Polityka

Czesi zacierają ręce, to teraz bardzo popularny kierunek. W PL jednak się nie da... Chyba się poddam, i zarejestruję się u sąsiadów, i tak nie noszę patriotycznych koszulek.
No ale chyba sie nie da.musialbys sie tam przeprowadzic,fikcyjny adres działalnosci na chuja sie zda.wystarczy ze zona ci siedzi w Polsce i oplacasz mieszkanie to i podatki masz oplacac tutaj.
 
Wiem, że zabranie im przywilejów to nie zrobi z Polski raju na ziemi i to będzie mały procent oszczędności, ale:
http://joemonster.org/filmy/80262/_Biora_te_500_i_rzucaja_dziecmi_o_sciane_
Co mnie rozśmieszyło: nawet Eliza Michalik, którą miałem za w miarę nie fanatyka z lewicy zaczęło mówić, ze to odpowiedzialność zbiorowa, a przecież jeśli coś złego zrobili to jest sąd.
Chwila, po kolei czy dobrze rozumiem:
Są ludzie, którzy bronili komunizmu, gdzie Marks mówił przecież wyraźnie, że każdemu po równo. DLatego ci ludzi mieli nawet wydziały do inwigilacji kościołów, polonii i innych grup nie przestępczych, ale które mogłyby wywołać kontrrewolucje.
Nie przestępców kryminalnych.
I teraz KOMUNIŚCI chcą mieć wysokie emerytury? Jezus Marks się w grobie przewraca...
 
http://lodz.wyborcza.pl/lodz/1,4478...-jak-100-tysiecy-lodzian-skazali-na-glod.html

To jest świetne. Jak pracownicy strajkują - "super, dbają o swoje interesy". Kiedy protestują pracodawcy - "hańba!!" Ci idioci w "Wyborczej" chyba naprawdę myślą, że pracodawcy są niewolnikami pracowników i związków zawodowych... i że niezależnie od okoliczności muszą zatrudniać. A taki. Nie muszą.
Poza tym, podobno pracownicy byli w fabrykach wyzyskiwani. Czy zatem fabrykanci zwalniając ich, nie wybawili ich od tegoż wyzysku? I najważniejsze: czy przywódcą fabrykantów był John Galt?
 
Paradoksalnie podoba mi się to, że ograniczają dziennikarzom dostęp do poruszania się po sejmie. 3/4 tych medialnych prostytutek nie będzie mogła napierdalać tych swoich gówno-newsów wyrwanych z kontekstu.
 
Jak już to ten wykres potwierdza kolonialny charakter inwestycji zagranicznych. W przypadku dużego skumulowania kapitału mielibyśmy produkcje produktów finalnych, oraz nie występowałoby zjawisko ucieczki kapitału.
montownie opierające się na taniej sile roboczej, markety zzagraniczne które zdominowały rynek spożywczy , sektor bankowy , .... co pominąłem ?
 
Zastanawiam się skąd się biorą ci ludzie z KODu, byle piardnięcie i zlatują się jak muchy do gówna. Miałem okazję pomagać przy wielu różnych zgromadzeniach publicznych i wiem, że nie jest tak łatwo zebrać sobie ludzi od tak.

Partie opozycyjne domagają się regulaminowego zebrania podczas gdy sami nieregulaminowo blokowali salę posiedzeń.
 
Umówmy się, argument -> poprzedni też tak robili, więc morda... jest niemerytoryczny. Teraz rządzą karakany i trzeba ich szkalować, za to co robią dziś. Jak rzadziło PO, to się szkalowało PO. Proste!
No właśnie w tym sęk, że się nie szkalowało i pokazuje to dobitnie, że jest to nic innego jak zwykły ból dupska po oderwaniu od koryta. Cała inba była zaplanowana. Nie wierzę w to, że Kijowski sobie spontanicznie w piątek zorganizował ciężarówkę z nagłośnieniem :)
Poza tym nikt nie wypierdala ich definitywnie z sejmu a jedynie wyznacza strefy, kto jak kto ale dziennikarze powinni doskonale być oswojeni z takim miejscem jak press room :)
 
No właśnie w tym sęk, że się nie szkalowało i pokazuje to dobitnie, że jest to nic innego jak zwykły ból dupska po oderwaniu od koryta. Cała inba była zaplanowana. Nie wierzę w to, że Kijowski sobie spontanicznie w piątek zorganizował ciężarówkę z nagłośnieniem :)
Poza tym nikt nie wypierdala ich definitywnie z sejmu a jedynie wyznacza strefy, kto jak kto ale dziennikarze powinni doskonale być oswojeni z takim miejscem jak press room :)

Tyko po co to robic? Nagle po xx latach potrzebne takie pierdoly, szczegolnie w czasie gdy wiekszosc ustaw lezy i kwiczy bo pisane sa codziennie na innym kolanie?
 
Tyko po co to robic? Nagle po xx latach potrzebne takie pierdoly, szczegolnie w czasie gdy wiekszosc ustaw lezy i kwiczy bo pisane sa codziennie na innym kolanie?
A dlaczego mają tego nie robić? Pismaki się prują bo nie będą już mogli zaczepić z dupy na korytarzu i puścić wyrwanej z kontekstu wypowiedzi. Będą teraz mieli co najwyżej wypowiedzi ludzi, którzy świadomie pójdą do miejsc gdzie dostęp mają dziennikarze z przemyślaną odpowiedzią. I jak np takie "Fakty" mają teraz funkcjonować?
 
A dlaczego mają tego nie robić? Pismaki się prują bo nie będą już mogli zaczepić z dupy na korytarzu i puścić wyrwanej z kontekstu wypowiedzi. Będą teraz mieli co najwyżej wypowiedzi ludzi, którzy świadomie pójdą do miejsc gdzie dostęp mają dziennikarze z przemyślaną odpowiedzią. I jak np takie "Fakty" mają teraz funkcjonować?

Aha. Bo nagle tylko ich pismaki przesladuja :D, a wczesniej sie to nie dzialo. Po tych wszystkich akcjach w TVP to po prostu wyglada zle i slabo i pokazuje jak bardzo maja w dupie opinie publiczna.
 
Aha. Bo nagle tylko ich pismaki przesladuja :D, a wczesniej sie to nie dzialo. Po tych wszystkich akcjach w TVP to po prostu wyglada zle i slabo i pokazuje jak bardzo maja w dupie opinie publiczna.
Patrzysz na jedną stronę medalu, druga jest taka, ze ci co poszli z hukiem też byli politrukami :)
 
Ja generalnie nie rozumiem, jak można bronić rządu i polityków. Im trzeba patrzeć na ręce, ich trzeba notorycznie sprawdzać, szkalować, jebać, żeby nie poczuli się zbyt komfortowo.
Są najmniej potrzebną grupą społeczną i powinni to odczuwać dzień w dzień.
 
co się tam odpierdoliło przed tym sejmem :lol:

zachodnie media myślą chyba, ze u nas jakis Majdan się robil hehe




Śmieszni ci ludzie, jak pierdolą zostawcie ludzi, podaj numer, zomo itd. Pierdolnałbym armatką wodną, przygazował chołotę i poszliby w pizdu do domu a nie w nocy trąbią normalnym ludziom pod oknem.

@kokaina @Jakub Bijan nikogo nie bronie, zauważam, że polityczne stanowiska były od zawsze, są i będą zawsze a przemilczanie jednej strony a robienie szumu wokół drugiej to najzwyczajniejsze naginanie rzeczywistości.
 
Tak, ale w skali x100 i to jest problemem. Obecnie wszystko popada że skrajności w skrajność, ale jak tego nie widzisz to spoko - ważne przecież że fakty nie zrobią materiału, nie?
To prawda. Dobrze widać na przykładzie TK. Przecież PO też posadziło swojego sędziego niezgodnie z procedurami - owszem, było. Tylko że PiS później rozkurwił cały TK. Różnica skali oczywista.
 
Back
Top