Polityka

Piękny pojazd: jak ja niby legitymuje PiS prowadząc program gdzie ludzie śpiewają :antonio:

Śmieszne jest to, że do pensji Kamela (czy wcześniej jak była nagonka na Joanne Jędrzejczyk) to nikt nie dokłada, bo to są pewnie programy, które zarabiają na siebie, a przez ponad 30 lat dokładamy do interesu Adama Michnika i nie mówiąc już, że wątpię, aby program Tomasza Lisa w TVP był tylko skutkiem wyniku w excelu :korwinlaugh:
To jest taka hipokryzja tej TVNowczyzny...
Już nie mówiąc o ich podejściu: nie płacimy w Polsce zbytnio podatków, hej wybudujemy szpital psychiatryczny.
Kraśko JEBAĆ PIT
Coś jakby ktoś nie płaci czynszu administracyjnego, ma pretensje jak osiedle wygląda :iamdone:

I ci ludzie mają czelność mówić, kiedy mamy doczynienia z nagonką, hipokryci...
 
Oj tam, oj tam:
takie fotomontaże to były już robione w 2005 roku, bym musiał odszukać stare CD-Action, ale mniej więcej wtedy to były popularne fotomontaże z Bushem :korwinlaugh:


Ciekawy kanał, gość ma ogromną wiedzę o Rosji









najgorsze w tym wszystkim jest to, że ci którzy mogliby zastąpić Putina są czesto jeszcze gorsi (całe szczęście, że ten Żirinowski umarł w końcu), jeszcze te lekcje w podstawówce, straszne pranie mózgów :iamdone:

A jak Polska jest ładnie przestawiana: Moskwa mogła być takim trzecim Imperium Rzymskim tylko, że narodów słowiańskich, ale zawsze ci Polacy przeszkadzają :roberteyeblinking:
 
To jednak genetyka


337408883_935983224102672_6064857188130489908_n.jpg
 

Problem polega na tym, że nawet gdyby nie zabierali to byłoby za mało i to nie jest takie łatwe...
Niepełnosprawni są jedną z najbardziej dyskryminowanych grup społecznych plus krąży o nich wiele szkodliwych stereotypów np. przy rekrutacji w mniejszych firmach nawet przy pracy biurowej większą szansę ma osoba pełnosprawna niż osoba na wózku...
Można wręcz powiedzieć, że jeśli jacyś posłowie by się zajeli tematem to:


I wtedy wchodzi ona cała na biało
1679474817390.png
 
@Bezimienny @Karateka@ jaki jest Wasz pogląd na tę sprawę? Strajk przewoźników Waszym zdaniem jest słuszny, czy odwrotnie lub "to nie takie proste, nic nie jest czarno-białe"?
Chyba tutaj wstawiałem filmik o tym albo leży to na zakładkach Twitterowych :korwinlaugh:i pisałem, że Konfederacja zamiast zająć się memami przyjdzie Ukrainiec i zabierze ci pracę i wykupi mieszkanie- to powinni tym się zająć

Też Polsat o tym mówił przecież więc żadnego spisku zmowy medialnej nie ma w tej sprawie
 
Chyba tutaj wstawiałem filmik o tym albo leży to na zakładkach Twitterowych :korwinlaugh:i pisałem, że Konfederacja zamiast zająć się memami przyjdzie Ukrainiec i zabierze ci pracę i wykupi mieszkanie- to powinni tym się zająć

Też Polsat o tym mówił przecież więc żadnego spisku zmowy medialnej nie ma w tej sprawie






:usunto:
 
@utatek mnie uprzedził w pokazaniu Twojego durnego uprzedzenia ;) A nie, czekaj, konfederaci posłuchali Cię :D
Widać niektórzy dalej mają głowy w dupie głęboko schowane. Analogicznie ta sama sytuacja co z zamykaniem firm przy c19. Zbankrutuj Polaczku w imię wymyślonej "większej idei" no chyba że jesteś zagranicznym korpo to dostaniesz jeszcze pieniążek.

Tutaj to samo. Dostają za frajer, robią już co chcą, ale dobry przekaz leci. Tylko te złe ruskie onuce z Konfy nie pozwalają Polskim firmą paść na pysk. SLAVA!
 
@utatek mnie uprzedził w pokazaniu Twojego durnego uprzedzenia ;) A nie, czekaj, konfederaci posłuchali Cię :D
Chyba tutaj wstawiałem filmik o tym albo leży to na zakładkach Twitterowych :korwinlaugh:i pisałem, że Konfederacja zamiast zająć się memami przyjdzie Ukrainiec i zabierze ci pracę i wykupi mieszkanie- to powinni tym się zająć

Też Polsat o tym mówił przecież więc żadnego spisku zmowy medialnej nie ma w tej sprawie
Świeżutkie

 
@Karateka@ słuszna diagonoza?



Lubie śledzić te strony odnośnie długów (czyli jedną z groźniejszych światowych epidemiii) i znalazłem całkiem ciekawą analizę: prościej to chyba tylko kanał Nie wiem ale się do wiem byłby w stanie to omówić, bo oni by to wszystko rozrysowali :antonio:

@utatek mnie uprzedził w pokazaniu Twojego durnego uprzedzenia ;) A nie, czekaj, konfederaci posłuchali Cię :D
patrzę na folder w zakładach "posty na forum do odpowiedania" -no chyba z 50 linków tam jest, więc muszisz poczekać :korwinlaugh:
Ale nie: nie mam uprzedzeń wobec żadnej partii więc pudło. Ja żadnej partii nie kibicuje bo żadna z nich nie jest poważna, raczej obserwuje polską scene polityczną dla beki, bo gdyby to poważnie traktować to :iamdone:

Powinnienem napisać, że powinni wcześniej się tym zająć i skupić się na konkretach. Znam te linki: moje shame pleasure to śledzenie Ruchu Narodowego i Ikonowicza na fejsie :roberteyeblinking:
 
@Karateka@ słuszna diagonoza?

Pewne elementy praworządności nie działały przed PiS. Za PiS nie działa więcej elementów praworządności niż wcześniej. Fałszywym jest twierdzenie, że obecnie w ogóle praworządności nie ma. Fałszywym jest również stwierdzenie, że przed PiS praworządności w ogóle nie było.
 
Pewne elementy praworządności nie działały przed PiS. Za PiS nie działa więcej elementów praworządności niż wcześniej. Fałszywym jest twierdzenie, że obecnie w ogóle praworządności nie ma. Fałszywym jest również stwierdzenie, że przed PiS praworządności w ogóle nie było.

praworządność jest albo jej nie ma. Raczej już bardziej pasują teksty o fasadzie państwa prawa: zwłaszcza o tym świadczy fakt, że kontrole NIKu mogą być blokowane...
... i nic się nie dzieje...


BTW polecam konto tego sędziego: to musi być nieślubne dziecko Kaczyńskiego :jarolaugh:
Zapamiętajmy twarz: wiem, że po pozorach nie można oceniać, ale kuźwa czasami po twarzy wyczuwam szaleńców
1679522781360.png

Wachowiec nie jest fanem PiSu i mimo wszystko raz mu chyba napisał czy nie myśli o zmianie pracy :roberteyeblinking:
1679521424931.png




Chociaż mi się najbardziej spodobał tekst, że skoro on musi publikować oświadczenie majątkowe to Ziemkiewicz też powinnien, bo media to przecież czwarta władza :aletoniedomnietak:

Gwiazdowski czasami publikuje niezłe ciekawostki np. tą, że gdyby tylko sędziowie przyszli na posiedzenie KRS na początku XX wieku to możliwe, że obecna prezes TK miałaby krótszą karierę w sądownictwie.
Wywołał ultra gównoburze i te argumenty do dzisiaj pamiętam -to jest najgorszy rodzaj urzędniczej mentalności. Czy wykonywanie mojej pracy jest moim prawem czy obowiazkiem bo mi się nie chce pociągiem pół dnia do Warszawy jechać? Kurczę na studiach mieliśmy wykładowce, który z Berlina dojeżdżał :brainoverload:








Mnie tak po prostu ciekawi czy gdyby każdy z budżetówki miał obowiązek przepracowania 2 lat w sektorze prywatnym to czy trochę zmieniłaby się mentalność...
 
Back
Top