Polityka

Agitacja ggdzies z neta. To, że Duda nie zadał żadnego z tych pytań, pokazuje, że nie są żadnymi konkurentami, tylko udają. ...
Nikt na poważnie nie rusza tych spraw bo jest to słabo udokumentowane procesowo i łatwe do zbicia. Wystarczy, że informator Sumlińskigo nie będzie chciał zeznawać i jest po sprawie.
Ad.1 Fundacja była rejestrowana i zarządzana przez słupy, "powiązani" to za mało.
Ad2. Pytanie o ocenę jest bez znaczenia, można je odeprzeć w prosty sposób.
Ad3. Co znaczy nalegał? Są jakieś dokumenty? Rusak potwierdza?
Ad4. To mogłoby być mocne, ciekawe czy jest kopia takiego pełnomocnictwa i rekomendacje służb do jego wystawienia?
Ad5. To czy gdzieś polował nie jest żadnym argumentem, a niby-sąsiad, same domysły.
Ad6. Może w tym coś jest? Gdyby były jakieś raporty tych żołnierzy byłby punkt zaczepienia.
Ad 7. To samo co w pkt.5, "w tym samym czasie często przebywał", to nic nie znaczy.
Ad 8. Petruszew był wtedy przewodniczącym Rady Bezpieczeństwa Rosji, można prosto odbić piłkę.

W sprawie wsi i Komorowskiego jest dużo publicystyki i domysłów, mocnych kwitów jest za mało, obawiam się, że dopóki, ktoś z byłych służb nie będzie chciał go udupić nic konkretnego się nie znajdzie. Smutni panowie są zbyt cwani żeby zostawiać ewidentne ślady, nawet Sumliński mówi, że nim sterowali i dał się wykorzystać (np. sprawa Kwaśniewskiego i komisji śledczej).

Inna sprawa, to niepisane reguły gry pomiędzy PO i PiS, pewnych spraw się nie rusza na zasadzie , jak wy odpalicie to, to my tamto. Mogę się założyć, że są obszary objęte paktem o nieagresji. Dlaczego politycy nie zarzucają sobie nawzajem, że biorą kasę za podpis na liście obecności, za udział w komisjach, a w posiedzeniach nie uczestniczą. Dlaczego Hofmanna na oszustwie ze zwrotem za paliwo przyłapali dziennikarze, a żaden poseł o takim procederze nigdy nie mówił? Dlaczego partie nie weryfikują sobie nawzajem ksiąg i tego na co wydają subwencje, chyba jasne jest, że te miliony nie płyną do przypadkowych firm?
To jest jak biznesie, najwięksi gracze ze sobą konkurują, ale nie psują sobie rynku, najczęściej nawet nie trzeba o tym mówić.
 
Teraz poprawiłeś na źle. :( Początkowo nie było przecinka przed "a" :)
Narobiłeś mi taki mętlik w głowie z tymi przecinkami, że aż zapytałem Dominika :D Teraz jest dobrze, przedtem było źle. Mnie to jeszcze jakoś ujdzie na sucho, natomiast gorzej z tym sławnym publicystą... :))
 
Last edited:
Może ktoś mi odpowiedzieć na pare pytan? Bo nie wiem co klamstwem.
Komor mówił, że jego ustawa o zgromadzeniach przeszła. To przeszła przez trybunał czy nie?
W sumie to jedno pytanie. Ale istotne. Zwłaszcza dla mnie, bo jak będę ścinał łby politykom to wolę mieć kominiarkę.
 
Narobiłeś mi taki mętlik w głowie z tymi przecinkami, że aż zapytałem Dominika :D Teraz jest dobrze, przedtem było źle. Mnie to jeszcze jakoś ujdzie na sucho, natomiast gorzej z tym sławnym publicystą... :))

Dominik ma rację, teraz jest oczywiście dobrze. ;-) Narobiłem mętliku niepotrzebnie, bo oczywiście tam powinien być przecinek. Zmusiłem jednak do myślenia (nawet samego siebie), więc to zawsze pozytywny ruch ;-)

a tu serdeczna rozmowa mocnego zawodnika ze słabym zawodnikiem:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: JB_
Mnie najbardziej podoba sie graficzna roznica (1%) pomiedzy 83% a 84% :)
identyczna jak ta pomiedzy 19% a 27%

oka lece szamać
 
W tym artykule z wyborczej w komentarzu gość podaje sondaże z Onetu superexpresu i RMF FM. Wszystkie na korzyść Dudy i wszystkie według tutejszego sposobu postrzegania związane z obozem rządzącym.
Onet = TVN
rmf=Niemcy
express = typ który na nielegalnej prywatyzacji i oszustwach zrobił hajs ale W sadzie nic mu nie zrobili

gdzie konsekwencja :crazy::crazy:
 
Jeśli temat nie zostanie naglośniony, to oczywiście PBK przegra co najwyżej w internecie, a janusze polityki i tak będą miały to w dupie.
 
Następny będzie mieć parę miesięcy życia z głowy.


Ciekawe co beda mu przybijac? proba zamachu?, naruszenie nietykalnosci cielesnej Borowikow? cos wymysla, sa to standardowe metoddy w 3 RP, zarowno sluzb jak i zwyklej policji, ktora gdy zawini to z ofiary robi sprawce. vide ta policjantka co palowala Wiplera, ponoc chce odszkodowanie za atak na jej osobe :wall:


Tu cos na temat propagandzistow z TVN-u geneza powstania tej jakze niezwykle obiektywnej stacji.
http://www.bankier.pl/forum/temat_jak-powstalo-tvn,5829667.html
 
Propaganda w mediach sięga dzisiaj zenitu. Co więcej, u mnie w firmie ludzie przekonują się do Bronka, a kolega z działu sprzedaży, który obdzwania klientów mówi, że większość w nich w luźnej rozmowie przyznaje, że zagłosuje na LeBrona. Chyba Bulu wyciągnie tą drugą kadencję rzutem na taśmę...
Ciekawe co beda mu przybijac? proba zamachu?, naruszenie nietykalnosci cielesnej Borowikow?
Nie muszą mu niczego przybijać, posiedzi 2-3 miechy w tymczasowym, a później go wypuszczą bez słowa i cienia zarzutów. Nie on pierwszy, nie ostatni. Tak się trzyma trzodę za ryj - strachem.
 
Wszędzie złe pisiory i wszędzie zły Duda. Już nie można być młodym człowiekiem, który chce przekazać ludziom prawdę. Do pierdla go, jak mógł coś krzyczeć!
 
Ale w mediach próba ratowania Komora - wczesnie "Duda dostał na wiecu niewygodne pytanie" "A etat" "A szzerski i panstwo wyznaniowe) (kurwa mac, to pokazuje jak swiadomie klamia. Przeciez dzis powinny media trąbić, że Komorowksi cytował opowiadanie literackie Szczerskiego , ale media nadal twierdza ze to jego slowa)/


Nie wiecie czy jak jutro bede pisał o aferze podsluchowej w mediach, to bedzie to zlamanie ciszy? Przecież nie bede mówił o prezydencie który nie jest z PO, lecz o partii rządzącej.
 
Ale w mediach próba ratowania Komora - wczesnie "Duda dostał na wiecu niewygodne pytanie" "A etat" "A szzerski i panstwo wyznaniowe) (kurwa mac, to pokazuje jak swiadomie klamia. Przeciez dzis powinny media trąbić, że Komorowksi cytował opowiadanie literackie Szczerskiego , ale media nadal twierdza ze to jego slowa)/


Nie wiecie czy jak jutro bede pisał o aferze podsluchowej w mediach, to bedzie to zlamanie ciszy? Przecież nie bede mówił o prezydencie który nie jest z PO, lecz o partii rządzącej.
To z jakiegoś opowiadania było cdn poważnie? !
Oczywiście, że możesz, piszesz o PO, a prezydent jest bezpartyjny. (btw, swype zamiast bezpartyjny zaproponował bezkarny, przypadek?)
 
To z jakiegoś opowiadania było cdn poważnie? !
Oczywiście, że możesz, piszesz o PO, a prezydent jest bezpartyjny. (btw, swype zamiast bezpartyjny zaproponował bezkarny, przypadek?)

Tak, wpisz sobie "szczerski opowiadanie" w google, na twitterze o tym pisal i w wpolityce chyba
A wiec Komor kłamał. JEżęli miał wyddrukowany cytat to MUSIAL wiedzieć skąd on jest.
 
Za agitację w mordę? Cholera, robi się ciekawie.. Za antyrządowe posty na facebooku CBŚ już wjeżdża na chatę?
Za jakąś grę internetową (jakiś gościu inny, nie anrykomor) abw się wjebało ostatnio gościowi na chatę, w republice słyszałem.

Tak, wpisz sobie "szczerski opowiadanie" w google, na twitterze o tym pisal i w wpolityce chyba
A wiec Komor kłamał. JEżęli miał wyddrukowany cytat to MUSIAL wiedzieć skąd on jest.
Jaka perfidna, skurwiała manipulacja. Nie wytrzymam z tym gościem kolejnych 5 lat. Ludzie, myślcie na kogo głosujecie.
 


Niezłe jaja. Na antenie TVN!

A TVN milczy, nic nie mówi, pomimo ze wlasnie u nich widzowie to widzieli. Powalili i aresztowali chlopaka
 
Back
Top