Polityka

Tutaj jaskrawy przyklad mowienia tego czego oczekuje wyborca, nawet jesli jest to wbrew naszym pogladom. I zeby bylo jasne - politycy PO i PiS nie sa pod tym wzgledem lepsi:

Mentzen tutaj mowi, ze sklania sie ku pogladowi, ze globalne ocieplenie to sciema:


Natomiast wczesniej mowil "globalne ocieplenie jest faktem. W istotnej części jest spowodowane przyczynami antropogenicznymi”, a w wywiadzie z Wiechem nawet jeszcze tlumaczyl, ze w partii nie wszyscy sa jak Korwin i ze wiekszosc zyje w zgodzie ze wspolczesna nauka, w tym z wiedza o globalnym ociepleniu. No coz - czego innego wymagaja wyborcy, wiec Mentzen sie adaptuje do ich potrzeb.

Ale co z tego że zmienił zdanie? Mentzen to nie klimatolog.
Skoro zdania klimatologów, i to uznanych w kręgach naukowych za autorytety potrafią być skrajnie się wykluczające w tym temacie, to nie bardzo rozumiem co chcesz przez to pokazać ?
 
339120470_875718493728736_5081806617016445587_n.jpg
 
Ale co z tego że zmienił zdanie? Mentzen to nie klimatolog.
Skoro zdania klimatologów, i to uznanych w kręgach naukowych za autorytety potrafią być skrajnie się wykluczające w tym temacie, to nie bardzo rozumiem co chcesz przez to pokazać ?

No właśnie w tym kwestia, że jest konsensus naukowy, z którym Mentzen jakiś czas temu się zgadzał.
 
To jest bardzo ciekawe. Ja od zawsze szkalowałem papieżaka ale jak lewicowe grono zaczeło nagonkę na niego to teraz wstyd mi się przyznać bo ludzie pomyślą,że jestem tak zjebany jak Lewica(Moze są jakieś grona co ich popierają ale na pewno nie moje środowisko) Rozmawiałem o tym ze znajomymi i tylko mi to potwierdzili.

Tak to działa. Czym bardziej szkaluję Konfederację, tym bardziej im rosną słupki poparcia. Muszę się odsunąć w tło i pozwolić swobodnie Mentzenowi z Korwinem chwalić Konfederację, wtedy wrócą poniżej progu wyborczego.
 
A już myślałem, że mi się to śniło... ale jednak widzę, że nie i naprawdę na konferencji gość, który wysadził komendę granatnikiem, opowiadał, że się cieszy, że będziemy mieli akademię policyjną, bo on kiedyś w pracy miał koszulkę z napisem "Police Academy" i cieszyła się dużą popularnością.
BTW mocniej: to przecież jest nielegalne przewozić granatnik pociągiem, środkiem transportu masowego. Policja rządzi człowiek, którego miejsce jest w więzieniu.
Ja jestem ciekawy ile paragrafów złamał ten koleś.
Były minister sprawiedliwości miał nielegalnie broń - to też dobre
 
Obecnie jest zdecydowanie większe skupienie mediów na Konfederacji. Szukane są potknięcia i grzebie się w starszych wypowiedziach. Takiej krytyki Mentzena nie byłoby, gdyby nie dobry wynik sondażowy Konfederacji. To fakt. Ale czy ta krytyka jest wzięta z powietrza? Moim zdaniem nie. Mentzen sam się podkłada, a sytuacji mu nie pomaga fakt, że wszyscy członkowie Konfederacji ciągną w innym kierunku i nie da się pogodzić sprzecznych poglądów. Tłumaczenie tego wolnością słowa i brakiem cenzury jest tym mniej pomocne, im bliżej wyborów, bo wyborca chciałby wiedzieć, co Konfederacja oferuje, a tłumaczenie - głosuj na tego konfederata, którego lubisz, nie działa i nie działało 4 lata temu, gdy ludzie głosowali na Mentzena, a wszedł Braun i Narodowcy, a Mentzen nie.

Kwestia uchodźców jest problematyczna, ponieważ przeciętny wyborca Konfederacji nie ma nic przeciwko dłuższemu pobytowi Ukraińców w Polsce, a nawet ta grupa przyjazna Ukraincom się zwiększa. Oczywiście jest to niekompatybilne z poglądami Brauna. Tutaj Mentzen ma problem:


Fs3f-HZWcAIOU2E


Tutaj mamy przyklad akcji szukania hakow na Mentzena. Co o tym myslicie? Szukanie hakow zle zawsze, nawet gdy znajdzie sie cos rzeczywiscie, co nie przystoi?





A tutaj mamy przyklad moim zdaniem merytorycznej krytyki:
@Bezimienny


Pod wzgledem fali krytyki zwiazanej z 100 ustaw, to niestety Mentzen zostal tutaj zaorany sam przez siebie:


Poruszasz tyle wątków a ja na poprzednie jeszcze nie odpowiadziałem. Posegreguje te wszystkie posty na które nie odpowiedziałem według nicków -widać, że wybory się zbliżają, bo nawet tutaj większy ruch:korwinlaugh:
Uważam, że Mentzen w wielu obszarach bajeruje z udziałem świadomości, zaokrągla strasznie, bzdury opowiada o USA, jakieś kołczingowe teksty, ale tutaj to widze tradycyjne wbijanie szpileczek dla sportu.

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy: czy można napisac ustawę na 10 stron i jednocześnie regulamin usługi na kilkadziesiąt stron. Tak. Wytłumacz mi gdzie tu jest hipokryzja, bo tego nie rozumiem. Ustawa vs regulamin.
Usługa, organiczona działalność: ta się to szczegółowo rozpisać i wszystko mniej więcej ująć w regulaminie.
Ustawa: Boże faktycznie jak zaczniemy szczegółowo uwzględnić w ustawie o podatku dochodowym zarówno pracę osób sprzedających na targu aż po prezesów banków, całą gospodarkę -to się nie da. Tylko Mentzen właśnie mówił, że to jest nie możliwe...
Kto to? Karokluk w przerwie pomiędzy zachwalaniem kaziroctwa na wykopie założył kolejne konto na twiterze? To jest rozważanie na zasadzie: szkoda, że rząd światowy nie wprowadził jednego języka oficjalnego to byśmy zaoszczędzili na tłumaczach...

Czy każda osoba głosująca na Konfederacje ma poglądy Brauna? No nie, bo gdyby było inaczej to Braun wprowadziłby więcej posłów ze swojej śmiesznej partii do Sejmu. Ba a narodowcy mimo braków merytorycznych wykazali się dobrym zrozumieniem ordynacji wyborczej i prześledzili okręgi wyborcze dlatego mają dużo więcej posłów niż Korwiniści.
Dlatego Mentzen nawet sam mówił, że jest większa szansa na polonizacje Ukraińców niż ukrainizacje Polski i zaczął marginalizować wariatów. Już Seb Ross płakał jak go Mentzen olewa. Jakaś mała aferka też się znajdzie pewnie koło Brauna jeśli będzie potrzebna, zwłaszcza że to jego oświadczenie majątkowe i finanse Korony to tez jakiś żart :aletoniedomnietak:
Wcale bym się nie zdziwił jakbyście zobaczyli jakiegoś Ukraińca na liście Konfederacji, który zacznie być mocniej pompowany przez innych polityków
 
Dobra, znalazłem podobne, choć w tamtym były nawet maszyny rolnicze w wersji diy.

Masz to juz u siebie, bo o amelinium czy innego imejla żebrają?
Żeby nie było że tylko sępię
wgrałem te z twojego linka, ale jest jeszcze trochę co miałem wcześniej, nawet coś po polsku







Szpitale!


Andromede jak zawsze polecam, a ten konkretny odcinek polecam kazdemu majacemu jakakolwiek sympatie do imperium post-mongolskiego i zrównującym intencje wschodnich braci wobec naszego kraju i narodu








Alez kuszą


A moze AI? ;)






Oho
 

Zlituj się nie wrzucaj tu tej swojej kudłatej pizdy maskotki.
Nie masz innych źródeł oprócz tego kretyna i demagoga?



Towarzyszu tak się produkujesz o tej konfie jakbyś walczył o 1kę na liście w swoim okręgu.
:korwinlaugh:

Zamiast tego spróbuj przekonać tych złych Braunowców do wizji świata rudego kłamcy.
Podejrzewam, że ta kudłata małpa walczy idol naszego wyszczepionego programisty.
 
Poruszasz tyle wątków a ja na poprzednie jeszcze nie odpowiadziałem. Posegreguje te wszystkie posty na które nie odpowiedziałem według nicków -widać, że wybory się zbliżają, bo nawet tutaj większy ruch:korwinlaugh:


Luzik. Oznaczyłem Cię przy wypowiedzi Everyday Hero analizującej wpływ bicia dzieci na rozwój dzieci, w kontekście postulatów Mentzena.


Uważam, że Mentzen w wielu obszarach bajeruje z udziałem świadomości, zaokrągla strasznie, bzdury opowiada o USA, jakieś kołczingowe teksty,

Też tak uważam:)


ale tutaj to widze tradycyjne wbijanie szpileczek dla sportu.

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy: czy można napisac ustawę na 10 stron i jednocześnie regulamin usługi na kilkadziesiąt stron. Tak. Wytłumacz mi gdzie tu jest hipokryzja, bo tego nie rozumiem. Ustawa vs regulamin.
Usługa, organiczona działalność: ta się to szczegółowo rozpisać i wszystko mniej więcej ująć w regulaminie.
Ustawa: Boże faktycznie jak zaczniemy szczegółowo uwzględnić w ustawie o podatku dochodowym zarówno pracę osób sprzedających na targu aż po prezesów banków, całą gospodarkę -to się nie da. Tylko Mentzen właśnie mówił, że to jest nie możliwe...

Zauważ że napisałem

Obecnie jest zdecydowanie większe skupienie mediów na Konfederacji. Szukane są potknięcia i grzebie się w starszych wypowiedziach. Takiej krytyki Mentzena nie byłoby, gdyby nie dobry wynik sondażowy Konfederacji.

Odnośnie tego przykładu
Tutaj mamy przyklad akcji szukania hakow na Mentzena

Więc się z Tobą zgodzę. Ten przykład był na siłę. Autor mocno grzebie. W tym przypadku pudło. Później próbował celować w plagiat doktoratu. Widać, że są niebywale duże chęci by coś znaleźć. Jeśli zarzut plagiatu by się potwierdził to by było ultra grubo. Osobiście wątpię że tak się stanie.
Czy każda osoba głosująca na Konfederacje ma poglądy Brauna?

Oczywiście że nie. Poglądy ogółu wyborców Konfederacji mogą bardziej skrajnych zwolenników zaskoczyć, ponieważ są znacznie bardziej umiarkowane niż by się mogło wydawać po wypowiedziach liderów Konfederacji. Przeciętny wyborca Konfederacji ani nie jest za dłuższym pobytem Ukraińców w Polsce, ani nie jest przeciwnikiem aborcji ani nie jest jakoś specjalnie wolnorynkowy.
 
Według izraelskiej policji jej atak był odpowiedzią na zamieszki

 
Jak ktoś twierdzi, żę Konfederacją cokolwiek zmieni itp. to bardzo mu zazdroszczę optymistycznej wizji :waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh: Oszołomy jak każde inne, dorwą się do koryta i gówno z ich pomysłów będzie. Chyba żę, jakieś barany będą się jarały, że oszołom Braun "interweniował" bo zajebał choinkę hahahah
 
Co raz bezczelniejsi są ci covidianie. Po dwu latach gnojenia ludzi teraz: "nikt tak nie mówił, niczego takiego nie było, uszanuj (a jakże!).

"Uszanuj"... hipokryzja większą niż Mentzena. Typowe dla wypranych mózgów.

Na takie podejście każdy przyzwoity człowiek może zrobić tylko jedno:



Tylko, że pamiętam co pisałem w temacie kowid i się tego nie wstydzę. Szczepilem się dobrowolnie. Jakbym miał cofnąć czas, również bym się zaszczepił.
 
Jak ktoś twierdzi, żę Konfederacją cokolwiek zmieni itp. to bardzo mu zazdroszczę optymistycznej wizji :waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh: Oszołomy jak każde inne, dorwą się do koryta i gówno z ich pomysłów będzie. Chyba żę, jakieś barany będą się jarały, że oszołom Braun "interweniował" bo zajebał choinkę hahahah
Co proponujesz zamiast? Bo rozumiem, że masz lepszą wizję
 
Back
Top