Polityka

Kolejny świadek koronny nie próżnuje:

Kolejny "niewinny" użala się w programie dla patologii, bo kolega po fachu go pomówił. A ten prowadzący sam jest bandziorem. Gdzieś niedawno słuchałem, jak ktoś go nagrał, kiedy dzwonił po "posiłki" do "opodatkowania" jakiegoś lokalu w Poznaniu.
 
Kolejny "niewinny" użala się w programie dla patologii, bo kolega po fachu go pomówił. A ten prowadzący sam jest bandziorem. Gdzieś niedawno słuchałem, jak ktoś go nagrał, kiedy dzwonił po "posiłki" do "opodatkowania" jakiegoś lokalu w Poznaniu.

Oczywiście nie gloryfikuje też dziennikarzy. Człowieka, który pomagał pisać książki Masie na pewno nie można nazwać kimś mającym etykę zawodową. To, że człowiek wymuszający haracze nagle staję jednym z cholernie poczytnych pisarzy to druga sprawa: kto kuźwa kupuje jego książki ????

Teraz jest kolejny: jakiś bloger szukający ,,konfitur" żyjący na wolności zasadami złych ludzi w więzieniu.

Mi chodzi o to:
- ile świadków koronnych może mieć drugą pensję za takie zapominanie i przypominanie?
Te teksty o ustawieniu walki Gołoty to był szczyt. Jak można w ogóle pomyśleć, że z Gołotą coś takiego przejdzie. Przecież ten człowiek jest nieobliczalny. Co za głupia teoria.

- nie dajemy bandytom nauczki tylko pstryczka w nos. To jest humanitarne okrucieństwo jak to chyba Reagan określił.

Skutki:
,, Od 1990 r. zginęło na służbie 133 policjantów. Natomiast 500 jest trwałymi inwalidami."

Czytaj więcej: https://polskatimes.pl/szef-nszz-policjantow-mundurowi-chca-rekompensaty-za-zmiany-w-systemie-emerytur/ar/339449

500 inwalidów? Ile z tych sprawców to ludzie z bogatą kartoteką?


Dla mnie może być nawet pół miliona więźniów byle takie wyniki się nie powtarzały. Nie ma resocjalizacji poprzez niskie wyroki. Szanse na rozwój w więzieniu tak. Telewizory, siłownie nie ma mowy.

Mam nadzieje, że PiS to przepchnie:
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1120150,zmiany-w-kodeksie-karnym-zaostrzenie-kar.html
Trudno się do tego przyczepić i akurat mimo niechęci do tej partii tutaj muszę przyznać im rację. Byle tylko nie zapomnieli więzień nowych nabudować.

A aresztowanie Masy: to była potrzebna decyzja
 
Oczywiście nie gloryfikuje też dziennikarzy. Człowieka, który pomagał pisać książki Masie na pewno nie można nazwać kimś mającym etykę zawodową. To, że człowiek wymuszający haracze nagle staję jednym z cholernie poczytnych pisarzy to druga sprawa: kto kuźwa kupuje jego książki ????

Teraz jest kolejny: jakiś bloger szukający ,,konfitur" żyjący na wolności zasadami złych ludzi w więzieniu.

Mi chodzi o to:
- ile świadków koronnych może mieć drugą pensję za takie zapominanie i przypominanie?
Te teksty o ustawieniu walki Gołoty to był szczyt. Jak można w ogóle pomyśleć, że z Gołotą coś takiego przejdzie. Przecież ten człowiek jest nieobliczalny. Co za głupia teoria.

- nie dajemy bandytom nauczki tylko pstryczka w nos. To jest humanitarne okrucieństwo jak to chyba Reagan określił.

Skutki:
,, Od 1990 r. zginęło na służbie 133 policjantów. Natomiast 500 jest trwałymi inwalidami."

Czytaj więcej: https://polskatimes.pl/szef-nszz-policjantow-mundurowi-chca-rekompensaty-za-zmiany-w-systemie-emerytur/ar/339449

500 inwalidów? Ile z tych sprawców to ludzie z bogatą kartoteką?


Dla mnie może być nawet pół miliona więźniów byle takie wyniki się nie powtarzały. Nie ma resocjalizacji poprzez niskie wyroki. Szanse na rozwój w więzieniu tak. Telewizory, siłownie nie ma mowy.

Mam nadzieje, że PiS to przepchnie:
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1120150,zmiany-w-kodeksie-karnym-zaostrzenie-kar.html
Trudno się do tego przyczepić i akurat mimo niechęci do tej partii tutaj muszę przyznać im rację. Byle tylko nie zapomnieli więzień nowych nabudować.

A aresztowanie Masy: to była potrzebna decyzja
Po 1.
prawie wszystko co piszesz się zgadza,

po 2.
pis chuja przepchnie przez ucho igielne byle się nażreć tak samo jak ich konkurenci. Ta sama rasa. Bez złudzeń.

po 3.

resocjalizacja - nie istnieje coś takiego (temat zbyt głęboki by w jednym poście forumowym to opisać)
 
Przy okazji kiedy ostatnimi dniami zrobiło się głośno o Dobomirze Sosnierzu zerknąłem co tam słychać więcej na kanale i ten film zaciekawił i rozśmieszył .

Teraz już nie dziwi całkowicie chęć większości dostania się do pe . Niektórzy nie ukrywają (obojętnie z jak chorej strony) że dobrze by się tam czuli . Śmierdzące nieroby i skurwiałe lenie . Są wyjątki polityków z przekonaniem i misją ale większość to kurwy i nieroby . Niby wszyscy to wiemy ale i tak chociaż na 5 minut wkurwi,zabawi :) .


ps wiadomo polityka to zło ale w przełożeniu przekłada się na nasze życie .
 
Last edited:
Kolejny "niewinny" użala się w programie dla patologii, bo kolega po fachu go pomówił. A ten prowadzący sam jest bandziorem. Gdzieś niedawno słuchałem, jak ktoś go nagrał, kiedy dzwonił po "posiłki" do "opodatkowania" jakiegoś lokalu w Poznaniu.
Zauważyliście, że sporo tych programów prowadzą młode elegancki? Ogólnie ile tam czasem kocopołów leci to :waldeklaugh:

Przychodzi przestępca na YouTube (albo przynosi maszynopis do wydawcy), i nagle sam na siebie zeznaje, a pelikany łykają, że znają kulisy
:brainoverload: :tellmemore:
 
kampania antypisowska nabiera rozpędu, na coś takiego natknąłem się dzisiaj w biedronkowym koszyku.

IMG_08092018_094217_(1000_x_1000_pixel).jpg
 
"Adrian Glinka i Jakub Hartwich, znani z protestu osób niepełnosprawnych w Sejmie, wystartują w wyborach samorządowych z poparciem Koalicji Obywatelskiej."

Kolejna, po KODzie, "oddolna" inicjatywa, która zupełnie przypadkiem (ooczyyywiścieee) ma dużo wspólnego z totalną... Kabaret.
 
Pamiętacie ustawę antyterrorystyczną? Szumu w chuj, bo będzie cenzura i inwigilacja, zagrożone prawa człowieka itd. Ktoś wie coś o tym? Ktoś poszkodowany czy to było pierdolenie w stylu "bo PiS"? Serio pytam.
 
@J-Son @andrzej_t.
ja myslalem ze tego typu poglądy to taka "pedofilia", w sensie: to jakas ekstremistyczna mniejszosc, brzeg populacji, straszne, ale z drugiej strony to ilu takich moze byc?
Ale widze wychodza, nie wiadomo skad, i jeszcze sie ze swoim lapskiem na cudzym niewinnym tylku chwala...
 
@J-Son @andrzej_t.
ja myslalem ze tego typu poglądy to taka "pedofilia", w sensie: to jakas ekstremistyczna mniejszosc, brzeg populacji, straszne, ale z drugiej strony to ilu takich moze byc?
Ale widze wychodza, nie wiadomo skad, i jeszcze sie ze swoim lapskiem na cudzym niewinnym tylku chwala...
Takich ludzi będzie mnóstwo i coraz więcej. To są po prostu ludzie, którzy sami nie potrafią nic osiągnąć (a takich jest niestety większość) bo łatwiej jest ściągnąć ludzi w dół do swojego poziomu, twierdząc, że mamy być równi (nie mówią jednak, że równi tu na dole . . . ) niż wysilić się i podnieść swój poziom życia, oczywiście są ludzie, którzy tego nie potrafią z powodu różnych ułomności, ale jednak ta najgłośniejsza, aktywna grupa "bojowników" to nieudacznicy życiowi wykorzystujący słabych i biednych aby zagłuszyć swoje kompleksy i zatrzeć swoje braki w inteligencji lub pracowitości lub innych przymiotach potrzebnych do osiągnięcia sukcesu (ten sam casus mamy w przypadku dzisiejszych "feministek").
 
Back
Top