Polityka

Na swój sposób zabawne jest to jak łatwo rzucasz oskarżenia o nienawiść i przeginkę jednocześnie promując tych, którzy hasłem przewodnim uczynili "jebać tych co nie z nami" - gratuluję hipokryzji



Myk polega na tym, że wszystkie partie mają takie hasło, "kto nie z nami ten podludz" bo hasła partii są kierowane pod największe prostactwo wśród plebsu.
Mądrzejszy wyborca jest tego świadom, tego języka propagandy partii. Chyba, że jest się pospólstwem wlasnie tych mniej lotnym którzy się na to biorą i maja innych za podludzi, z innymi poglądami, jak prawicowe grubasy dla który większość Polaków to nie Polacy. Takie Agnieszki Holland forumowe.
 
To jest autentyczny wpis? w sensie treść słowna że tak to ujmę...? :benny: No ale nic dziwnego w każdym narodzie są szuje, poddańcy i ludzie zakompleksieni... pamiętajcie: Arbeit Macht frei! Alleluja! Marsz serc które wam stana jak bedziecie na niemca zapierdalać! Amen i Gott Mit Uns! :fjedzia:
Zajebisty fotoszop milordzie :jarolaugh:
 
Screenshot_2023-10-02-14-07-33-93_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

:wow:
 
To bez znaczenia, skoro zniknie i stanie się klasą niższą.

Myślę, że nadchodzący spis majętności Europejczyków spowoduje rozdział na tych, którzy mają i pomnażają, oraz tych którzy przepierdalają na pozorowanie zamożności za pomocą przedmiotów, na które biorą kredyty.

Ten spis to już jest jawne sranie na obywatela i poszanowanie jego i jego własności.
możecie coś więcej o tym napisać lub podać jakieś materiały do przeczytania? Zupełnie mi ta informacja umknęła
 
Ja tu jeszcze nikogo nie promowałem.

Co ciekawe w tej kampanii nie usłyszałem odpowiedzi jak PiS, PO, albo Trzecia Droga wyobrażają sobie przyszłość UE i Polskę w niej. Konfederaci wprawdzie wypowiadali się na ten temat, ale jeden mówił to, drugi tamto, a inni starali się nic nie powiedzieć. Czyli są to wybory "w ciemno", ktoś wygra i zobaczymy, jakoś to będzie.
Co do PO to chyba nietrudno zgadnąć jaka jest ich postawa. Pisiory to żądza władzy i okazuje się, że dla jej utrzymania i tak wszystko co im wondercośtam podsunie podpiszą. Trzecia droga z miejsca euro by przyjęła i się sfederalizowała. Dlatego jeszcze tylko w konfie i ogólnoeuropejskim przebudzeniu nadzieja. Naprawdę jestem zaskoczony tym jak ten świat zwariował od czasu internetu pod strzechami. Skoro to nastąpiło tak szybko i tak daleko zaszło, to chyba na starość będę bał się żyć albo z powodu ogłupienia społeczeństwa, albo z powodu brutalnych konfliktów
 
Myślę, że mocno przeginasz. Właśnie takie poglądy jak ten robiły zawsze Polsce największe szkody. Od Targowicy do komunizmu, nasi sąsiedzi zawsze grali na podziały w Polsce. Dlatego tak niebezpieczny jest obecny dualizm polityczny, podsycany nienawiścią i pogardą z drugiej strony. Jeśli mamy być silnym państwem i narodem, musimy się jednoczyć wokół spraw priorytetowych, Kaczyński i Ty (takim wpisem) wyrzucacie 10 milionów Polaków poza granice Polskości. Jarek robi to dla władzy i resztę ma w dupie, a Ty, albo żeby prowokować, albo jesteś naiwną ofiarą tej nienawiści.
Ale na to nie ma lekarstwa, zobacz usa tam to dopiero jest walka, UK partia pracy kontra konserwatyści. To nie tylko w Polsce tak jest. Odebrać prawa wyborcze kobietom to może się coś zmieni.
I zapominasz, że większa nienawiść o wiele jest u Tuskowych. Wystarczy na fejsbuka wejść czy posłuchać komentarze na jakimkolwiek spotkaniu towarzyskim.
:korwinlaugh:
 
Ale na to nie ma lekarstwa, zobacz usa tam to dopiero jest walka, UK partia pracy kontra konserwatyści. To nie tylko w Polsce tak jest. Odebrać prawa wyborcze kobietom to może się coś zmieni.
I zapominasz, że większa nienawiść o wiele jest u Tuskowych. Wystarczy na fejsbuka wejść czy posłuchać komentarze na jakimkolwiek spotkaniu towarzyskim.
:korwinlaugh:
Ludzie to ludzie, większa część zawsze będzie kierowała się emocjami. Politycy to wiedzą i korzystają z tego ile wlezie. Ja tylko apeluję o stworzenie katalogu interesów Polski, które zostaną wyłączone z tej napierdalanki. Jeśli to się nie stanie, zapłacimy za to podobną cenę jak nie raz już w historii bywało.
 
Ludzie to ludzie, większa część zawsze będzie kierowała się emocjami. Politycy to wiedzą i korzystają z tego ile wlezie. Ja tylko apeluję o stworzenie katalogu interesów Polski, które zostaną wyłączone z tej napierdalanki. Jeśli to się nie stanie, zapłacimy za to podobną cenę jak nie raz już w historii bywało.
Ale tak się niestety nie stanie, bo w tej walce każdy nawet najdrobniejszy argument rośnie do kolosalnych rozmiarów.
Jak wyobrażasz sobie przy takiej nienawiści jako taką zgodę wyznawców pisu i wyznawców ko? Tyle złych emocji na nic? Tyle zainwestowanej złości i szyderstwa nie może tak po prostu wyparować. Mam wrażenie, że jedynie wojna by połączyła Polaków z powrotem.
 
Jak miałby wyglądać ten katalog? Zielona energia to interes Polski czy UE (czytaj szwabów)?
Ekologia jest w naszym wspólnym interesie, czyli trzeba budować atom i uzupełniać go zieloną energią, węgla i tak nie mamy, co pokazał zeszłoroczny kryzys. Każdą idee można ośmieszyć, spieprzyć albo rozsądnie zrealizować, to jest tylko kwestia wolnej woli.
 
Ekologia jest w naszym wspólnym interesie, czyli trzeba budować atom i uzupełniać go zieloną energią, węgla i tak nie mamy, co pokazał zeszłoroczny kryzys. Każdą idee można ośmieszyć, spieprzyć albo rozsądnie zrealizować, to jest tylko kwestia wolnej woli.
To już zostało obalone w tym i zeszłym roku. Cała ta Europejska bezmyślna transformacja energetyczna pchana bez ładu i planu to jeden wielki pic.
 
To tylko ogólnoświatowa rewolucja może nas uratować. :wink:
No i znowu spłycasz temat na zasadzie 'tu mi wisi", "ja nie znaju" itd

Od kiedy zmiany w tak kluczowych kwestiach zaczyna się bez uwzględnienia woli ludu, a od zwiększenia podatków i częściowej likwidacji obecnych metod transportu? Mam tu na myśli likwidację aut spalinowych, ETS i ogólnie to całe śmieszne fitfor55.

To co wprowadza i ma zamiar wprowadzić "unia" w tym zakresie generalnie chuj wielki ma wspólnego z ochroną klimatu. Jak likwidacja aut odpowiadających za niecałe 10-13% emisji i opodatkowanie tych aut + wzrost ubezpieczeń ma uratować świat (polecam sprawdzić co się dzieje na rynku ubezpieczeniowym samochodów od jakiś 5 lat w tył do teraz w skali rok do roku)?
Jak obowiązkowe ocieplenie chałupy za gruby sos i odebranie certyfikatu energetycznego ma uratować świat przed zmianami klimatu? XD
Jak wzrost opłat za prąd od osoby prywatnej do koncernów produkcyjnych ma ma uratować świat przed zmianami klimatu?
Wracamy do tego co pisałem na początku - koszt poniesie obywatel, a docelowo chuj wielki się zmieni w skali emisji.

OBOWIĄZKOWO Zdelegalizować Rosję i państwo położone w Palestynie, bo ZA dużo rakiet strzelają i za to co2 można by uratować te biedne krówki, które podobno pierdzą i tak szkodzą, że aż "łunia" planuje eliminację mięska. KEK XD

Ja wiem, że Niemcy lubią cyferki, od pewnych noszonych kiedyś tatuaży i nic się w tej kwestii w skali lat nie zmienia tylko teraz zamiast tatuaży rozdają certyfikaty -i tu wracamy do 2020 roku jak bez świstka w telefonie zwanego "certyfikatem C" według unijnych elit w tym paru Polskojęzycznych partii byłeś podludziem. Idą wybory warto pamiętać kto chciał Ci zabrać podstawowe prawa, a nie dumnie mówić "nic takiego nie było" jak wiadomo kto.

:roberteyeblinking:

Obecna polityka unii to jest abberacja rzeczywistości i chyba zamiast budownictwa musiałbym skończyć prawo europejskie jak ta pizda wiech, żeby zrozumieć sposób myślenia "europejskiej elity", bo z ekologią to nie ma związku. Tylko kasa misiu kasa.
 
No i znowu spłycasz temat na zasadzie 'tu mi wisi", "ja nie znaju" itd

Od kiedy zmiany w tak kluczowych kwestiach zaczyna się bez uwzględnienia woli ludu, a od zwiększenia podatków i częściowej likwidacji obecnych metod transportu? Mam tu na myśli likwidację aut spalinowych, ETS i ogólnie to całe śmieszne fitfor55.

To co wprowadza i ma zamiar wprowadzić "unia" w tym zakresie generalnie chuj wielki ma wspólnego z ochroną klimatu. Jak likwidacja aut odpowiadających za niecałe 10-13% emisji i opodatkowanie tych aut + wzrost ubezpieczeń ma uratować świat (polecam sprawdzić co się dzieje na rynku ubezpieczeniowym samochodów od jakiś 5 lat w tył do teraz w skali rok do roku)?
Jak obowiązkowe ocieplenie chałupy za gruby sos i odebranie certyfikatu energetycznego ma uratować świat przed zmianami klimatu? XD
Jak wzrost opłat za prąd od osoby prywatnej do koncernów produkcyjnych ma ma uratować świat przed zmianami klimatu?
Wracamy do tego co pisałem na początku - koszt poniesie obywatel, a docelowo chuj wielki się zmieni w skali emisji.

OBOWIĄZKOWO Zdelegalizować Rosję i państwo położone w Palestynie, bo ZA dużo rakiet strzelają i za to co2 można by uratować te biedne krówki, które podobno pierdzą i tak szkodzą, że aż "łunia" planuje eliminację mięska. KEK XD

Ja wiem, że Niemcy lubią cyferki, od pewnych noszonych kiedyś tatuaży i nic się w tej kwestii w skali lat nie zmienia tylko teraz zamiast tatuaży rozdają certyfikaty -i tu wracamy do 2020 roku jak bez świstka w telefonie zwanego "certyfikatem C" według unijnych elit w tym paru Polskojęzycznych partii byłeś podludziem. Idą wybory warto pamiętać kto chciał Ci zabrać podstawowe prawa, a nie dumnie mówić "nic takiego nie było" jak wiadomo kto.

:roberteyeblinking:

Obecna polityka unii to jest abberacja rzeczywistości i chyba zamiast budownictwa musiałbym skończyć prawo europejskie jak ta pizda wiech, żeby zrozumieć sposób myślenia "europejskiej elity", bo z ekologią to nie ma związku. Tylko kasa misiu kasa.
Tylko, że ja się z Tobą zgadzam.
 
Ale na to nie ma lekarstwa, zobacz usa tam to dopiero jest walka, UK partia pracy kontra konserwatyści. To nie tylko w Polsce tak jest.


Owszem w UK są dwie główne partie ale nie tylko one wchodzą do parlamentu, Liberalni Demokraci i Partia Niepodległości maja aspiracje żeby wskoczyć do czołówki, są poza tym partie narodowe typu Szkocka Partia Narodowa czy Sinn Féin.

W Stanach obie partie maja tyle skrzydeł że trzyma ich w kupie mechanizm prawyborów gdzie ścierają się wzajemnie ich kandydaci którzy mogliby z powodzeniem tworzyć inne ugrupowania.

Tego amerykańskiego modelu chcą w PL Tusk i Kaczor.
 
Bo celem nie jest ekologia, tylko budowanie przewagi politycznej i gospodarczej.
No i odpowiedz kto jest motorem napędowym tej "zrównoważonej" polityki i pod czyje dyktando ustala się zasady a gdy trzeba to nagle robi wyjątki? Podpowiem, że trzasku bardzo temu przyklaskuje krzycząc coś o elektrykach, dwóch koszulach i jeździe rowerem ;)
 
No i odpowiedz kto jest motorem napędowym tej "zrównoważonej" polityki i pod czyje dyktando ustala się zasady a gdy trzeba to nagle robi wyjątki? Podpowiem, że trzasku bardzo temu przyklaskuje krzycząc coś o elektrykach, dwóch koszulach i jeździe rowerem ;)
@lemmy Podpowiem pierwsza litera

N
 
Która będzie pracowała wg. mechanizmów zabezpieczających interesy mniejszych krajów
To mrzonka. Nie istnieje konstrukt społeczno- gospodarczy który realizuje Twój postulat. Większy i silniejszy nie wiąże się ze mniejszym i słabszym żeby realizować jego interesy. Zejdźmy w końcu na ziemię. Wszystkie próby takiej symbiozy upadały z wielkim hukiem.
Europa to my i musimy wziąć za nią odpowiedzialność, zmienić ją tak jak chcemy
Lemmy litości. Jesteś przede wszystkim Polakiem. Można to jeszcze rozdrobnić, ale wspólna narodowość to wystarczająco zwarta struktura społeczna. Owszem, możemy nazywać siebie europejczykami, euroazjatami, czy obywatelami Świata.
Niestety, dziś pojęcie "jestem Europejczykiem " jest bardzo rozwodnione. Przez dziesieciolecia inżyniera społeczna dzieli nas i kroi za pomocą polityki, religii czy nowoczesnych ideologii. I stoją za tym również ci sami europejczycy których tu przywołujesz.
Jesteśmy o jeden most za daleko. Nie ma w najbliższym dziesięcioleciu szans na zjednoczoną Europę. Czeka nas niestety w przyszłości wielkie upuszczanie krwi. I nie jest mi z tym dobrze jako ojcu bo nie chce takiej przyszłości dla moich dzieci, jednak ja nie widzę inaczej
 
Kurwa, idę na wybory, miarka się przebrała. Ta kurwa Rau nie pojechała sprzedać broni Ukraińcom, tylko na konferencję wyborczą, ale nic kurwa tam nie robi, bo się boi wyborców po aferze wizowej.

Jebać te kurwy, na stos.

 
Owszem w UK są dwie główne partie ale nie tylko one wchodzą do parlamentu, Liberalni Demokraci i Partia Niepodległości maja aspiracje żeby wskoczyć do czołówki, są poza tym partie narodowe typu Szkocka Partia Narodowa czy Sinn Féin.

W Stanach obie partie maja tyle skrzydeł że trzyma ich w kupie mechanizm prawyborów gdzie ścierają się wzajemnie ich kandydaci którzy mogliby z powodzeniem tworzyć inne ugrupowania.

Tego amerykańskiego modelu chcą w PL Tusk i Kaczor.
No oczywistka im to pasuje, żeby było jeszcze bardziej tak jak było.
 
To mrzonka. Nie istnieje konstrukt społeczno- gospodarczy który realizuje Twój postulat. Większy i silniejszy nie wiąże się ze mniejszym i słabszym żeby realizować jego interesy. Zejdźmy w końcu na ziemię. Wszystkie próby takiej symbiozy upadały z wielkim hukiem.

Lemmy litości. Jesteś przede wszystkim Polakiem. Można to jeszcze rozdrobnić, ale wspólna narodowość to wystarczająco zwarta struktura społeczna. Owszem, możemy nazywać siebie europejczykami, euroazjatami, czy obywatelami Świata.
Niestety, dziś pojęcie "jestem Europejczykiem " jest bardzo rozwodnione. Przez dziesieciolecia inżyniera społeczna dzieli nas i kroi za pomocą polityki, religii czy nowoczesnych ideologii. I stoją za tym również ci sami europejczycy których tu przywołujesz.
Jesteśmy o jeden most za daleko. Nie ma w najbliższym dziesięcioleciu szans na zjednoczoną Europę. Czeka nas niestety w przyszłości wielkie upuszczanie krwi. I nie jest mi z tym dobrze jako ojcu bo nie chce takiej przyszłości dla moich dzieci, jednak ja nie widzę inaczej
Ja nie mówię o byciu Europejczykiem w sensie kosmopolitycznym i o wyrzeczeniu się tożsamości narodowej (co ciekawe taka postawa bardzo pasuje byłym komunistom). Chodzi mi o to, że jesteśmy takimi samymi spadkobiercami europejskiej kultury jak wszyscy inni jej mieszkańcy , nie powinniśmy mieć w związku z tym żadnych kompleksów.
A UE jest konceptem, umową, której komplementariusze uznali, że będzie dla nich korzystna, widać jak na dłoni, że formuła się wyczerpuje. Uważam, że należy brać udział w jej naprawie, a nie z niej wychodzić. Tym bardziej, że lewicowe idee właśnie się kompromitują, patrz: migranci, zielona energia itd.. Sytuacja i tak zmusi UE do zmian.
 
Back
Top