Polityka

Kolejna strzelanina w Campusie w USA - nie mniej niz 10 osob nie zyje. Dlaczego o tym pisze? Bo rok temu zdarzyla sie strzelanina powiazana z nią, kiedy mlody prawiczek postanowil wziac odwet na odrzucajacych go kobietach i drwiacych z niego mezczyznach (Elliot Rogers). Zamiast byc potepiony stal sie idolem mlodych prawiczkow-outsiderow. Tych ktorzy stoja za memami o brzydkiej zabie. Sprawca dzisiejszej masakry obwiescil ja pare godzin temu na forum dyskusyjnym tworzacymbte memy i poszedl zabijac, bedac dopingowany przez jego "braci". Poczytajcie sobie temat. Powiem tylko - ja pierdole! (no i ten avatar!) https://archive.moe/r9k/thread/22785073/

EDIT: Dalej pisza ze to ponox Polak, Marcin Sulecki.
 
Last edited:
Kolejna strzelanina w Campusie w USA - nie mniej niz 10 osob nie zyje. Dlaczego o tym pisze? Bo rok temu zdarzyla sie strzelanina powiazana z nią, kiedy mlody prawiczek postanowil wziac odwet na odrzucajacych go kobietach i drwiacych z niego mezczyznach (Elliot Rogers). Zamiast byc potepiony stal sie idolem mlodych prawiczkow-outsiderow. Tych ktorzy stoja za memami o brzydkiej zabie. Sprawca dzisiejszej masakry obwiescil ja pare godzin temu na forum dyskusyjnym tworzacymbte memy i poszedl zabijac, bedac dopingowany przez jego "braci". Poczytajcie sobie temat. Powiem tylko - ja pierdole! (no i ten avatar!) https://archive.moe/r9k/thread/22785073/

EDIT: Dalej pisza ze to ponox Polak, Marcin Sulecki.
nic nie ma
 
Kolejna strzelanina w Campusie w USA - nie mniej niz 10 osob nie zyje. Dlaczego o tym pisze? Bo rok temu zdarzyla sie strzelanina powiazana z nią, kiedy mlody prawiczek postanowil wziac odwet na odrzucajacych go kobietach i drwiacych z niego mezczyznach (Elliot Rogers). Zamiast byc potepiony stal sie idolem mlodych prawiczkow-outsiderow. Tych ktorzy stoja za memami o brzydkiej zabie. Sprawca dzisiejszej masakry obwiescil ja pare godzin temu na forum dyskusyjnym tworzacymbte memy i poszedl zabijac, bedac dopingowany przez jego "braci". Poczytajcie sobie temat. Powiem tylko - ja pierdole! (no i ten avatar!) https://archive.moe/r9k/thread/22785073/
przeczytalem czesc. Myslisz, ze ci co mu tu takie rady daja w stylu wziecia zakladnikow lub doradzaja w kwestiach broni rowniez zostana skazani? Jak czlowiek ma odroznic zwykle glupoty pisane w necie od prawdziwych zamiarow? Ja mozliwe, ze tez bym mu napisal, robiac sobie z niego zwykle jaja zeby czolgiem rozjechal szkole, tez moglbym miec za to nieprzyjemnosci? czy jakas srednio rozgarnieta papuga wyciaga mnie z tego na luzie?
 
Nie wiem czy zostana skazani, nie sadze, ale wiem ze podejrzewali, ze to moze byc prawda. Wiekszosc sie jara tym co on zrobil i uwazaja to za powstanie samcow-beta.
 
To jest typ:

BTW rzeczy o ktorych o mowi, tj. "OK Cupid experiments", to sa tematy ze screenshotami, gdzie trole tworza falszywe konta na portalach randkowych i pisza kobietom takie same rzeczy jak normalni czy brzydcy ludzie ale dostaja wielokrotnie wieksze zainteresowanie. To nazywaja polknieciem "czarnej pigulki" (odniesienie do matrixa), ktora niszczy ich wiare w zwiazki i kobiety. Kto czytal ten wie jaki to ciezki temat, zwlaszcza dla kogos takiego jak ten koles.
 
Last edited:
@TheChosen1 Kiedyś mieszkałem z takim koleżką który robił tak samo na Badoo z tym że miał również swoje prawdziwe konto i na nie też jakieś laski rwał. Faktem jest że po tym co zobaczył korzystając z fakeowego konta mocno zmienił zdanie o kobietach.

Sorry za brak przecinków ale mi klawiatura cośnie bangla.
 
Tutaj jest przyklad takiego hardcorowego eksperymentu: http://sluthate.com/viewtopic.php?f=2&t=52057

Trzeba zrobic pewne zastrzezenia jeszcze odnosnie kobiet jakie tam siedza, ale i tak bolesnie sie to czyta.

Nawiazujac tym samym do polityki, to rozluznienie obyczajow wywoluje nieprzyjemne skutki spoleczne, zwlaszcza dla mezczyzn i stad sie biora takie zachowania.
 
Tutaj jest przyklad takiego hardcorowego eksperymentu: http://sluthate.com/viewtopic.php?f=2&t=52057

Trzeba zrobic pewne zastrzezenia jeszcze odnosnie kobiet jakie tam siedza, ale i tak bolesnie sie to czyta.

To jest jeszcze lajtowe. Widziałem jego rozmowy i to że zwracał się do tych dziewczyn per "suko" "szmatko" itd. nie było niczym niezwykłym. To ze nadal się chciały spotkać również.

Była też jedna zabawna sytuacja bo tego gościa odnalazł koleżka którego zdjęcia wziął do założenia profilu :D Pogroził mu na FB to zmienił na jakieś inne.
 
To jest jeszcze lajtowe. Widziałem jego rozmowy i to że zwracał się do tych dziewczyn per "suko" "szmatko" itd. nie było niczym niezwykłym. To ze nadal się chciały spotkać również.

Była też jedna zabawna sytuacja bo tego gościa odnalazł koleżka którego zdjęcia wziął do założenia profilu :D Pogroził mu na FB to zmienił na jakieś inne.
Tam na tych dalszych screenach np. na trzeciej stronie, koles tez sobie hardcorowo pogrywa. Nie dla ludzi o miekkim sercu. Najgorzej jak wlasnie jeden z drugim zacznie wierzyc w to, ze taka jest powszechna rzeczywistosc i konczy sie tak jak dzis w USA.
 
Hejter hejterowi hejterem.
Nie mam pojęcia, jak poustawiać przecinki.
Ludziom się poprzewracało od tylnej strony kindybała.
 
Opętany on jest i tyle.
Celebryta i tyle. Wywiad w tygodniku powszechnym, coming out, a okazuje się, że podobno książka jakaś już gotowa. Zabawne jest to jak z niego bohatera robią jakieś newsweeki.
 
Najlepsze jest to, że media robia afere ,że niby Kosciol prowadzi represje za jego homoseksualizm. Ale kurwa, przeciez to nie za homoseksualizm ale za to ze lamie celibat, publicznie sie do tego przyznaje i glosi ze to nic zlego. A przeciez ten debil wiedzial gdy zostaje ksiedzem jakie sa zasady gry. Wiec albo jet uposledzony ze nie pamieta w co wchodzil, albo jest zwykłym skurwielem.
No kuwa, przeciez gdyby ksiadz hetero poszedl do mediów i powiedzial ze zyje z kobieta i bedzie nadal lamal prawo koscielne - tak samo by biskupi zareagowali.
 
Znalazlem taki oto komentarz pod jednym z artykulow na temat konfliktu w Syrii, mysle, ze gosciu bardzo trafnie to ujal:

"USA przy pomocy ISIS i Al Kaidy próbuje obalić Assada aby wybudować gazo i ropociąg z Kataru do Europy i tym samym pozbawić Gazprom i Rosję podstawowego źródła dochodu jaką daje im monopol w Europie. Rosja broni Assada aby do tego nie dopuścić. Ot cała zagadka - jakby tak redaktory z TVN nie wiedziały. Cały problem USA jest o to, że Rosja bombarduje terrorystów szkolonych przez CIA i próbują propagandowo obrobić tyłek Putinowi. Tyle, że Putin jest mądrzejszy od Obamy -wciągając w awanturę syryjską Chiny praktycznie już wygrał to starcie."
 
Back
Top