Polityka

2. Zdjęcia dzieci - na prawdę? Dopiero pani Gosia musiała ludziom wytłumaczyć, że nie powinno się tego robić? Nikt na to nie wpadł sam? :brainoverload:
A mnie ciekawi w jakim kontekscie poruszy ten temat D24, w sumie dziwny temat jak na taki portal... niestety w robocie "eskalacja" i czasu nie bylo :/



Ech ci foliarze








A ja polecę


Kolejna Narnia lewicy








W ISA wojna z kuchenkami gazowymi


Xd




Xd


XD


XD




Prowda


tys prowda




Ja wiem bo kalkulowalem zycie w kilku krajach


 
Wincyj
1676588812735.png
 

boje się patrzeć czy to nie są grafiki przygotowane przez black panthers dla jakieś gazety...
Oczywiście, że im większa gestość zaludnienia=większa przestępczość. Dlatego miedzy innymi statystki przestępczości w Szwecji są niepokojące, bo żeby tak słabo zaludniony kraj przewyższał Polskę w średniej na 100 tys. mieszkańców -to musi być patologia...


Tak na szybko: Texas nie jest aż tak źle, zwłaszcza patrząc na granicę z Meksykiem. Czesto więcej niż jedna broń na jeden dom i ludzie wcale nie progresywni.

Jeśli dobrze widzę to w Nowym Jorku jest masakra mimo, że tam nawet Republikanie mają ostrożniejsze podejście do broni i nie można jej tak łatwo dostać jak w Texas. Nawet burmistrz Nowego Jorku próbował to zaostrzyć, ale przez konstytucje sądy to oddalają... BTW kompletne królestwo Demokratów: niektórzy kongressmani mają ponad 80% poparcia.

Sztuczki urbanistyczne jak budowanie autostrad dla bogatszych aby szybciej dojechali z przedmieści do centrum kosztem biedniejszych dzielnic spowodowało parę patologii. Tutaj to zostało przedstawione, oczywiście wyczuwalne bajerowanie ale zarys sytuacji jest:


Jednak jeszcze gorszy jest podatek od nieruchomości: to jest zwykła segregacja majątkowa dzielnic. Nawet Nowy Jork ma opis po polsku (taka polonizacja)
1676589513354.png


Kurczę teraz wyobraź sobie jakby emeryci w Polsce musieli płacić taki podatek od swoich mieszkań...
Paryż, Londyn też bawią się w mocniejszą segregacje majątkową i oczywiście przypadkiem więcej patroli jest bliżej bogatszych dzielnic :korwinlaugh: To nie jest zdrowe i też przez to można powiedzieć, że w Polsce jest większe multikulti niż w wielu zachodnich miastach.
W Polsce też zaczną się mocniej w to bawić, kwestia czasu, a niestety wtedy też się pojawią dziwne dzielnice wyrabiające średnią za całe miasto np. królem jest chyba Baltimore ze średnią zabójstw większą niż niektóre miasta ukraińskie podczas wojny, a burmistrz na twitterze piszę o strzelaninach w szkołach z legalnej broni...

Cholera wie jak to wszystko można tam naprawić i czy też komukolwiek wyżej na tym zależy...
 
Last edited:
boje się patrzeć czy to nie są grafiki przygotowane przez black panthers dla jakieś gazety...
Oczywiście, że im większa gestość zaludnienia=większa przestępczość. Dlatego miedzy innymi statystki przestępczości w Szwecji są niepokojące, bo żeby tak słabo zaludniony kraj przewyższał Polskę w średniej na 100 tys. mieszkańców -to musi być patologia...
Panie kolego, Pan za bardzo się wpatrujesz. Tu nie chodzi o fakty a o retorykę mówiącą: odebrać ludziom broń się pozabijają!

Kontekst i prawda nie mają znaczenia.

Kierwa, ja to czuję z daleka, większość chyba nie. Może to dlatego skąd pochodzę i GÓWNOPRAWDĘ wyczuwam z daleka :beczka:
 
boje się patrzeć czy to nie są grafiki przygotowane przez black panthers dla jakieś gazety...
Oczywiście, że im większa gestość zaludnienia=większa przestępczość. Dlatego miedzy innymi statystki przestępczości w Szwecji są niepokojące, bo żeby tak słabo zaludniony kraj przewyższał Polskę w średniej na 100 tys. mieszkańców -to musi być patologia...
A to nie do tej postępowej Szwecji mamy równać?
:beczka:
 
Sławek celował w wyborców kretynów (patrz 5tka Mentzena), ale nawet on jest zaskoczony jakich kretynów przyciągnął:

FB_IMG_1676628617265.jpg
 
@Karateka@ sądząc po reakcji jesteś kretynem

Słychać wycie, znakomicie :-)

I pamiętaj, że to Ty masz decydować co chcesz jeść, chyba że chcesz zjeść mąkę ze świerszcza, wtedy już nie bo taką mąką zagraża zwolennikom tradycyjnego kotleta, tak jak para homo zagraża tradycyjnej rodzinie.
 
Słychać wycie, znakomicie :-)

I pamiętaj, że to Ty masz decydować co chcesz jeść, chyba że chcesz zjeść mąkę ze świerszcza, wtedy już nie bo taką mąką zagraża zwolennikom tradycyjnego kotleta, tak jak para homo zagraża tradycyjnej rodzinie.
Ty wciąż zdajesz się nie dostrzegać, że chodzi o ograniczenie tego wyboru na co dowody podałem ale taki beton jak Ty będzie i tak zaklinał rzeczywistość
 
Słychać wycie, znakomicie :-)

I pamiętaj, że to Ty masz decydować co chcesz jeść, chyba że chcesz zjeść mąkę ze świerszcza, wtedy już nie bo taką mąką zagraża zwolennikom tradycyjnego kotleta, tak jak para homo zagraża tradycyjnej rodzinie.
Tak jak z dobrowolnością szczypawek i maseczek?
 
Ty wciąż zdajesz się nie dostrzegać, że chodzi o ograniczenie tego wyboru na co dowody podałem ale taki beton jak Ty będzie i tak zaklinał rzeczywistość

Tak samo jak legalizacja małżeństw homo niesie za sobą penalizację związków hetero. achhh... Te lewaki nic nie rozumieją prawicowej logiki
 
Jak tam szury? Ja wspieram produkt bo nie jestem hipokrytą i już gotuję rodzinie obiad!




mówili, że to nielegalne ale jednak nie! Można kupować i jeść! Rozumiecie? Ocalę planetę przed końcem świata przepowiedzianym przez Majów!
 
Jak tam szury? Ja wspieram produkt bo nie jestem hipokrytą i już gotuję rodzinie obiad!




mówili, że to nielegalne ale jednak nie! Można kupować i jeść! Rozumiecie? Ocalę planetę przed końcem świata przepowiedzianym przez Majów!
Czy każdy mącznik jest zacipowany? Masowy chów mącznika zwiększa efekt cieplarniany i tylko likwidacja pieców węglowych tu pomoże. Piekło robaków!
 
Tak samo jak legalizacja małżeństw homo niesie za sobą penalizację związków hetero. achhh... Te lewaki nic nie rozumieją prawicowej logiki
Czy Ty jesteś pierdolnięty? Kto posuluje coś takiego? Odnieś się lepiej do argumentów i skończ bić chochoła
 
Back
Top