Polityka

Najgorsze jest to przyzwolenie spoleczne, bo "inni tez tak robili". Smiem twierdzic, ze nie az tak, bo ta ekipa ma ambicje zrobic w rok to co poprzeni budowali 2 kadencje. Nie wazne, najgorsze jest to ze przydzie zmiana, i kolejni klakierzy, tylko z drugie strony, beda krzyczec: "bo inni". A kto za to płaci?

Nad nami będą nam nasze wyrywać, a niektórzy z dołu klaszczą. Nie rozumiem tego.
 
Była próba puczu jak w Turcji :wink: Od poniedziałku represje i masowe aresztowani. Cipek to też więzień polityczny za to że kolega z klubu Bedorf popiera KODowców.
 
To, że to, że PiS wygrał w wyniku demokratycznych procedur nie oznacza, że może łamać konstytucję i niszczyć państwo prawa (jakie by ono nie było, ale było). Przypominam, że w wyniku ostatnich wyborów PiS nie uzyskał wystarczającego poparcia do zmiany ustawy zasadniczej i zwyczajnie nie może tego robić - chyba że znajdzie koalicjanta, co się nie na razie wydarzyło. Zamiast tego forsują swoje wizje siłą.

E: O ile na początku można było cały ten KOD uznać za pieniaczy protestujących, bo do władzy doszli nie ci, którzy "powinni", tak z każdym kolejnym miesiącem rządów "obrona demokracji" staje się coraz bardziej uzasadniona, podobnie jak coraz bardziej uzasadnione stają się protesty przeciwko antyrozwojowym działaniom rządu.
 
Last edited:
Wiemy , że obecny rząd działa destrukcyjnie na naszą gospodarke. Poprzedni był antypolski i niszczył wszystko co nasze. Pytanie co dalej ? Kto nas ma wyprowadzić ? Czy jest jakaś szansa ?
 
@Dzihados to nie jest przyzwolenie społeczne "bo inni też tak robili" tylko żałosne jest bicie piany teraz, podczas gdy nie dzieje się nic nadzwyczajnego - dzieje się dokładnie to samo co od lat. Po prostu zmienili się kolesie przy stoliku.
Cały ten KOD to zwykłe pożyteczne głupki, nikt młody tam nie chodzi bo ma to w dupie i tak nie ma na to wpływu, stare geriatryki chodzą bo im za to płacą albo z nudów. A banda podpuszczających przygłupów z sejmu potem siądzie z koleżkami z pisu przy wspólnym stoliku w sejmowej restauracji i pośmieją się przy wódzie.
 
Wiemy , że obecny rząd działa destrukcyjnie na naszą gospodarke. Poprzedni był antypolski i niszczył wszystko co nasze. Pytanie co dalej ? Kto nas ma wyprowadzić ? Czy jest jakaś szansa ?
picture_8068.gif
 
Wiemy , że obecny rząd działa destrukcyjnie na naszą gospodarke. Poprzedni był antypolski i niszczył wszystko co nasze. Pytanie co dalej ? Kto nas ma wyprowadzić ? Czy jest jakaś szansa ?
@Jakub Bijan rezygnuje z funkcji Redaktora Naczelnego i zostaje generałem :) Mysle, ze społeczność #cohones jest gotowa ponieść taką stratę :)

@Dzihados to nie jest przyzwolenie społeczne "bo inni też tak robili" tylko żałosne jest bicie piany teraz, podczas gdy nie dzieje się nic nadzwyczajnego - dzieje się dokładnie to samo co od lat. Po prostu zmienili się kolesie przy stoliku.
Cały ten KOD to zwykłe pożyteczne głupki, nikt młody tam nie chodzi bo ma to w dupie i tak nie ma na to wpływu, stare geriatryki chodzą bo im za to płacą albo z nudów. A banda podpuszczających przygłupów z sejmu potem siądzie z koleżkami z pisu przy wspólnym stoliku w sejmowej restauracji i pośmieją się przy wódzie.
OK dla ciebie to normalne, dla mnie nie. Moze dlatego, ze mam dzieci i juz nie mysle tylko o sobie, nie czerpie radosci z twitterowych czy sejmowych inb, tym bardziej jak to mnie, bez pytania, wystawia sie za to rachunek.
 
OK dla ciebie to normalne, dla mnie nie. Moze dlatego, ze mam dzieci i juz nie mysle tylko o sobie, nie czerpie radosci z twitterowych czy sejmowych inb, tym bardziej jak to mnie, bez pytania, wystawia sie za to rachunek.
Ok, to powiedz mi co robiłeś przez ostatnie 8 lat?
 
Ok, to powiedz mi co robiłeś przez ostatnie 8 lat?
5 lat zwykłego etatowca niewiele sie zastanwiajacego nad gospodarka. Nie bylem zolnierzem zadnej partii. Od 3 lat nie jestem etatowcem i systematycznie moja swiadomosc ekonomiczna rosnie.

Teraz ty, co robiles ostatnie 8 lat? Rozumiem, ze klaskales jak PO wstawiala swoich do telewizji, rad nadzoryczych albo uchwalala "i czasopisma", tak jak robisz to teraz?
 
@Jakub Bijan OK dla ciebie to normalne, dla mnie nie. Moze dlatego, ze mam dzieci i juz nie mysle tylko o sobie, nie czerpie radosci z twitterowych czy sejmowych inb, tym bardziej jak to mnie, bez pytania, wystawia sie za to rachunek.

No widzisz zgadzam się z Toba w różnicy postrzegania sytuacji gdy ma się dzieci. Możesz powiedzieć, ze mam paranoje ale serio obawiam się sytuacji podobnej jak na Ukrainie i wizji tego, ze moja córka będzie dorastać w takich warunkach.

 
@Mnichu ale kto miałby tu wkroczyć? NATO? Armia niemiecka? WTF? To się nie stanie, natomiast ruskie widzać globalny burdel to kto wie...

No i w ogole co to za sugestia, że jak jesteś przeciwko temu co robi rząd, tzn że zapraszasz obce wojska? Przeciez tak sie dyskutowac nie da... To jest erdoganizacja Polski...
 
5 lat zwykłego etatowca niewiele sie zastanwiajacego nad gospodarka. Nie bylem zolnierzem zadnej partii. Od 3 lat nie jestem etatowcem i systematycznie moja swiadomosc ekonomiczna rosnie.

Teraz ty, co robiles ostatnie 8 lat? Rozumiem, ze klaskales jak PO wstawiala swoich do telewizji, rad nadzoryczych albo uchwalala "i czasopisma", tak jak robisz to teraz?
Jeszcze 6 i 5 lat temu pomagałem przy paru rzeczach związanych z Marszem Niepodległości bo wierzyłem, że jest w stanie pokierować w jakąś stronę potencjał ludzki, który tam się zbiera. Potem zobaczyłem, że i to jest chuja warte bo kieruje tym banda nieudaczników życiowych i karierowiczów bez jakiegokolwiek konkretnego planu więc dałem sobie spokój z tymi ludźmi. Potem zacząłem robić dokładnie to samo co i teraz. Oddaję na to honorowo mocz bo wiem, że na pewne rzeczy maluczcy nie mają wpływu a jedynie dają zarobić gadzinówkom żerującym na tym.
 
oligarchą
Jedyna droga, jesli nie jestes przestepca lub nie jestes bogaty, wiedzie przez kapitalizm :)

Oddaję na to honorowo mocz bo wiem, że na pewne rzeczy maluczcy nie mają wpływu a jedynie dają zarobić gadzinówkom żerującym na tym.
WTF? Przeciez bronisz tu konkretnych ludzi, konretne ustawy, to nazywasz olewka??? Czy krytykowalbys PO za takie same ustawy ktore serwuje PiS, a ktore teraz bronisz?
 
WTF? Przeciez bronisz tu konkretnych ludzi, konretne ustawy, to nazywasz olewka??? Czy krytykowalbys PO za takie same ustawy ktore serwuje PiS, a ktore teraz bronisz?
W którym miejcu bronię? Zacytuj mi proszę których konkretnych ludzi i których konkretnie ustaw bronię jakimi słowami...
 
Ok, przekonaliście mnie. Zagrożona jest demokracja, łamane są podstawowe prawa człowieka, jak również konstytucja. Krajem rządzi dyktator Kaczafi, jesteśmy o krok od wojny domowej, a cała sytuacja przypomina komunę. Czekać tylko na wprowadzenie stanu wojennego. Tymczasem żegnam, muszę zabarykadować się, żeby "dobra zmiana" mnie nie dopadła, a przy okazji zrobić zapasy prowiantu, bo za moment będziemy jeść gruz w końcu kraj jest w ruinie.
 
... O ile na początku można było cały ten KOD uznać za pieniaczy protestujących, bo do władzy doszli nie ci, którzy "powinni", tak z każdym kolejnym miesiącem rządów "obrona demokracji" staje się coraz bardziej uzasadniona, podobnie jak coraz bardziej uzasadnione stają się protesty przeciwko antyrozwojowym działaniom rządu. ...
Zgadzam się z powyższym, ale czasem myślę sobie, że po latach olewania ludzi nieprzystosowanych do rzeczywistości, PiS, naprawdę im coś dał. 500+ to jest rewolucja w ich życiu, dlatego będą przez lata stanowić armię Jarosława. Nie wierzę w możliwość demokratycznego zwycięstwa nad Jarkiem, jego przeciwnicy nie są w stanie zmobilizować wystarczającego elektoratu.

Jedyną metodą jest rozwalenie PiSu od środka, tym bardziej, że Jaro już udowodnił, że ma w sobie gen samodestrukcji (akcja przeciw Lepperowi i jej konsekwencje w 2007). Największymi przeciwnikami Kaczyńskiego są: jego ego i silny Antoni, opozycja i ich media powinny zacząć grać na Macierewicza, wzmacniać jego pozycję, chwalić, głaskać, zapraszać do poważnych dyskusji i stawiać go za przykład mądrego przywódcy. Prędzej czy później Jarek tego nie wytrzyma, dojdzie po zderzenia i Antek odejdzie wraz z Radiem Maryja. Podobnie można grać na Zbyszka Ziobrę, z tym, że on nie ma z kim odejść.
 
PO i Nowoczesna to chyba najgłupsza opozycja w historii Rzeczypospolitej, ustawy przegłosowane, a dzięki szopce którą wczoraj zorganizowali, żadne z mediów o tym nie mówi - mówi tylko o cyrku który zorganizowali. :applause:
 
Fajny komentarz znalazłem:
Komentarze do wydarzeń dzisiejszej nocy? Z jednej strony mamy ograniczanie dostępu mediów, nielegalne głosowania bez kworum, podpisywanie list po glosowaniu, użycie siły wobec posłów opozycji i demonstrantów, z drugiej blokowanie mównicy, kompromitujące manipulacje materiałów z działań policji ( facet sam kładzie się na ziemi, a później zgromadzeni filmują go i podnoszą jak ofiarę ciężkiego pobicia ). Bezprawne działania PiS są oczywiste, czy jednak opozycja manipulując faktami nie pogrąża się w podobny sposób jak rządzący?
 
W którym miejcu bronię? Zacytuj mi proszę których konkretnych ludzi i których konkretnie ustaw bronię jakimi słowami...
Mam ci wkleic liste poslow partii rzadzacej? Po co udajesz, skoro bronisz ustaw to popierasz tych co je przepchali?
A tak, zapomnialem, w tym cala radosc... :(
 
Mam ci wkleic liste poslow partii rzadzacej? Po co udajesz, skoro bronisz ustaw to popierasz tych co je przepchali?
A tak, zapomnialem, w tym cala radosc... :(
Dobra bo widzę że masz problem ze wskazaniem konkretnych posłów których rzekomo bronię i konkretnych ustaw.
Zacytuj moje wypowiedzi w których to robię. To chyba nie jest trudne.
 
Dobra bo widzę że masz problem ze wskazaniem konkretnych posłów których rzekomo bronię i konkretnych ustaw.
Zacytuj moje wypowiedzi w których to robię. To chyba nie jest trudne.
Trolowac to mozesz Jurasa, przejrzyj ten watek pod katem swoich wypowiedzi :)
 
Back
Top