Polityka


nie tyle co zmieniają ale z bycia fanem JKM zamieniają się w jego ultraprzeciwników, jeszcze mocniejszych od starych hejterów.
Bo to bardziej przypomina subkulturę niż ludzi z przemyślanymi poglądami.
Przy lewactwie też to działa.
Ci nastolatkowie chodzący z tęczowymi barwami po czasie będą się dziwili jak mogli to popierać.

Zarówno JKM i tęczowi trafiają do ludzi, którzy chcą zmieniać świat i nie za bardzo wiedzą jak to zrobić dlatego wymyślają dziwne rzeczy oparte na uproszczonej wizji świata.

Ale to jeszcze nic z mocno wierzącymi katolikami, którzy zamieniają się w ultra gimnazjalnych ateistów, którzy wytatuowaliby sobie pewnie "religia źródłem wszelkiego zła"...

Tylko smutne, że ucieczką od fanatyzmu staje się drugi fantazym..
 
no choćby to, że wedle tęczowopodobnych zjebów dla niepoznaki nazywanych ludźmi z lewicy to dziecko samo może decydować o swojej płci i w ogóle nie ma 2 płci tylko 864

U mnie w rodzinie nie ma problemu z ustaleniem płci :-) Jest taka jak przypisana przy urodzenie. Chłopak dumny z bycia chłopakiem :-)

@Siwy25_1
 
Taaa, zamiast religii wprowadzić etykę. A etyki naucza taka osobopostać:
z27475149AMP,Magdalena-Sroda.jpg
 
Taaa, zamiast religii wprowadzić etykę. A etyki naucza taka osobopostać:
View attachment 70653
ta pierdolnięta, stara pudernica Środa
Jest jeszcze druga jebnięta Płatek co twierdzi, że w rodzinach homoseksualnych rodzi się tyle samo a nawet więcej dzieci niż w hetero....
Właśnie do tego prowadzi długotrwały brak kutasa u bab i pożądanej przez je organizmy witaminy CH...
Pierdoli się w deklu
 
co to zmienia?
jak przeciętny wyborca ma odróżnić jednych od drugich jak wychodzą pod tymi samymi sztandarami i hasłami?


To jak z prawica. Nie każdy prawami to narodowiec, socjalista lub liberal, chce zakazać aborcji, jest prokoscielny. Jedna partia potrafi łączyć ich wszystkich, jak np w Konfederacji. Zawsze głosując na kogos, to nigdy nie masz partii z którą zgadzasz się ze wszystkim. Tak jak masa głosujących za Razem jebie trans odchyły, sam Potężny Duńczyk jest TERFem, ale gadać o tym głośno nie można.
 
ta pierdolnięta, stara pudernica Środa
Jest jeszcze druga jebnięta Płatek co twierdzi, że w rodzinach homoseksualnych rodzi się tyle samo a nawet więcej dzieci niż w hetero....
Właśnie do tego prowadzi długotrwały brak kutasa u bab i pożądanej przez je organizmy witaminy CH...
Pierdoli się w deklu
byku, mamy tu eksperta co twierdził że dzieci homoseksualne się rodzą bo ich starsze rodzeństwo zapewnia już ciąg gatunku
 
byku, mamy tu eksperta co twierdził że dzieci homoseksualne się rodzą bo ich starsze rodzeństwo zapewnia już ciąg gatunku
serio, nic nie mam do homosiów, nawet uważam, że parady dewiantów im uwłaczają i przez to nie mogą spokojnie żyć
Mam bardzo dużo za to do tego by oglądały zdeprawowanych odklejeńców, zboczeńców dzieci.
 
co to zmienia?
jak przeciętny wyborca ma odróżnić jednych od drugich jak wychodzą pod tymi samymi sztandarami i hasłami?

Kto normalny rozważa głosowanie na Lewicę? No może jeszcze ta udawana Lewica Kwaśniewskiego i Millera była spoko, ale Wiosna i Razem? To przecież taki sam poziom spierdolenia co Konfederacja Korony Królestwa Polskiego Grzegorza Brauna
 
Tak, wiemy, jakie to dla Ciebie ważne by biegać na sznurku szwabskim. Ostatnią koszulę byś oddał za donka. Niejednokrotnie obnażyłeś swoje przekonania.

Rządy PO zdecydowanie na plus. Rządy PiS zdecydowanie na minus. Ale o tym już się szerzej wypowiadałem wielokrotnie.





To Ty jesteś kibol polityczny, nie ja

Tylko przekonuję, że pozwolenie złodziejom choinek i innym oszołomom na wywrócenie stolika to zły pomysł.

20230629_145645.jpg



Robimy tak:

Religia wraca do salek katechetycznych a do szkół nigdy nie wpuszczamy żadnych tęczowych i tym podobnych zjebów.

Jeśli ktokolwiek (poseł, radny, burmistrz, dyrektor szkoły, nauczycielka czy choćby pani higienistka) wpada na pomysł złamania tej umowy i choćby wspomni o takim pomyśle to robimy tak:

45e179e7-93a6-4bbd-9c2c-e85d16a90611-gif.70492


Może być? Wszyscy się zgadzają? :awesome:

Jak poseł, radny, burmistrz, dyrektor szkoły, nauczycielka czy choćby pani higienistka wspomni o nauczaniu religii w szkole to kula w łeb? :)


oczywiście można wycofać religię i nie wprowadzać tęczowych piątków, ale to niestety nie jest często postulat przeciwników religii w szkole -czyli zamienienie promowania jednego światopoglądu na drugi i gorszy, bardziej niebezpieczny, bo chyba po lekcji religii nikt nie pomyśli, że jest 50 płci, a zmiana płci i terapie hormonalne to nic strasznego, albo dzieci obcokrajowców zatrzymają się w rozwoju jeśli chodzi o nauke jezyka polskiego...

Jeszcze ta stara ekipa Palikota: wprowadzenie do lektur szkolnych książki Szczuki o aborcji ale na propozycje "Pamiętnika narkomanki" protesty ,,to celowe aby zmniejszyć liczbę zwolenników legalizacji zielska".

Plus jeszcze mają postulaty etyka w szkole jako zastąpienie religii: ale jaka etyka? Nie ma jednej etyki.

Sam jestem raczej areligijny, ale ja na lewicy widzę więcej fanatyków światopoglądowych niż na zjeździe fanów Tadeusza Rydzka, który jest duuużo mniej groźny od tych pajaców Śmiszka i Biedronia...

PS Nauczyciele wpuszczający tęczowych do szkół nie zasługują na podwyżki i niech im Czarnek jeszcze je obniży... Broniarz był jaki był, ale odsłuchałem wywiad z Nauczycielem roku w radiu zet. Boże co za lewactwo...

Palikot sam sobie strzelił samobója gdy zaczął walić agendę prymitywnych aktywistek WOKE z USA. I dobrze. Nigdy więcej Palikotow w polskiej polityce.
 
Jeśli po wyborach Tusk wskoczy do koalicji z Lewicą i Hołownią to nawet Konfederacja nie uratuje dupy Pissowi, patrząc na sondaże to jest to bardzo realna opcja.

:corn:
 
Back
Top