Polityka

O co biega z tą Zdanowską? Serio ma prawomocny wyrok?

Nawet nie wiem kto to jest, to nie odpowiem :D
Są to pierwsze wybory odkąd mam 18 lat, na których nie byłem. Ale w sumie nie z mojej winy, w mojej gminie coś pojebali z papierami i nie mogłem głosować w innym miejscu :crazy: Ale mogłem je mieć w tyłku, bo i tak nie było kontrkandydatów na wójta u mnie, także Krzysiek nadal będzie wójtem i cała rada którą on proponuje przeszła dalej.
 
Ja też się zdziwiłem

Ja obstawiałem relatywnie równy wynik. Wiem, że WWA bardziej się skłania ku Platformie niż PiSowi, ale teraz jest większy trend na nich, a do tego Trzaskowski to niezbyt rozgarnięta osoba i się kompromitował co chwilę. A tutaj nawet drugiej tury może nie być.
 
Ja obstawiałem relatywnie równy wynik. Wiem, że WWA bardziej się skłania ku Platformie niż PiSowi, ale teraz jest większy trend na nich, a do tego Trzaskowski to niezbyt rozgarnięta osoba i się kompromitował co chwilę. A tutaj nawet drugiej tury może nie być.


jaki to chodzaca konpromitacja. To już nawet nie chodzi o opcję polityczną ale kurwa, jak prezydentem stolicy ma być jelop bez wykształcenia, który angielskiego dobrze nie zna a kilka lat temu ganial w swiecacym dresie.
 
jaki to chodzaca konpromitacja. To już nawet nie chodzi o opcję polityczną ale kurwa, jak prezydentem stolicy ma być jelop bez wykształcenia, który angielskiego dobrze nie zna a kilka lat temu ganial w swiecacym dresie.
Nie wiem czy widziałeś na ilu kłamstwach został złapany trzaskowski, takiego chcesz prezydenta stolicy?
I to w jemu sprzyjających mediach typu rmf fm, kurwa nawet resortowa stokrotka robiła z tego gościa idiotę,
znaczy się odkrywała jego prawdziwe ja.
Ta sama kiełbasa wyborcza co bufetowa, nawet obietnice co do joty identyczne.
:facepalm: już nawet nie chodzi o to czy jaki czy sraki. Ten gość trzaskowski nie umie zdania wypowiedzieć bez kłamstwa, mam wrażenie, jak go oglądam, że to dla niego jakaś zabawa a nie walka o odpowiedzialne zajęcie. Mogły się barany z po o bardziej wiarygodnego kandydata postarać.
 
jaki to chodzaca konpromitacja. To już nawet nie chodzi o opcję polityczną ale kurwa, jak prezydentem stolicy ma być jelop bez wykształcenia, który angielskiego dobrze nie zna a kilka lat temu ganial w swiecacym dresie.
Sęk w tym, że z drugiej strony stoją takie same jełopy, tylko z lepszym zapleczem marketingowym. Najlepszy przykład to Rysiek Swetru, który miał być zbawieniem dla opozycji... Trzaskowski nie lepszy z tym klejeniem szyby taśmą klejącą.

Nawet nie wiem kto to jest, to nie odpowiem :D
Są to pierwsze wybory odkąd mam 18 lat, na których nie byłem. Ale w sumie nie z mojej winy, w mojej gminie coś pojebali z papierami i nie mogłem głosować w innym miejscu :crazy: Ale mogłem je mieć w tyłku, bo i tak nie było kontrkandydatów na wójta u mnie, także Krzysiek nadal będzie wójtem i cała rada którą on proponuje przeszła dalej.
Ale to ona w Łodzi chyba startowała
Tak, z Łodzi. Czytam, że została (całkiem niedawno) skazana prawomocnym wyrokiem za poświadczenie nieprawdy w dokumentach czy coś w tym stylu. 70% w wyborach zgarnęła.
 
Sęk w tym, że z drugiej strony stoją takie same jełopy, tylko z lepszym zapleczem marketingowym. Najlepszy przykład to Rysiek Swetru, który miał być zbawieniem dla opozycji... Trzaskowski nie lepszy z tym klejeniem szyby taśmą klejącą.



Tak, z Łodzi. Czytam, że została (całkiem niedawno) skazana prawomocnym wyrokiem za poświadczenie nieprawdy w dokumentach czy coś w tym stylu. 70% w wyborach zgarnęła.

nie przeczę że to było śmieszne z taśmą czy swetru to człowiek wpadka ale porównać merytorycznie tych ludzi , co w życiu osiągnęli albo jakie mają wykształcenie to jaki jest nikim.
 
nie przeczę że to było śmieszne z taśmą czy swetru to człowiek wpadka ale porównać merytorycznie tych ludzi , co w życiu osiągnęli albo jakie mają wykształcenie to jaki jest nikim.

Podobnie jak Trzaskowski. Merytorycznie to on nawet przeciętny nie jest, także wybór pomiędzy dżumą, a cholerą jak zawsze, ale dziwi ogromna przewaga Rafałka..
 
Tak, z Łodzi. Czytam, że została (całkiem niedawno) skazana prawomocnym wyrokiem za poświadczenie nieprawdy w dokumentach czy coś w tym stylu. 70% w wyborach zgarnęła.

Została skazana ale tylko na karę grzywny, wiec mogła kandydować.
 
Podobnie jak Trzaskowski. Merytorycznie to on nawet przeciętny nie jest, także wybór pomiędzy dżumą, a cholerą jak zawsze, ale dziwi ogromna przewaga Rafałka..
Ale wykształciuch i ma plecy polityczne schetyny - stąd i pseudoosiągnięcia, więc na tym bazują jego wyborcy.
:roberteyeblinking:
 
Już widzę wpływy z tej "daniny"... Przecież bez problemu ten podatek ominą.

Zajebiście. A jak wprowadzali te reformy dla przedsiębiorców to się nawet łudziłem, że faktycznie się coś zmieni...
 
Jak się zapatrujesz na ACTA2 w kontekście cohones i komentarzy na głównej?
Sam fakt, ze banda hotelowo-barowych krawaciarzy oderwanych od rodzin, kraju, rzeczywistosci przedsiebiorcy ustala prawo regulujace absurdalne sfery naszego zycia nie napawa mnie ani radoscia, ani optymizmem. Cohones to hobby, a musielibysmy miec prawnika na pol etatu zeby wiedziec w 100%. Do tego oczywiscie przeszkolona z prawa EU ekipę moderatorów. Czy MMARocks stać na taki model? Nie.

Co do ACTA2 - sam nie analizowalem tego. Szczątkową wiedzę opieram tylko na tekstach "z netu", ci z kręgów europoselskich "swój" projekt chwalą, inni na nim psy wieszają. Jestem ciekaw jak po ACTA2 beda dzialaly wyszukiwarki, fora dyskusyjne, jakiekolwiek miejsca gdzie mozna cos wrzucac "do chmury" a potem ta "chmura" ma płacić autorom jakieś $$$.

Ta propozycja może zmusić platformy takie jak YouTube, by dopuszczać treści pochodzące tylko od małej liczby dużych przedsiębiorstw – tłumaczy Susan Wojcicki. – Dla serwisów byłoby zbyt ryzykowne hostować treści od poszczególnych twórców, ponieważ platformy byłyby bezpośrednio odpowiedzialne prawnie za te treści. Wiemy, jak ważne jest, aby wszyscy posiadacze praw autorskich byli sprawiedliwie opłacani. Właśnie dlatego stworzyliśmy Content ID i system wynagradzania. Ale niezamierzoną konsekwencją artykułu 13 będzie zagrożenie dla tego modelu. Zobowiązujemy się do współpracy w ramach branży, by znaleźć lepsze rozwiązanie. Brzmienie przepisów może zostać sfinalizowane przed końcem roku, więc to ważne, żeby zabierać głos właśnie teraz – argumentuje CEO YouTube’a.

Jak myslisz jakie poprawki zaproponuja EU koncerny?

Europa sama buduje mur wokol siebie, i zaczyna sie w nim więzić. Oczywiscie w imię wyższych ideii.
 
Dlaczego nie piszecie nic o homopropagandzie w polskich szkołach pt. "Tęczowy Piątek", Kurwie ?

http://niezalezna.pl/242240-w-piate...kcje-promuje-zwiazek-nauczycielstwa-polskiego

lgbt_teczowy_piatek.jpg


DqTNdRSWsAE7vGg




Się, kurwa, obudzili, że coś takiego się wydarzy. Dzień przed akcją. :confused:
 
Zastanawia mnie, czy Korwin ma jakiekolwiek szanse na przekroczenie progu w parlamentarnych. Po ostatnich raczej pewnym było, że jak nic głupiego nie zrobią, to utrzymają prokapitalistyczny elektorat i złapią w końcu tą młodzież XXI wieku, która powinna dać im sporo głosów. Tymczasem samorządowe to porażka, a zainteresowanie całą ekipą chyba też widocznie mniejsze niż +/- 4 lata temu. Krul wskoczy jeszcze na jedną kadencję do sejmu, czy raczej przegrana sprawa?
 
Tak przypomniałem sobie w kontekście rocznicy odzyskania niepodległości, że będąc niedawno w Czechach widziałem pełno plakatów z przejmującymi w swojej prostocie plakatami. Na plakatach widniały zdania "Miało nas nie być", "Mieliśmy nie istnieć".

Brakuje mi w tę zbliżającą się u nas rocznicę podobnych haseł przypominających, że niewiele brakowało a Polski by nie było. Jakoś tak nawet Czesi wraz ze Słowakami potrafili się zjednoczyć w ich rocznicę, a przecież już ponad dwie dekady są oddzielnymi państwami.
 
Back
Top