Polityka


Ciężko sie to ogląda,żal i wkurwienie aż sie wylewają z człowieka...Kobiecina większośc życia zapewne tyrała w jakimś pegeerze i dorabiała"dygnitarzy"tylko po to żeby w"wolnej Polsce"zafundowanej nam przez jebanych styropianów nie móc sobie dorobić do nędznej emeryturki jaką łaskawie otrzymuje od państwa prawa i sprawiedliwości wstającego z kolan.Hańba.
A tych szmaciarzy z SM za to co zrobili i jak ją potraktowali napierdalałbym kablem po stulei co 15 minut,nie mam pojęcia jak te kurwy mogą spojrzeć w lustro.Zbieranie psich gówien w parku to max.do czego oni sie nadają a i tak pewnie by nie podołali.
 
Twardo:


Sztafeta odpraw (7 prezes od 2015):


Romantyczna, uczuciowa, przyjazna rodzinie, dzietności, zmiana w prawie


Korwin z pasem szachida:
 
Romantyczna, uczuciowa, przyjazna rodzinie, dzietności, zmiana w prawie
Narzeczona mojego brata pracuje obecnie w Szwajcarii. Opowiadała, że tam nie da się prawie w ogóle z nikim wyskoczyć na piwko bo musisz się im wpisać w grafik. Każde wyjście zaplanowane z dużym wyprzedzeniem i nie ma chuja, że ktoś jest pod telefonem i spędzi z tobą czas. Wiedzę, że Szwedzi poszli kilka kroków dalej z tym spierdoleniem mózgowym.
 
ale jako zajecie komornicze czy jak?
Jak zatrudniasz kogoś bez umowy albo wypłacasz mu więcej piniondza niż na umowie to zamiast odpowiadać tylko za łamanie prawa pracy obarczą cię też karą finansową którą pójdzie na zapłacenie alimentów z wypłatą których zatrudniony zalega. Przynajmniej taki mają pomysł
 
Jak zatrudniasz kogoś bez umowy albo wypłacasz mu więcej piniondza niż na umowie to zamiast odpowiadać tylko za łamanie prawa pracy obarczą cię też karą finansową którą pójdzie na zapłacenie alimentów z wypłatą których zatrudniony zalega. Przynajmniej taki mają pomysł
Hehhe, czyli namawianie "alimentowcow" do donoszenia na własnego pracodawce. Sprytne ubeckie ksztaltowanie spoleczenstwa.
 
Albo zniechęcanie do zatrudnienia takich osób (głównie facetów). Spisek.
CCbawzC.gif
Zwykła chciwość... Przepraszam: troska o państwo.
 
Do stycznia niby 4%, potem USA robi co uwaza za stosowne - tak mi gdzies mignelo








 
Last edited:


Masa w więzieniu, coraz głośniejsze uniewinnienia, PiS zapowiada większe wyroki sądowe...
...oby coś się zmieniło, bo jak słyszę o tych kolejnych przypadkach typu Materlii -to mnie to wcale nie dziwi.
Tylko temu co jest winne? Niskie wyroki sądowe czy kto?
 
Tam gdzie duża ilość imigrantów, mamy wysoki wskaźnik urodzeń. Przypadek?
Oczywiscie, ze nie. Imigracja zewnetrzna ale i wewnetrzna. Polska dlatego tak slabo wyglada, bo sporo ludzi w wieku rozrodczym daje statystyki UK, Irlandii czy Niemcom.
 
Back
Top