Polityka

Jak się osiedla w Białymstoku to u nas też będą;)
Ja tam mam odłożone 10 zł na herbatę (bogacz ze mnie, a co), tylko nie mam z kim jej wypić. A do Białegostoku daleko, lepiej niech rzucą część na krakowskie rejony, część na łazarskie rejony, a resztę na północ.
 
Ja tam mam odłożone 10 zł na herbatę, tylko nie mam z kim jej wypić. A do Białegostoku daleko, lepiej niech rzucą część na krakowskie rejony, część na łazarskie rejony, a resztę na północ.

Tak naprawdę to tylko duże miasto gdzie jest sporo brązowych bo w takiej dziurze jak np Białystok dostaną w łeb zanim zdążą krzyżyk pokazać.
 
Tak naprawdę to tylko duże miasto gdzie jest sporo brązowych bo w takiej dziurze jak np Białystok dostaną w łeb zanim zdążą krzyżyk pokazać.
Ale jak się wrzuci gdzieś 50 tys. ludzi to wiesz:
Kamil-Bazelak-Wszystkich-nas-nie-zamkniecie.jpg
 
Ale jak się wrzuci gdzieś 50 tys. ludzi to wiesz:
Kamil-Bazelak-Wszystkich-nas-nie-zamkniecie.jpg


Bardzo lubię tę szczerą bezmyślną twarz:)

W Krakowie moglibyśmy nie poczuć 50tys-to nie Francja że wszyscy mieszkają w jednym miejscu w gettach. Może to nas obroni w sumie przed islamem-nie mamy polityki mieszkaniowej i nie ma szans na getta. W Krakowie już jej mnóstwo obcokrajowców a jedynie trochę większe grupy wietnamców się porobiły bo każdy chciał mieszkać obok Tandety a i to się kończy bo robią inne biznesy a handel przejęli Chińczycy z ich wielkimi magazynami w Jaworznie czy Wólce Kosowskiej.
 
Dziś dzielę się Słowem w Młodzieży. Tradsi będą chcieli mnie pocisnąć. Proszę o modlitwę. :D
 
I tak wiadomo, że nikt w Polsce nie zostanie. Na tira i do Anglii, albo do Niemiec.
No chyba, że tak jak w Bułgarii UE wybuduje im baraki i zakaże wyjeżdżać.
 
Mozę się mylę, ale z tymi tysiącami euro dla uchodźców to jest chyba po raz kolejny afera z serii " z obrazka na kwejku". Hajsy dostanie państwo na utrzymanie imigranta, co nie zmienia faktu, że koszty początkowo na pewno będą ogromne. Zakładając, że ktoś tu zostanie, większość osób, które decydują się na przeprawę już ma obrany konkretny kierunek - znajomi, rodzina. Generalnie jest to problem nie do rozwiązania. W obecnym kształcie fala emigracji już raczej się nie zatrzyma, bez względu czy sytuacja się uspokoi czy nie. Jako, że na źródło (wojny, ubóstwo, radykalizm) wpływu nie mamy, pozostają środki zapobiegawcze i niezgodne z polityką UE jak budowanie na granicy wysokich murów z drutu kolczastego. Imigracja musi być utrudniona do tego stopnia, że odsetek osób, które z sukcesem wjeżdżają do UE będzie tak niska, że rachunek zysków i strat ewidentnie wykaże, że lepiej szukać schronienia w krajach arabskich.
Wtedy pozostaje kwestia pomocy humanitarnej i ewentualnie militarnej. Jest masa dokumentów, która pokazuje jak uzbrojone grupki partyzantów bronią się przed ISIS, jednak z góry są skazani na niepowadzenie z powodu braku odpowiedniego uzbrojenia, czy przeszkolenia. Nie każdy ucieka do UE, niektórzy po tym jak zobaczyli śmierć swoich bliskich szukają zemsty, niestety brak jest jakiejkolwiek organizacji.
Jakąś nadzieję na interwencje międzynarodową przynosi fakt użycia przez terrorystów broni chemicznej. Wygrać wojnę jest łatwo. Tylko co potem? Komu dać władzę, jak uporządkować struktury państwowe? Powtórka z Iraku?
Cieszmy się chwilą, bo nasze dzieci będą miały przejebane.
 
Mozę się mylę, ale z tymi tysiącami euro dla uchodźców to jest chyba po raz kolejny afera z serii " z obrazka na kwejku". Hajsy dostanie państwo na utrzymanie imigranta, co nie zmienia faktu, że koszty początkowo na pewno będą ogromne. Zakładając, że ktoś tu zostanie, większość osób, które decydują się na przeprawę już ma obrany konkretny kierunek - znajomi, rodzina. Generalnie jest to problem nie do rozwiązania. W obecnym kształcie fala emigracji już raczej się nie zatrzyma, bez względu czy sytuacja się uspokoi czy nie. Jako, że na źródło (wojny, ubóstwo, radykalizm) wpływu nie mamy, pozostają środki zapobiegawcze i niezgodne z polityką UE jak budowanie na granicy wysokich murów z drutu kolczastego. Imigracja musi być utrudniona do tego stopnia, że odsetek osób, które z sukcesem wjeżdżają do UE będzie tak niska, że rachunek zysków i strat ewidentnie wykaże, że lepiej szukać schronienia w krajach arabskich.
Wtedy pozostaje kwestia pomocy humanitarnej i ewentualnie militarnej. Jest masa dokumentów, która pokazuje jak uzbrojone grupki partyzantów bronią się przed ISIS, jednak z góry są skazani na niepowadzenie z powodu braku odpowiedniego uzbrojenia, czy przeszkolenia. Nie każdy ucieka do UE, niektórzy po tym jak zobaczyli śmierć swoich bliskich szukają zemsty, niestety brak jest jakiejkolwiek organizacji.
Jakąś nadzieję na interwencje międzynarodową przynosi fakt użycia przez terrorystów broni chemicznej. Wygrać wojnę jest łatwo. Tylko co potem? Komu dać władzę, jak uporządkować struktury państwowe? Powtórka z Iraku?
Cieszmy się chwilą, bo nasze dzieci będą miały przejebane.

Nie zapominajmy, że część tych 'uchodźców' to ukryci agenci ISIS.
 
  • Like
Reactions: mat
Nie zapominajmy, że część tych 'uchodźców' to ukryci agenci ISIS.
Tego nie wiesz i sie nigdy nie dowiesz.
@Wewiur aj widzisz, ale oni sa tam tepieni. Przynajmniej w Syrii. W Libanie nie, ale kulturowo im bardziej do Arabów, sa bardziej fanatyczni niż muslimy, śluby w ogole nie wchodzą w grę.
 
Nie zapominajmy, że część tych 'uchodźców' to ukryci agenci ISIS.
Myślę, że ISIS jest na tyle dobrze sfinansowane, że jeśli ktoś od nich miałby się dostać do UE to i tak się dostanie, ale na razie tendencja jest raczej w drugą stronę.
 
Tego nie wiesz i sie nigdy nie dowiesz.
@Wewiur aj widzisz, ale oni sa tam tepieni. Przynajmniej w Syrii. W Libanie nie, ale kulturowo im bardziej do Arabów, sa bardziej fanatyczni niż muslimy, śluby w ogole nie wchodzą w grę.

No jak walnie coś w Warszawie albo innym mieście to raczej się dowiem. :D
 
Dalej nie będziesz mieć pewności, ze to isis. Zreszta, oni juz maja swoich ludzi porozsiewanych po całym świecie, teraz tak jak @RenatoLaranja wspomnial ściagają swoich do siebie.
 
Morcik 2k to naprawdę mało-przejdź sie po ulicy w WWA ile się tego palęta. Nieistotna różnica.
 
Morcik 2k to naprawdę mało-przejdź sie po ulicy w WWA ile się tego palęta. Nieistotna różnica.

no ale ja mówiłem o 2-3k euro przecież. Za takie piniodze to i ja bym mógł żyć spokojnie nic nie robiąc :D

a no i też Warszawa to Warszawa, w innych miastach nie ma tak dużo ludzi spoza rasy białej
 
Taka ciekawostka...

Dron próbował zrzucić ładunek wybuchowy na lotnisko wojskowe w Balicach

Z nieoficjalnych informacji, które uzyskał reporter Radia Kraków, Karol Surówka wynika, że był to ładunek, który mógł uszkodzić samolot. Zdarzenie miało miejsce w marcu 2014 roku. Prokuratura apelacyjna informacji o ładunku wybuchowym nie potwierdza.
817291e30a739a13ccc9636fe8e08057.jpg

Foto: Onet Dron próbował zrzucić ładunek wybuchowy na lotnisko wojskowe w Balicach
Piotr Kosmaty, rzecznik tej instytucji przyznaje jednak, że jest prowadzone postępowanie ws. drona, który pojawił się w okolicach Balic.

Zdaniem śledczych miał on sprowadzić zagrożenie katastrofy w ruchu powietrznym. - Jest to postępowanie w sprawie. Nie mamy ustalonego sprawcy. Dlatego nie będziemy udzielać żadnych informacji odnośnie materiału dowodowego i szczegółów tego zdarzenia. Trwają intensywne czynności mające ustalić odpowiedzialnego za to zdarzenie - mówi Kosmaty.

Jak dodaje prokurator, o tej sprawie poinformowane zostały już instytucje antyterrorystyczne.


(ks)
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/dr...uchowy-na-lotnisko-wojskowe-w-balicach/n5wlev
 
Witold Gadowski
1 godz. · Edytowany ·
Syryjski generał oskarża Rosję - Informacje uzyskane w trakcie zdjęć do filmu "Insha Allah Krew Męczenników".
Generał brygady Ahmad Aljjdeaa, oficer z trzydziestoletnim stażem w armii syrysjkiej, a dziś wiceminister obrony w syryjskim rządzie na uchodźstwie, mówi:
- Oficerowie rosyjscy są stale obecni w oddziałach armii syryjskiej, wspierają reżim Baszara Assada, walczą po jego stronie. I
I informacja najbardziej zaskakująca. Generał Aljdeaa mówi dalej:
Rosja jest zainteresowana zamieszaniem w Syrii, W Rosji są też cztery militarne ośrodki szkoleniowe, w których szkoleni są fanatycy, którzy potem zasilają szeregi wojsk Państwa Islamskiego (ISIS). Wśród szkolonych są także Czeczeni.
 
Co sądzicie o tym blogerze MatkaKurka?
http://kontrowersje.net/blogi/matkakurka
Człowiek z dość ciekawym językiem robi niezłą karierę: na jego portalu jest tyle reklam, zaczyna być cytowany przez wielu dziennikarzy, wszedł na wojnę z Owsiakiem, która skończyła się w sądzie. Czasami ma śmieszną argumentacje jak tutaj:
http://kontrowersje.net/tresc/kto_m...ta_bedzie_finansowal_polski_kosciol_katolicki
ale i tak tempo rozwoju robi wrażenie.

Ty, ale te argumenty z ust ateisty naprawdę są kozackie.
 
Back
Top