Polityka

Jeżeli 1/4 księży to geje to chyba nie znajdziesz większego siedliska gejozy xd
Sorry, w społeczeństwie geje to kilka procent, tutaj masz kilkaset procent więcej.
Siedlisko gejozy nie oznacza, że musi być ich większość.
Np Kolonia w Knurowie byla siedliskiem przestępczości. Co nie znaczy, że wszyscy byli tam przestępcami, ale np tylko kilka procemt, ale o wiele więcej niż w reszcie osiedli
Oczywiście, że są grupy zawodowe, w których jest ich więcej. To słowo ma wiele definicji, więc uznałem, że używa je w kontekście tego, że KK to główny punkt homoseksualistów
 
Rebus :roberteyeblinking:
F9h1M3IW4AAXEZY.jpeg
 
Jak to nie jest dowodem na to, że żyjemy w jakiejś symulacji albo, że jacyś nasi pradawni inżynierowie robią sobie z nas jaja ze swojego statku kosmicznego to ja już sam nie wiem :juanlaugh:
Ludzie się z Trumpa śmiali a jakby nie pattrzeć jest to gościu z wielkim biznesem który był w szkole wojskowej, jest z bogatej rodziny, zna sie na budowlance, deweloperce, prowadzi biznesy.... A u nas ludzie głosują na takie parówy i pajacy, przenterów z telewizji śniadaniowych albo zdrajców którzy seplenią.... :beczka:
 
boki zrywać, teraz nagle tutaj wszyscy chyba za pisem jak donek wygrał. a co za jarka? Nie na łasce, tylko maksymalnie skłóceni z niemcami, machający szabelką do władka i na kolanach przed upainą. Przed wyborami wszyscy jebac pis, a teraz jebac PO. A nie czekaj, wiekszosc z was serio miała nadzieję na wygraną konfy:juanlaugh:
A widzisz tu gdzieś chwalenie pisu? Nastąpiła zamiana skłócenia ze szwabami na służalczość wobec szwabów. Szabelką za chwilę nie będziemy do nikogo machać gdyż władzę na szabelką przejmie Bruksela. jestem przede wszystkim Polakiem a Ty wolisz być przede wszystkim Polakiem czy europejczykiem?
Problem w tym, że te wybory to był głównie wybór między pis a jebać pis - dramat
 
boki zrywać, teraz nagle tutaj wszyscy chyba za pisem jak donek wygrał. a co za jarka? Nie na łasce, tylko maksymalnie skłóceni z niemcami, machający szabelką do władka i na kolanach przed upainą. Przed wyborami wszyscy jebac pis, a teraz jebac PO. A nie czekaj, wiekszosc z was serio miała nadzieję na wygraną konfy:juanlaugh:
Co zrobił niemiecki podnóżek? Zająć 2 miejsce to wygrać?
:korwinwhat:
 
Ludzie się z Trumpa śmiali a jakby nie pattrzeć jest to gościu z wielkim biznesem który był w szkole wojskowej, jest z bogatej rodziny, zna sie na budowlance, deweloperce, prowadzi biznesy.... A u nas ludzie głosują na takie parówy i pajacy, przenterów z telewizji śniadaniowych albo zdrajców którzy seplenią.... :beczka:
Mi chodzi o to jak się te literki ułożyły :awesome:
 

Problem w tym, że te wybory to był głównie wybór między pis a jebać pis - dramat
Masz rację, niestety. Te wybory trzeba spisać na straty, dociągnąć do następnych i mieć nadzieję, że biologia spowoduje, że układ się zmieni. Jak posypie się PiS to PO też będzie niepotrzebne.

Wydaje mi się, że Bosak i Mentzen na to grają, chcą być za 4 lata nową partią konserwatywną w miejsce PiSu, dlatego czyszczą szeregi.
 
Masz rację, niestety. Te wybory trzeba spisać na straty, dociągnąć do następnych i mieć nadzieję, że biologia spowoduje, że układ się zmieni. Jak posypie się PiS to PO też będzie niepotrzebne.

Wydaje mi się, że Bosak i Mentzen na to grają, chcą być za 4 lata nową partią konserwatywną w miejsce PiSu, dlatego czyszczą szeregi.
Obawiam się, że ci dwaj też do końca nie wiedzą jakie mają przekonania.
 
Niech Braun jeszcze wyhoduje jaja i pojdzie za Korwinem to za 4 lata partia Bosaka i Mentzena bedzie ciekawa opcja. O ile wczesniej nie dogadaja sie z PISem.
 
Back
Top