Polityka



Mało politycznie ale ktoś tu wrzucał twita z tej katastrofy kolejowej w Ohio, obejrzyjcie
:brainoverload:

Wręcz przeciwnie. Bardzo politycznie. W Ohio głosowali na Trumpa dlatego od obecnej administracji nie mogą się doprosić pomocy, pomimo tego, że to przecież "ekofanatycy". Dodatkowo ichnim "ministrem" od spraw transportu został niejaki Buttchicks, ale nie za kompetencje, dyż tych nie posiada, ale za to, że lubi w męskie kakałko i od tego momentu mają w kraju serię katastrof lądowych.

Pierwsze skutki "inkluzywności". Z niecierpliwością czekam na te Murzynki (najlepiej trans albo lezby) ze zdjęcia jako pilotki samolotów pasażerskich zamiast tych białych oprawców co do teraz pilotowali :corn:
 
Wręcz przeciwnie. Bardzo politycznie. W Ohio głosowali na Trumpa dlatego od obecnej administracji nie mogą się doprosić pomocy, pomimo tego, że to przecież "ekofanatycy". Dodatkowo ichnim "ministrem" od spraw transportu został niejaki Buttchicks, ale nie za kompetencje, dyż tych nie posiada, ale za to, że lubi w męskie kakałko i od tego momentu mają w kraju serię katastrof lądowych.

Pierwsze skutki "inkluzywności". Z niecierpliwością czekam na te Murzynki (najlepiej trans albo lezby) ze zdjęcia jako pilotki samolotów pasażerskich zamiast tych białych oprawców co do teraz pilotowali :corn:
A widzisz, nie śledze polityki i nie wiem co tam się dzieje za kulisami u nas, a tym bardziej w USA, ale jak piszesz ze stołki rozdawane za kakałko i te inne postępowe sprawy to mają co chcieli

:putin:
 
Wręcz przeciwnie. Bardzo politycznie. W Ohio głosowali na Trumpa dlatego od obecnej administracji nie mogą się doprosić pomocy, pomimo tego, że to przecież "ekofanatycy". Dodatkowo ichnim "ministrem" od spraw transportu został niejaki Buttchicks, ale nie za kompetencje, dyż tych nie posiada, ale za to, że lubi w męskie kakałko i od tego momentu mają w kraju serię katastrof lądowych.

Pierwsze skutki "inkluzywności". Z niecierpliwością czekam na te Murzynki (najlepiej trans albo lezby) ze zdjęcia jako pilotki samolotów pasażerskich zamiast tych białych oprawców co do teraz pilotowali :corn:
Dodajmy do tego to że miasto gdzie wydarzyła się ta katastrofa w większości jest zamieszkałe przez białych. Natomiast pan minister stwierdził że skrzyżowania są rasistowskie bo oddzielały kiedyś białych od czarnych i że infrastrukturę będzie budować tylko w kolorowych dzielnicach :beczka:
 
Dodajmy do tego to że miasto gdzie wydarzyła się ta katastrofa w większości jest zamieszkałe przez białych. Natomiast pan minister stwierdził że skrzyżowania są rasistowskie bo oddzielały kiedyś białych od czarnych i że infrastrukturę będzie budować tylko w kolorowych dzielnicach :beczka:
Wystarczy spojrzeć na kilka pierwszych decyzji sleppy joe po objęciu kradzieży stolca i mamy odpowiedź na większość problemów.
:roberteyeblinking:
 
Walczysz z wiatrakami i wielce obrażony gdy ktoś postanowił to obnażyć. Szkoda mi Ciebie Don Kichocie.
Nic i nigdzie nie obnażyłeś, najebałeś kłamstw, które ja właśnie obnażyłem. Dla mnie jesteś skończony.
@Karateka@
Masz wybrałem Ci nawet linki w tematach w których pokazałeś dzisiaj żeś idiota.
To jest zwykły, moralny karzeł, co wykazałem wyżej. Jak można publicznie tak się szmacić. Pierdolony kłamca jeszcze mi próbował swoje metody zarzucać.
 
Last edited:
Dla pierdolonego kłamcy, czyli @Karateka@ z pozdrowieniami:









Brzeziński pisał o takich jak Ty, moralnych karłach już w 1970, różnica taka, że mówił o elitach, a nie o zwykłych korposzczurach do których należysz:

Brzeziński: "Społeczeństwo będzie kontrolowane przez elity pozbawione wszelkich tradycyjnych etycznych ograniczeń. Takie Elity nie zawahają się przed wykorzystaniem najnowszych technologii dla własnych celów"

Jesteś goły jebany kłamco:
 
Last edited:
Pierdolony kłamca @Karateka@ lubi to:


Bardzo dobre źródło białka dla Ciebie, jebany kłamco:




i co Ty na to, jebany kłamco:


Dalej brniesz, a przykład miasta 15 minutowego to kwintesencja Twojego oszolomstwa. Dalej się upieraj że nie straszysz, a wrzucasz post, zgodnie z którym idealne 15 minutowe miasto to Auschwitz. I gdybym wrzucił Brauna tak pierdolącego albo Korwina, to by było oburzenie że wrzucam teksty oszołomów, a przecież w Konfederacji są normalni ludzie... Bla bla bla.. ale teraz to Ty robisz za oszołoma. Z każdym wpisem idziesz w większy absurd i tylko potwierdzasz to co pisałem wcześniej. Niestety jest nawet gorzej niż myślałem. Ty nie kłamiesz, Ty uwierzyłeś w kłamstwa innych i je rozprzestrzeniasz. Jesteś głupszy i bardziej żałosny niz myślałem. Lepiej być cynicznym Mentzenem i świadomie manipulować idiotami niż być tym kretynem, który łyka jak pelikan konfederackie brednie.
 






No to pewien kraj ma chyba zielone swiatlo




Dla dobra obywateli




Harrari: obywatelu, ubezwłasnowolniam cie!




Białoruski propagandysta opowiada o Polsce i jej zamiarach rosyjskiemu propagandyście Sołowjowowi




Putin, teraz


















I dalej dla zainteresowanych

Edit:
XD
 
Trudny będzie ten rok, wybory powodują, że będą w nas walić jak bębny. Zrobią wszystko żebyśmy nie zadawali konkretnych pytań tylko głosowali emocjami. Już nawet ewidentne złodziejstwa nie robią na nas wrażenia, ekipa kradnie na potęgę, a my o robakach rozmawiamy.

https://wiadomosci.wp.pl/nieprawdop...mna-kase-adres-jest-ten-sam-6867513714014816a
następna ekipia ich rozliczy :korwinlaugh:

Manipulacji socjalami? Wlasnie kolega wyzej dokonal odkrycia, ze socjal media, internetowe wyszukiwarki itd. to jednak nie wirtualny Jezus Chrystus, ale normalny biznes, za ktorym stoja ludzie o okreslonych pogladach politycznych i okreslonej grupie wplywow. Czekam na kolejne sensacje. Beda jaja jak sie okaze, ze TVP manipuluje informacjami i przyczyni sie do zwyciestwa PISu w nadchodzacych wyborqch. Albo, ze Fox News przyczyni sie do zwyciestwa republikaniw w USA.
To jest mit, że media społeczenościowe promują określony światopogląd. One promują skrajności, wszelkiego typu. Większy wzrost popularności lewactwa ale też prawactwa to dzieło algorytmów.
Oczywiście od czasu do czasu kogoś zbanują, ale to jest raczej na zasadzie 2 kroki do tyłu i 4 do przodu.
Przecież te farmy troli można pewnie w przeciągu miesiąca zlikwidować: tylko po co mają to robić? Żeby spadły im zyski? Twitter też miał wprowadzić wielkie reformy, a wyszło co wyszło...
Nawet ta była pracownica facebooka o tym mówiła, że myślała, że wykonuje pożyteczną pracę i mocno się myliła. Wątek Polski: oj naprawdę bez pomocy mediów społecznościowych zarówno Razem czy Konfederacja miałyby mniejsza popularność

BTW we Francji rodzinny ofiar zamachów terrorystycznych w Paryżu mówiły, że na ławie oskarżonych zabrakło pracowników YouTube, ponieważ były afery, że algorytm youtube polecał społeczności arabskiej treści...
... ISIS.
Jedynymi poglądami tych firm są $$$
Ba nawet ta akcja BLM i to jak korporacje zarabiają nawet na antykapitaliźmie to przecież klasyk znany od starożytności: przekierowanie negatywnej energii. Kiedyś to robił Neron z Chrześcijanami..
 
ten człowiek to kurwa mem a cytowany nieustannie
1676973742657.png
 
To jest ciekawe, skoro taniej jest spędzić wakacje za granicą, to trzeba wymyślić jakiś bon i dopłacić do wakacji w kraju. Zero refleksji nad przyczynami takiej sytuacji, konkurencyjności itd.. A wystarczy raz pojechać do Zakopanego żeby zrozumieć dlaczego się tak dzieje.
to jest fenomen. Mam wrażenie, że politycy na prawde nie rozumieją jak wiele plusów ma turystyka. Wielu zostało w poprzedniej epoce z myśleniem, że w gospodarce to ważne jest tylko budownictwo, rolnictwo, kopalnie, a reszta to tam: dla ludzie z kaprysami.
Boże to już nawet komunistyczna Kuba zrozumiała, że turysta zostawia więcej kasy z podatków niż często statystyczny obywatel...
Ba nawet Korea Północna, Chińczycy wpuszczający do Tybetu. Bieda państwo Indie sprzedające mit państwa pięknego mimo, że śmierdzi gównem. O Gruzji już nie wspominając, gdzie pracownicy ambasady nawet udzielają się grupach fejsowych..
Bogate ZEA wydają kupę siana na reklamowanie Dubaju, który wcale zreszta nie jest taki piękny...
Jestem ciekawy ile te państwa wydają na promocje kraju, bo tyle jest tych materiałów na temat tych państw w internecie.
 
Last edited:
Dalej brniesz, a przykład miasta 15 minutowego to kwintesencja Twojego oszolomstwa. Dalej się upieraj że nie straszysz, a wrzucasz post, zgodnie z którym idealne 15 minutowe miasto to Auschwitz. I gdybym wrzucił Brauna tak pierdolącego albo Korwina, to by było oburzenie że wrzucam teksty oszołomów, a przecież w Konfederacji są normalni ludzie... Bla bla bla.. ale teraz to Ty robisz za oszołoma. Z każdym wpisem idziesz w większy absurd i tylko potwierdzasz to co pisałem wcześniej. Niestety jest nawet gorzej niż myślałem. Ty nie kłamiesz, Ty uwierzyłeś w kłamstwa innych i je rozprzestrzeniasz. Jesteś głupszy i bardziej żałosny niz myślałem. Lepiej być cynicznym Mentzenem i świadomie manipulować idiotami niż być tym kretynem, który łyka jak pelikan konfederackie brednie.
:brainoverload::jarolaugh::mjsmile:
 
Back
Top