Polityka

Obywatel DC uniknął bana dzięki zmianie nazwy konta :korwinlaugh:
Niby racja, ale też marzeniem Kaczyńskiego jest powtórka z 2015 roku, kiedy te wyniki KORWIN i Razem sprawiły, że dzięki zwiększone frekwencji dzięki wyborcom tych partii PiS dostał więcej mandatów...
 
Ale to pisy są zakałą EU?
ta historia Polska jako zakała EU i tej kłamliwej propagandy to albo dowód tego, że w Polsce jest gigantyczna ojkofobia, pożyteczni idioci albo działania obcego wywiadu. Sądząc po tym ile fundacji i polityków otwarcie finansuje MSZ Niemiec...

Już nawet ta praworządność to wygląda tak jakby było osiedle z 25 domami, każdy palił śmieciami w piecu, ba nawet ci najbogatsi mieli wysypisko śmieci na podwórku, ale kuźwa zawsze kontrole przychodzą do jednego domu, a reszta albo nie dostaje mandatów, albo dostaje i ich nie płaci...
... bo może.
A: i jeszcze grzywny wystawia syn kolesia, który ma wysypisko śmieci na podwórku...

PiS to zło, ale w Polsce nigdy po 89 nie było praworządności, ba nawet Polska spełnia prawie wszystkie warunki fasady demokracji...

Aż mi się taki cytat przypomina: zwłaszcza jeśli chodzi o awanturę w sprawie Turowa, która ośmieszyła polską opozycję i ośmieszyła TSUE pokazując że nie są oni ani niezależni ani normalni...
Tak jakby tworzyć z PiSu takiego diabła, że nigdy nie można powiedzieć o UE: ej ale odpierdalacie
1647363431537.png
 




@JB_ kanał Broń Pancerna Świata z samej nazwy nie jest obiektywny w sporze zmech vs lekka, ALE :)




Polecam, niestety trza się skupiać bo po fińsku z napisami :)


Tu jeden z konserwatywnych generałów, gen. Samol, ocena zupełnie inna niż gen. Skrzypczaka






























O, jest beef
 
Ciąg dalszy narracji: komunizm sam w sobie nie chciał nikogo prześladować tak jak nazizm czy faszyzm tylko po prostu Marks chciał aby ludzie byli szczęśliwi. Zandberg też ma to wstawione na swój prywatny profil na fejsie, tylko dziad myśli, że jak ustawi na niepubliczny to nie można do tego dotrzeć -amator :muttley:






I oczywiście gwiazda:pieczarka na gnoju YouTube. Pare razy próbowałem odsłuchać tych jego podcastów, które prowadzi z Gargamelem. Kurczę miałem problemy ze zrozumieniem tej lewackiej nowomowy, dosłownie oni powinni wydać jakś słownik lewackich pojęć...
 
Lekcja od TUska: jeśli jedziesz do obcego kraju aby krytykować partię której nie lubi Merkel to rób sobie focie i spotkania z każdym wrogiem partii rządzącej

 
Czy ktoś może poratować linkami do wypowiedzi poważnych/znaczących osób z NATO (lub krajów wiodących) które w oficjalnych dokumentach lub wypowiedziach sugerowały że Ukraina wstąpi do NATO lub jest na ścieżce do wstąpienia, że i na jej terenie zostaną zamieszczone rakiety balistyczne?

Intryguje mnie to, bo to główna narracja w Indiach.

Oczywiście chodzi mi 2000+
 
Last edited:
pare prawd o polskich mediach i polityce














Ale okrutnie o Tusku i tej całej unijnej ekipie przyjaciół Putina



Boże jakie to jest prawdziwe i jak wiele osób o tym zapomina i później zamiast na oczytanych wychodzi na idiotów, a wystarczy mówić własnymi słowami a nie udawać na siłe kogoś kim się nie jest, bo jak się kopiuje to wtedy nie ma się wyczucia


Zobaczcie jak przygotowane są te przemówienia Zełeńskiego, idealnie dobrane słowa i nie jakaś idiotyczna poprawność people of colour itp. jak w USA -tylko idealne dobranie słów, przekazu, wizerunku aby nie podgrzewać emocji. Nawet te słowa ,,najeźdźcy", ludzie Putina -zamiast Rosjanie aby nie zniechęcić Rosjan którzy są po stronie Ukrainy i którzy mieszkają na Ukrainie. Już przechodzenie na Rosyjski kiedy zwraca się do Ruskich.

Koleś odpowiedzialny za wizerunek Zełeńskiego jest geniuszem. Milion razy przerasta nawet Tymochowicza...
 
W sumie jak się komuś nie chce miliona stron w temacie o Ukrainie przewijać to wstawie też tutaj :brainoverload:
Popatrzcie: jest afera szpiegowska a czym żyją w mediach?
JPDL masówka tak, zoorganizowana akcja: elo a te klechy pomagają czy nie? No elo nic nie słyszałem... Od Ochojskiej do celeberytów wysyp, w jednym czasie...
Te farmy troli traktują własnych wyborców jak idiotów, granie na najniższych instynktach, byle łatwo zapamiętać,
















Wyborcza jest krytykowana za bycie proPiS xDDDDD














Kiedy sam nie pamiętasz czego Kacapom zabraniasz ale jesteś byłym prezydentem


 
Back
Top