Polityka

No i widzisz lewaczku jak Ty nie rozumiesz świata. Próbujesz wyjeżdżać z hasełkami, które mają mnie niby dotknąć, choć nie masz pojęcia kiedy i jak je zastosować.
Group+16%2C+4-15-2021+%282%29.jpg
 
Wczoraj nadrabialrm i teraz chyba Polacy, Ci ogarnieci, maja jechac do Azerbejdzanu do Baku.



:pociesznymirek:

@szplin to, ze ktos nie jest proruski i antypolakiem to nie znaczy, ze jest lewakiem.
Ale idzie nowe: kiedyś za raj do życia uważali Amerykę Połud. od Cejrowskiego do reszty bo ,,tam jest wolność i mało państwa" -chyba na wiosce Indian w Amazoni:baldwinwhiskey::usunto:
 
@spa i tak wyprze
Ale, ze czego sie mam wypierac? Przeciez te informacje sa podawane przez konta gasniczkowe. A to, ze w wiekszosci sa one same w sobie fejkami, to w przypadku gasniczek chyba nikogo juz jakos specjalnie nie szokuje.

Boli, ze przez gasniczki i ich laczenie kropek, DG musi oficjalne komunikaty pisac i zajmowac sie pierdolami. Walka z dezinformacja na socjal mediach to juz niestety nierozlaczna czesc naszego zycia.
 
Ale, ze czego sie mam wypierac? Przeciez te informacje sa podawane przez konta gasniczkowe. A to, ze w wiekszosci sa one same w sobie fejkami, to w przypadku gasniczek chyba nikogo juz jakos specjalnie nie szokuje.

Boli, ze przez gasniczki i ich laczenie kropek, DG musi oficjalne komunikaty pisac i zajmowac sie pierdolami. Walka z dezinformacja na socjal mediach to juz niestety nierozlaczna czesc naszego zycia.
chyba se donka wstawię w awatara i będę kontem donkowym
 
Ale, ze czego sie mam wypierac? Przeciez te informacje sa podawane przez konta gasniczkowe. A to, ze w wiekszosci sa one same w sobie fejkami, to w przypadku gasniczek chyba nikogo juz jakos specjalnie nie szokuje.

Boli, ze przez gasniczki i ich laczenie kropek, DG musi oficjalne komunikaty pisac i zajmowac sie pierdolami. Walka z dezinformacja na socjal mediach to juz niestety nierozlaczna czesc naszego zycia.
A jednak wyparł :beczka:
 
Ale, ze czego sie mam wypierac? Przeciez te informacje sa podawane przez konta gasniczkowe. A to, ze w wiekszosci sa one same w sobie fejkami, to w przypadku gasniczek chyba nikogo juz jakos specjalnie nie szokuje.

Boli, ze przez gasniczki i ich laczenie kropek, DG musi oficjalne komunikaty pisac i zajmowac sie pierdolami. Walka z dezinformacja na socjal mediach to juz niestety nierozlaczna czesc naszego zycia.
Ale łykasz tych gasniczaków jak wyjątkowej klasy pelikan :awesome:
 
Atom został natychmiast wstrzymany?
Natychmiast nie, bo to cały proces opóźniania celem wstrzymania.

Najpierw możliwy poślizg przy czym coś tam zrzucimy na PiS a potem się będzie ciągnąć.

 
Natychmiast nie, bo to cały proces opóźniania celem wstrzymania

Ale typ mówi, że przestrzegał że projekt taki jak atom zostanie natychmiast wstrzymany, a ja wyborca Tuska muszę wziąć za to odpowiedzialność. To może niech ten typ identyfikujący się jako szur i foliarz weźmie odpowiedzialność za swoje argumenty, bo atom nie został natychmiast wstrzymany.
 
Ale typ mówi, że przestrzegał że projekt taki jak atom zostanie natychmiast wstrzymany, a ja wyborca Tuska muszę wziąć za to odpowiedzialność. To może niech ten typ identyfikujący się jako szur i foliarz weźmie odpowiedzialność za swoje argumenty, bo atom nie został natychmiast wstrzymany.
A ja jakk trzecia strona (nie mylić z trzecią nogą) czyli kimś kto nie jest ani szurem czy foliarzem ani wyborcą Tuska twierdzę że kluczowe projekty będą wygaszane. CPK zabiją audytami które będą lub nie będą ale wynik jest znany, amerykański atom pogrążony zostanie w wiecznym opóźnieniu, koreański nie wystartuje, modernizację Odrzańskiej Drogi Wodnej wstrzymają ekolodzy, umowy na pogłębienie ostatniego fragmentu drogi wodnej Przekop Mierzeji - Port Elbląg nadal nie ma i widoków na to brak, fabryka Intela stoi w miejscu i zrobiła się cisza.

Jedynie to co zaobserwowałem to pozytywny ruch wobec budowy terminala kontenerowego w Świnoujściu, ale tutaj naciski są natowskie i wojskowe. W przypadku pełnoskalowej wojny Trójmiasto będzie pewnie pierwszym (i jedynym) celem artylerii i sił rakietowych z Obwódu Królewieckiego.
 

Legitne info??
podpisujem?
domagamy się przede wszystkim zmian w stosownych ustawach o obowiązku obrony w taki sposób by osoby, które ustawowo są zwolnione z obowiązku czynnej służby wojskowej w czasie mobilizacji i wojny zostały zobligowane do jego wypełnienia w sytuacji, jeśli swoimi działaniami świadomymi bądź nie, przyczyniły się do udziału Rzeczypospolitej Polskiej w konflikcie zbrojnym.
FAJTER, GLEJDIEJTORS.jpeg
 
Back
Top