Polityka

Tak czy tak źle. :(
Jak go stać materialnie i psychicznie na dwie żony i wszyscy w trójkę są zadowoleni to nie ma w tym nic złego. Tak wiem piekło i katusze przez wieki.

@mat01

Za dużo to już mogą się mylić która co mówiła co chciała i w ogóle jak mają na imię :p
 
Jak go stać materialnie i psychicznie na dwie żony i wszyscy w trójkę są zadowoleni to nie ma w tym nic złego. Tak wiem piekło i katusze przez wieki.

@mat01

Za dużo to już mogą się mylić która co mówiła co chciała i w ogóle jak mają na imię :p
a kto powiedzial, ze ta od gotowania, czy prasowania ma mowic? :D
 
tym co maja cos robic a nie gadac - wyrwac jezyk, niech nie marnuja energii!

Ten Jan Sowa proponuje 1000zl dla kazdego za bycie Polakiem? WTF?
 
Chociaż większa szansa, że którejś głowa nie będzie boleć:crazy:
Prawdę powiem, że moim zdaniem trafiłeś w sedno. Wielożeństwo w Islamie wynika właśnie z problemami z małą liczbą okazji do robienia dzieciaków w tym pustynnym rejonie, stąd facet nie mógł marnować czasu w domu na bóle głowy.
 
@mat01
No fakt, odnosnie moblizacji spoleczenstwa od dolu - ma racje.

Ja caly czas jak mantre powtarzam: najuczciwszy jest podatek liniowy, wysoki, ale z duza wolna kwota od podatku, w wysokosci co najmniej rocynej minimalnej krajowej, a byc moze i sredniej. Biedni podatku nie placa wcale, bogatsi placa liniowo, nie ma zadnych kombinacji. Takie samo podejscie do umow cywilnych - problem smieciowki rozwiazany. Moze jeszcze podatek przychodowy w firmach i naprawde: po co oszukiwac?

Reforma ZUS - i jestesmy w domu, nawet nie tykajac za bardzo wydatkow - wszystko po kolei.

Nie rozumiem tego 1000zl dla kazdego...
 
@mat01
No fakt, odnosnie moblizacji spoleczenstwa od dolu - ma racje.

Ja caly czas jak mantre powtarzam: najuczciwszy jest podatek liniowy, wysoki, ale z duza wolna kwota od podatku, w wysokosci co najmniej rocynej minimalnej krajowej, a byc moze i sredniej. Biedni podatku nie placa wcale, bogatsi placa liniowo, nie ma zadnych kombinacji. Takie samo podejscie do umow cywilnych - problem smieciowki rozwiazany. Moze jeszcze podatek przychodowy w firmach i naprawde: po co oszukiwac?

Reforma ZUS - i jestesmy w domu, nawet nie tykajac za bardzo wydatkow - wszystko po kolei.

Nie rozumiem tego 1000zl dla kazdego...
Propaganda i populizm. Ludzie wolą dostać 1000 zł do łapy, niż nie oddać państwu 1200 zł, których i tak nie widzą na oczy.
 
Grecja bankrutuje a Wy o islamie i poligamii...

Ale przecież to się łączy z Islamem.
Co się stanie po Grecji to każdy wie - za Grecją pójdzie Hiszpania i Włochy, za nimi reszta UE, strefy Euro. Wybuchnie kryzys większy niż ten w latach 30.

I tutaj pojawia się temat islamu. Będzie bida, pierwsze co to obcinac sie bedzie socjal. Ucierpi emigracja Islamu, będzie booom boom, na ulicach to co w Londynie pare lat temu, tylko na szersza i krwawsza skale. Dlatego Islam jest adekwantny do tematu Grecji. Będzie ogólno europejski rozpierdol, europejskich mas, i islamskich.
 
A to jakaś sensacja i niespodzianka jest?

Jestem ciekawy skutków. Jestem ciekawy również czy bankructwo nastąpi. Dług może być zredukowany. Może być kolejna pomoc, mogą być ustępstwa. Mogą stwierdzić że lepiej utrzymać Grecję przy życiu by płaciła odsetki bo bankructwo jest nieopłacalne dla wierzycieli. Różnie może się sprawa potoczyc. Jest więcej pytań niż odpowiedzi
 
Jestem ciekawy skutków. Jestem ciekawy również czy bankructwo nastąpi. Dług może być zredukowany. Może być kolejna pomoc, mogą być ustępstwa. Mogą stwierdzić że lepiej utrzymać Grecję przy życiu by płaciła odsetki bo bankructwo jest nieopłacalne dla wierzycieli. Różnie może się sprawa potoczyc. Jest więcej pytań niż odpowiedzi
Na pewno można teraz kupić trochę franków i dolarów ;)
Bardziej radykalną wersję zdarzeń przedstawił @halibut
 
Jestem ciekawy skutków. Jestem ciekawy również czy bankructwo nastąpi. Dług może być zredukowany. Może być kolejna pomoc, mogą być ustępstwa. Mogą stwierdzić że lepiej utrzymać Grecję przy życiu by płaciła odsetki bo bankructwo jest nieopłacalne dla wierzycieli. Różnie może się sprawa potoczyc. Jest więcej pytań niż odpowiedzi
Jebnie to jebnie, na chuj drążyć temat :D

A tak serio to też jestem ciekaw jak się to potoczy.
 
Moze chociaz Michalkiewicz albo Wolniewicz cos ciekawego wygaduja ostatnio? Mam dziwny nastroj, bym posluchal kogos takiego ;-)
 
Jego zdanie na taki temat ma tyle samo sensu co zapytanie któregoś z ekonomistów o Indian z Brazylii i do tego takiego ekonomisty który bez krycia się wyraża pogardę wobec tego kraju i chce go zlikwidować :P

Przecież on nienawidzi niemcow i unii jako instytucji. A Niemcom pasuje wspólna waluta bo sprzedają do innych krajów swoje wyroby. Po zniesieniu jej ich waluta była by mocniejsza niż innych krajów więc słaby biznes.

A co do umorzenia obligacji to jedynym jaki znam sposobem to ich spłacenie no chyba ze zanosi się ze Niemcy zbanktują A ktoś zawinje ich majątek do wsi pod radomiem.
 
A co do umorzenia obligacji to jedynym jaki znam sposobem to ich spłacenie no chyba ze zanosi się ze Niemcy zbanktują A ktoś zawinje ich majątek do wsi pod radomiem.
Ponoć Deutschebank jest na granicy bankructwa.
 
Back
Top