Polityka

chodzi mi o to zeby np czlowiek, ktory rodzi sie w biednej rodzinie, ktora np nie stac na oplate jego wyksztalcenia mial jakas szanse wyrwania sie z tej spirali ubostwa bo nie mamy wplywu na to w jakich ".okolicznosciach" sie rodzimy.
Wlasciciel prywatnej firmy niech robi z nia co chce lacznie z obsadzaniem syna imbecyla na kluczowych stanowiskach. Chcialbym po prostu abysmy unikneli spoleczenstwa kastowego gdzie przypadek, w sensie w jakiej rodzinie sie rodzisz decyduje praktycznie o twoim dalszym losie.
Szans "równych" nigdy nie będzie, bo taki jest świat, tacy są ludzie. Deregulacja pozwoli mieć równiejszy dostęp do władzy tym, którzy nie "regulują".
 
I co, dali late polla na shit24?

O 1 beda. Tymczasem ....

comment_Mgz5W4FWAEtzS9IDejdiKS3c6HsbrYEE.gif
 
@halibut eh a koleś pisał na tt jakiś że będą o 00:30 :/

Bo początkowo TVN puściło takie info, ale jednak później będą. Trudno, jeszcze poczekamy na to czy powyższy mem z Korwinem wiarygodny.

A, pamietajmy, że przez Spis Treści może być we wtorek afera z nieważnymi głosami jak przy wyborach samorządowych. I wtedy chuja bedzie sie zgadzalo badanie exit poll , tylko nie wiadomo na czyja korzyść nieważne głosy zagraja.
Mam nadzieje, że zyskają Korwinowcy - bo raczej oni błędów nie popełniali. W gimnazjum chyba uczyli jak krzyżyki na testach robić.
 
PODAJA. Nie dosc ze Korwin dalej 4,9% to jeszcze Lewica zyskala... Cala nadzieja w spisie tresci. :lol:
 
Ehhhhh idę spać, jak się obudzę Janusz ma mieć 5%, a jeśli tak bd, a na dodatek Psl spadnie poniżej 5% tzn, że się przekręciłem we śnie i nie byłem wcale takim złym hejterem :)
 
Strasznie szkoda Korwina. Miałem nadzieję, że się dostanie. Zawsze to dobrze jak opozycja jest silna i może PiS by tylu mandatów nie miało.
 
Dla Janusza 4,9 to super wynik, dostanie kasę z budżetu, a jako jedyny będzie nadal antysystemowy. W sejmie i tak by nic nie znaczył skoro PiS ma większość
 
To sa kurde jakies jaja. Jeszcze sie okaze, ze ten zasrany zlew wejdzie, a u JKM nic sie nie zmienilo...
 
Back
Top