Polityka

A tu prosze, Polska cos moze: http://www.defence24.pl/news_ukrainski-prezydent-chce-przyspieszenia-dostaw-sprzetu-z-polski



UE: OPAL nie na 100% + negatywne stanowisko co do powstania South Streamu: http://www.defence24.pl/news_pelne-wykorzystanie-mocy-gazociagu-polnocnego-zablokowane-przez-ke



Co obstawiacie? Trojeczke? http://www.defence24.pl/analiza_czy-putin-przekroczy-rubikon-rosyjskie-scenariusze-dla-ukrainy
 
pier... juz nie wierze, ze Ci goscie maja zamiar prowdzic powazna polityke. Kabaret ala Samoobrona.


Że co? Powiedzenie słowa nigger porownojesz do odpierdalania maniany w stylu blokad, rozsypywania zboza czy innych Palikociarskich świnskich ryjow czy wibratów? Ja nie głosowałem na Janusza ale Ci którzy to zrobili czego się spodziewali? Nie widze tu zupełnie powódów do wstydu czy paniki, przynajmniej nie wiekszych niz by nas do tego Korwin przyzwyczaił.



A co do hajsu krula, to właśnie tacy ludzie powinni się brać za politykę, w USA kongresmeni to często multimilnionerzy których do poltyki ciągnie idoeowość a nie jak w Polszy pajace często bez żadnej wiedzy i wykształcenia chcący się tylko nachapać.
 
A jaka jest roznica pomiedzy pierwszym zespolem ekstraklasy a ostatnim? W koncu to ta sama liga...
 
No to skoro jestem kibicem swojej drużyny to mam świadomośc w jakiej lidze gra, a nie po X słabym meczu budzę się z ręką w nocniku orientując się że to ekstraklasa.
 
No. Też mnie to dziwi - jakby nie było wiadomo, że Korwin sobie "lubi powiedzieć" :D A tym bardziej, że policzek dla Boniego był tu jednak raczej dobrze odebrany.



Czy to nie jest czasem ta "murzyńskość"? Jak u nas sobie mówi - niech mu zdrowie; ale żeby w Europie? - przecież będzie siara na cały świat. Co powiedzą Niemcy? (a Niemcy właśnie wygrali Mundial i mają to w d**ie;))
 
Hmmm? Chyba mam zly dzien, bo cos nie czaje.



Aligeter sie sprzeciwil zrownaniu Leppera i Korwina, na co ja odpowiedzialem, ze to ta sama liga, mimo ze poki co szkodliwosc spoleczna Korwina jest jeszcze oralno-ręczna. W porownaniu do Leppera jest na dole tabeli, ale to juz ta sama tabela.



Moja wypowiedz sprzed 2mcy, jego lepperowatosc - przynajmniej dla mnie - zaskoczeniem nie jest.

@krolikbartek: sam sie zastanawiam, czy nie zrobic tego co moj dobry przyjaciel (o co sie poklocilem z nim tak, ze inny dobry przyjaciel musial stac miedzy nami :) ) - zaglosuje na Leppera. Tak, wiem ze zaraz bedzie lincz, ale w pewnym prowokacyjnym sensie Korwin, nie jest realna alternatywa, ale raczej forma buntu przeciwko tym co swoja szanse juz mieli.
 
No rzeczywiście, gdybyś dziś grzebał z serwerem, to byś nam ładne fajerwerki sprawił :D



Aligeter nie cytował Ciebie w początkowym wpisie, tylko Karatekę@ - i ja też piję do takich właśnie reakcji.
 
W USA za slowo nigger kariera jest zakonczona. Jakby Korwin byl amerykanskim politykiem, to juz bylby nieodwracalny koniec.
 
Serio, czuje sie staro, zachcialo mi sie kurna na treningi wrocic (po 15 latach przerwy :))... Ale widze zakwas i bol nie tylko w miesniach :)
 
i co z tego, ze w ameryce, to jest jakis wyznacznik? czemu zawsze wszyscy patrza na ameryke jako wzorzec, przeciez oni tam sa pojebani z ta poprawnoscia
 
^ O właśnie to. Tak samo jak z pchaniem wszystkich perspektywicznych zawodników z Polski do UFC, jakby to jakaś Ziemia Obiecana była.
 
Adaptacja polega na tym, ze w XXI wieku nie walisz maczugą, tylko korzystasz z technologii XXI wieku, a nie jak za starych czasow gdy wprowadzono kusze, to idioci uwazali ze to bron niehonorowa, to samo jak powstala bron palna - kretyni, wszedzie kretyni. I to jest taka mentalnosc korwinistyczna mentalnosc - nie nauczy sie akcentowac, bo jest Polakiem i ma akcent polski, nie bedzie mowil kulturalnie, bo jest chamem z polski i nie beda mu narzucac obcych wzorcow kulturowych. Jak ktos w PE wali na lewo i prawo niggerami, to zachowuje sie jak kretyn stajacy na linii ognia "nie powinniscie do mnie strzelac, bo jestem taki dobry, ideowy i sprawiedliwosc jest po mojej stronie" - nikogo to nie obchodzi, stajesz na linii ognia - giniesz. Deal with it ! Korwin zyciowo jest kretynem albo maja racje Ci, ktorzy mowia ze jemu zalezy tylko na publicystyce, a nie dzialalnosci politycznej.
 
Adaptacja polega na tym, ze w XXI wieku nie walisz maczugą, tylko korzystasz z technologii XXI wieku


Czyli zamiast plaskacza z epoki kamienia łupanego powinien strzelić z nowoczesnego pistoletu? :-) W końcu korzystanie z nóg i rąk jako broni to bardzo prymitywne metody
 
jak mozna


Ano mozna :(



Powiem wiecej, pierwsze 10 lat z tych 15tu to chociaz dzialalem ostro w innych dyscyplinach. Ale potem popadlem ;) w malzenstwo, dzieci, wlasna firme, wieczne wyjazdy, dziwne hobby... Trudno, co zrobic :).



Co do Korwina: zrozumienie przeciwnika/sojusznika, jego jezyka, gestow i mysli, bylo tak samo wazne kiedys jak i dzis. Stosowanie kalki jezykowej czy kulturowej swiadczy o nim jako polityku dosc slabo.
 
Czy to też by nie było uznane za rasizm? Chyba jedyne poprawne politycznie określenia to Afro-coś tam.
 
Dziś murzyna nie można nazwać murzynem - bo biali poczują się urażeni:))
 
W Kanadzie za to murzyn to black gentleman. Nawet jak jest mordercą albo gwałcicielem. Widać potrafią się bawić :-)

Ja tam lubie jak zona mowi: moj ty murzynku :)


Zaraz po tym, jak nastawisz bawełniane koszulki w automacie? :-)
 
Ja tam lubie jak zona mowi: moj ty murzynku :)


Po tym jak jej wynosisz telewizor ?



@Karateka







"The term nigger is now probably the most offensive word in English. Its degree of offensiveness has increased markedly in recent years, although it has been used in a derogatory manner since at least the Revolutionary War."



Źródło: http://dictionary.reference.com/browse/NIGGER



Ło matko. Słowo Nigger jak najwyższa forma obrazy. Pytanie za 100 punktów: Po czym poznać, że to pisał mieszkaniec USA?
 
Karateka@ - Cały czas tak Cię boli ten (jak najwidoczniej dla Ciebie) stracony głos na partie, której twarzą jest JKM, że napierdalasz ostro przy każdej, byle okazji, tak jakby ktoś wyrządził Ci jakąś osobistą krzywdę?



Poważnie, nigdy nie sądziłem, że przyjdzie mi użyć tego sformułowania, ale masz przejebany "ból dupy". Pozdrawiam serdecznie.







PS: Wnioskuję o wrzucenie słowa "nigger" na listę zakazanych sformułowań na forum. "Kurwy" i "chuje" mogą być, ale "nigger" to już non possumus.
 
@paranoid: kazdy swoja miara mierzy ;)



@ironical man: oj tam bez przesady, takie ciekawostki jezykowe. Dla zainteresowanych: blackamoor to chyba tak jak w jezyku polskim (uwzgledniajac prawdopodobna etymologie).
 
ironical man: Nie, ze bol dupy, ale dziele sie swoimi spostrzezeniami tak jak kazdy. Rozumiem, ze polityka jest uwazana za temat kontrowersyjny i niektorzy nawet uwazaja, ze w towarzystwie nie powinno sie o polityce rozmawiac, bo moze to stwarzac pewne konflikty i wlansie po Twojej wypowiedzi rozumiem dlaczego tak wlasnie sie uwaza :) Korwin mi krzywdy nie zrobil i nie mam bolu dupy, ale nie moge sie nadziwic jak tak inteligentna osoba moze tak skrajnie glupio postepowac. To mnie az tak dziwi, ze dziele sie z Wami swoim zdziwieniem, wybacz jesli urazilem Twoje uczucia :)
 
Back
Top