Polityka

ideologia, zapytaj szpagata to Ci wytłumaczy, może w końcu się otworzy
ale z Ciebie transf.. yy homofo... yy rasi.... to znaczy ten, mizo.. kurwa sam nie wiem jak Cię nazwać! to oburzające jak dzisiejsza tfu polska jest zaściankowa! a Ty jeteś tego przykładem, jak tak można. Mam nadzieję, że nowy kryz... to znaczy zbawienie imigracyjne Cię odmieni! Hanuka z Tobą, bracie!
 
Czepiasz się. Komuś się tylko niechcący przesunął przecinek. O co tyle krzyku?
PF_11.29.17_muslims-update-23.png

686137-blank-355.png


Powinno być 2,5%. Czyli wzrosło z tego do ponad 10%, a według tych danych które przytaczają to może być prawie 20% w 2050. Tylko że teraz przyrost imigrantów jest kilka razy większy niż w 2014r.

Czyli nie ma zagrożenia.

:penn:
 
Last edited:
Kolejny kurwa fachowiec na stołku prezesa. To TVP to trzeba zdelegalizować i zaorać, bez możliwosci powrotu. Właściwie to od razu całą politykę.

 
Ja rozumiem czemu demokratyczna wiekszosc przejela TVP, ale wedlug mnie popelnila ogromny blad.

Wyborcy, ktorzy zapewnili im zwyciestwo to nie byl ich twardy elektorat, ktory w ten sam sposob, co wyborcy PISu uwazaja, ze cel uswieca srodki.

Byli to ludzie, ktorzy liczyli na normalnosc. Co to ma byc za roznica jezeli wszystko wyglada tak samo jak za PISu? Te same standardy albo raczej ich brak?

Jak oni chca przekonac elektorat PIS do siebie, jezeli pierwsza decyzja jest zabranie tym ludziom ich ulubionej telewizji dokladnie w ten sam sposob w jaki pisowcy ostrzegali od miesiecy?

Najglupsza decyzja od przejecia wladzy. Jak tak dalej pojdzie to na miejscu PISowcow bym sie nawet specjalnie i skrupulatnie nie pakowal.
 
To nie chodzi o to, która moralność jest najobiektywniejsza, ale o to która działa (no i teraz sobie można usiąść do flaszki i podyskutować co to znaczy "działa"). Ale o ironio wtedy sie moze okazac, ze jakas moralnosc jest obiektywnie (!) najlepsza, nie dlatego ze jest "najmoralniejsza", ale dlatego ze... ...dziala XD
Harris postuluje taką koncepcję, żeby etykę zakotwiczyć w "well being" i z tego punktu można w zasadzie metodą naukową ją optymalizować. To, że są lepsze i gorsze systemy etyczne w zasadzie nie ulega wątpliwości.
 
jakby tak poturbowali którąś ze świrusek lewicową jak tą z pisu to by piana z ryja leciała przez pół roku i by robiły z niej świruski męczenniczkę bohatersko walczącą , cudem uratowaną.
Ale że jest z PiS to tylko uśmieszki głupkowate Nowackiej a świruś wielgus mówi że spoko wyszło i tak trzeba było.
 
Jak oni chca przekonac elektorat PIS do siebie
Co do tego tematu to zauważyłem coś o czym, chyba, jeszcze nikt nie wspomniał.
Ciąglę słyszę od polityków i tych jedynych prawdziwych dziennikarzy, że koniec już z "tępą", "prymitywną", "prostacką" itd. itd., wszystkie te paskudne epitety, które towarzyszą poczuciu swojej wyższości nad... no właśnie, nad kim? Nad widzami TVPInfo bo to przecież oni to oglądali, oni w to wierzyli, w moim otoczeniu (z uwagi na region) to ludzie tym żyli a tu ciągle taka nienawiść i pogarda, wręcz szowinistyczna do ludzi, o przychylność, których teraz "nowa Holecka" będzie zabiegał.

Nienawiść przesłania tym ludziom oczy i odbiera rozum.
 
Co do tego tematu to zauważyłem coś o czym, chyba, jeszcze nikt nie wspomniał.
Ciąglę słyszę od polityków i tych jedynych prawdziwych dziennikarzy, że koniec już z "tępą", "prymitywną", "prostacką" itd. itd., wszystkie te paskudne epitety, które towarzyszą poczuciu swojej wyższości nad... no właśnie, nad kim? Nad widzami TVPInfo bo to przecież oni to oglądali, oni w to wierzyli, w moim otoczeniu (z uwagi na region) to ludzie tym żyli a tu ciągle taka nienawiść i pogarda, wręcz szowinistyczna do ludzi, o przychylność, których teraz "nowa Holecka" będzie zabiegał.

Nienawiść przesłania tym ludziom oczy i odbiera rozum.
Przecież Ty i reszta prawaków z tego tematu, macie dokładnie takie same poczucie wyższości i pogardy do ludzi, którzy mają poglądy odmienne od waszych. To skad zdziwienie, że PO ma takie do ludzi pisowskich?
 
Przecież Ty i reszta prawaków z tego tematu, macie dokładnie takie same poczucie wyższości i pogardy do ludzi, którzy mają poglądy odmienne od waszych. To skad zdziwienie, że PO ma takie do ludzi pisowskich?
Ale bzdurę pierdolnąłeś. Poglądy odmienne? W sensie, że np. lubią pedofilię? No tak, do takich poglądów to mam pogardę i odrazę to prawda. Przyszedłeś tu przed chwilą, przeczytałeś dwa posty i myślisz, że już wszystko o mnie wiesz :juanlaugh:

Nie wygłupiaj się, do tego argument po chuju, tak jakbym to ja przejmował TVP i próbował przekonać ten "prymitywny" elektorat do siebie i żeby na mnie głosowali :DC:


Takie bezowocne dyskusje już prowadziłem tutaj z karateką, Ty możesz sobie darować, nie będę się rozpisywał.

No i nie jestem prawakiem, w latarnikach wyborczych zawsze wychodzi mi "brak ideologii" :śmiech:
 
ale z Ciebie transf.. yy homofo... yy rasi.... to znaczy ten, mizo.. kurwa sam nie wiem jak Cię nazwać! to oburzające jak dzisiejsza tfu polska jest zaściankowa! a Ty jeteś tego przykładem, jak tak można. Mam nadzieję, że nowy kryz... to znaczy zbawienie imigracyjne Cię odmieni! Hanuka z Tobą, bracie!
Zacznij od wad bo ciężko komuś pojechać wypisując same zalety. :tysoncoffe:
 
Największą pogardę mam do pseudoneutrali, który rżną apolitycznych, a ulewa im się tylko w jedną stronę.

Gość przypałętał się z tematu o freakach i wszystkich tu rozkminił, kto, co był. :DC:
Na rozkminke ciebie to wystarczy poczytać 2 posty.
 
Ale bzdurę pierdolnąłeś. Poglądy odmienne? W sensie, że np. lubią pedofilię? No tak, do takich poglądów to mam pogardę i odrazę to prawda. Przyszedłeś tu przed chwilą, przeczytałeś dwa posty i myślisz, że już wszystko o mnie wiesz :juanlaugh:

Nie wygłupiaj się, do tego argument po chuju, tak jakbym to ja przejmował TVP i próbował przekonać ten "prymitywny" elektorat do siebie i żeby na mnie głosowali :DC:


Takie bezowocne dyskusje już prowadziłem tutaj z karateką, Ty możesz sobie darować, nie będę się rozpisywał.

No i nie jestem prawakiem, w latarnikach wyborczych zawsze wychodzi mi "brak ideologii" :śmiech:
Może masz racje, ty po prostu jesteś ćpunem. Mój błąd.
 
Back
Top