy co wymieniłeś to 2.7, więc jeszcze by się przydała analiza brakujących 14 mln :):):)
Jak ktoś głosuje na PO albo PiS to nie ma własnego zdania? A jak na jakichś debili typu Korwin czy Braun to myślący:):):):) Ile ty masz lat? 15?
 
W Pl pracuje 16.7 mln, te grupy co wymieniłeś to 2.7, więc jeszcze by się przydała analiza brakujących 14 mln :):):)
Jak ktoś głosuje na PO albo PiS to nie ma własnego zdania? A jak na jakichś debili typu Korwin czy Braun to myślący:):):):) Ile ty masz lat? 15?
Ma, ale co to za zdanie? Dawać się okradać i oszukiwać na każdym kroku i po wyborach tych samych partii od lat oczekiwać innych rezultatów to już trzeba być po prostu tępym, bo inaczej się chyba tego nie da nazwać.
Po podliczeniu prawie wszystkich głosów spadek Konfederacji o prawie 1,6% w porównaniu do wyników sondażowych. To jest dramat
 
No teraz to chyba nikt..

Dziwne to jest. Tak zleciwc z 6 na 4 i pół procenta.

Jakby udało się pokonać próg to:

  • Jacek Wilk ("jedynka" w województwie śląskim - okręg nr 11),
  • Konrad Berkowicz ("jedynka" w okręgu nr 10, a więc w województwach małopolskim i świętokrzyskim)
  • Janusz Korwin Mikke (nr 10 na liście w okręgu nr 12, czyli w województwach dolnośląskim i opolskim).
 
Zawsze będziemy zakutą wiochą pełną idotów. Choćby to wszystko pierdolnęło, okazało się, że POPiS jest zamieszany w jakąś ogromną aferę to i tak ludzie będą głosować na te same mordy. Nie dlatego, że ich czymś przekonali tylko dlatego, żeby dojebać "tamtym". Zresztą widziałem już parenaście wpisów w stylu - "nieważne, że PiS wygrał, ważne że nie będzie Korwina"... Jesteśmy zawistnym narodem, który może być jawnie dymany, byleby tylko "somsiad" miał gorzej.
 
Ja polityka sie nie pasjonuje. Mam swoje jakies poglady, ktore roznie sie maja do glosow tutaj. Jednak wszedlem w ten temat i czytam wasze posty choc trzymam sie od tego watku z daleka. Jednak wypowiem sie co mysle. Mowicie ze jedna partia okrada, druga to cos tam, ze nie bedzie dobrze bo caly czas nic sie nie zmienia, ze Korwin nie zbawi Polski;) itp. Ale popatrzcie na to, ze tu i tak sie nic nie zmieni jakbu sie nie nazywala partia rzadzaca. Maja jakies swoje zalozenia i obietnice, ktore w wiekszsci i tak nie beda zrealizowane bo sa wyssane z palca, zeby tylko zamydlic nam oczy i oddac na nich glos. Meritum jest to, ze w tych partiach zasiadaja ci sami ludzie. W jednych wyborach sa w jednej partii i sympatyzuja z nimi, a w drugich jak im nie pojdzie sa juz w innym ugrupowaniu. Caly czas te same mordy przy korycie jakby sie ten chlew nie nazywal.
 
Naprawdę ktoś napisał na poważnie taki debilizm? Zmniejszenie waloryzacji o 0.4% ( czyli 9 złotych) ma dać 1100 pln i jeszcze jakąś nadwyżkę? :mjsmile:
Fakt, gdyby to bylo 4% a nie 0,4% to by sie pi*drzwi domknelo (dla sredniej brutto 2300/mc wyplacic 1100 jednorazowo), ale tak to kielbasa to "tylko" ok. 10% (moze oczko mniej).

Średnia emerytura mężczyzny w pierwszym kwartale 2018 roku wynosiła 2570 złotych brutto, natomiast świadczenie wypłacane kobietom to 1550 złotych – wynika z danych ZUS.
https://serwisemerytalny.rp.pl/ile-wynosi-srednia-emerytura-brutto/
 
Aż mam ochotę wrzucić wielką improwizację Stonogi. Wynik wyborczy nie tylko Konfederacji, ale tego nowego wysrywu biedronki to jakieś kurwa nieporozumienie. Człowiek, który nie ma zaplecza i ludzi zdobywa na dzień dobry ponad 6% (druga sprawa, że magicznie jemu praktycznie nie spadło, a Konfederatom aż ucięło 1,5%). Druga sprawa to wynik duopolu POPiS, a raczej KEPiS. Jeżeli do wyborów parlamentarnych PO, SLD itd. pójdą oddzielnie to PiS ma znowu wygraną w kieszeni. Może nie będą już samodzielni, ale socjalistyczna narracja zostanie ta sama.
 
Ja polityka sie nie pasjonuje. Mam swoje jakies poglady, ktore roznie sie maja do glosow tutaj. Jednak wszedlem w ten temat i czytam wasze posty choc trzymam sie od tego watku z daleka. Jednak wypowiem sie co mysle. Mowicie ze jedna partia okrada, druga to cos tam, ze nie bedzie dobrze bo caly czas nic sie nie zmienia, ze Korwin nie zbawi Polski;) itp. Ale popatrzcie na to, ze tu i tak sie nic nie zmieni jakbu sie nie nazywala partia rzadzaca. Maja jakies swoje zalozenia i obietnice, ktore w wiekszsci i tak nie beda zrealizowane bo sa wyssane z palca, zeby tylko zamydlic nam oczy i oddac na nich glos. Meritum jest to, ze w tych partiach zasiadaja ci sami ludzie. W jednych wyborach sa w jednej partii i sympatyzuja z nimi, a w drugich jak im nie pojdzie sa juz w innym ugrupowaniu. Caly czas te same mordy przy korycie jakby sie ten chlew nie nazywal.
Dokładnie. I jak tu nie dać szansy jakiejś nowej opcji, żeby chociaż spróbować zobaczyć czy może będzie lepiej? Nigdy tego nie zrozumiem
 
Back
Top