Polityka

To co my będziemy robić na starość? Emerytury nie, programowania nie, rolnictwa nie... :zakręcony:
siczuw0qxy1x20ocxixc.png


Będziemy spędzać całe dnie, konsumując pustą rozrywkę wygenerowaną przez AI.

:fjedzia:
 
Ja rozumiem że sporo naiwniaków dało się rudemu wyruchać gdy wcześniej był premierem.

Ale teraz?
Gościu wali w chuja w dobie internetu gdzie wszędzie jego hasełka i krzywe akcje latają a ludzie dalej swoje .

Teraz stosuje metody które by przeszły 20 lat temu czyli - robili to i to , mam dowody, mam raporty niedługo pokaze a chuja ma co chwilę jest to pokazywane że sobie bajeczki wymyśla na poczekaniu bo wie że pelikany łykną zaslepieni nienawiścią do kaczora:juanlaugh:

Pamiętacie jaka była narracja jak te matoły zawiązywały koalicję? Że mają dowody na liczne kradzieże, wałki afery w ministerstwach że materiały są zabezpieczone mimo że niszczarki chodzą.
No gdzie te dowody teraz i te osoby z ministerstw co zgodziły się sypać i mówić jak to było traktowani przez PiS?
 

Ale staruszek widać, że kompletnie już nie ma pomysłów. Mam wrażenie że już ta dabeta z Napierałą to już była zapowiedź końca pewnej ery: kiedyś jeszcze był w stanie denerwować rozmówców, prowokować a teraz...
Chociaż liczyłem na powtórki tekstów aby ciągniki zabrać a ludzi rozgonić bo rolnicy to by chcieli tylko drogiego zboża i tani sprzęt
Zastanawia mnie po co jarasz się nic nie znaczącym dziadkiem któremu nic innego obecnie nie zostało jak na starość twitowac

Dziwnie dużo uwagi mu poświęcasz
Bekę można cisnąć z każdego, nie tylko z lewaków: od ONR do Razem :korwinlaugh:
Oj fascynacją Rosją i Łukaszenka zaraził Jacka Wilka, nawet trochę młodych Konfederatów powtarza ,,niby korupcja ale i tak jest szybciej ":roberteyeblinking:
 
Ja rozumiem że sporo naiwniaków dało się rudemu wyruchać gdy wcześniej był premierem.

Ale teraz?
Gościu wali w chuja w dobie internetu gdzie wszędzie jego hasełka i krzywe akcje latają a ludzie dalej swoje .

Teraz stosuje metody które by przeszły 20 lat temu czyli - robili to i to , mam dowody, mam raporty niedługo pokaze a chuja ma co chwilę jest to pokazywane że sobie bajeczki wymyśla na poczekaniu bo wie że pelikany łykną zaslepieni nienawiścią do kaczora:juanlaugh:

Pamiętacie jaka była narracja jak te matoły zawiązywały koalicję? Że mają dowody na liczne kradzieże, wałki afery w ministerstwach że materiały są zabezpieczone mimo że niszczarki chodzą.
No gdzie te dowody teraz i te osoby z ministerstw co zgodziły się sypać i mówić jak to było traktowani przez PiS?

Wiesz że wszystkie strony tak robią?

Wiesz że nasza prokuratura i sądy nie pracują za szybko?

Nawet dzisiejsza koalicja miała takie hasło:

WOLNE SĄDY



:mamed:
 
Last edited:
Wiesz że wszystkie strony tak robią?

Wiesz że nasza prokuratura i sądy nie pracują z szybko?

Nawet dzisiejszej koalicja miała takie hasło:

WOLNE SĄDY



:mamed:
Ale jakie sądy , nikt nic o sądach nie mówił:juanlaugh:

Mieli podobno na nich kwity już po wyborach, a teraz chyba pogubili te kwity. Bo jakby mieli naprawdę te kwity to by nimi machali codziennie w każdej telewizji
 
Ale jakie sądy , nikt nic o sądach nie mówił:juanlaugh:

Mieli podobno na nich kwity już po wyborach, a teraz chyba pogubili te kwity. Bo jakby mieli naprawdę te kwity to by nimi machali codziennie w każdej telewizji

Tzn czym mieliby machać?

Dowody na hakowanie Pegsusem np są od dawna dostępne.
 
Tzn czym mieliby machać?

Dowody na hakowanie Pegsusem np są od dawna dostępne.
Ja nie mówię o tym. Skoro twierdzą że pisowcy tak kradli i mają kwity od dawna to powinni ich dojeżdżać bo to pieniądze podatników.
Ja mówię o tym że w każdym programie po wyborach gdy formowali koalicję straszyli że w ministerstwach są kwity na złodziejstwo , wyprowadzanie kasy. Że niszczarki chodzą ale to nic nie da i że mają dowody których użyją.
Rzucali mocnymi oskarżeniami powołując się na dowody, a weszli do ministetw i cichutko.

Ja nie mówię o tym co każdy wie czyli Pegasus wybory kopertowe czy wizy.
 
Back
Top