Polityka

SSP Iustitia to autorzy tej grafiki czyli STOWARZYSZENIE SEDZIOW POLSKICH ty jebana scierko.

Rozumiesz w ogóle co to jest "źródło"? Co mnie kurwa obchodzi kto zrobił tą grafikę, liczy się to czy są w niej podane fakty. W gównie wrzuconym przez ciebie nie ma odnośników do źródeł, w grafice SSP Iustiia masz odnośniki aby to zweryfikować. Maturę masz w ogóle?

Podejrzewam, ze w cztery oczy to bys sie obsral po pachy, kozaku z mlekiem pod nosem

Hahaha, jak na razie to ty kozaczysz wypisując takie niedojebane teksty. Zacznij jeszcze pisać o ustawce na mieście patusie. Sam wyskakuje z pseudokozackimi tekstami podrzędnego dresiarza i innym wmawia, że kozaczą.
 
Co zrobił minister żeby odblokować sądy (?), każda gówniana sprawa ciągnie się latami i żaden rząd nie potrafi sobie z tym poradzić. To jest realny problem obywateli i prawdziwy brak sprawiedliwości, a nie, czy jeden pajac wybierze drugiego.
 
Rozumiesz w ogóle co to jest "źródło"? Co mnie kurwa obchodzi kto zrobił tą grafikę, liczy się to czy są w niej podane fakty. W gównie wrzuconym przez ciebie nie ma odnośników do źródeł, w grafice SSP Iustiia masz odnośniki aby to zweryfikować. Maturę masz w ogóle?
ty jestes jakis uposledzony? strona sporu zrobila te grafike czyli nie musza to byc wcale fakty, przyglupie. Ty z gory zakladasz, ze huncwot dal dobra grafike.
 
ty jestes jakis uposledzony? strona sporu zrobila te grafike czyli nie musza to byc wcale fakty, przyglupie. Ty z gory zakladasz, ze huncwot dal dobra grafike.
Wczoraj w TV Ziobro cytował to co ja wkleiłem. Kurcze byłby aż tak bezczelny i głupi by o 19 w sobotę takie kłamstwa cytować:fjedzia: ?
 
Wczoraj w TV Ziobro cytował to co ja wkleiłem. Kurcze byłby aż tak bezczelny i głupi by o 19 w sobotę takie kłamstwa cytować:fjedzia: ?
ja tu mialem na mysli, te druga od nadzwyczajnej kasty. Podejrzewam, ze obie strony manipuluja zamieszczajac na tych swoich grafikach pol-prawdy i zostawiajac wiele niedomowien, wedle wlasnego uznania, majace uwiarygadniac ich spojrzenie na sprawe. Co do odnosnikow, w tej grafice od Huncwota to wiekszosc nie bedzie sie trudzic zeby to sprawdzac a moga to byc tylko wycinki tekstu pasujace do tezy.
 
Last edited by a moderator:
Nad czym tu się rozwodzić ... Obecny układ : 90% sędziów powinno siedzieć , 99% prokuratorów też do paki na i 100%adwokatów na dożywocie. Taki byłby bilans gdyby ich wszystkie występki wyszły na jaw.
Co PiS tym ruchem zmieni zobaczymy ja nie wierzę w uzdrowienia , no może w minimalnym stopniu.
 
A co do multi to kogoś mi mocno przypominasz
olsnilo mnie :lol: przeciez ten caly vast to Trzyha marny trolik i rura bardaszana :lol: To on tu zawsze ciskal sie w stylu kuca i to jego byla opowiastka o ojcu kumpla architekcie. Na 99,9% to on
 
Kaczyński ogłosił, że PIS wycofuje się z podatku paliwowego.

@nooodles pochwalisz równie chętnie co krytykowałeś, że rząd nie jest głuchy na protesty obywateli..? :)

ps. już druga ustawa po aborcyjnej która jest mocno "kontrowersyjna" a PIS potrafi być elastyczny i wycofać się z pomysłu. Za platformy (pomijam to, że byłoby to totalnie przemilczane przez media) było raczej obuchem przez głowe i byle do przodu, żeby sprawa jak najszybciej ucichła. Inna kwestia, że nie wiem czy to nie robota pod publiczkę planowana już wcześniej z okazji reformy sądów, co do której mam mocno ambiwalentny stosunek - z jednej strony rozbicie postprl kasty jest konieczne, z drugiej mam obawy o czy najlepszym sposobem na to jest zastąpienie ich "swoimi" ludźmi i możliwość tworzenia nowych elitek.
 
Last edited:
Kaczyński ogłosił, że PIS wycofuje się z podatku paliwowego.

@nooodles pochwalisz równie chętnie co krytykowałeś, że rząd nie jest głuchy na protesty obywateli..? :)

ps. już druga ustawa po aborcyjnej która jest mocno "kontrowersyjna" a PIS potrafi być elastyczny i wycofać się z pomysłu. Za platformy (pomijam to, że byłoby to totalnie przemilczane przez media) było raczej obuchem przez głowe i byle do przodu, żeby sprawa jak najszybciej ucichła. Inna kwestia, że nie wiem czy to nie robota pod publiczkę planowana już wcześniej z okazji reformy sądów, co do której mam mocno ambiwalentny stosunek - z jednej strony rozbicie postprl kasty jest konieczne, z drugiej mam obawy o czy najlepszym sposobem na to jest zastąpienie ich "swoimi" ludźmi i możliwość tworzenia nowych elitek.

jeżeli mam pochwalić, że rząd rozwiązał problem który sam stworzył to ok :)

aż się ciśnie cytat ze Stefana "Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!"

a tak poza tym trochę zdziwko. Myślałem, ze po prostu opłaty na siebie weźmie Orlen i Lotos (działanie na szkode spółki, ale kogo to obchodzi) a ludzie by tego nie odczuli.

PO też się wycofywała z ACTA np i było o tym głośno.
 
Jak chcesz porównywać wycofywanie się to porównuj podobne projekty - PO zarzekało się, że nie podniesie podatków (Tusk osobiscie obiecywał, że zwolni każdego ministra który to zaproponuje) a zrobili to wielokrotnie.
 
Jak chcesz porównywać wycofywanie się to porównuj podobne projekty - PO zarzekało się, że nie podniesie podatków (Tusk osobiscie obiecywał, że zwolni każdego ministra który to zaproponuje) a zrobili to wielokrotnie.

ale ja ich nie bronie :) PO to był rząd socjalistyczny, dla mnie PiS jest jeszcze bardziej na lewo a ja jestem prawicowcem
 
@HubiSSJ3 cos w ten desen
20046285.jpg
 
Od wczoraj w sejmie najlepsze dostępne kabarety w tv. Mimo, że politykę mam w chuju od 2/3 lat i się w ogóle tym nie emocjonuję to teraz jedni i drudzy dają ładnie :lol:
 
ciekawe czy ten opór Dudy to zagrywka czy rzeczywiście Adrian ma dość
Prosta zagrywka. Kontrast i pozorne ustępstwo. Dajesz coś co na pewno ludzi wzruszy (paliwa), media się zainteresują (paliwa + sądy) tylko po to, zeby wywołać zamieszanie. Nawet nie chcesz tego przeforsować. Później wycofujesz się z pierwszego, żeby uspokoić ludzi i przy okazji pokazać, że słuchasz głosu ludzi. Potem idziesz na pozorne ustępstwo i wycofujesz się z mocno radykalnego drugiego projektu tylko po to, żeby gładko jak po masełku przeszedł projekt mniej radykalny, który od w rzeczywistości od początku był planowany. Przy okazji robisz w chuja opozycję, bo nagle zdaje sobie ona sprawę, że już niema o co bić piany i co ważniejsze promujesz swojego Prezydenta ( i pokazujesz,że jest 'niezależny'), o którym zaczynają dobrze pisać nawet media innej opcji.

Kaczafi porobił opozycję jak młodych.
 
Back
Top