Polityka

Konfederaci w rozkroku w sprawie UE. Chcą liczyć na wysoki wynik wyborczy, więc nie mogą być za wyjściem z UE. Ale gdy walczyli o głosy oszołomów, to trzeba było krzyczeć Nie Dla UE. Teraz jest problem by pozyskać nowych wyborców i nie stracić poparcia oszołomów.


Tak, wiemy, jakie to dla Ciebie ważne by biegać na sznurku szwabskim. Ostatnią koszulę byś oddał za donka. Niejednokrotnie obnażyłeś swoje przekonania.
Fzjhwa8XsAUIuqr.jpeg
 
Ty mi lepiej wytłumacz który Konfederata mówi prawdę o założeniach programowych Konfederacji w sprawie służby zdrowia i dlaczego pozostali kłamią?




Nie wiedzą. Tak jak nie wiedzą czy Konfederacja to liberałowie czy socjaliści.
To nic, że mówią poglądy sprzeczne z sobą by zadowolić wszystkich. ALE ONI SA INNI MIMO ZE CALY CZAS KLAMIA
 
Rozmawiając z debilem, który dla sportu parafrazuje na opak, żeby wyprodukować tuzin bezsensownych postów i umilić sobie czas, jest to niestety nieuniknione. Dlatego @szplin obrał właściwą strategię nie odpisywania ci młocie, co ja też uczynię.


Robisz to od rana przecież jełopie xd
 
Ale to platfusy mają taki program, że musisz się produkować w internecie. Ohh wait nie mają programu xD
:putinlaugh:

Który Konfederata mówi prawdę na temat programu Konfederacji w kwestii ochrony zdrowia? Korwin, Berkowicz, Bosak czy Mentzen? Którzy kłamią, a którzy z nich mówią prawdę?
 
Który Konfederata mówi prawdę na temat programu Konfederacji w kwestii ochrony zdrowia? Korwin, Berkowicz, Bosak czy Mentzen? Którzy kłamią, a którzy z nich mówią prawdę?
Ty jesteś fanem Ty mi powiedz. Ja jestem tylko zwykłym gościem, któremu godność nie pozwoli zagłosować na popis. Nic więcej.
Nikt tu nie wrzuca więcej o konfie od Ciebie.
To albo przeogromny ból dupy albo fobia.
:korwinlaugh:
 
Ty jesteś fanem Ty mi powiedz. Ja jestem tylko zwykłym gościem, któremu godność nie pozwoli zagłosować na popis. Nic więcej.
Nikt tu nie wrzuca więcej o konfie od Ciebie.
To albo przeogromny ból dupy albo fobia.
:korwinlaugh:

Wszyscy kłamią, ponieważ program Konfederacji to wabik na idiotów, a nie poważne postulaty.

Chcą mieć 15 procent, więc walczą o głosy idiotów:
 
Próbuję zrozumieć i nie bardzo potrafię :korwinlaugh:

Chciałeś go obrazić czy pochwalić bo nie wiem :)

A no i czy można być jednocześnie ultraemocjonalnym i stanowczym? Zawsze mi się wydawało, że to dwa różne bieguny :zakręcony:
Staram się ludzi nie obrażać na forum, co innego kpić, cisnąć beke :korwinlaugh:
Faktycznie źle dobrane słowa, zamiast stanowczy powinno być zawzięty. Jest takie zjawisko jak mocni fani łamane na kibole JKM po czasie zmieniają zdanie (głównie z powodu nie przemyślanych poglądów) i mocniej go krytykują niż starzy lewacy.
Chociaż jest to zjawisko też na lewicy np. słynny Rurkowiec


Podobnie z ludźmi mocniej wierzącymi zmieniającymi się w ludzi, którzy najchętniej wprowadziliby książke Bóg urojony do lektur szkolny i usuneli księży, krzyże z życia publicznego.

Coś jakby nie wiem: mieli cholernie duże pretensje, że ktoś ich oszukał, a po prostu za dużo sobie wyobrażali. Bo w sumie czy JKM kiedyś mówił, że kapitalizm nie ma wad?
 
Ale porażka, to jest jak końcówka rządów PO: taka straszna arogancja, nieśmiertelność, poczucie wyższości


Wcześniej ten jeszcze Sasin rolnictwa Ardanowski grożący dziennikarzowi...


A jaki jest kontrprogram platfusów?
TKM

Ale odważnie przez Berkowicza Konfederacja wkroczyła na mine, a mieli dobre tematy. Nawet ta walka o "legalizacje" pokera można było przełknąć. Poker jest legalny, ale takie zaokrąglenie nie było złe.


Który Konfederata mówi prawdę na temat programu Konfederacji w kwestii ochrony zdrowia? Korwin, Berkowicz, Bosak czy Mentzen? Którzy kłamią, a którzy z nich mówią prawdę?

Leonarski lubi bajerować ale no tutaj ma racje, plus jakbym sobie wyobraził kłócenie się z gigantem o wypłatę ubezpieczenia. Ja kiedyś tak całkiem naiwnie myślałem, że jak firmy (obojętnie czy to sieć komórkowa, bank, ubezpieczyciel, linie lotnicze zwłaszcza) czegoś odmawiają to przecież na pewno mają do tego prawo. Przecież to są umowy sprawdzone przez armie prawników, każde słowo milion razy analizowane.
Jednak rzeczywistość polega na tym, że ludziom słusznie/nie słusznie nie chce się walczyć i poddają się -czasami słusznie bo szkoda czasu kłócić się o czasami nawet o kilkaset złotych a czasami nie przy większych kwotach szkoda, że odpuszczają...















 
Podobnie z ludźmi mocniej wierzącymi zmieniającymi się w ludzi, którzy najchętniej wprowadziliby książke Bóg urojony do lektur szkolny i usuneli księży, krzyże z życia publicznego.

Akurat tutaj zgadzam się z Korwinem, że religia powinna być usunięta ze szkół.
 
Tęczowe organizacje sędziów... Jesteś jedyny w swoim rodzaju
oj mieszasz, znowu wmawiasz mi jakieś dziwne rzeczy, niedługo zrobisz ze mnie Ziobrystę, ale są ciekawsze tematy więc odpowiem tylko na dwie sprawy.
Po pierwsze tęczowa organizacja sędziów a nie organizacje.
Po drugie dlaczego tak uważam: to są wariaci, którzy potrafią trzaskać tysiące tweetów o tym, dlaczego jakiś sędzia poszedł na Marsz Niepodległości samemu wstawiając zdjęcia z parady równości (czy demoralizacji xD).
Już nie mówiąc jak organizacja sędziowska może oficjalnie w swoim stanowisku poprzeć wyborczą w sporze z Agorą: rozumiem, że sędziowie z tej organizacji nie będą sądzili Michnika (bo narazie Ziemkiewicz często wygrywał z Michnikiem, ale jeśli trafiłby na sędziego robiącęgo sobie słit focie z politykami PO to wątpie)? Chwila: ale nie ma listy członków tej organizacji, a rzecznik powiedział: a rzadko pytają o to podczas procesu...

Druga sprawa: dlaczego nie traktujesz poważnie wypowiedzi o kaście tak doświadczonej osoby jak tamta sędzia, wiele razy KRS? Kurczę co jak co ale tak doświadczona osoba jakoś chyba z automatu uważa na słowa, które wypowiada publicznie. Chociaż to jeszcze nic w porównaniu do wypowiedzi Gersdorf, którą nawet TVN krytykował za zachowanie po wypadku samochodowym, że przecież to normalne, że Policja zajmuje się długo wypadkiem w którym zginął człowiek W SZKLE KONTAKTOWYM ...

Do tego dochodzą dziwne cuda jak ten sędzia od Amber Gold przeniesiony do innej parafii i bardzo mała liczba sędziów wydalonych z zawodu. Więc powstaje pytanie co trzeba zrobić aby zostać wywalonym: otworzyć butelkę wódki i zacząć sobie kompot wstrzykiwać podczas procesu?
Pamiętasz wypowiedź Rzeplińskiego o poczuciu bezkarności wielu sędziów?
 
Akurat tutaj zgadzam się z Korwinem, że religia powinna być usunięta ze szkół.
powinna być usunięta i kościół nie powinnien mieć takich przywilejów bo to osłabia...
... Kościół, a wzmacnia tylko wille biskupów.
Nawet Żółtek mówił o tym w Hejtparku: Kościół stać na to aby nie mieć wiernych przez polityków co szkodzi samemu Kościołowi.
Tylko z drugiej strony, jeśli religie mają zastąpić tęczowe piątki i tęczowi edukatorzy wspierani np. przez miasto Gdańsk to jestem nie, bo to szuria. Czytałeś postulaty tęczowych piątków?
 
powinna być usunięta i kościół nie powinnien mieć takich przywilejów bo to osłabia...
... Kościół, a wzmacnia tylko wille biskupów.
Nawet Żółtek mówił o tym w Hejtparku: Kościół stać na to aby nie mieć wiernych przez polityków co szkodzi samemu Kościołowi.
Tylko z drugiej strony, jeśli religie mają zastąpić tęczowe piątki i tęczowi edukatorzy wspierani np. przez miasto Gdańsk to jestem nie, bo to szuria. Czytałeś postulaty tęczowych piątków?
Weż podaj te postulaty. Ja mam młodższe rodzeństwo i to co.się w Gdańsku odpierdala ze szkołami to jest głowa mała. Z rodziną podjelismy decyzje, ze lepiej dac ich do szkoly prywatnej jak są takie możliwości. Podobno przez temat oświaty Dulkiewicz przegra wybory ale ile w tym prawdy to nie wiem.
 
Weż podaj te postulaty. Ja mam młodższe rodzeństwo i to co.się w Gdańsku odpierdala ze szkołami to jest głowa mała. Z rodziną podjelismy decyzje, ze lepiej dac ich do szkoly prywatnej jak są takie możliwości. Podobno przez temat oświaty Dulkiewicz przegra wybory ale ile w tym prawdy to nie wiem.
ja mam uprawnienia do nauczania w podstawówce. Połowa tego co mówią tęczowi to jest gwałt na pedagogice, łamanie podstaw pedagogiki.
Już nie mówiąc o robieniu krzywdy dzieciom obcokrajowców: kurczę dziecko opanuje jezyk polski lepiej od rodziców dzięki codziennemu stykaniu się z tym językiem w szkole. Tak samo w Niemczech tureckie dzieci przychodzą z rodzicami na wywiadówkę aby tłumaczyć to co mówi nauczyciel. Osobom nawet 20 lat mieszkającym w DE...
Fun fact: chyba prezydent Wrocławia chciał stworzyć klasy tylko dla ukraińskich dzieci. Wiecie jak to się skończyło? Nie otworzono jej bo brakowało chętnych :waldeklaugh:

Jeszcze ciekawe czy antyatomowa szuria jest wpuszczana do szkół. Pewnie tak tylko głośno się o tym nie mówi
 
powinna być usunięta i kościół nie powinnien mieć takich przywilejów bo to osłabia...
... Kościół, a wzmacnia tylko wille biskupów.
Nawet Żółtek mówił o tym w Hejtparku: Kościół stać na to aby nie mieć wiernych przez polityków co szkodzi samemu Kościołowi.
Tylko z drugiej strony, jeśli religie mają zastąpić tęczowe piątki i tęczowi edukatorzy wspierani np. przez miasto Gdańsk to jestem nie, bo to szuria. Czytałeś postulaty tęczowych piątków?

Ale plot twist zrobiłeś. Zgadzam się zgadzam i cyk fikołek - no ale nie róbmy tych mądrych rzeczy, bo mogą zostać wprowadzone tęczowe piątki. Tęczowe piątki zostały wprowadzone w szkołach, gdzie były lekcje religii. Można też wycofać lekcje religii i nie wprowadzać tęczowych piątków.
 
Ale plot twist zrobiłeś. Zgadzam się zgadzam i cyk fikołek - no ale nie róbmy tych mądrych rzeczy, bo mogą zostać wprowadzone tęczowe piątki. Tęczowe piątki zostały wprowadzone w szkołach, gdzie były lekcje religii. Można też wycofać lekcje religii i nie wprowadzać tęczowych piątków.
Określiłeś już płeć swojego dziecka czy jesteś nietolerancyjnym homofobem nie popierającym polityki UE?

Odpowiedź tylko tak/nie. Makao.
 
Ale plot twist zrobiłeś. Zgadzam się zgadzam i cyk fikołek - no ale nie róbmy tych mądrych rzeczy, bo mogą zostać wprowadzone tęczowe piątki. Tęczowe piątki zostały wprowadzone w szkołach, gdzie były lekcje religii. Można też wycofać lekcje religii i nie wprowadzać tęczowych piątków.
oczywiście można wycofać religię i nie wprowadzać tęczowych piątków, ale to niestety nie jest często postulat przeciwników religii w szkole -czyli zamienienie promowania jednego światopoglądu na drugi i gorszy, bardziej niebezpieczny, bo chyba po lekcji religii nikt nie pomyśli, że jest 50 płci, a zmiana płci i terapie hormonalne to nic strasznego, albo dzieci obcokrajowców zatrzymają się w rozwoju jeśli chodzi o nauke jezyka polskiego...

Jeszcze ta stara ekipa Palikota: wprowadzenie do lektur szkolnych książki Szczuki o aborcji ale na propozycje "Pamiętnika narkomanki" protesty ,,to celowe aby zmniejszyć liczbę zwolenników legalizacji zielska".

Plus jeszcze mają postulaty etyka w szkole jako zastąpienie religii: ale jaka etyka? Nie ma jednej etyki.

Sam jestem raczej areligijny, ale ja na lewicy widzę więcej fanatyków światopoglądowych niż na zjeździe fanów Tadeusza Rydzka, który jest duuużo mniej groźny od tych pajaców Śmiszka i Biedronia...

PS Nauczyciele wpuszczający tęczowych do szkół nie zasługują na podwyżki i niech im Czarnek jeszcze je obniży... Broniarz był jaki był, ale odsłuchałem wywiad z Nauczycielem roku w radiu zet. Boże co za lewactwo...
 
To wszystko zależy od tego jeszcze Panowie jak ta religia w szkole jest poprowadzona
są na prawdę księża z powołania, którzy przekazują dobre wartości.
Daleki jestem od tego za to, by równie zaangażowani z powołania trafili się dewianci nauczający dzieci tolerancji a raczej żywej przemocy jaką jest indoktrynacja tak młodych, nieukształtowanych umysłów
 
To wszystko zależy od tego jeszcze Panowie jak ta religia w szkole jest poprowadzona
są na prawdę księża z powołania, którzy przekazują dobre wartości.
Daleki jestem od tego za to, by równie zaangażowani z powołania trafili się dewianci nauczający dzieci tolerancji a raczej żywej przemocy jaką jest indoktrynacja tak młodych, nieukształtowanych umysłów
Robimy tak:

Religia wraca do salek katechetycznych a do szkół nigdy nie wpuszczamy żadnych tęczowych i tym podobnych zjebów.

Jeśli ktokolwiek (poseł, radny, burmistrz, dyrektor szkoły, nauczycielka czy choćby pani higienistka) wpada na pomysł złamania tej umowy i choćby wspomni o takim pomyśle to robimy tak:

45e179e7-93a6-4bbd-9c2c-e85d16a90611-gif.70492


Może być? Wszyscy się zgadzają? :awesome:
 
Robimy tak:

Religia wraca do salek katechetycznych a do szkół nigdy nie wpuszczamy żadnych tęczowych i tym podobnych zjebów.

Jeśli ktokolwiek (poseł, radny, burmistrz, dyrektor szkoły, nauczycielka czy choćby pani higienistka) wpada na pomysł złamania tej umowy i choćby wspomni o takim pomyśle to robimy tak:

45e179e7-93a6-4bbd-9c2c-e85d16a90611-gif.70492


Może być? Wszyscy się zgadzają? :awesome:
Wydaje się to być rozsądnym pomysłem
Kto jest za?
Kto przeciw?
Kto się wstrzymał?
Dziękuję, decyzją większości ustawa wchodzi w życie z dniem ogłoszenia
 
Back
Top