Polityka

Ale mnie denerwują te komitety poparcia ze znanych ludzi. Sam wiem, który kandydat mi bardziej odpowiada i będzie odpowiadać, więc zamknijcie mordy ludzie z komitetów.
 
Ale mnie denerwują te komitety poparcia ze znanych ludzi. Sam wiem, który kandydat mi bardziej odpowiada i będzie odpowiadać, więc zamknijcie mordy ludzie z komitetów.
Tym bardziej, że w komitetach siedzą zazwyczaj utuczone wieprze, więc dlaczego "zwykłe pospólstwo" miałoby się kierować ich głosem i słuchać ich rad?
 
utuczone wieprze
i to czesto na pieniadzach z dotacji budzetowych czyli majacy scisly interes zeby wszystko pozostalo tak jak jest, tudziez po prostu oplaceni kasa z naszych podatkow bo za te ich wszystkie komitety wyborcze to przeciez my placimy
 
Nie muszą mu niczego przybijać, posiedzi 2-3 miechy w tymczasowym, a później go wypuszczą bez słowa i cienia zarzutów. Nie on pierwszy, nie ostatni. Tak się trzyma trzodę za ryj - strachem.
no tak ale zeby siedziec te 2-3 miechy to musi miec przedstawiony zarzut lub cos o co go podejrzewaja
 
zeby sie tylko nie okazalo, ze w domu znajda u niego jakies ciekawe gadzety typu trotyl czy narkotyki.
Mogą znaleźć twarde dowody przygotowywania zbrodni: nóż kuchenny, młotek, tłuczek do mięsa, worek foliowy, mogą tam też być nieznanego przeznaczenia chemikalia: wybielacz, soda, substancja przypominająca proszek do prania. Do tego szalik LKS Pcim i na kompie zainstalowane Call of Duty, bandyta szybko nie wyjdzie...
 
prawda? czy ustawka sztabu wyborczego Bronka?

czy to ma po prostu przykryc to
 
Last edited by a moderator:
prawda? czy ustawka sztabu wyborczego Bronka?

W tym przypadku może mieć koleś przesrane (jeśli to nie był prowokator). Mimo, że typ go chyba nie dotknął to się nie zdziwię jak mu dadzą zarzut usiłowania zabójstwa. Bronek nieźle obsrany.

A, no i widzę, że przywitanie miał Brąson iście gorące.

:bayan:
 
W tym przypadku może mieć koleś przesrane (jeśli to nie był prowokator). Mimo, że typ go chyba nie dotknął to się nie zdziwię jak mu dadzą zarzut usiłowania zabójstwa. Bronek nieźle obsrany.

A, no i widzę, że przywitanie miał Brąson iście gorące.

:bayan:
teraz na TVN-ach o tym juz nic


za to, to jest grane non stop
 
Ja jebie przecież ta akcja z Torunia pachnie prowo na kilometr. Wszędzie już o tym trąbią, Dziewulski w akcji, Duda winny, Bronek okazał się polskim Kennedym a Platforma nagle uwierzyła w Zamach. Ja chcę wybory co drugi weekend.
 
Duda na zakończenie wczorajszej debaty powinien zadedykowac komorowi piosenkę: "Ta ostatnia niedziela...". Mam nadzieje że w końcu ludzie przekonali sie jaki jest Komorowki i partia która nim kieruje i w najbliższą niedziele odsuną go od władzy. Chodć ciągle przeraża mnie że znajduje się grubo ponad 40% idiotów którzy głosują na Komorowskiego. Sorry ale jego wyborców inaczej nazwac się nie da. Ludzie którzy głosują na niego tylko dla tego bo boją sie PiS'u którym na lewo i prawo straszy Komor. Żadnej innej logicznej argumenbtacji. Bo jak inaczej może poprowadzić swoją kampanie skoro przez 5 lat nic dobrego dla społeczeństwa nie zrobił. Głosowałem na Kukiza, teraz zagłosuje na Dude.
 
cbos.jpg
 
@Scurvol były inne ciekawe filmiki z Torunia ale je szybko usuwali .... Trzeba sobie to uświadomić już nie żyjemy w wolnym kraju .... zmierzamy ku Korei Kima
 
Back
Top